фізичні стандарти у війську США

Модератори: Global Moderators, News

Гриціан
Member
Member

фізичні стандарти у війську США

Повідомлення Гриціан » 24 травня 2009 19:43

Тут панове питають про фізичні стандарти у війську США (може нарешті зробиться десь кут на подібні теми, аніж тулитиметься між кулеметів?) Так от на роди військ стандарт різні. В Армії йде по системі пунктів. Нормативи залежать від віку. Іспит кожні пів-року для усіх з офіцерами включно. Хоча звичайно для генералітету це більше фарс, але люблять іноді молодим дати фору. Іспит складається з віджимань, преса й бігу: http://www.usarec.army.mil/hq/apa/rc/apft.htm
Рекрут повинен набрати 50 пунктів, повноцінний селепко мінімум 60. Чим більше набере тим більше йде до загальної суми пунктів для підвищення у званні. Окрім того в той сам день беруть стандарт ваги. Навіть якщо селепко здав фізкультуру на 300 (максимальна сума балів до особової справи), але завалив вагу, його ставлять на олівець. Таким солдатам закрита дорога на підвищення і продовження контракту. Тому часто селепки, яким в западло служити роз'їдають дупи. В часі останньої війни це не допомогло: контракти закрили всім, хто тільки дихав: http://www.usarec.army.mil/hq/apa/rc/weight.htm
У льотчиків в цій парафії намудровано крутіше. Залежить не стільки від \"пробігу\" скільки від середнього напрягу м'язів:
http://student.ttuhsc.edu/MMSA/document ... Charts.pdf
пункти теж підраховуються в інший спосіб. Ось тут на середній вік:http://www.airforce-pt.com/male-30-34.html Біг іноді заміняється стаціонарним ровером.
Я сам собі Петлюра!

Sigizmund
Member
Member

Повідомлення Sigizmund » 24 травня 2009 22:49

посилання не працюють :(

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 25 травня 2009 00:49

Шо за фігня, в мене все працює :?:
Я сам собі Петлюра!

Bodo
Member
Member

Повідомлення Bodo » 25 травня 2009 09:40

Щоб працювало необхідно щоб на компі був встановлений Adobe reader або аналогічні

Vold
Member
Member

Повідомлення Vold » 25 травня 2009 10:12

а дві милі біг - це скільки км по-нашому?

по вазі щось вони там перемудрили... в найкращій форрмі я важив 105Кг при зрості 183 см, а по їх нормі мушу не більше 96..
Востаннє редагувалось Vold в 25 травня 2009 10:18, всього редагувалось 1 раз.

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 25 травня 2009 10:14

ніби 3 км 219 м

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 25 травня 2009 17:33

Дуже дякую, Гриціане!

А я ще чув, що існують якісь спецстандарти для рейнджерів, чи щось таке...
Вони, наче, на кулаках скількись-то там раз мають віджатися (чи то 25...чи щось) Але то може бути і не стандарт взагалі- а, типу, для понтів 8-)
По типу: \"хто не годен випити півлітру- той не хлоп\" :D
Не чули такого?
Зображення

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 25 травня 2009 18:12

Шо там рейнджери роблять відомо лише рейнджерам. При поступленні на курс селепко підписує договір, що добровільно прийматиме участь у realistic training, а там вже в разі чого \"нє плач, Рахілє, тєбя прєдупрєділі\". Стандарт по армії той самий для усіх, але якщо майор від рейнджерів вирішить, щоб його селепки віджималися зі слоном у наплечниках, то приблизно так і буде. Хоча якщо солдат не дасть ради, то подібне не можна буде використати для офіційної причини відсіву.
Ось відео на якому проходить стандартний іспит.
http://www.youtube.com/watch?v=SFKZ6JW-smc
перед іспитом обов'язкова групова розтяжка. Її видно в перших кадрах.
Руки по ідеї можуть згинатися як завгодно. Головне, щоб під час віджимання силует тіла був прямим і опускався поки верхня частина руки не стане паралельною з землею:
The Pushup event measures endurance of the chest, shoulder and triceps. When conducting a pushup
your body should form a straight line from shoulders to ankles. A correct pushup is conducted by lowering
your entire body, as a single unit, until your upper arms are at least parallel to the ground. Then, return to
the starting position by raising your entire body until your arms are fully extended. Resting on the ground,
removing hands or feet from the ground, or excessive bending are not allowed.

