Найманці (справжні) на службі в Іраку

Модератори: Global Moderators, News

Гриціан
Member
Member

Найманці (справжні) на службі в Іраку

Повідомлення Гриціан » 18 січня 2008 01:41

Як зберуться двоє дурнів то буде бригада. А як третій надійде буде вже три гада (с)
Ну, гадами я б хлопців про яких піде мова не назвав би, хоча їх коллєги саме гадами і є.
Але все по порядку.
Сиджу я оце під евкалиптом й палю цигарки з підозрілою назвою „Гандам”. Звичайно у бабаїв можна купити і всякі круті Ротшильди з Данхілами, але вони будуть підроблені ще гірше від місцевих годинників Ролекс за 2 долари. Раптом понад північною брамою піднявся якийсь фоєр бабах, а за пару хвилин завили гальма перед травмопунктом. Ну от і покурив. Двоє поранених. Одному вже нічого не треба, хірург з філософським виразом на обличчі запхав цілого вказівного пальця небіжчику до лоба і промовив: „От, шановні селепки, якщо вам Вуйко дав гельму, то будьте такі ласкаві вбирати її на голову і не зсовувати на потилицю, бо воно не безкозирка. Другому підфартило більше: куля до стегна ну й десь там пішла гуляти. Зробили рентген. Дякувати Богу не в живіт. Обшкрябали клієнта і до операційної. Звичайний поранений „іракський хіві”, яких багато.
А потім дивлюся на камуфляж, що зрізав з селепка і впало до ока, що якийсь він дивний. Не американський, не іракський, навіть трохи на російських косить. Й остаточно з пантелику збила нашивка на грудях „Бригада”. Ну думаю, наступним привезуть пораненого режисера серіалу „Бандитьский Петербург”. Але окрім селепка який сів на скорпіона нічого такого не привезли. А через кілька днів До нашої контори завітав сам „бригадир”. Привів з собою „балакуна”, що по англійськи дотирав і підніс нам кілька підносів пахлави. Між іншим дуже класна штука і з усіх душманських делікатесів вона їдна ніколи не викликає поносу індустральної сили. Розговорилися. Виявилося, називаються вони Brigada Security, всі як один бувші турецькі військові. Якийсь їхній капітан пішовши у відставку підробляв у американському Halliburton, а потім вирішив, що не Боги горшки ліплять і набрав собі таких самих відчайдухів та й подався на північ Іраку по заробок.
Зображення

Компанію пробили на надійність через турецьке консульство, а далі приділили до нас на браму. Хлопці спокійні, не нарвані, але після того випадку з вбитим і пораненим різко перестали вести попереджувальний вогонь чи взагалі кричати „Стой стрілять буду”, як то приписували правила. Після того як вони завалили кілька машин з пасажирами, що не дуже вчасно загальмували перед брамою, місцеві оцінили їх таланти і вже не дуже викидали коники. А коли (знову ж без дозволу командування бази) „бригадири” зробили якесь темне полювання у прилягаючому кварталі, то взагалі сталося диво: цілих 2 місяці їх браму не обстрілювали з мінометів.
Отакі веселі хлопці.
А ще є не дуже веселі, і навіть дуже паскудні, просто падлюки. Але про них іншим разом.
Я сам собі Петлюра!

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 18 січня 2008 07:26

Гриціане, Ви - поет! Клас! Пишіть ще!
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 18 січня 2008 10:27

Гриціане, дуже цікаво. А чи не стрічались там робітники такої фірми як Blackwater?
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 18 січня 2008 10:45

А чому у \"Зброї\"? Буде зброярське продовження або просто помилка?
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 18 січня 2008 11:19

Потому, что когда предлагалось сделать для размещения подобных постов специальный тематический раздел \"НАТО\" или \"Мемуары\", все почему-то решили что это жырно будет. А когда Грициан размещал подобные заметки в \"Своременности\" их оттуда зачем-то перетаскивали по разным разделам форума \"Техника и вооружение\".
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 18 січня 2008 11:23

Я пропонував розміщувати все в сучасності, та створити там причеплену тему де збирати лінки на спогади Гриціана та подібні матеріали про армії НАТО. Пропоную ще раз виправити це поки не пізно, бо потім чорт ноги зломить в пошуках.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 18 січня 2008 11:40

краще створити Гриціан-клуб. :D
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Miller
Member
Member

Повідомлення Miller » 18 січня 2008 19:06

Краще TV-програму :) Уявляю: \"Добрий вечір вам малятка, любі селепки й дівчатка...\" :lol:
А якщо серйозно, то можна зробити окремий відділ \"Спогади\" чи \"Враження\", щось таке.
Белоруссия родная, Украина золотая

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 19 січня 2008 03:18

Бачу, тема пішла. Ну й добре.
Чому до вогнепальної зброї та піхотного озброєння?
Ну а куди його пхати, щоб хоч якось купи трималось? Тим більше найманці в якійсь мірі і є „формою озброєння”.
Дякую всім за ажіотаж, воно як рижський бальзам на душу поета ;)
В продовження натикаю пару слів про найманців, чий вид діяльності не викликав в мене захоплення, скоріш навпаки. А саме, про згадану Лихом Blackwater Security. Та Чорна Вода була за моїх часів справжнім лихом (каламбур-с :D ). Причин на це було до біди й троха.
1. Грудна жаба: хлопці заробляли в три рази більше від пересічного селепка, нікому не рапортували, вільно пили горілку, за яку я мало під трибунал не сходив.
2. Шкідники сільського господарства: головним завданням цих гицлів було оxороняти конвої всяких крутеликів. І з цією справою вони справлялися феноменально якісно. Тобто, летіли з шаленною швидкістю і мочили все живе довкола, якщо те живе не лише криво подивилося, а криво щось про них подумало. Через те, що по більшості ті хлопці бувші командоси, спецназівці та махновці, вони дуже рідко не потрапляли в ціль і трупів по кожнім такім заїзді було конкретно.
3. Оті самі трупи: коли та буцигарня проїджала через населений пункт, вона залишала його немов розшурханий мурашник. Одразу збільшувалась кількість мін, що летіли через паркан, частішали напади на конвої і все як правило закінчувалося зачистками прилягаючої до бази місцевості, які я (як би так чемно висловитись) не те що не любив, але якось не в кайф було шастати не броньованою швидкою настею по вуличках де й ішаком тісно і не відомо, що це летить з підвіконня: горщик з квітами, чи фугас з моїм похоронним вінком. Саме в такий спосіб був важко поранений мій близький друг. Отже коли Blackwater Security їхав з понтом через наші палестини біди чекали всі.
Особливими вибагусеньками у бронетехніці ті хлопці не відрізнялися. Жадних броньовиків чи там взагалі гвинтокрилих засобів. Колеса в них були розділені залежно від походження найманців. Самі круті були південні африканці (білі звичайно), якісь підозрілі німецькомовні бородані (досі не знаю звідки такі круті), американці, британці та австралійці. Це панство могло спокійно їздити броньованими мерседесами зі шклом грубшим від моєї руки. Сфотографувати це диво поблизу можливості не було. Згідно інструкцій вони в ліпшому випадку чемно матюкалися й грозилися розтрощити камеру. Коло крутеликів крутилися розбійнички класом поменше: індійці й непальці племені гуркі. До речі оті легендарні кукрівські ножі були у всіх. Вони їздили на доджах і тойотах з вийнятими задніми дверями й кулеметами на дахах.

Зображення

Цікаво, що ніхто з них не мав калашнікова, який називали нездалою пукалкою з якої ні поцілити ні перекрити. Натомість ті що покрутіше мали різні комбінації НК, а ті що попростіше всі як один носили... американський М3 так званий „Grease Gun”.
Зображення

Не питайте чого саме цю біду, не знаю, можливо тому, що воно мало 45 калібр, а таке вже як довбане, то ніхто на копитах не встоїть.
На кінець пару слів про бронежилети тої компанії. Не дивлячись на те, що Рамсфельд і всі великі ель гвапо вже давно роз’їжджали у „драконячій шкірі”, ніхто з чорноводців не вбирав навіть інтерсептор. Всі як один носили бронежилети цивільного зразку, правда іноді найважчої модифікації – ІV.
Востаннє редагувалось Гриціан в 19 січня 2008 04:03, всього редагувалось 1 раз.
Я сам собі Петлюра!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 19 січня 2008 03:32

Кулеметина з такоїї тойоти у масштабі на Гриціана. Калібр здається 50-й

Зображення
Я сам собі Петлюра!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 19 січня 2008 12:32

Одно з правил майбутнього \"Гриціян-клюбу\": \"Лінейні розміри вимірюються у \"гриціянах\"!\"
;)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 19 січня 2008 22:15

Дякую!

Ось до речі підбірка шкандальних відео про Blackwater

'Iraq For Sale' bonus scene: Blackwater
http://www.youtube.com/watch?v=N83BdpNP ... re=related
Privatising security in Iraq - 17 Sep 07
http://www.youtube.com/watch?v=irQPa32v ... re=related
Blackwater: Shadow Army
http://www.youtube.com/watch?v=nqM4tKPDlR8

Пр відомий інцедент:
Blackwater: Under fire
http://www.youtube.com/watch?v=zB-lXJVq ... re=related
Interviews With Victims From The Blackwater Incident
http://www.youtube.com/watch?v=oo20mMilwWE

sniping in Iraq by blackwater
http://www.youtube.com/watch?v=PpbEjdwLQgo
Black water in najaf2 (дядьки стріляють по всьому що бачать)
http://www.youtube.com/watch?v=SEvAa_-4 ... re=related

Blackwater: The Rise of the World's Most Powerful Mercenary
http://www.youtube.com/watch?v=SC1nTSxuLgM

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 19 січня 2008 22:16

ікаво, що ніхто з них не мав калашнікова, який називали нездалою пукалкою з якої ні поцілити ні перекрити.

Яка сіль на рани фанатів АК які вважають його найкращим автоматом в світі!

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 24 січня 2008 15:41

Гриціан написав:калашнікова, який називали нездалою пукалкою з якої ні поцілити ні перекрити

А ця думка має якісь підстави?
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 24 січня 2008 16:31

Звичайно! Особливо про 47/АКМ.

Далі

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість