Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Модератори: Global Moderators, News

Vintik
Member
Member
 
Повідомлень: 31
З нами з:
25 серпня 2008 14:32

Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення Vintik » 15 січня 2009 02:34

\"Надихнули\" синці в темі пана Гриціана.
Як зреагує організм під бронежилетом 5-6-го класу, якщо куля з СВД на відстані 100 м влучить в область серця, печінки, селезінки :?: ?
Востаннє редагувалось Vintik в 15 січня 2009 11:54, всього редагувалось 1 раз.
 

Аватар користувача
Гриціан
Member
Member
 
Повідомлень: 3351
З нами з:
12 квітня 2006 19:43
Звідки: Зеленьки- Гарносільськ на Лимані

Повідомлення Гриціан » 15 січня 2009 03:23

На вскид, залежить від типу амуніції. Ну й результати будуть різні на усіх 3-х органах через відмінності у структурі/іннервації/кровопостачанні. Я бачив найрізноманітніші наслідки, але з лінійкою від СВД до клієнта не бігав. Як матиму час, то підніму літературу, а на разі (якщо задаєте такі прецизійні питання) зробіть маленьку домашню роботу: підніміть статті по темі Behind Armor Blunt Trauma (ВАВТ).
Я сам собі Петлюра!
 

Аватар користувача
22b
Member
Member
 
Повідомлень: 581
З нами з:
02 листопада 2008 11:33
Звідки: Київ

Повідомлення 22b » 15 січня 2009 21:35

Хм,производитель брони тожеимеет значение-броня5-6 класса я так понимаю у различных производителей разная.Если в США и Европе производитель поставлен в рамки стандартов то тот же Китай или другие азиатские страны имеют свое представление о подходе к классам брони.Россия отдельный разговор-у них скандал был по этому поводу-под видом 5 класа в войска были поставлены жилеты которые и к бронежилетам то отнести трудно,попали эти произведения в большинстве в Чечню и Дагестан.
 

Аватар користувача
Гриціан
Member
Member
 
Повідомлень: 3351
З нами з:
12 квітня 2006 19:43
Звідки: Зеленьки- Гарносільськ на Лимані

Повідомлення Гриціан » 16 січня 2009 03:11

Ну давайте ще припустимо, що снайпер був п'яний і люфа була крива. :twisted:
Отже перговорив зі спецами (практичний досвід самий крутий в подібних випадках). Ситуація таки хрінова (з мого боку як медика). Якщо пісюрванець таки загатить зі 100-а метрів з 50-го калібру (берем звичайну ball кулю) то при розсіювані енергії по панелі камізельки відбувається коло з спадаючим рівнем КЕ від центру до периметра. Те що ближце до центру може круто постраждати. Особливо коли немає стріації тканин. Мій \"референт\" був свідком легенів, що буквально вибухнули під незруйнованою камізелькою. В даному випадку попадання в незахищену грудину цим калібром було б меншою бідою. :x
Я сам собі Петлюра!
 

Аватар користувача
korner45
Member
Member
 
Повідомлень: 1822
З нами з:
25 лютого 2008 21:17

Повідомлення korner45 » 16 січня 2009 19:55

Ну, 0.50 калібр - це 12.7 мм. Воно й більшу броню прошибе. Проте, 0.30/7.62 мм СВД теж зі 100 м пробьє того самого жилету, та ще й жилетові уламки свою справу зроблять.
Зі 100 м куля (бронебійна) прошибає 10-мм гомогенну броню.
 

Аватар користувача
Гриціан
Member
Member
 
Повідомлень: 3351
З нами з:
12 квітня 2006 19:43
Звідки: Зеленьки- Гарносільськ на Лимані

Повідомлення Гриціан » 16 січня 2009 22:50

korner45 написав:СВД теж зі 100 м пробьє того самого жилету

Зовсім не обов'язково! Свіжа інфа: балакав сьогодні з військовим хірургом боснійцем (викладає в нас на кафедрі), що приймав участь у "тих самих" подіях, так от, за його словами найчастіше виходить травма подібна тим, коли при землетрусі на клієнта падає дах. Розрив селезінки й печінки майже гарантовано. А плита (якшо не в хінців купували) ціла..
І потім, де Ви бачили уламки бронежилету на кевларі, шо б там в нього не влучало?

Ще цікава інформація від того ж добродія. Невдовзі після початку бойових дій, боснійці (та й не тільки) заборонили своїм носити броню. Виявляється через низьку якість того, що в них було, куля гальмувалася на вході, фрагментувалася, а далі на малій швидкості робила набагото більше шкоди ніж якби проходила на швидкості великій.
Також розповідав про використання хорватами набою від протитанкової рушниці. Еффект: половину клієнта зносило разом з камізелькою. Капці мабуть залишалися на місці.
Я сам собі Петлюра!
 

Аватар користувача
korner45
Member
Member
 
Повідомлень: 1822
З нами з:
25 лютого 2008 21:17

Повідомлення korner45 » 16 січня 2009 22:59

ну,ПТР - це діло :) а так - цікава інфа :) ну, в принципі, я так й вважав, що,як навіть не проб\"є, то буде \"проста динамічна\" травма. :)
 

Vintik
Member
Member
 
Повідомлень: 31
З нами з:
25 серпня 2008 14:32

Re:

Повідомлення Vintik » 17 січня 2009 04:12

Гриціан написав:Ну давайте ще припустимо, що снайпер був п'яний і люфа була крива. :twisted:
Отже перговорив зі спецами (практичний досвід самий крутий в подібних випадках). Ситуація таки хрінова (з мого боку як медика). Якщо пісюрванець таки загатить зі 100-а метрів з 50-го калібру (берем звичайну ball кулю) то при розсіювані енергії по панелі камізельки відбувається коло з спадаючим рівнем КЕ від центру до периметра. Те що ближце до центру може круто постраждати. Особливо коли немає стріації тканин. Мій "референт" був свідком легенів, що буквально вибухнули під незруйнованою камізелькою. В даному випадку попадання в незахищену грудину цим калібром було б меншою бідою. :x

В область серця меншою бідою :?: ?
Хоча, можливо "відносність" пошкодження буде незначною...

*тричі стукає по дереву*
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4312
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення alex999 » 02 березня 2013 12:33

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД ТА УРАЖЕНЬ ІМІТАТОРІВ БІОЛОГІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ КУЛЯМИ ДО БОЄПРИПАСІВ «FN 5,7Х28 SS190» ПРИ ПОСТРІЛАХ З РІЗНИХ ВІДСТАНЕЙ
Петрошак О.Ю., Пугач Є.О.
Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика

Резюме. У статті викладені якісні та кількісні показники ефективності уражень різного роду перешкод: бронепакети 1-го класу і ІІІ-А класу (USA NIJ, без жорсткого бронеелементу), бронепакет 2-го класу з жорстким бронеелементом (товщина пластини бронеелементу - 2 мм, кількість шарів KEVLAR 93, 192г/см2 – 16 шт), типові побутові склопакети (одно- і двохкамерні), автомобільне скло прокалене і інш., а також імітаторів біологічних об’єктів (балістичний пластилін, желатин) кулями до боєприпасів «FN 5,7х28 мм SS190» при пострілах з різних відстаней.

Вступ
За останні 15 років в країнах пострадянського простору і в Україні на базі вже існуючих і розповсюджених типів зброї і боєприпасів були розроблені їх модернізовані зразки, призначені для використання працівниками правоохоронних органів, охоронних і військових формувань. При цьому, на відміну від попередніх, новітні боєприпаси володіють або значними руйнівними властивостями, або відмінними від штатних боєприпасів спеціальними властивостями, що необхідно враховувати при диференційній діагностиці вогнепальних ушкоджень.

На сьогодні відомими є дослідження, що присвячені судово-медичній оцінці конструктивних і балістичних особливостей новітніх і спеціального призначення 9 мм пістолетних боєприпасів, а також питанням ефективності подолання ними різного роду перешкод, механізму утворення та морфологічних змін ділянок тулуба, кінцівок і внутрішніх органів людини, захищених і незахищених засобами індивідуального бронезахисту, внаслідок вогнепальних травм, заподіяних ними. Серед них – дослідження Г.А. Зарицького, М.М. Шевчука, М.А. Федоренка [1-7], що протягом останніх 5 років виконувались згідно з планом НДР кафедри судової медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика „Судово-медична оцінка вогнепальних ушкоджень тіла і одягу”.

Однак, цілеспрямованого дослідження ефективності подолань різного роду перешкод та уражень імітаторів біологічних об’єктів (балістичний пластилін, желатин) кулями до новітніх боєприпасів «FN 5,7х28 мм SS190» при пострілах з різних відстаней - не проводилось. У зв’язку з цим, наукова розробка є актуальною і потребує окремого дослідження.

Мета роботи - дослідження особливостей вогнепальних уражень перешкод (бронепакети 1-го класу і ІІІ-А класу (USA NIJ, без жорсткого бронеелементу), бронепакет 2-го класу з жорстким бронеелементом (товщина пластини бронеелементу - 2 мм, кількість шарів KEVLAR 93, 192г/см2 – 16 шт), типові побутові склопакети (одно- і двохкамерні), автомобільне скло прокалене) та імітаторів біологічних об’єктів (балістичний пластилін, желатин) кулями до новітніх боєприпасів «FN 5,7х28 мм SS190» при пострілах з різних відстаней.

Матеріал та методи дослідження. На основі договору про науково-технічну співпрацю з державним Науково-дослідним інститутом МВС України (2006 р.), а також угоди про науково-технічне співробітництво з Національною академією оборони Міністерства оборони України (2007 р.), за сприяння НТУ СБ України науковці кафедри судової медицини НМАПО імені П.Л. Шупика були ознайомлені з деякими новітніми зразками зброї виробництва компанії FN Herstal (Бельгія), а саме пістолетом «Five-seveN», пістолетом-кулеметом «Р-90» та боєприпасом до них - «FN 5,7х28 мм SS190» (куля зі складним алюмінієвим та сталевим осердям), виробництва компанії FN Herstal (Бельгія). Зазначений боєприпас був створений наприкінці 80-х років ХХ-го сторіччя та згідно сучасних досліджень, є найбільш досконалим і розповсюдженим серед подібних за характеристиками боєприпасів у світі.

Виходячи з того, що літературними даними пістолетний боєприпас «FN 5,7х28 мм SS190» має значно поліпшену ефективність ураження цілей, що знаходяться в засобах індивідуального бронезахисту, в щільних шарах одягу та за легкими укриттями, у порівнянні з класичними 9 мм боєприпасами, а досвіду використання в Україні подібних зразків зброї і боєприпасів до них не достатньо - експериментальні дослідження уражаючих властивостей боєприпасу «FN 5,7х28 мм SS190» були проведені у науково-дослідницьких лабораторіях Національної академії оборони МО України та СБ України.

Були обрані наступні об’єкти:
1) боєприпаси «FN 5,7х28 мм SS190» до пістолетів виробництва компанії FN Herstal (Бельгія) «Five-seveN», «Р-90»;
2) перешкодами як засобами індивідуального бронезахисту слугували:
а) бронепакет 1-го класу (м'який – без жорсткого бронеелементу) (ДСТУ В 4103-2002, ДСТУ В 4104-2002) і желатиновий блок;
б) бронепакет 2-го класу (з жорстким бронеелементом), товщина пластини 2 мм, кількість шарів KEVLAR 93 (192г/см2) – 16 шт (ДСТУ В 4103-2002, ДСТУ В 4104-2002);
в) бронепакет III-А класу (USA NIJ) (м'який) та желатиновий блок;
г) стальна пластина 2-го класу товщиною 3 мм;
д) склопакети побутові (1 і 2 камери), кути пострілу - 35 і 90 градусів;
ж) автомобільне скло прокалене, кути пострілу - 35 і 90 градусів.

Імітаторами біологічних об’єктів слугували:
а) балістичний пластилін,
б) желатинові блоки 200×300×500 мм (вагова частка – 10 %; 200 блюм).

Постріли у перешкоди та імітатори біологічних об’єктів проводились із “балістичної установки Барінова” оснащеної кріпленням для пістолетів на базі науково-дослідної лабораторії проблем відновлення озброєння військової техніки і досліджень спеціальних матеріалів Національної академії оборони України (атестат акредитації № 150 В зареєстрований 15 грудня 2003 року виданий воєнстандартом МО України), в рамках науково-технічної програми розвитку стрілкової зброї Державної програми розвитку озброєння і військової техніки Збройних Сил України у відповідності з вимогами, викладеними в нормативній документації “Трасса-С” і роботи “Контур”. Відстані пострілів коливались у межах від 1,5 - 5-20-50-100 до 200 м. У кожний із наведених вище імітаторів не біологічного походження і біологічні об’єкти було здійснено по 5-7 пострілів.

Для порівняння з уражаючими властивостями класичних 9 мм боєприпів, що є найбільш розповсюдженими в арміях і правоохоронних структурах України та країн світу, а саме - 9×19 мм (куля типу FMJ зі свинцевим осердям) друга серія пострілів була проведена у прешкоди та імітатори не біологічного походження боєприпасами «FMJ 9х19 мм» із пістолету «Р99» ("Walther", Німеччина). Загальні відомості про зброю та боєприпаси, що були представлені для проведення експериментального дослідження, наведені у таблиці 1.

Таблиця 1
Відомості про пістолети і боєприпаси до них, що були надані для проведення експерименту

Зображення

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ЇХ ОБГОВОРЕННЯ

Результати експериментального дослідження боєприпасів «FN 5,7×28 мм SS190» і «9х19 мм FMJ» при здійсненні пострілів із пістолетів «Five-seveN», «Р99» та пістолета-кулемета «Р90» з відстані 1,5 м, викладені в таблиці 2.

Таблиця 2
Кількісні та якісні показники уражаючих властивостей куль до боєприпасів «FN 5,7×28 SS190» і «FMJ 9х19» при подоланні ними перешкод з відстані 1,5 м

Зображення

* постріли не проводились у зв’язку з гарантованою неможливістю пробиття ЗІБ даного класу захисту кулями патронів зазначеного калібру.

Результати експериментальних досліджень, що наведені у таблиці 2, свідчать про більшу ефективність пробиття ЗІБ та легких перешкод кулями якими споряджені боєприпаси «FN 5,7х28 мм SS190» порівняно з кулями набоїв 9х19 мм, оскільки при пострілах ними мали місце наступні явища:
1) після подолання бронепакету 1-го класу - розгортання кулі у балістичному пластиліні, створення ранового каналу довжиною 40,2±4,7 мм, відсутність фрагментації кулі, невихід кулі з імітатора тіла людини;
2) частковий пробій металевої пластини 2-го класу ДСТУ товщиною 3 мм;
3) наскрізний пробій бронепакету III-А класу (USA NIJ) (без жорсткого бронеелементу) зі створенням у пластиліновому блоці ранового каналу довжиною 38-40 мм, невихід кулі з імітатора тіла людини.

При цьому, характер передачі енергії кулями, якими споряджені боєприпаси «FN 5,7х28 мм SS190» цілі (імітатору тіла людини) – створення тимчасової та постійної раневої порожнини, з розгортанням кулі в імітаторі небіологічного походження. Куля SS190 створила у балістичному пластиліні розгорнуту ранову порожнину та не фрагметувалась. У той час як при ураженнях кулями до боєприпасу «9х19 мм FMJ » - в усіх випадках мав місце не пробій усіх згаданих вище перешкод, а при обстрілі незахищених імітатроів наявне скрізне пробиття більш ніж одного послідовно встановленого імітатора тіла людини!

При пострілах у балістичний пластилін з відстані 1,5 м глибина проникнення куль, якими споряджені боєприпаси «FN 5,7х28 мм» складала 190,5±10,4 - 195,5±12,4 мм; діаметр вхідного отвору становив 10,1±1,8 - 10,4±0,8 мм; діаметр ранового каналу на відстані 10 мм від вхідного отвору становив 11,1±0,8 – 12,3±1,6 мм, а максимальний діаметр ранового каналу коливався в межах 45,1±6,3 - 55,4±8,1 мм. При ураженнях кулями до боєприпасу «FMJ 9х19 мм» наведені показники ранового каналу були у 1,5-2 рази меншими, що видно із таблиці 2.

Отже, ефективність ураження як незахищеного так і захищеного імітаторів біологічного об’єкта (балістичного пластиліну) кулями до боєприпасів «FN 5,7х28 мм SS 190» перевищувала таку для патронів «9×19 мм FMJ» за рахунок створення ранового каналу, який за параметрами більше ніж у 1,5 рази перевищував канал від куль до патронів «9×19 мм», повної передачі кінетичної енергії цілі тощо.

Результати порівняльного експериментального дослідження уражаючої здатності боєприпасів «FN 5,7×28 мм SS190» і «9х19 мм FMJ » при подоланні ними різних перешкод з відстані 5 – 50-100 і 200 м, викладені в таблиці 3.

Таблиця 3
Кількісні та якісні показники результатів подолань кулями до боєприпасів «FN 5,7×28 SS190» і «FMJ 9х19» перешкод при здійсненні пострілів із пістолетів «Five-seveN», «Р99» та пістолета-кулемета «Р90» з різних відстаней

Зображення

Порівнюючи отримані результати, можна зазначити, що при пострілах кулями до боєприпасів «FN 5,7х28» з відстані 5 м у желатиновий блок мали місце:
1) відсутність наскрізного пробиття імітатора (як захищеного так і не захищеного);
2) глибина проникнення кулі до 241,6±11,3 мм;
3) початок формування ранової порожнини на відстані 70,8±7,1 мм від вхідного отвору;
4) максимальний діаметр ранового каналу становив 78,6±6,3 мм;
5) фрагментація кулі була відсутня.

При ураженнях кулями до боєприпасу «FMJ 9х19» визначались:
1) наскрізний пробій імітатора;
2) початок формування ранової порожнини на відстані 271,5±16,6 мм від вхідного отвору;
3) максимальний діаметр ранового каналу становив 42,1±3,5 мм.

Вказане свідчить про те, що ефективність ураження не захищеного засобами індивідуального бронезахисту імітатора біологічного об’єкта (желатинового блоку) кулями до боєприпасів «FN 5,7х28» перевищувала таку для патронів «9×19 FMJ» за рахунок зменшення відстані початку формування ранової порожнини у 3,8 разів і збільшення у 1,9 рази максимального діаметру ранового каналу.

При виконанні експериментальних пострілів кулями до боєприпасів «FN 5,7х28 мм SS190» з відстані 100 м у бронепакет 1-го класу (м'який бронеелемент, ДСТУ В 4103-2002, ДСТУ В 4104-2002) та розташований за ним желатиновий блок мали місце:
1) наскрізний пробій бронеелементу;
2) глибина проникнення кулі у імітатор становила 238,7±21,2 мм;
3) початок формування ранової порожнини на відстані 25,4±9,5 мм від вхідного отвору;
4) максимальний діаметр ранового каналу становив 35,3±11,2 мм;
5) фрагментація кулі була відсутня.

При пострілах кулями до боєприпасів «FN 5,7х28 мм SS190» з відстані 100 м у бронепакет ІІІ-А класу (USA NIJ, без жорсткого бронеелементу) та розташований за ним желатиновий блок, були наявні:
1) наскрізний пробій;
2) глибина проникнення кулі 242,6±19,7мм;
3) початок формування ранової порожнини на відстані 23,6±7,8 мм від вхідного отвору;
4) максимальний діаметр ранового каналу - 33,8±9,1 мм;
5) фрагментація кулі була відсутня в усіх випадках.

Тільки при здісненні пострілів з дистанціі 100 м у бронепакет 2-го класу ДСТУ з жорстким бронеелементом, (товщина пластини бронеелементу - 2 мм, кількість шарів KEVLAR 93, 192г/см2 – 16 шт, захист від куль ТТ зі сталевим осереддям V=430 м/с на дистанціі 5 м) мали місце частковий пробій жорсткого бронеелементу і фрагментація кулі.

За результатами експериментальних пострілів кулями до боєприпасів «FN 5,7х28 мм SS190» під кутами 35 і 90 градусів до об’єктів, показники відхилення точки влучення в екран були мінімальними. Отже, після проходження таких перешкод як типові побутові склопакети та автомобільне скло, кулі до боєприпасів «FN 5,7х28» забезпечують гарантоване влучення у ціль, що розташована за перешкодою на відстанях до 1,5 м.

Висновки

1. Ефективність ураження незахищеного імітатора біологічного об’єкта кулями до патронів «5,7×28 мм SS190» перевищує таку для патронів «9×19 мм FMJ» і «.45 АCP FMJ» за рахунок створення ранового каналу, що за об’ємом у 2-3 рази перевищує канал від патронів «9×19 мм FMJ» і «.45 АCP FMJ». При цьому, формування ранової порожнини розпочинається після проходження кулею від 30 до 70 мм.
2. За результатами випробувань, ефективність ураження захищеного імітатора біологічного об’єкта кулями патронів «5,7×28 SS190» перевищує таку для патронів «9×19 мм FMJ» і «.45 АCP FMJ» за рахунок можливості гарантованого ураження цілей в ЗІБ класу ІІІ-А (USA NIJ, захист від 9х19 FMJ V0 = 436 м/с), при цьому глибина проникнення з якой починається формування розгорнутої ранової порожнини майже не змінюється.
3. Ефективність ураження незахищеного та захищеного імітатора біологічного об’єкта кулями патронів «5,7×28 мм SS190» перевищує таку для патронів «9×19 мм FMJ» і «.45 АCP FMJ», за рахунок гарантованого ураження цілей при стрільбі на відстань 100 м та до 280 м згідно розрахунків (збереження кулею в момент зустрічі з ціллю кінетичної енергії не менше 100 Дж).
4. Безпечна відстань польоту куль до патронів «5,7×28 мм SS190» становить 300 м (за відомостями виробника 400 м), що значно менше такої для куль патронів «9×19 FMJ» і «.45 АCP FMJ» (більше 1000 м).
5. Кулі до патронів «5,7×28 мм SS190» не фрагментуються при влученні в імітатор тіла людини, щільні шари одягу та м’які бронеелементи, що не тільки сприяє більш ефектівний передачі енергії ціли, але й полегшує криміналістчне дослідження куль у відповідних експертних установах.
6. Характер передачі енергії куль набоїв «5,7×28 мм SS190» цілі (імітатор тіла людини) – створення тимчасової пульсуючої та постійної раневої порожнини, з розгортанням кулі в імітаторі тіла людини.
7. Показники відхилення куль патронів «5,7×28 мм SS190» після проходження таких перешкод як типові побутові склопакети та автомобільне скло, забезпечують гарантоване влучення у ціль, що розташована за перешкодою на відстанях до 1,5 м.


http://archive.nbuv.gov.ua/portal/chem_ ... 3/2_5.html
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
PASSER
Member
Member
 
Повідомлень: 601
З нами з:
12 квітня 2008 09:15
Звідки: Київ

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення PASSER » 05 серпня 2014 10:23

У Запоріжжі презентували бронежилет, який можна пробити тільки літаковий кулемет
час публікації: 10:07
У Запоріжжі розроблено бронежилет 5-го рівня захисту, створений зусиллями трьох провідних підприємств обласного центру, який вдало пройшов випробування на міцність і надійність. Про це на прес-конференції 4 серпня розповів губернатор Валерій Баранов, повідомляє Укрінформ.
"Завдяки спільним зусиллям наших підприємств, Запоріжжя реально може стати першим в містом України, яке отримало сертифікат на виробництво бронежилетів двох видів. Це жилет з чотирма пластинами вагою близько 14 кг для армії, і бронежилет вагою 10-11 кг для постової міліції. Вони вже пройшли стандартні тести - пострілами з СВД, і патронами підвищеної пробивальності з відстані 10 метрів ", - зазначив губернатор.
За словами голови наглядової ради Запорізького інструментального заводу ім. Войкова Олексія Литвина, "пробити жилети може літаковий кулемет. Цього не витримає жодна броня, та й сама людина не витримає такого динамічного удару".
Зазначається, що вартість міцного запорізького бронежилета з вітчизняного металу з двома пластинами - до 6 тис. грн, з 4-ма пластинами - близько 8 тис. грн, що набагато нижче існуючих на сьогодні цін.
Як зазначив Валерій Баранов, вже 5 серпня він планує продемонструвати бронежилет першим особам країни. Якщо запорізьке дітище отримає сертифікат, можна буде налагодити масове виробництво необхідних для армії та міліції надійних і недорогих бронежилетів.
Зазначимо, учасники антитерористичної операції заявляють, що їм потрібні бронежилети 5-го і 6-го рівнів захисту, які відбивають кулі калібру 7,62. Такої "броні" в Україні не виробляють, але велися переговори з блоком НАТО про відповідні постачання.

http://www.newsru.ua/ukraine/05aug2014/ ... lemet.html
 

Аватар користувача
PASSER
Member
Member
 
Повідомлень: 601
З нами з:
12 квітня 2008 09:15
Звідки: Київ

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення PASSER » 25 серпня 2014 17:27

Україна здатна виробляти надсучасні бронежилети, яким нема рівних у світі
Українські вчені мають напрацювання у сфері оборонної промисловості. Тож Україна має можливість випускати надсучасну броню для своїх потреб.
Як пише у статті для ZN.UA доктор фізико-математичних наук Максим Стріха, щоденні відомості із зони АТО показують, наскільки актуальне питання підвищення рівня захисту бронетехніки ЗСУ.
"Вирішення цього завдання потовщенням броні неприйнятно, оскільки приводить до значного збільшення бойової маси бронетехніки і втрати нею належної маневреності. Але можна піти шляхом використання для виробництва броні нових легких надміцних металевих і керамічних композиційних матеріалів, зокрема на основі оксиду алюмінію і карбіду бору", - відзначив науковець.
Стріха зауважив, що вчені київської Політехніки розробили і принципово нові армовані керамічні матеріали.
"По твердості, міцності і в'язкості руйнування такі матеріали в 3-4 рази перевищують аналогічні характеристики матеріалів, з яких виготовляється сучасна броня. Важливо, що Україна здатна сама виробляти броню різноманітного застосування", - наголосив він.
За словами вченого можна йти й не тільки по шляху зміцнення самої броні.
"Серед лауреатів Премії Кабміну за розроблення і впровадження інноваційних технологій цього року – робота "Розробка та впровадження технологій створення динамічного захисту броньованої техніки нового покоління", виконана колективом вчених з різних установ, помітне місце в якому займають фахівці з "Базового центру критичних технологій "Мікротек" МОН України", - зауважив науковець.
За 15 років роботи фахівці створили спеціальний динамічний комплекс, який включає "Ніж" і "Дуплет".
"За своїми бойовими можливостями вони значно перевершують всі відомі на сьогодні іноземні зразки. Ці системи підвищують рівень захисту в 1,5-2,5 рази порівняно з кращими світовими аналогами динамічного захисту "Контакт" (Росія) і "Блейзер" (Ізраїль)", - зазначив Стріха.

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u ... tId=478110
 

thrary
Member
Member
 
Повідомлень: 3065
З нами з:
06 квітня 2006 19:40

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення thrary » 25 серпня 2014 21:27

PASSER написав:
У Запоріжжі презентували бронежилет, який можна пробити тільки літаковий кулемет
час публікації: 10:07
У Запоріжжі розроблено бронежилет 5-го рівня захисту, створений зусиллями трьох провідних підприємств обласного центру, який вдало пройшов випробування на міцність і надійність. Про це на прес-конференції 4 серпня розповів губернатор Валерій Баранов, повідомляє Укрінформ.
"Завдяки спільним зусиллям наших підприємств, Запоріжжя реально може стати першим в містом України, яке отримало сертифікат на виробництво бронежилетів двох видів. Це жилет з чотирма пластинами вагою близько 14 кг для армії, і бронежилет вагою 10-11 кг для постової міліції. Вони вже пройшли стандартні тести - пострілами з СВД, і патронами підвищеної пробивальності з відстані 10 метрів ", - зазначив губернатор.
За словами голови наглядової ради Запорізького інструментального заводу ім. Войкова Олексія Литвина, "пробити жилети може літаковий кулемет. Цього не витримає жодна броня, та й сама людина не витримає такого динамічного удару".
Зазначається, що вартість міцного запорізького бронежилета з вітчизняного металу з двома пластинами - до 6 тис. грн, з 4-ма пластинами - близько 8 тис. грн, що набагато нижче існуючих на сьогодні цін.
Як зазначив Валерій Баранов, вже 5 серпня він планує продемонструвати бронежилет першим особам країни. Якщо запорізьке дітище отримає сертифікат, можна буде налагодити масове виробництво необхідних для армії та міліції надійних і недорогих бронежилетів.
Зазначимо, учасники антитерористичної операції заявляють, що їм потрібні бронежилети 5-го і 6-го рівнів захисту, які відбивають кулі калібру 7,62. Такої "броні" в Україні не виробляють, але велися переговори з блоком НАТО про відповідні постачання.

http://www.newsru.ua/ukraine/05aug2014/ ... lemet.html


та це ж не проблема. питання у тому чи можна у тому жилеті пересуватися...
 

Аватар користувача
Adam
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 31932
З нами з:
22 лютого 2006 21:35
Звідки: Київ, Україна

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення Adam » 25 серпня 2014 21:45

Це жилет з чотирма пластинами вагою близько 14 кг для армії, і бронежилет вагою 10-11 кг для постової міліції.
Я купил броник весом 13 кг. Наш друг в Батальоне «Миротворец» тягает польский свыше 30 кг.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"
 

thrary
Member
Member
 
Повідомлень: 3065
З нами з:
06 квітня 2006 19:40

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення thrary » 25 серпня 2014 21:54

Adam написав:
Це жилет з чотирма пластинами вагою близько 14 кг для армії, і бронежилет вагою 10-11 кг для постової міліції.
Я купил броник весом 13 кг. Наш друг в Батальоне «Миротворец» тягает польский свыше 30 кг.


Як раз він каже що не тягає. А здав трьох з чотирьох пластин і бігає. Бо 30 кіло тягати не реально. Ну може і реально але не без шкоди для здоров'я.
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4312
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення alex999 » 28 вересня 2014 20:33

Бронежилети "Темп-3000"

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Далі

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість