Вільний продаж травматичної зброї

Модератори: Global Moderators, News

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 16 червня 2009 17:26

Одне слово - \"мусара\", а не міліціонери.

І тут ще докладається другий нюанс законності в Україні.
Якби той мужик був якимсь депутатом облради, то стріляв би з вогнепальної, і посадили - б не його, а пацанів за злосне хуліганство і порушення громадського порядку. А він би був героєм дня в місцевій пресі.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Sigizmund
Member
Member

Повідомлення Sigizmund » 16 червня 2009 18:35

Якщо я не помиляюсь, то закону який забороняє справляти нужду в не підходящому для цього місці, вже немає.
А дискотеці нічого не зробили і не зроблять так як її прикриває хтось з облради, чи вище... Біля мене подібна ситуація, в дискотеки жодної ліцензії і правопорушення на правопорушенні, але їм зробити нічого не можуть... Можливо в наступному випуску напишуть про нашу дискотеку :(

Chill
Member
Member

Re:

Повідомлення Chill » 17 червня 2009 16:29

Fet написав:Шановний Chill! Купувати спецзасоби можна тільки по посвідченню, але закон ніде не забороняє носіння спецзасобів і не передбачено покарання за їх зберігання. Бо ЗУ "Про міліцію" регламентує тільки їх застосування.

Все порізному. Спецзасіб кийок - це холодна зброя ударно-травматичної дії. Спецзасіб для відстрілу набоїв гумовими кулями має бути із дозволом і т.д. Тобто запросто за носіння кийка можна отримати, а пістолет конфіскують просто :) Але всі ці речі дуже погано прописані у законах. Наскільки я знаю, я не великий спеціаліст, але тут іноді зовсім якісь неправильні речі пишуть на форумі.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Sigizmund
Member
Member

Повідомлення Sigizmund » 17 червня 2009 21:41

Тобто запросто за носіння кийка можна отримати, а пістолет конфіскують просто

Не знаю чи це стосується гумострілу, але носити глаткоствольну, чи нарізну зброю цивільній людині дозволено лише при наявності мисливського білета(державного, чи приватного мисливського клуба).

Chill
Member
Member

Re:

Повідомлення Chill » 18 червня 2009 12:54

Sigizmund написав:
Тобто запросто за носіння кийка можна отримати, а пістолет конфіскують просто

Не знаю чи це стосується гумострілу, але носити глаткоствольну, чи нарізну зброю цивільній людині дозволено лише при наявності мисливського білета(державного, чи приватного мисливського клуба).

Не так. Носити, користуватися і зберігати гумостріл - за наявності дозволу.
Гладкоствольну або нарізну - носити заборонено взагалі. Зберігати та транспортувати можна. Користуватися відповідно у відведених місцях - стрільбищах або мисливських угіддях. Причому шляхи придбання різні. Мисливській квиток - мисливська зброя. Просто дозвіл на зброю - нарізна і гладкоствольна зброя, не мисливська.
Дядько Орест.

Fet
Member
Member

Re:

Повідомлення Fet » 18 червня 2009 14:15

Chill написав:Все порізному. Спецзасіб кийок - це холодна зброя ударно-травматичної дії. Спецзасіб для відстрілу набоїв гумовими кулями має бути із дозволом і т.д. Тобто запросто за носіння кийка можна отримати, а пістолет конфіскують просто :) Але всі ці речі дуже погано прописані у законах. Наскільки я знаю, я не великий спеціаліст, але тут іноді зовсім якісь неправильні речі пишуть на форумі.

Протягом останнього року в моїй області вилучалися кийки в населення, але кримінальних справ за це не порушували. Для того, щоб визнати бучку холодною зброєю - вона повинна мати засіб кріплення, щось типу пітлі. А те що, то міліціанти собі в карман незареєстрований травмат конфіскують - то це точно. :( Дійсно пишемо щось не те. Треба нову тему розробити - щось таке: "Обладнання військового та інші речі потрібні в бою та побуті"
Політ сокола не залишає слідів на небі – він залишає сліди у серцях людей які дивляться на небо.
А ты идиотизм с патриотизмом не путай!

Chill
Member
Member

Re:

Повідомлення Chill » 18 червня 2009 17:37

Fet написав:
Chill написав:Все порізному. Спецзасіб кийок - це холодна зброя ударно-травматичної дії. Спецзасіб для відстрілу набоїв гумовими кулями має бути із дозволом і т.д. Тобто запросто за носіння кийка можна отримати, а пістолет конфіскують просто :) Але всі ці речі дуже погано прописані у законах. Наскільки я знаю, я не великий спеціаліст, але тут іноді зовсім якісь неправильні речі пишуть на форумі.

Протягом останнього року в моїй області вилучалися кийки в населення, але кримінальних справ за це не порушували. Для того, щоб визнати бучку холодною зброєю - вона повинна мати засіб кріплення, щось типу пітлі. А те що, то міліціанти собі в карман незареєстрований травмат конфіскують - то це точно. :( Дійсно пишемо щось не те. Треба нову тему розробити - щось таке: "Обладнання військового та інші речі потрібні в бою та побуті"

Я ще раз подумав, і напевно заберу свої слова про кийок назад - не впевнений, що його класифікують як ХЗ. Телескопічна палиця - це вже точно холодняк, а міліцейський кийок може і не ХЗ. Значить просто конфіскують. Я думаю, що їх навіть на експертизу тому не відправляють, що експерт скаже - спецзасіб травматичної дії.
Дядько Орест.

один
Member
Member

Re: Вільний продаж травматичної зброї

Повідомлення один » 20 грудня 2009 22:09

З Нового року власників травматичної зброї зобов'яжуть охороняти громадський порядок у патрулях. Про це повідомив глава МВС Юрій Луценко. "На жаль, моя ініціатива щодо легалізації травматичної зброї не знайшла підтримки ні в Мін'юсті, ні Парламенті. Тому будемо вважати, що суспільство до цього ще не готове", - цитує прес-служба "Самооборони" слова міністра.

Однак Ю. Луценко зазначив, що "зараз на руках у громадян перебувають 147 тис. одиниць травматичної зброї. Єдина можливість його отримати - перебувати в добровільній організації з охорони громадського порядку. Я задав собі питання: скільки з цих добровільних помічників міліції виходять на патрулювання вулиць ? Відповідь: тільки сотня, але не майже 150 тис ".

"Тому з Нового року буде встановлено чіткий порядок: отримав "травматик" за посвідчення ДНД (добровільна народна дружина - ред.) - Будь ласкавий, іди в патруль. Ні - пістолет на стіл", - резюмував глава МВС.

http://mil.in.ua/index.php/news/1268--qq-.html

Через патрулі на вулицях пройти нІяк буде...

bulldogo44
Member
Member

Повідомлення bulldogo44 » 23 грудня 2009 14:19

Нет уж друзья, все будет по другому. Они начали расформировывать эти Громадськие Формування и отбирают у людей резинострелы в добровольно-принудительном порядке. И никто ничего не компенсирует. Просто беспредел. Информация из Кривого Рога:-(

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 08 лютого 2010 09:25

Цікава стання на Українській Правді
Носіння зброї допоможе економіці

Ми - "бидло", "холопи", "чорні люди", давати нам зброю небезпечно для можновладців. Наше місце біля урни для сміття або голосування. Не більше.

http://www.epravda.com.ua/columns/4b6a9fca13dd0/
Прийшла повістка - іди служити!

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 23 червня 2010 11:50

Могилев отберет оружие у "дружинников" на лексусах и бентли
Комментариев Комментариев: 7 Просмотров Просмотров: 1658

Правоохранители проводят тотальные проверки законности ношения травматического оружия, сообщил министр внутренних дел Анатолий Могилев.

«К сожалению, громадное количество травматического оружия в настоящее время находится в руках тех граждан, которые не имеют права его носить, хотя круг лиц, которому можно его выдавать, довольно ограничен», - сказал он.

Могилев подчеркнул, что только по Киеву зарегистрировано 10 тысяч человек, которые якобы имеют право на ношение травматического оружия и якобы являются членами общественного формирования по охране общественного порядка.

«Я сомневаюсь, что эти люди когда-либо занимались охраной правопорядка», - отметил министр. Могилев также отметил, что несколько пистолетов у водителей крутых автомобилей милиция уже изъяла.

«Мы проводим тотальную проверку. Кто-нибудь в Киеве видел 10 тысяч дружинников? Я не видел. Когда мы стали проверять, то выяснилось, что все эти члены общественных формирований - на машинах «Лексус», «Мерседес», «Бентли» и так далее», - сказал Могилев.
Отправить
Источник: Интерфакс-Украина, УНИАН

mikh1979
Member
Member

Повідомлення mikh1979 » 22 грудня 2011 16:46

мое мнение - абсолютно легализовать продажу любого оружия без возможности автоматического огня любому психически здоровому гражданину, который не получал приговора суда с лишением свободы на срок более 1 года.

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 16 травня 2013 14:29

Кабмин поддержал свободную продажу травматического оружия

Пистолеты для отстрела патронов, снаряженных резиновыми пулями, предлагают продавать всем желающим, достигшим совершеннолетия. Соответствующая инициатива МВД нашла отклик в правительстве.

Кабинет министров на своем заседании поддержал инициативу МВД о разрешении свободной продажи травматического оружия всем гражданам, достигшим 18-летнего возраста, пишет "Коммерсант-Украина".

Проект предусматривает, что разрешение на приобретение травматического оружия может быть получено после достижения 18 лет, а нарезного охотничьего оружия - 21 года. Право разрешать или отказывать в выдаче такого оружия предлагается делегировать МВД.

Основаниями для отказа могут послужить, в частности, приговор суда о лишении свободы, отсутствие регистрации по месту проживания, непогашенная судимость, отсутствие справки о состоянии здоровья, необходимых условий для хранения оружия и справки об изучении материальной части оружия и правил обращения с ним.

- МВД предложило сделать травматическое оружие общедоступным

Разрешение на хранение и ношение оружия может быть выдано на 5 лет, а разрешение на приобретение после получения права на ношение - на 6 месяцев.

Сейчас право на приобретение травматического оружия имеют народные депутаты, журналисты, сотрудники правоохранительных органов, работники судов, госслужащие.

Для получения разрешения на его приобретение необходимо написать ходатайство на имя начальника местной разрешительной службы МВД, приложить к нему медицинское заключение об отсутствии противопоказаний на владение оружием, справку о сдаче экзаменов по материальной части оружия и квитанцию об оплате услуг по приему экзаменов.

Вся процедура обойдется приблизительно в 1 тысячу гривен.

Одобренный законопроект базируется на проекте закона "Об обороте оружия невоенного назначения", который был разработан депутатами Верховной Рады еще в феврале 2008 года.

14 апреля 2010 года законопроект был принят в первом чтении, однако дальше дело не пошло.

По данным департамента общественной безопасности МВД, в 2013 году в пользовании граждан находилось 180 652 единицы травматического оружия. Точной статистики его применения не существует, она объединена с общими данными использования огнестрельного оружия. По материалам: Коммерсантъ-Украина

http://zn.ua/UKRAINE/kabmin-podderzhal- ... 2267_.html

Gildor
Member
Member

Повідомлення Gildor » 02 червня 2013 21:54

толку чуть. Цены все равно для многих недоступны, а эффективность резиноплюев никакая, только ложную уверенность дарит
Была бы цель в жизни - а патроны найдутся

Поперед.

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей