Американські багнети (холодна зброя імперіалістів)

Модератори: Global Moderators, News

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 14 березня 2007 21:42

Ясно. А вони що, без конвою якого їздять?
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 14 березня 2007 22:05

Чудак чєловєк (с) Так в тому то й справа, що вони самі себе охороняють. І вони і всі решта. Мене, інтелегентнішого чєловєка відомого на цілу Німеччину спеціаліста по безнаркозній зігмоїдоскопії... посадили з автоматом у кузов 5-тонки разом з очманілою від несподіванки аптекаркою. Ой шо било, ой шо било! Саме класне, коли медсестри на зупинці між колеса сцяють, а тут пальба невідомо звідки. Навіть при всьому адреналіні було з чого посміятися. А Ви кажете \"без конвою\". Так вони ж і є конвоєм :lol:
Я сам собі Петлюра!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 14 березня 2007 22:15

Ось типічний наслідок такої \"зустрічі\". Зверніть увагу на двері: 1) саморобна броня тесана армійськими селепками, коли в'їхали, що й по чому, а на ній чорна пляма -- замазували крильця, щоб уваги не привертати. Але не судилось. Два небіжчики і випадково розстріляна машина з іракськими цивілістами (ще 2 трупи + один труп по дорозі)
Приєднані файли
PHOT0003.gif
Я сам собі Петлюра!

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 14 березня 2007 22:33

даа... діла. Наполеона давно забули -- про те, що \"декого і вчених усередину\" -- а ззовні, значиться, військо, а не обслуговуючий персонал... Це ж бідним шоферикам молоко треба видавати, \"за врєдность\"...

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 14 березня 2007 23:12

Коби так було все гарно, як Вам би хотілося, то я б в Іраку залишився на ПМЖ. А шо такого? Податки не платити, фронтові і командировочні нараховують, гроші особливо нема де витрачати. Між 5-ю і 7-ю ранку навіть з мінометів не криють, одним словом \"пір во врємя чуми\"(с). От правда за зеленого змія трибунал світить, але завжди можна залити місцеву фінікову самогонку до чайника, так смердить анісом, що й заїдати не треба.
Я сам собі Петлюра!

Гриціан
Member
Member

Американські багнети ІІ

Повідомлення Гриціан » 29 листопада 2007 06:42

Тут виникло пару питань про багнети, то вирішив виставити дещо в додаток до теми \"Як Гриціан Івана зарізав (або холодна зброя імперіалістів)\" дивитися сюди:
http://forum.milua.org/viewtopic.php?t= ... ED&start=0
Так от почухавши макітру, вирішив шо на ютубі є все, що треба й не треба. І дійсно знайшов таке гарне кіно:
http://www.youtube.com/watch?v=BDeyGrUV-CI
Всіх любителів крутого спецназу мушу одразу розчарувати: на відео не професійні американські убивці, а тілько їх ембріони. Себто салаги, яких лише почали вчити різати мирних жителів російськомовного Криму. ;)
Десь там в нас плакат до теми завалявся: Озвірілий натівець піднімає на багнеті дівчинку. Ніхто не бачив, де воно поділося?
Я сам собі Петлюра!

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 29 листопада 2007 11:48

Гриціан написав:Десь там в нас плакат до теми завалявся: Озвірілий натівець піднімає на багнеті дівчинку. Ніхто не бачив, де воно поділося?

http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=2442 - ось.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 29 листопада 2007 16:33

Ніколаускасс написав:
Гриціан написав:Десь там в нас плакат до теми завалявся: Озвірілий натівець піднімає на багнеті дівчинку. Ніхто не бачив, де воно поділося?

http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=2442 - ось.

О, Дякуую! А я весь вечір шукав.
Я сам собі Петлюра!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 29 листопада 2007 22:35

Гриціане, супер, як знайдеш ще тренінги кидай.
А чому хлопці так сильно возять своїми М16 по багнюці? Чи не вплине це на роботу гвинтівки? Чи то сержанти вимагають навмисне?
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 29 листопада 2007 22:57

Гриціане дякую, дуже цікаво було почитати. Армія під зірково-полосатим з перших вуст.

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 29 листопада 2007 23:35

Lyho написав:Гриціане, супер, як знайдеш ще тренінги кидай.
А чому хлопці так сильно возять своїми М16 по багнюці? Чи не вплине це на роботу гвинтівки? Чи то сержанти вимагають навмисне?

Ги-ги :D так то не М16. Вірніше М16, але залита пластиком по самі помідори. Їх видають на час навчань разом з затупленими багнетами. Правдива М16 від такого згвалтування швидко поїде на цвинтар квітки пхати :D
Я сам собі Петлюра!

CICHOVUK
Member
Member

Повідомлення CICHOVUK » 30 листопада 2007 15:27

Тоді який сенс взагалі цю гвинтівку використовувати? Якою ні вдарити ні штрикнути. :?:

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 30 листопада 2007 16:45

CICHOVUK написав:Тоді який сенс взагалі цю гвинтівку використовувати? Якою ні вдарити ні штрикнути. :?:

Ага, то ще нічого. У шоломі Кевлар ще й не можна зварити зупи :twisted:
Бачу що у Вас дуже оригінальне уявлення про сучасні військові справи у професійних арміях. Може ще спитаєте нашо німці ввели G36 пару років тому, яким можна "вдарити чи штрикнути" ще менше від М16? Чи якої біди купа країн використовує Steyr AUG? Якої біди по цілім світі досі використовуєтья G3, якою один раз об смереку і нічого не залишиться від бідолахи. Може Фамасом можна двері вибивати?
Давайте зробіть маленьке домашнє завдання, а тоді (якщо ще буде незрозуміло) питайте.
Отже під нумером "раз": скільки гверів змінює селепко типічної західної армії від Курсу Молодого Бійця до... ну скажім четвертого року служби і чому?
Під нумером "два": що і скільки разів відбувається щодня на багнетнім полігоні будь якої армії НАТО, у Києві та Тамбові фарбують траву перед штабом і будують дачі своїм комбатам?
Під нумером "три": чому з добре побачившого світи АК-47 важко у щось поцілити поза відстань 100 метрів, а на стареньку М16 можна ще й далі спокійно прикручувати оптику?
Я сам собі Петлюра!

Lyho
Member
Member

Re:

Повідомлення Lyho » 30 листопада 2007 17:09

CICHOVUK написав:Тоді який сенс взагалі цю гвинтівку використовувати? Якою ні вдарити ні штрикнути. :?:

Тому, що з М16 можно влучно стріляти. Маю невеличкий досвід стрільби з самозарядних АК(АКМ, АК74 - трохи краще алеж приціл :( ) та М16 (правда М16 комерційна, не військова модель Sabre та Оberland але...). Так от, не маючи нормального досвіду стрільби я смачно косив з АК та вразив всі мішені з М16 :D І ергономіка мені страшенно сподобалась. Не знаю як воно там в пилюці/грязюці, але бруд може вивести з ладу навіть Мосінку (хочаб на деякий час).

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 30 листопада 2007 17:20

А то не грає ролі, хто виробник ;). Державного виробництва М16 не існує. Департамент оборони раз на пару років замовляє кріси то в однієї, то в другої фірми. Он подивись скільки їх є тут: http://www.impactguns.com/store/ar15.html і то лише верхівка айзбергу.
З пилюкою й грязюкою М16 не дружить. Але я не мав жадних проблем зі своїм Кольтом (вони до речі вважаються найпаскуднішими виробниками М16 і вже 8 років як згубили ліцензію) навіть під час пісчаних бурь. Єдине, що серйозно діставало, це дешеві магазинки, що вічно клинили, якщо їх не перебирати. Але це зовсім інша тема.
Я сам собі Петлюра!

Поперед.Далі

Повернутись до Холодна зброя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість