Снайперское оружие для Украинской армии.

Модератори: Global Moderators, News

22b
Member
Member

Снайперское оружие для Украинской армии.

Повідомлення 22b » 03 липня 2009 23:02

Уважаемые софорумчане-покопавшись в недрях интернета нашел для себя кой чего интересного.Американцы вовсю модернизируют М 14/21 для снайперов][/URL]
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
и вот что я подумал-для нашей армии что нужно-лицензионный Галиль- Зображення
,закупать иностранные снайперские винтовки или пойти по такому же пути-модернизировать СВД.Я не говорю про специально подготовленных снайперов армейских-идет речь о простых линейных стрелках-марксменов,шарпшутеров.Что им нужно в перспективе?

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 03 липня 2009 23:55

В одному з номерів Ор./Ох. писалось про ідею Гриценка закупити партію Рнмінгтон 700 http://world.guns.ru/sniper/sn10-r.htm
Але в якій кількості - не пам'ятаю. Подивитись треба.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 04 липня 2009 09:31

Ну я так думаю что М 24-тот же Рем 700 только армейский,пошел бы не простым стрелкам а специально подготовленным снайперам-контратникам.УВсе жэ партия из нескольких сотен-максимум пары тысяч винтовок намного дешевле чем перевооружить полностью всех снайперов армии.Ведь у нас насколько я помню снайпер должен быть в каждом взводе.

Vladimir
Member
Member

Повідомлення Vladimir » 04 липня 2009 10:46

поменять СВД на Галиль это шило на мыло, если уж на то пошло лучше всего СВД модернизировать для армейских снайперов, сошки поставить и планку пикатинни для прицела. Хотя я дкмаю СВД и так со своей нишей справляется. А насчет М-24 и Ремингтон 700 это дорогущие и капризные снайперские винтовки, хотя и с высокими боевыми характеристиками(точность).

Fet
Member
Member

Re:

Повідомлення Fet » 04 липня 2009 10:51

22b написав:Ну я так думаю что М 24-тот же Рем 700 только армейский,пошел бы не простым стрелкам а специально подготовленным снайперам-контратникам.УВсе жэ партия из нескольких сотен-максимум пары тысяч винтовок намного дешевле чем перевооружить полностью всех снайперов армии.Ведь у нас насколько я помню снайпер должен быть в каждом взводе.

Не должен "специалист по мокрым делам" быть любителем! Разве всех снайпером из взводов рот свели в один роту снайперов в составе бригады?
Політ сокола не залишає слідів на небі – він залишає сліди у серцях людей які дивляться на небо.
А ты идиотизм с патриотизмом не путай!

GUNN
Member
Member

Повідомлення GUNN » 04 липня 2009 12:07

Ті шо в роті снайперів діють окремо від усіх, по 2є-3є, та виконують завдання командування бригади. Ті що у взводах - діють у складі свого підрозділу, збільшуючи його тактичні можливості. Як я зрозумів, мова йде про гвинтівки для останніх.
Держава — гнёт, закон лишь маска,
Налоги душат невтерпёж.
Никто богатым не указка,
И прав у бедных не найдёшь.
Довольно государства, право,
Услышьте Равенства завет:
Отныне есть у нас лишь право,
Законов же у равных нет! (с)

Fet
Member
Member

Re:

Повідомлення Fet » 04 липня 2009 12:23

GUNN написав:Ті шо в роті снайперів діють окремо від усіх, по 2є-3є, та виконують завдання командування бригади. Ті що у взводах - діють у складі свого підрозділу, збільшуючи його тактичні можливості. Як я зрозумів, мова йде про гвинтівки для останніх.

І які завдання може поставити снайперу комбріг? Тільки антиснайперська боротьба. Для цього Heckler und Koch MSG90 чи Arma Lite AR-50. Завдання на всіх снайперів одне: "Один постріл - один труп".
Політ сокола не залишає слідів на небі – він залишає сліди у серцях людей які дивляться на небо.

CYXAPNK
Member
Member

Повідомлення CYXAPNK » 10 липня 2009 18:26

Окреми загони використовують вже Sako TRG-42, ось її і треба. А СВд навіщо модернізувати? Напівавтомат, він і в Африці напівавтомат, хіба щось для комфорту можна приклеїти. Але це не модернізація.
Зображення
Зображення
Зображення

GUNN
Member
Member

Re:

Повідомлення GUNN » 10 липня 2009 18:34

Fet написав:І які завдання може поставити снайперу комбріг? Тільки антиснайперська боротьба.

Розвідка, знищення офіцерів, співпраця з загонами спецназу та розвідувальними підрозділами, стандартний набір, коротше. Оперативний простір для однієї бригади великий, так-що завдань також буде вистачати. Мені пригадалась гра CALL OF DUTY 5, де снайпери в сталінграді висліджують німецького генерала - реалістичності, звісно, мало, але також як приклад функціювання окремих підрозділів снайперів, чи можете згадати фільм американський про В. Зайцева. А снайпери взводу/роти сидять собі в окопі, та відстрілюють кого можуть.
Держава — гнёт, закон лишь маска,
Налоги душат невтерпёж.
Никто богатым не указка,
И прав у бедных не найдёшь.
Довольно государства, право,
Услышьте Равенства завет:
Отныне есть у нас лишь право,
Законов же у равных нет! (с)

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 10 липня 2009 21:36

Все таки не будем упускать из виду тот факт что СВД как и М 21 все таки оружие длля марксменов а не для проффесиональных снайперов.А марксмены,по моему мнению,нужны как минимум в каждом взводе а лучше в отделении.

CYXAPNK
Member
Member

Повідомлення CYXAPNK » 10 липня 2009 21:46

Марксмен в ідеалі - боєць з подовженим варіантом стандартної штурмової гвинівки.
Зображення
Зображення
Зображення

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 10 липня 2009 23:31

CYXAPNK
И какая же винтовка из арсенала армии Украины более всего подходит для марксменов?

Vladimir
Member
Member

Повідомлення Vladimir » 11 липня 2009 00:25

И какая же винтовка из арсенала армии Украины более всего подходит для марксменов?

СВД она по сути для этого и создавалась
а для \"чисто\" снайперов(не марксменов) закупить что то \"реально\" снайперское, но не М24 и не Р700 лично мое мнение, за те же деньги можно Л96 купить. Лучше СВ-98+проблем с патронам не будет :) и еще http://sfw.org.ua/index.php?newsid=1148843640 вот если кто не видел.

CYXAPNK
Member
Member

Re:

Повідомлення CYXAPNK » 11 липня 2009 07:00

22b написав:CYXAPNK

Я вже сказав - SAKO TRG-42.
Зображення
Зображення
Зображення

Fet
Member
Member

Re:

Повідомлення Fet » 11 липня 2009 10:04

GUNN написав:Розвідка, знищення офіцерів, співпраця з загонами спецназу та розвідувальними підрозділами, стандартний набір, коротше.

Тобто ви вважаєте, що в ротах розвідки бригад та групах спецназу відсутні свої штатні снайпери?
Знищення вищого військового та політичного складу - це вже тільки в Голлівудських фільмах та російській армії!
Кола важлива персона заблукає на лінію фронту, то її охороняють так, що можуть :x ! Да й офіцера важко виявити в сучасній війні бо він десь сидить в КШМ і командує підрозділом по монітору. :oops:
Оперативний простір для однієї бригади великий, так-що завдань також буде вистачати.

Ви плутаєте оперативний та тактичний рівень. Снайпер - це тактичній.
Грубо кажучи: Тактика - це військові дії тривалістю в 1-н день. Операція - це дії, що тривають більше ніж 1-н день, та в ньому більше значення мають інші складові. Стратегія - це те, що ми бажаємо мати в наслідках війни.

Далі

Повернутись до Вогнепальна зброя та піхотне озброєння

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей