Зброя піхоти

Модератори: Global Moderators, News

Мандрівник
Member
Member

Зброя піхоти

Повідомлення Мандрівник » 21 липня 2006 15:57

На форумі обсудили і літаки, і гелікоптери, і катери з корветами.
Але долю війни вирішують не бомбери і лінкори, останню крапку ставить піхотинець.
А ось про його інструменту здобуття перемоги ще не торкалися.
Отже, яким має бути індивідуальна і групова зброя піхоти.
Для затравки:
На мою думку, набій 5.45 не витримує ніякої критики.
І РПК-74 - це не кулемет.
...
...
...
(Наступило неопределенное молчание)

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 21 липня 2006 16:04

Немного не в тему, но фотка позабавила. Боец в СШ-40 - аккурат по результатам Советско-Финской войны ее изобрели.

http://phl.com.ua/image_pub.php?filepic ... econtract=

Взято отсюда - http://phl.com.ua/index.php?lang=ru&id_ ... llery=6206
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 21 липня 2006 16:26

Sav написав:Немного не в тему, но фотка позабавила. Боец в СШ-40 - аккурат по результатам Советско-Финской войны ее изобрели.

Старое - не значит плохое :D Велосипед тоже изобретен ого когда. А принципиально не меняется, потому как совершенство конструкции уже достигнуто :) И водолазное снаряжение со знаменитой трехболтовкой уже добрых 100 лет имеет. А какой флот от него отказался из тех, кто это ?

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 21 липня 2006 16:30

Sav написав:СШ-40 - аккурат по результатам Советско-Финской войны ее изобрели.

Кстати, регулярно встречается, что её разработали по образцу итальянской каски -- фигня или как?
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 21 липня 2006 16:55

Точно фигня - СШ-40 это модифицированная СШ-39, конструкцию подшлемника улучшили. А СШ-39 это, ИМХО, адаптация передового польского опыта wz.31

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 21 липня 2006 17:01

Chestnut написав:
Sav написав:СШ-40 - аккурат по результатам Советско-Финской войны ее изобрели.

Кстати, регулярно встречается, что её разработали по образцу итальянской каски -- фигня или как?

Не питання що вкрали. Питання у кого.

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 21 липня 2006 17:10

Не питання що вкрали.

\"Употребление термина \"вкрали\" применительно к решениям в военно-технической области - признак ламеризма\" (с) мое

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 21 липня 2006 17:28

Sav написав:А СШ-39 это, ИМХО, адаптация передового польского опыта wz.31

По-моему, форма всё же ближе к итальянской, а не к польской -- кстати, польская форма образца 1939 года действительно выглядит весьма современно :)
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 21 липня 2006 21:24

Дозвольте і мені, панове, річ держать (с)
Зараз я шукаю собі ружжо і перерив купу літератури на цю тему. Виявляється, що в світі є речі краще від АК-47. Одначе досі не зрозумів, які саме. Наприклад Естонія затарилась галілями, що мали поєднати у собі ліпші сторони АК і М-16. Але самі Ізраїльтяни від них вирішили поздихатись.
Єдиним недоліком Г-3 є вага, але чомусь це діло нагле замінили на напівпластиковий Г-36. Ваньки грозяться, що не сьогодні завтра роздадуть салагам \"оружіє возмєздія\", а самі бігають з калашом.
І взагалі, яким калібром ліпше хлопа катрупити? .223 ніби робить все те, що і .308, але не любить \"нельотную погоду\". З другого боку ніби не такий важкий за собою тягати... :(
Я сам собі Петлюра!

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 21 липня 2006 21:54

Sav:

\"Употребление термина \"вкрали\" применительно к решениям в военно-технической области - признак ламеризма

- A chomu pryznak lameryzma? Vy she skazhit' sho tse Italijtsi z \"zaporozhtsja\" svij Fiat sprojektuvaly ;) Sovok krav dyzajny vid vsih i vsja i tse vidomyj fakt.

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 22 липня 2006 07:43

еге люди! для чого цю тему започаткували? шоб українські міністри та енерали начитавшись наших розумних думок перетворили наше військо у непереможне та легендарне? чи тля того шо допомогти пану Гриціану придбати ружжо, а пану Саву шляпу залізну?

отже моя думка така, якшо якийсь енерал захоче наше військо переозброювати стрілецькою зброєю на ньго зразу можно заводити справу в сбу що до корупції, бо більш безглуздого використання бюджетних грошей непридумаєш

маємо АК і юзаємо АК поки всі не поржавіють.

розвиток стрілецької зброї у світі вже кілька десят літ стоїть на місці, а як НАТО рішить переозброюватися на новий патрон чи там на якесь вандервафен ось тоді можна і долучатися

зараз головне не те яка пукалка у руках піхотинця, а який у ньго звязок, засоби цілевизначення та цілевказування, тактичне управління і всяка інша така інша байда

ну я гадаю як зайві грошенята заведуться можна якогось булпапа під 5,56 почати виробляти малими серіями для озброєння сил швидкого реагування, але набагато важливіше розробити шось с воє a la америкацького \"ленд варіора\"

в принципі наш ВЕПР не така вже погана ідея але з ним варто маятися тільки під натівський патрон
http://world.guns.ru/assault/as68-r.htm
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=1674

Зображення

а те шо нашим поліцаям та іншим спецслужбам булоб непогано отримати нормальний сучасний пістолет-кулемет це хвакт, бо коли я бачу на посту дпс поліцая з АК мені стає страшно... бо цеж зброя для війська а не по злодіям стріляти... ото булоб непогано якусь репліку хеклер-коха започаткувати у себе виробляти, звичайно ця тема була з часів ссср традиційно занедбана, але росіяни спромоглися почати виробництво всяких там \"кедрів\" \"клинів\" \"кипарисів\" \"каштанів\" то що я їх вже на вулицях бачив чимало \"дядей стёп\" с такими девайсами

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 22 липня 2006 15:33

А шо зразу \"Гриціан\"? Я може дуже слушну думку розвиваю. От Вас, пане Денисенко, тягне Натівський патрон зафлоярити. А між іншим у Ізраїлю саме це і зробили для Галілю, щось там не сподобалось і їхні круті бігають з калашами. Та й естонці дістали натівський набій, а за всіми стратегічними планами, в разі нападу ваньок мусять в них-же патрони піонерити. Сіли хлопці в галошу.
Щодо зброї у міліції, то я б їх взагалі пукалками гороховими озброїв. Бо що не КПП, то все бункер Гітлера нагадує. Деякі навіть бетонні укріплення побудували і у камуфляж вифарбували. Впадеш з неба (ну всяке там може бути :lol: ) подумаєш: Карабах, чи шо?

Та й потім. Нашо придумувати колесо. Українська зброя не є... як би то сказати найдосконалішою у світі. Я не заперечую, що воно стріляє, але ... Одним словом, чому б не зробити як наприклад поляки, чи австрійці і не закупити МП-5 для міліції? Ми ж не хутір у кубанських степах, щоб все самим виробляти. То просто паталогія: кіно тільки своє, шкарпетки лише житомирські, цукерки лише зі світоча, зброя лише наша. Ще б джипів іх запорожців наробити та лімузинів. Пуп розв'яжеться, панове.
Ну все, панове, я вибрехавси і пішов снідати
Я сам собі Петлюра!

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 22 липня 2006 17:03

Askold написав:Vy she skazhit' sho tse Italijtsi z "zaporozhtsja" svij Fiat sprojektuvaly

Tи, напевно, хотів сказати "Жигулі" -- не переживай, я розумію, ти виріс у Канаді і конкретні реалії історичної батьківщини тебе мало обходять :)

Askold написав:Sovok krav dyzajny vid vsih i vsja i tse vidomyj fakt.

А підтвердити в даному конкретному випадку "цей відомий факт" ти міг би?

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 22 липня 2006 17:06

Гриціан написав:просто паталогія: кіно тільки своє, шкарпетки лише житомирські, цукерки лише зі світоча, зброя лише наша.

То не патолоґія, то чіста канкрєтна підтримка вітчизняного виробника :)

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 22 липня 2006 18:24

Askold написав:Sav:

"Употребление термина "вкрали" применительно к решениям в военно-технической области - признак ламеризма

- A chomu pryznak lameryzma? Vy she skazhit' sho tse Italijtsi z "zaporozhtsja" svij Fiat sprojektuvaly ;)

Магическое слово лицензия говорит о чем то?
Кто завод в Тольятти(и название города то же неспроста) строил?
Sovok krav dyzajny vid vsih i vsja i tse vidomyj fakt.

Факты в студию. Отдельные эпизоды были, так это у всех есть.

Далі

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей