Вільний продаж травматичної зброї

Модератори: Global Moderators, News

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 23 квітня 2009 01:04

Misьko написав:Чого це в законослухняного громадянина мають труситися руки???

Що набоїв не вистачить, на бандитів, міліцію й депутатів... що зрештою майже те й саме.
Я сам собі Петлюра!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 23 квітня 2009 09:47

А в цей час депутат Харківської облради стріляє з травматичної зброї! http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/22/93599.htm
Але його вже шукають...
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Chill
Member
Member

Re:

Повідомлення Chill » 23 квітня 2009 10:53

Misьko написав:Чого це в законослухняного громадянина мають труситися руки???
:D

Місько, насправді це проблема, бо придбати - це ще не все. Треба навчитися користувати і бути готовим стріляти в людину. Хтось може це робити, хтось ні. Але багато думає, що достатньо продемонструвати цяцьку, як всі злочинці потікають. Це хибна думка.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Misьko
Member
Member

Re:

Повідомлення Misьko » 23 квітня 2009 18:41

Chill написав:Місько, насправді це проблема, бо придбати - це ще не все. Треба навчитися користувати і бути готовим стріляти в людину. Хтось може це робити, хтось ні. Але багато думає, що достатньо продемонструвати цяцьку, як всі злочинці потікають. Це хибна думка.

Я в курсі.. :yes:

Сьогодні був в мисливському магазині (патрони кінчились). Там мені на повному серйозі розповіли історію, що бойовими патронами стріляти з Мосінки, Токарєва і СКС ніззя, а можна тіко мисливськими, бо шось тим стволам пороблено з допомогою аргону.. ну я як би знаю, шо то таке отой страшний аргон, і навіть більш-менш орієнтуюсь, де він використовується :wink: Я брав оті залізяки в руки, але нічого такого не помітив.. прицільна планка заклепана на 300 + 2 клейма додалось.. Хтось шось в курсі про таке???
патрон він 308 коштує в нас 21 грн за штуку.. :cry:

домовився, шо заїду на днях, подивлюся шо в Томсоні в середині.. інтірєєєєсно..

Gildor
Member
Member

Повідомлення Gildor » 24 квітня 2009 08:54

на карабіни (що в продажу ) в ствол додатковий штіфт вклепують - тіпа щоб ідентифікувати кулю потім - цивільний ствол чи ні.
принаймні так заявляють
Была бы цель в жизни - а патроны найдутся

Miller
Member
Member

Re:

Повідомлення Miller » 24 квітня 2009 10:35

Gildor написав:на карабіни (що в продажу ) в ствол додатковий штіфт вклепують - тіпа щоб ідентифікувати кулю потім - цивільний ствол чи ні.
принаймні так заявляють

Там не штифт, а риски. Але їх ставлять не завжди. Все одно всі нарізні стволи перед продажем проходять контрольний відстріл для кулегільзотеки. Тобто якшо Ви купляете нарізний карабін, то він вже за визначенням є в базі даних МВС.
Белоруссия родная, Украина золотая

Vold
Member
Member

Re:

Повідомлення Vold » 24 квітня 2009 11:23

Misьko написав:
Сьогодні був в мисливському магазині (патрони кінчились). Там мені на повному серйозі розповіли історію, що бойовими патронами стріляти з Мосінки, Токарєва і СКС ніззя, а можна тіко мисливськими, бо шось тим стволам пороблено з допомогою аргону.. ну я як би знаю, шо то таке отой страшний аргон, і навіть більш-менш орієнтуюсь, де він використовується :wink: Я брав оті залізяки в руки, але нічого такого не помітив.. прицільна планка заклепана на 300 + 2 клейма додалось.. Хтось шось в курсі про таке???
патрон він 308 коштує в нас 21 грн за штуку.. :cry:

Нормально вони стріляють..)) якраз мисливськими проблема - недосил

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 14 травня 2009 15:35

Луценко хотів роздати українцям травматичну зброю, а Москаль забирає у них навіть газові балончики

Співробітники міліції мають отримати право вилучати у громадян спеціальні засоби несмертельної дії у разі їх протиправного використання. У цьому переконаний депутат Верховної Ради України від Громадянського руху «Народна самооборона» Геннадій Москаль. Про це сьогодні, 14 травня, ЗІКу повідомила прес-служба Громадянського руху «Народна самооборона».
За його словами, протиправне завдання шкоди здоров’ю громадян за допомогою газового балончику, електрошокеру чи спецзасобу для стрільби гумовими кулями набуло широкого розповсюдження через те, що купити їх може кожен бажаючий.

Водночас, застосування такого типу «засобів активної оборони» не врегульовано законодавчо, хоча ступінь ураження ними може бути досить серйозною. З іншого боку, міліція сьогодні не має права вилучати подібні спецзасоби, навіть якщо було зафіксовано їх протиправне застосування не в цілях самооборони.

Відтак, з метою врегулювання ситуації Геннадій Москаль зареєстрував у Верховній Раді законопроект, в якому пропонує внести зміни до закону «Про міліцію» та надати правоохоронному органу права вилучати спецзасоби несмертельної дії.

Довідка ЗІКу.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко активно лобіював закон, який дозволив би громадянам України користуватися зброєю травматичної дії.
Прийшла повістка - іди служити!

Vold
Member
Member

Повідомлення Vold » 14 травня 2009 16:06

право вилучати у громадян спеціальні засоби несмертельної дії у разі їх протиправного використання.

а що не так?

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 15 травня 2009 10:25

Перепрошую, але є \"спецзасоби\", до яких відносяться деякі газові балончики, гумові кийки, пристрої для відстрілу набоїв травматичної дії, наручники. Ці спецзасоби не можна всім купувати, порядок продажу регламентований. А є газові балончики, які можна купувати вільно - вони не є спецзасобами. І що саме мав на увазі Москаль і як це перебрехали журналісти - невідомо.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Fet
Member
Member

Повідомлення Fet » 15 травня 2009 10:45

Шановний Chill! Купувати спецзасоби можна тільки по посвідченню, але закон ніде не забороняє носіння спецзасобів і не передбачено покарання за їх зберігання. Бо ЗУ \"Про міліцію\" регламентує тільки їх застосування.
Політ сокола не залишає слідів на небі – він залишає сліди у серцях людей які дивляться на небо.
А ты идиотизм с патриотизмом не путай!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 15 червня 2009 23:05

Чоловік розстріляв хлопців, які мочилися під його вікнами (репортаж)
Не схотів шукати вбиральню – отримав кулю. Троє дніпропетровських хлопців, не знайшовши туалету, вирішили справити свої природні потреби - під вікнами багатоповерхівки. За це - мешканець будинку почав стріляти у них з пістолета. Усі троє - поранені, а стрілок може отримати 6 років в'язниці.
Віктор Кречетов разом із друзями був на концерті на міській набережній. Там зібралося понад 15 тисяч глядачів - і жодної вбиральні чи біотуалету поряд. Тож підлітки не знайшли нічого ліпшого, як завернути до найближчого двору. Віктор розповідає - такого розвитку подій не очікував.

Віктор Кречетов, постраждалий: \"Как бы в туалет туда все ходят, я пошел туда, добежал до кустиков, смотрю никого нет, ну я добежал до кустиков, вылез из окна мужик с пистолетом, ну я развернулся уходить, а он стрельнул\".

Постраждалі відбулися незначними пораненнями, адже у травматичного пістолета кулі гумові. Тож потреби у шпиталізації не було, нині підлітки лікуються вдома. А пильного охоронця двору міліція затримала того ж вечора. У сорока семирічного чоловіка – колишнього директора магазину зброї - окрім травматичного пістолета, вилучили, ще й бойову рушницю - за словами правоохоронців, її затриманий теж тримав напоготові.

Володимир Сідлецький, заступник начальника ГУ МВС у Дніпропетровську: \"Под балконом мы обнаружили 8 гильз, как потом мы выяснили – это гильзы от травматического оружия, к счастью, что он не начал стрелять из боевого оружия, хотя оно у него лежало уже на столе на балконе. Боевой пистолет ТТ, который вы знаете, что он запрещен в Украине, на него не выдают разрешение\".

Мешканці багатоповерхівки скаржаться - їхнє подвір'я під час масових заходів на міській набережній стає схоже на суцільну вбиральню. За відсутності біотуалетів, під вікнами будинків за ніч справляють природні потреби сотні людей.

Андрій Іваненко, мешканець будинку на вул. Литейній, 15: \"Дело в том, что на организации концертов, организации туалетов каких-нибудь не принимаются никогда, а весь народ в туалет приходит к нам во двор\".

Геннадій Бесєдін, мешканець будинку на вул. Литейній, 15: \"Ну как вы думали, если приходять здесь толпами от везде здесь и гадят, а молодежь шо, она может послать куда-нибудь и все!\"

Зараз підозрюваний у СІЗО. Прокуратура вже порушила кримінальну справу за двома статтями – йому ікримінують хуліганство та незаконне зберігання зброї. Батьки постраждалих теж подали позови до суду. Якщо провину затриманого доведуть, йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Юлія Фінгарет, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 16 червня 2009 02:38

В цьому \"прєлєсть\" охорони порядку країн СНД: закон виконуємо рівно на половину. Якщо двір обсирали (а в цьому немає ніякого сумніву), то, по-перше, де вештались славні мєнти, які прибігли на стрілянину, але клали з прибором на регулярне справляння нужд у непризначених місцях? А по-друге, де величезний штраф \"концертмейстерам\", які не влаштували ґейзликів коло своєї дископляски?
Я сам собі Петлюра!

Gildor
Member
Member

Повідомлення Gildor » 16 червня 2009 09:17

отож... :( всьо тут через одно мєсто робицця

а з другого боку - ловити таких ссикунів - невдячна, важка і щоденна праця, а взяли за карк одного стрільця (та ще й незаконну зброю виявили при тому) - увєсіста галочка в звітність

організація муз-збіговиськ - то окрема сумна пісня :(
Была бы цель в жизни - а патроны найдутся

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 16 червня 2009 13:58

Gildor написав:а з другого боку - ловити таких ссикунів - невдячна, важка і щоденна праця, а взяли за карк одного стрільця (та ще й незаконну зброю виявили при тому) - увєсіста галочка в звітність

Ото ж і воно. А як результат, зростає чи не ціле покоління ссикунів, які стануть повноцінними громадянами, що щиро не розумітимуть: якого біса на них дивляться мов на звірів по різних кіпрах й туреччинах з німеччинами?
Я сам собі Петлюра!

Поперед.Далі

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість