Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Модератори: Global Moderators, News

alexeizin
Member
Member

Re: Бронежилети, і наслідки після влучання кулі

Повідомлення alexeizin » 25 лютого 2015 09:30

Не желет але все ж таки....
Тест шолома ТЕМП3000М1 класу А1 https://www.youtube.com/watch?v=LWq4jJu ... e=youtu.be

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 28 січня 2016 10:37

Одесский завод «Красная гвардия» разработал для ВСУ бронежилеты новой конструкции. ФОТО
27.01.2016 - 17:35

Одесский машиностроительный завод «Красная гвардия» намерен наладить выпуск бронежилетов улучшенной конструкции для нужд Вооруженных сил Украины и других силовых ведомств, пишет «Думская».

Детали разработки держатся в секрете. Известно лишь, что бронежилет «красногвардейцев» снабжен противотравматическими и бронированными пакетами, съемными защитными фартуком и воротником, элементами для защиты человека с боков и другими нужными штуками.

Среди преимуществ одесского бронежилета перед аналогами, говорят его авторы, — возможность менять комплектацию в зависимости от конкретной боевой задачи, а также наличие системы быстрого сброса (облегчает, например, оказание медицинской помощи раненому).

Завод «Красная гвардия» специализируется на производстве шахтных лебедок, тепловозных домкратов и запасных частей для грузовых вагонов. С конца 2014 года он выпускает и продукцию военного назначения.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 13 жовтня 2016 20:53

Зображення

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

stailker
Member
Member

Повідомлення stailker » 09 червня 2017 16:20

Харьковский завод показал военную продукцию послам 20 государств (фото)

Зображення

Зображення

Зображення
http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/0 ... osudarstv/

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 11 березня 2018 18:52

Історія Успіху ТЕМП-3000

Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 01 квітня 2018 21:54

Невже державі набагато дешевше виплачувати "гробові" і заново готувати заміну загиблому або витрачати ресурси на лікування і виплати "по інвалідності" таким "тактікулам", замість застосування засобів дисциплінарного впливу на любителів "крутезних плитоносок"?
Про фортифікацію і "сцукобластер" без кріплення ствола я вже мовчу.

Зображення

https://www.youtube.com/watch?v=nH7JHKbAFBk

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 03 квітня 2018 17:55

Якщо там керамоплита- то все норм. Головна причина - Корсар дуже важкий, чохол вкрай низької якості, липучка дуже швидко виходить з ладу.

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 03 квітня 2018 18:51

gvpretorian написав:Якщо там керамоплита- то все норм.

Я мав на увазі мінімальний пртиуламковий захист цієї поліцейсько-операторської "моди". Особливо зверху і з боків.
У мого товариша (в стандартному "Корсарі") над головою рвонув ВОГ, коли він був в окопі. Більшість уламків прийняв на себе шолом і шийно-наплічна підкладка під бронежилет. З пошкоджень – тільки невелике покрасніння шкіри на шиї від гарячої хвилі.
gvpretorian написав:Головна причина - Корсар дуже важкий

Я б не сказав. Коли мені потрібна була мобільність, або просто поповзати по кущах, я виймав плити, максимально підтягував по фігурі і практично не помічав що він на мені надітий. І в принципі я б не відмовився від ще одного шару кевларової підкладки.
Основну вагу там давали плити, які перетворять будь який бронежилет на вбивцю хребта. В мене півроку спина відходила, я вже думав хребтову грижу заробив.
gvpretorian написав:липучка дуже швидко виходить з ладу

А з цим повністю згоден. Я свої через три місяці перешивав. Чому не можна було зробити як на "Корсар-М" – не розумію.
Але все одно – нехай хоч такий захист, ніж чекати з отими двома фіговими листками на свій уламок. На крайній випадок липучку можна скотчем підстрахувати. :)

А якщо розглядати саме цю позицію, що на відео, то там навіть вицілювати кулеметника не обов'язково. Досить влучити по ближнім гілкам/деревам чим небудь уламковим, і "тактикульний оператор" гарантовано отримає свою порцію якраз у верхню/бокову проекцію тулуба і бестолковки.

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 03 квітня 2018 20:37

Індивідуальний захист, то завжди компроміс. Проблема ускладнюється тим, що на постачанні поки не має нормального армійського броніка. Тому бійці використовують те, що їм здається кращим. Плейти на зразок jpc, прблизно як на фото, це все ж таки для спецури, де вага грає багато. Для лінійних підрозділів безумовно важлива площа протиосколкового захисту. Поки це питання не буде закрито промисловістю та не врегульоване службовими документами - будемо мати таку картину.

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 03 квітня 2018 20:39

Щодо позиції - там все трохи не так. Сам мав причетність до хайпу з цього приводу :(. Проте уточнення у мп дещо змінило. Розписувати не буду - бо буде не потрібний витік.

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 23 липня 2018 10:21

93 млн.грн. на М3с з придуркуватим боковим кріпленням.
https://dozorro.org/tender/UA-2018-07-10-002084-a/

Я розумію 2014-2015 роки, коли все треба було бігом-бігом.
Але чому зараз продовжуються закупки цього непотрібу?
Тим більше що модифікація М3м з людським кріпленням у дослідну експлуатацію пішла ще на початку 2016 року?

Цікаво, із МОУшних трударів хто небудь взагалі носив "Корсар"?

Поперед.

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей