Гранати

Модератори: Global Moderators, News

alex999
Member
Member

Гранати

Повідомлення alex999 » 13 жовтня 2017 15:26

Ручна граната термобарична РГТ-27С, РГТ-27С2

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...

Lans
Member
Member

Re: Гранати

Повідомлення Lans » 17 жовтня 2017 22:39

чего я не пойму, зачем граната прямоугольной формы? :?
"...А кроме того, я утверждаю, что Карфаген должен быть разрушен..."

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 17 жовтня 2017 23:25

Lans написав:чего я не пойму, зачем граната прямоугольной формы? :?

Тут https://www.youtube.com/watch?v=gijXQy25Ovg кажуть - "шоб не скатуволось со склонов".
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 18 жовтня 2017 21:15

В такому випадку краще була б трикутна!
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

prince92
Member
Member

Повідомлення prince92 » 19 жовтня 2017 09:25

Adam написав:В такому випадку краще була б трикутна!

В трикутній для однакової кількості ВВ потрібно було б ширшу гранату робити, що не сильно зручно

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 19 жовтня 2017 23:08

За об'ємом все одно виграє циліндр.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

prince92
Member
Member

Повідомлення prince92 » 20 жовтня 2017 09:32

Ви певно геометрію погано знаєте)

галичанин-скоморох
Member
Member

Повідомлення галичанин-скоморох » 20 жовтня 2017 20:49

prince92 написав:Ви певно геометрію погано знаєте)

"Бачиш, почали свариться,
Ані руш їм поділиться —
Геометри в них нема.
Я веду їх в сюю нетру:
Будь їм ти за геометру,—
Праця буде недарма"
І Я Франко Лис Микита

Оце цікаво!
При заданій масі активної речовини всередині найменшу масу оболонки буде мати куля (не куля з нарізної зброї, а геометрична куля)
Кататися вона буде, як куля!
Далі- циліндр з співвідношенням діаметра до висоти 1:1
Далі- куб.
Далі- прямокутний паралелепіпед.
Далі- трикутна призма.

Лінійні розміри зростають, маса оболонки зростає, але здатність до перекочування падає. І- щільність упаковки в тару зростає.

Є проміжне рішення- прямокутний паралелепіпед з співвідношенням сторін хоча б 1:3:5 (коробка сигарет чи сірників).
Або- консервна банка (кільки в ТС).

Оболонка, нмд, теж вражаючий компонент.

А що за чим ставили в порядку пріоритетів конструктори- нам сіє невідомо.

prince92
Member
Member

Повідомлення prince92 » 20 жовтня 2017 20:56

Ну я говорив про ширину гранати, а не про найменшу масу оболонки

stailker
Member
Member

Повідомлення stailker » 20 жовтня 2017 21:10

Враги сказали - что укры зачудили, термобарические гранаты убъют тех, кто их бросит.

- Что не верно, термобар убъет тех, кого нужно. В то время как осколочная - на много менее эффективна, и более разлетоопасна.

галичанин-скоморох
Member
Member

Повідомлення галичанин-скоморох » 20 жовтня 2017 21:11

А що таке ширина гранати?
Я знаю лінійні розміри гранати- у кулястої- діаметр, у циліндричної- діаметр і висоту, у кубічної- сторона, у паралелепіпеда- ДхШхВ, у трикутної призми (рівносторонньої)- сторона і висота. Ще і висоту запала треба додавати окремо.
А от маса оболонки входить в загальну масу гранати, і то не знаю, плюс чи мінус (добре, бо будуть осколки, чи погано, бо вага росте)?

Що важливіше- маса гранати чи розміри гранати чи здатність зафіксуватися на горизонтальній чи, бажано і похилій рівній площині там, куди її кинули, а не "в тому степу"?
Я не знаю, що краще- влягтися на броні БТР чи закотитися з бруствера в окоп?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 23 травня 2018 13:33

ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ТА ОЗБРОЄННЯ АРМІЙСЬКИХ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ РУЧНИМИ ГРАНАТАМИ З ТЕРМОБАРИЧНОЮ СУМІШШЮ

Стрімка урбанізація притаманна в цілому більшості країн, велика щільність населених пунктів на Сході України змушує приділяти особливу увагу розробці та озброєнню армійських та спеціальних підрозділів специфічними засобами для ведення бойових дій в населених пунктах. Штурм населеного пункту характерний тим, що при його здійсненні висока роль невеликих підрозділів (відділення, взвод, рота) та кожного військовослужбовця. Виходячи з цього для ефективного ведення таких дій кожного військовослужбовця необхідно озброювати специфічними засобами ураження. Одним з таких засобів може бути ручна граната термобарична (далі РГТ).

При спрацюванні РГТ повинна створювати уражаючи фактори у вигляді підвищеної температури (спалаху хмари) та надлишкового тиску.

РГТ призначена для комбінованого ураження живої сили, розташованої на відкритій місцевості в укриттях різноманітного типу, за природними місцевими укриттями, у замкнутих будівлях та інженерних спорудах, а також легкоброрньованої та неброньованої техніки.

Для ефективного ураження вищезазначених цілей РГТ повинна забезпечувати:

- формування вражаючого фактора у вигляді надлишкового тиску у фронті ударної хвилі не менше 1 атм. (98,7 кПа) на відстані 2 м від точки підриву;

- формування великої високотемпературної області з радіусом не менше 3 мта площу ураження на відкритій місцевості не менше 12 м2;

-ураження живої сили у приміщеннях об’ємом не менше 8 м3.

Вогнесуміш під час вибуху повинна повністю згорати.

Ефективність РГТ на відкритій місцевості порівняно невисока, але в закритих і напівзакритих приміщеннях вона показує високу ефективність.

Для забезпечення заданої ефективності та недопущення перезавантаженості особового складу маса РГТ повинна бути не більше 0,6 кг, а маса термобаричної суміші не менше 0,4 кг. У порівнянні зі звичайними вибуховими речовинами термобаричні боєприпаси дозволяють підвищити фугасність на відкритому просторі в 1,5 - 2 рази, в замкнутому об’ємі - в 2,5 - 3 рази.

З метою уніфікації зразку, для спрацювання РГТ, необхідно передбачити застосування запалу УЗРГМ або його аналогів.

Фахівці ТОВ «Науково-виробнича фірма «АДРОН» та ДП «Машинобудівна фірма «АРТЕМ» активно займаються розробкою таких РГТ.

При веденні штурмових дій в населених пунктах важливе місце займає штурм будівель. Перед тим, як безпосередньо входити в будівлю, необхідно завдати максимальне ураження противнику. Після виконання цієї задачі снайперами, кулеметниками та гранатометниками, при безпосередньому наближенні до будівлі, штурмові підрозділи здатні повністю придушити опір противника за допомогою РГТ.

Озброєння армійських та спеціальних підрозділів РГТ дозволить більш ефективно знищувати противника, який зайняв оборону у приміщеннях нижніх поверхів будівель, а також використовувати РГТ у якості засобів розмінування підходів та входів до будівель, що підвищить бойові спроможності цих підрозділів.

http://www.asv.gov.ua/content/nauka/201 ... ez_dop.pdf

Шаблезубий
Member
Member

Повідомлення Шаблезубий » 24 травня 2018 14:22

Тобто вибух цієї гранати буде виглядати так само видовищно як і у кіно?
Назва "шабля" пішла від козацького - "Будь ласка тихіше, панове!"

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 24 травня 2018 22:46

Шаблезубий написав:Тобто вибух цієї гранати буде виглядати так само видовищно як і у кіно?

Мені важко уявити вогняну хмару від вибуху цієї гранати (діаметром 2,8 м. і висотою 2 м.) яка тримається 4 с. :)

Шаблезубий
Member
Member

Повідомлення Шаблезубий » 25 травня 2018 08:55

alex999 написав:Мені важко уявити вогняну хмару від вибуху цієї гранати (діаметром 2,8 м. і висотою 2 м.) яка тримається 4 с. :)

Ага, таке без магії ніяк не вийде.
Може таки 0.4 секунди?
Назва "шабля" пішла від козацького - "Будь ласка тихіше, панове!"

Далі

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість