Сторінка 1 з 1

Питання панові Гриціану (бойовий голодкоствол)

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2008 00:56
Ніколаускасс
Гадаю всім буде цікаво дізнатись про використання голодкостволу (напів-автоматів і помп) в амер. військах. Як я чув американці використовують різні дробовики (Моссберг, Вінчестер і Бенеллі). Чи використовував шановний п. Гриціан ці цяцьки і що він про них взагалі може сказати?

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2008 14:47
роман74
А я нікому не заважатиму, якщо дам посилання про матчастину цих штуковин? :D

http://world.guns.ru/shotgun/sh03-r.htm тут про Моссберг 500
http://www.kaliningrad-fishing.ru/hunter/h-katalog/mossberg/mosb-003.html тут ще
і з цього сайту про бенеллі http://www.kaliningrad-fishing.ru/hunter/kat-bnl2.html

а от Вінчестерів багато у армії США використовувалось починаючи з 1-ї світової. Помпові - М1897 (він же М1917), М12, М1300.

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2008 21:52
Ніколаускасс
ага, дякую за наочні матеріали :good:
Ось тут ще - http://world.guns.ru/shotgun/sh00-r.htm
особливо цікавить http://world.guns.ru/shotgun/sh04-r.htm

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2008 23:24
Гриціан
Є одна така біда. Використовують її переважно на флоті, а точніше у береговій охороні. Ну й, святе діло, марини собі потягнули. В армії зустрічається досить рідко, хоча пару разів натикався. Називається це чудо M1014, або Joint Service Combat Shotgun, хоча ще є інші назви. Наприклад M4 Super 90. Розробляла цю пушку Бенеллі, а потім інші виробники підхопили. Використовується майже виключно для того, щоб зайти до халабуди, коли того не бажає власник. В ідеалі на озброєнні має бути лише одна модель, але з напливом до театру резервних частин та нац. гвардії, з яких багато хто працює у поліції, привезено все від моссбергів до вінчестерів. Навіть калібр не завжди співпадає. Моє власне враження від тих пукалок, що бачив у селепків наступне: видають їх або тимчасово, або як засіб контролю натовпу, або, коли бояться довірити спецназівські запісьдюни на зразок пластиту, щоб двері висадити.
Єдине, що НМСД не можна відібрати від гладкостволу, це широкий асортимент набоїв: від резинових куль, до суміші мідної й олов\"яної пудри, що висадить будь який замок. Сам я завжди був мирною людиною і надавав перевагу витяганню з людської анатомії кавалків куль, радше ніж півкіло шроту чи тампонообразної фіговини, що мала розігнати фуліганів, а опинилася пі ребром у самого борзого знищивши до ср... селезінку.
Завжди, коли відділення носить \"помпу\", то селепко тримає її \"в нагрузку\" до стандартної рушниці. Морока ще та, але чого не зробиш для свята демократії на мирних вуличках Багдаду.
Зображення
Зображення

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2008 00:35
Ніколаускасс
Дякую за розповідь, приблизно я так це собі і уявляв. А при "зачистках" приміщень використовують? Бо ІМХО постріл картечним патроном (9шт. 8,5мм картечин чи 12-15шт. меньшого діаметру) буде як гарна автоматна черга.
Гриціан написав:Навіть калібр не завжди співпадає

а шо там з калібром, невже роблять поліцайські помпи під 16 чи 20 калібри, чи мається на увазі різна довжина гільз?

ПовідомленняДодано: 11 грудня 2008 00:50
Гриціан
Що там з калібром я не дуже певен, але пару разів наблюдав таку сцену: посилають селепка за набоями до того шротомьота в сусідню частину, він приносить коробку, а вони чогось не пасають. Подробиць не чув, зате матюки лунали на другий бік периметру.
На зачистку приміщень у наших ніби прийнято кидати бонбу. Зараз багато поліцаїв мобілізували, то ввійшла мода на оті штуки, що роблять голосний бабах, або сліплять. Ну й звичайними осколочними не брєзгують, адже Ірак не Америка -- будинки з каменя, а не з дикти. Хоча командування такі речі не дуже благословля. Та й мені після того як три місяці пользував одну зульфію, якій таким чином руку майже відгамселили.

18,5 мм. карабин специальный «18,5 КС-К»

ПовідомленняДодано: 17 серпня 2009 15:21
Oleh Nemchinov
Переглядав в неті сторніки із відгуками про \"Сайгу-12\", заліз на сайт виробника \"Ижмаш\" і з подивом побачив, що де-факто та сама \"Сайга-12\" окрім \"мисливської\" версії позицінується і як бойова зброя \"18,5 мм. карабин специальный «18,5 КС-К»\"
http://www.izhmash.ru/rus/product/ks.shtml
Автоматическое оружие Калашникова послужило основой для боевого гладкоствольного карабина «18,5 КС-К».

Карабин «18,5 КС-К» выполнен по компоновочной схеме автомата Калашникова, имеет минимальное количество частей, легко разбирается и собирается. Это делает его простым в обслуживании, эксплуатации и получении навыков стрельбы.

Приклад с амортизирующим затылком и эргономичная пластмассовая рукоятка позволяют надежно удерживать оружие и повышают удобство стрельбы. Приклад выполнен складывающимся влево.

КС-К оснащен направляющей обоймой для облегчения присоединения магазина к оружию. Использование 8-местного отделяемого магазина и автоматической затворной задержки значительно повышает практическую скорострельность.

Магазин можно снаряжать вперемежку любыми патронами 12 калибра длиной гильзы 70, 73 и 76 мм. Для стрельбы из карабина могут использоваться как летальные, так и иммобилизирующие боеприпасы.

Планки «Пикатинни», размещенные на крышке ствольной коробки и на газовой камере, позволяют устанавливать различные типы оптико-электронных прицелов, тактический фонарь или лазерный целеуказатель.

Механический прицел по типу АК позволяет быстро осуществить прицеливание на необходимую дистанцию стрельбы.

Посадочное место с резьбой на дульной части ствола позволяет устанавливать различные дульные насадки и удлинитель ствола. Щелевой дульный насадок снижает пламенность выстрела и позволяет производить стрельбу с упором ствола в препятствие, например, при разрушении дверных запоров.

Конструкция изделия обеспечивает надежную работу и долговечность в любых условиях эксплуатации.

Технические характеристики

Калибр, мм 12 (18,25^(+0,25))
Применяемый патрон 12/70; 12/76
Вместимость магазина, патронов, шт. 8; 4
Масса (без магазина), кг 3,8
Длина карабина, мм
- с прикладом
- со сложенным прикладом 970
725
Ширина, мм 70
Высота (без магазина), мм 215
Практическая скорострельность, выстр/мин, не менее 40

Зображення
Зображення
Зображення
А де місце такої зброї у військах? Підрозділи спецпризначення? Штурмові групи?[/img]

ПовідомленняДодано: 17 серпня 2009 15:37
Ніколаускасс
Зброя швидше не військова а поліційна. Ми з шановним паном Гриціаном цю тему трохи підіймали свого часу http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=6777

Re:

ПовідомленняДодано: 17 серпня 2009 15:40
Oleh Nemchinov
Ніколаускасс написав:Зброя швидше не військова а поліційна. Ми з шановним паном Гриціаном цю тему трохи підіймали свого часу

Дякую. Теми об'єднав.
Зазначу, що 18,5 КС-К зброя самозарядна із швидкострільністю 40 пострілів на хвилину і ІМХО при штурмових діях дуже помічна

ПовідомленняДодано: 17 серпня 2009 18:19
22b
Сайги вон у ПДСС есть-правда простенькие.Форт 500 Тактикал у частей ВВ есть ,также у частей ВВ есть и КС 23 но мало.