Руки не можна відривати від землі, не можна перепочивати землі, відповідно оті прикольні пози з дупою в небо є єдиним офіційно не забороненим способом відпочинку.
Пару коментів від себе. Медики зазвичай не мають можливості приймати участь у колективній фізкультурі, яку показують в кіно про американських солдатів. Це стається через те, що поки всі качаються бігають і плигають, наш брат тримає поліклініку для усіх убогих духом і плотію. Стається це так: о 0630 аппель (для мене це означало підйом о 0400, щоб бути на плацу о 0600). Перекличка, після якої ротний гукає: хворі,чергові медики і прочая шваль вийти із строя! Всі решта фізкультурять, а медики ріжуть абсцеси, і ставлять кропельниці ханигам. Відповідно рівень підготовки до дупи і багато хто наганяє пропущене за місяць перед іспитом. Така біда з року в рік, закінчується іноді не весело. :(
Я сам собі Петлюра!

Gildor
Member
Member

Re:

Повідомлення Gildor » 25 травня 2009 18:23

Денис написав:По типу: "хто не годен випити півлітру- той не хлоп" :D

ага... типа "Кто промахнется - лох!" :lol:
Была бы цель в жизни - а патроны найдутся

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 25 травня 2009 18:24

Vold написав:по вазі щось вони там перемудрили... в найкращій форрмі я важив 105Кг при зрості 183 см, а по їх нормі мушу не більше 96..

При вазі 200 фунтів і рості 72 дюйми, або +/-90кг на 183см після операції, коли зловживання пивом і ліжком зробили своє, я залітав до червоної групи. Тут починаються приколи у яких так до кінця не розібрався. Беруть метр і міряють хлопам талію й шию, а бабам здається ще й руки. Потім якась крута формула, що вираховує відсоток смальцю в пузі селепка. Мене ніби пронесло. Систему цю усі клянуть, тому що є купа селепків з біцепсами як у губернатора Каліфорнії і вони завжди мусять йти на цей tape test. Хоча й проходять без проблем, але дуже в падло стояти кожен раз в тій самій черзі з жирпопами від відділу кадрів. З бабами теж весело: вони ж іноді родять, і армія вже сама заплуталась, коли й який устав на них приміняти. Одне зрозуміло, з таким стандартом усім українським офіцерам від підполковника й вище треба терміново на вівісекцію. :lol:
Я сам собі Петлюра!

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 25 травня 2009 18:50

Супер!
Дякую!
в мене поки що все :wink:
Зображення

Miller
Member
Member

Повідомлення Miller » 26 травня 2009 10:09

Грицю, а що там у маринс? :) Те ж саме, що й у армійців?
Белоруссия родная, Украина золотая

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 26 травня 2009 18:32

Гриць, а що, якщо всі нормативи нормальні, але до нормальної ваги кілограмчиків так 10-12 бракує? :oops:
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 26 травня 2009 19:48

CAM написав:Гриць, а що, якщо всі нормативи нормальні, але до нормальної ваги кілограмчиків так 10-12 бракує?

А тобі шо... загрожує? :twisted: тоді це називається дистрофія і селепка перевіряють на глисти :lol:
Miller написав:Грицю, а що там у маринс?

Геню, це не моя парафія, тра буде в сусіда спитати, але думаю, що те саме що й в моряків.;)
Я сам собі Петлюра!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 26 травня 2009 19:53

Блін, провірено, нє імєєцця в налічії :D
Сам від себе такий - від нервів напевно.

Доречі, як там нормальна вага вираховується? Ріст в сантиметрах мінус 100, чи 110?
Тобто для тебе 183-100 = 83кг.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Далі

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість