Miles у 95 оаембр

Модератори: Global Moderators, News

hoplite
Member
Member

Miles у 95 оаембр

Повідомлення hoplite » 01 березня 2009 17:13

Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення

Miller
Member
Member

Повідомлення Miller » 01 березня 2009 17:43

Так, я також помітив, коли дивився ЖЖ шановного форумчанина cytadel :good:
http://cytadel.livejournal.com/74686.html

Зображення
Белоруссия родная, Украина золотая

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 01 березня 2009 18:47

Когда я был маленьким то мой отец,старший лейтенант,принес как то газету ,,Красная звезда,,и там была большая статья про новую разработку отчественного ВПК-аналог МИЛСа-но это было в конце 80-х-даже фото было бойца с АК 74 с этой прибамбасиной.Судя по всему этот проэкт лопнул не родившись толком.

hoplite
Member
Member

Повідомлення hoplite » 01 березня 2009 19:07

Тю... А я те думав шо я єдінствєнній і нєповторімій тутечки буду :(

:D :D

Та якщо MILES вже існує досить довго то навіщо лісапеди кльопати, система вже перевірена та багато багів усунуто. Тре користуватись.

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 01 березня 2009 19:17

hoplite
так откаты ж за МИЛСа не дадут как положено,а нашим производить не дадут-вернее не захотят-слишком уж будет узкий рынок.Хотя прижелании наладить производство и продавать тем же беларусам.молдаванам и грузинам-то неплохой бизнес выйдет-но ведь не хотят .

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 01 березня 2009 20:33

Дозвольте і мені, панове, річ держать (с) Мав я колись до діла з тим майлсом більше ніж хотів. Штука має два кінця патика: з одного боку дозволяє гратися зі справжнім вогнепалом, з іншого нічого менш прецезійного й більш капризного не зустрічав. Про ціну мовчу взагалі. В нас каптьора мало не посивів коли не дорахувався одного комплекту. Спробую трохи в деталях.
Кожен комплект складається з обвісу на бійця й байди що прикручується на люфу. Обвіс кріпиться на розгрузку й гельму. Гельма має з 4 детектори, а розгрузка з 6. Перші проблеми починаються вже тут. Маневри це не змагання піаністів і штука досить брудна й інтенсивна. Відповідно все що не зроблене за стандартами фабрики \"Червона Сокира\" приречене на загибель в стилі сумнозвісних балетних окулярів Боллє. Як тільки глина забиває \"ока\" детекторів, вони перестають реагувати на сигнал. Якщо розгрузку ще можна закріпити, то до гельми детектори кріпляться відверто кажучи кепсько. По маневрах четвертина батальйону прочісувала територію рівну Лютежському плацдарму у пошуках своїх \"намакітреників\". Спробували прочухати поля й болото лазером, а чорта з два. Батарейки сідають дуже швидко. Якщо маневри більш ніж на кілька днів, то кожен селепко мусить тягати пів сидора пальчикових. Отже додайте це до витрат. Хоча при таких масштабах, прапорщикам буде де розгулятися з \"аквізиціями\". У всякому разі моя рота ще довго слухала музику з казенних батарейок. Розгрузка тримається ліпше... настільки ліпше, що й висратись за перепрошення для бідного селепка стає каторгою, особливо, якщо бідолаха у комбінезоні. Проблема в тім, що дроти на розгрузці не лише вертикальні, а й горизонтальні, як на шортах у баворів. Ззаду теліпається велике пугутькало з якого увесь час вилітають батарейки, яких туди тра пхати не менше ніж місячних зарплат депутатам Верховної Ради. Кріпиться воно все до паса, й вже зверху кріпляться патронташі й усякі запісьдюни. Кріпити тра моцно, щоб не погубилися. А тепер неприємна несподіванка: марш кидок з сидорами на горбі. \"рота стой!\"... всю байду треба відкручувати й перевішувати на сидор, щоб шановні вороги могли поцілити. Але поцілити можна лише на початку маневрів, та й то з близької відстані. Бо потім рецептори забиваються, батарейки або сідають або губляться, а оті штуки на люфі так розхитуються, що не можна нікуди поцілити з відстані 10 метрів. Про ту штуку, що йде на люфу. Це в ідеалі вона прикручена на глухо. Їх же не з титану роблять. Кілька разів скакання з автоматом по лісі й усі гвинти починають вилітати як пуцюрини зі старої шльондри. От вам слово гонору (наскільки воно може бути в професійного зрадника усіх Батьківщин на купу), випустив три черги з М16 во \"условного врага\" з відсатні 30-50 метрів, а воно показало мені нехороший знак на антекубітальній частині ліктя, сілo на драндулет й поїхало геть. Єдина втіха, приятель купив лазерну указку з воєнторгу й \"підірвав\" нею того драндулета, що ще не встиг набрати гною на рецептори. Підводячи підсумок, мушу сказати, що якби не наглядатель зі своїми лазерами, то ті маневри на вибування, що відбулися 10 років тому, і досі б не закінчилися.
Я сам собі Петлюра!

Miller
Member
Member

Повідомлення Miller » 01 березня 2009 21:51

Гриціан
А на фотках десантників - то американський Майлс, чи ні?

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 01 березня 2009 22:21

Та ніби не такий, в нас були інакші:
Зображення
Зображення
Зверніть увагу на ізоленту на гельмі й байду на люфі. Как вспомню так вздрогну (с)
Зображення
Зображення
Перехльост на грудях такий самий як на спині, проблема, що люди бувають різного розміру, а ці лямки регулюються лише вертикально та й то не дуже
Зображення
Зображення
На цьому селепку добре видно розмір пугутькала на спині. Не питайте чого він з тою бідою сидить за кулеметом наладованим теплими набоями.
Зображення
Зображення
Цьому типу пощастило встигнути вбрати дощовик під майлс. Як самі можете здогадатись плащ палатка в повнім прольоті у таких випадках. А от байду з гельми він певно вже загубив. Буде мати люлів від шпіса ще тих.
Я сам собі Петлюра!

hoplite
Member
Member

Повідомлення hoplite » 05 березня 2009 01:14

Тож ті майлси, що були десь років ераунд десять та більше, було не дуже легко зіронути, сенсори звісно теж не найкращі були.

Miller
Member
Member

Повідомлення Miller » 05 березня 2009 13:42

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 05 березня 2009 23:24

hoplite написав:Тож ті майлси, що були десь років ераунд десять та більше, було не дуже легко зіронути, сенсори звісно теж не найкращі були.
Так іх і зараз ніхто не відмінив. Легко сказати: списати кілька соток косих в обладунку, що теоретично повинен працювати.
Я сам собі Петлюра!

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 12 березня 2009 21:08

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 12 березня 2009 21:10

о что накопал( с гордостью печатаю) :)

alex999
Member
Member

Re: Miles у 95 оаембр

Повідомлення alex999 » 18 листопада 2016 18:30

Ukrainian Army Soldiers Urban Combat Skills Training

Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість