Вільний продаж травматичної зброї

Модератори: Global Moderators, News

один
Member
Member
 
Повідомлень: 1272
З нами з:
25 жовтня 2008 16:34

Вільний продаж травматичної зброї

Повідомлення один » 26 грудня 2008 10:24

На початку 2009 року всім \"свідомим\" громадянам України буде дозволено вільно купувати травматичні пістолети, оголосив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, виступаючи в ефірі \"5 каналу\".

Луценко, зокрема, заявив, що він має на увазі пістолети науково-виробничого об`єднання \"Форт\" (на сайті підприємства зазначені 8 моделей травматичних пістолетів). За його словами, після придбання пістолет слід буде зареєструвати в системі дозволів МВС.

\"Сподіваюся, що вже в січні це питання буде юридично врегульоване\", - заявив Луценко, зазначивши, що відповідні документи готуються в МВС у терміновому порядку. За словами міністра, пістолети зможуть купити всі категорії громадян, \"крім наркоманів і алкоголіків\".

Міністр також повідомив, що, за статистикою, рівень злочинності у великих містах – Києві, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську та Львові - впродовж 2008 року зріс від 5 до 7 відсотків.

\"Наступний рік буде роком максимальних організаційних і фінансових зусиль задля поліпшення умов роботи міліції громадської безпеки\", - сказав у зв`язку з цим Луценко.

http://www.unian.net/ukr/news/news-292263.html
 

Erelion
Member
Member
 
Повідомлень: 1605
З нами з:
17 жовтня 2006 22:08
Звідки: Київ

Повідомлення Erelion » 26 грудня 2008 17:18

всім \"свідомим\"

А як буде визначатись \"свідомість\" ? Окрім \"наркоманів і алкоголіків\" є ще раніше засуджені та ті що перебувають на обліку. Їм теж можна ? Звичайно, за гроші деякі \"ліпші люди\" мають і автомати, але якщо тепер зброю можна буде придбати так просто геть усім, то як би воно не вийшло, як у нас повсякчас виходить - хотіли як краще, а вийшло як завжди. Вже був у Києві випадок, коли водій через дрібну суперечку застрелив із травмата пішохода... Але якщо таки дозволять, то собі ствола мабуть прикуплю :twisted:
 

Аватар користувача
Chill
Member
Member
 
Повідомлень: 1614
З нами з:
17 травня 2007 16:36
Звідки: матір міст руських

Повідомлення Chill » 26 грудня 2008 18:59

Ти і зараз легально можеш придбати нарізний напівавтоматичний карабін. Але не пістолет.
Невідомо як воно буде. На форумах давно суперчеки. Приклади країн прибалтики та молдови з легалізації вогнепальної короткоствольної показують, що злочинність зменшується.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша си