Шаблі з бані

Модератори: Global Moderators, News

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 12 квітня 2009 22:26

Все в Америці.
Навіть не знаю кому і скільки треба заплатити щоб це додому завезти.
Це-ж холодна зброя!!! Нею можна нападати на людей, грабувати їх, чи, наприклад, відбиватись від міліційонерів.
А це є дуже небезпечно для державного устрою....з такою шаблею просто навіть уряд можна поміняти.
:twisted:

А якщо по суті, то глянь сюди
http://www.bronbiala.pl/marcin.php?rodzaj=24
Пацан у Варшаві таке кує сам. Орієнтовно 900-1000 злотих хоче. Думаю з України швидще домовитеся.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

taraslion
Member
Member

Повідомлення taraslion » 13 квітня 2009 23:36

Дякую САМ за відповідь. Стосовно державного устрою, то якщо відверто. Ти ж знаєш козацьку вдачу - наруг над собою терпіти не будемо. Потрібно буде і я вийду проти юродивих з шаблюкою, якщо народ матимуть за бидло. Маю досвід від революції 2004 року в Києві. Занадто демократично боролись - а нас приспали (як в Тараса Шевченка).
Звичайно, що якість виконання польського майстра не та, що пропонується фірмою з США (шабля до речі кується в Індії). Я написав адмінові Ryan Whittlinger на сайт www.KultOfAthena.com. Пише, що доставка в Україну без проблем. (коштуватиме 250 баксів) ну і митні збори в Україні якісь (цього вже він не знає). Пробуватиму замовити....

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 13 квітня 2009 23:57

CAM написав:Навіть не знаю кому і скільки треба заплатити щоб це додому завезти.

Meeeeest :twisted:
Я сам собі Петлюра!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 14 квітня 2009 00:29

А вони тобі за тиждень подзвонять, і скажуть. Йой, прошу пана, вашу пачку затримали на митничьі, і кажут, що у вас там є зброя. Тепер будЕте певні штраф великий платити... :D

taraslion
Member
Member

Re: Шаблі з бані

Повідомлення taraslion » 27 вересня 2009 17:10

Ну що ж шановні закінчилась моя епопея з замовленням шаблі Cold Steel Shamshir. Як не дивно, але я її отримав на пошті))) Все ок дуже задоволений якістю леза, піхви більше підійдуть на наполеоніку (повністю зі шкіри), тому робитиму сам дерев'яні піхви на 17ст з латунними вставками по Свєшнікову. Правда прийдеться її затупити, враховуючи заняття з фехтунку та участь в реконструкторських фестах. На наступному тижні отримаю дозвіл на носіння і зберігання в МВС.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 27 вересня 2009 22:27

Поздоровляю!
Хороша річ, насолоджуйтесь....
Якщо можна - поділіться досвідом після того як зареєструєте в міліції.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 28 вересня 2009 11:46

taraslion написав:На наступному тижні отримаю дозвіл на носіння і зберігання в МВС.

А що, і таке є? :shock:
А я хочу по вулиці з двуручником на плечі ходити! :lol: "Щоб усі боялись, щоб не насміхались" (с) :crazy:

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 28 вересня 2009 17:27

Ага, поки ти його з плеча знімеш - тебе три рази ножем тикнуть.

Miller
Member
Member

Повідомлення Miller » 29 вересня 2009 11:28

taraslion написав:На наступному тижні отримаю дозвіл на носіння і зберігання в МВС.

Зберігання холодної зброї не підпадає під дію ст.263 КК України.
Носіння шаблі.... Ну-ну... :) А нащо її взагалі носити?
Белоруссия родная, Украина золотая

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 01 жовтня 2009 16:20

Ну як навіщо?
Хтось, наприклад, тренується два рази на тиждень...от йому і треба з дому до спортзалу їздити з шаблею по місті.
Раз на сезон - якісь фестивалі чи виступи - то вже і по міжміських маршрутах, по вокзалах треба з шаблею тягатися...а це уже грозить задушевними розмовами з нашими міліціянтами.

Miller
Member
Member

Повідомлення Miller » 07 жовтня 2009 10:43

САМ
У Вас в терминологии путаница возникла. "Ношение" подразумевает быстрое извлечение предмета и его применение. "Транспортировка" в чехле, рюкзаке таких действий не подразумевает. В этом есть юридическая тонкость, на которую стоит обращать внимание, чтоб в случае прецидента с милицией и составлении протокола не подписать самого себя на ст.263. УК. Точно также и с определением "ХО"/"не ХО". Есть разница, если вы поставите подпись, что "громадянин САМ мав при собі холодну зброю (шаблю)", или под тем, что "при догляді у громадянина був виявлений предмет, що має вигляд шаблі". А ХО это или нет установить может только экспертиза, а не сержант в метро, который составляет протокол :)

Так что лучше всего транспортировать предмет в чехле, имея при себе бумагу, что это не ХО, а предмет историко-культурного характера :) А в открытую лучше не носить :)

К тому же, на фестивалях и тренировках боевыми саблями не рубятся - это чревато.

П.С. Пока у нас не примут нормального закона Об оружии, будет бардак и путаница....
Белоруссия родная, Украина золотая

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 07 жовтня 2009 18:31

:YesSir:

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 08 жовтня 2009 22:27

кювернат Ювяшжт написав:

А що, і таке є? :shock:
А я хочу по вулиці з двуручником на плечі ходити! :lol: "Щоб усі боялись, щоб не насміхались" (с) :crazy:

Дозвіл на холодну зброю в нас можна дістати так само як на голодкоствольну мисливську, газову чи мисливську нарізну зброю.
А ще в нас здається є таке поняття як "елемент національного костюму". Але тут я не зовсім компетентний, тож хай хтось доповнить.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 09 жовтня 2009 10:59

Ніколаускасс написав:Дозвіл на холодну зброю в нас можна дістати так само як на голодкоствольну мисливську, газову чи мисливську нарізну зброю.

Так в тому і справа, що носити її повсякденно не можна. Також, наскільки мені відомо, ніякими нормативно-правовими актами носіння зброї як елементу нац. одягу не регламентується.

dimakad
Member
Member

Повідомлення dimakad » 15 жовтня 2009 09:45

Шановні колеги, підскажіть, будь ласка, де в Україні, зокрема у Львові можна купити шаблю Cold Steel Shamshir та шаблю Scimitar Sword індійської фірми Windlass.
Немає кращого, як битися
В ім’я релігійних принципів,
Свою землю боронити від ворога,
Віддати життя в бою
І здобути славу героя! (гурт Гайдамаки, \"Вітер віє\")

Поперед.Далі

Повернутись до Холодна зброя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість