Протикорабельна ракета «Нептун» КБ "Луч"

Модератори: Global Moderators, News

prince92
Member
Member

Re: Протикорабельна ракета «Нептун» КБ "Луч"

Повідомлення prince92 » 02 лютого 2018 12:34

Дивно. Склалося крило?
Зображення
Зображення

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 02 лютого 2018 13:34

prince92 написав: дальність стрільби до 300 км.

Нам показують фактично копію Х-35 (дальність пуску близько 130 км).
Для того щоб вдвічи збільшити дальність, на Х-35УЭ прийшлось переробляти корпус ракети і повітрезабірник для збільшення запасу палива.
Тому ці "хотелки" (до того ж невідомо для якого профілю польоту озвучені) я б залишив на совісті піарників.

prince92 написав: Отже маємо другий пуск.

Як на мене, це той самий, з іншого ракурсу і більш повний.

Передивишись прес-конференцію замполіта на "Главкомі", я все більше переконуюсь в тому, що куратор залишився той самий, а справу по закопуванню "Сапсана", яку розпочали ежелі-саламатіни-лєбєдєви продовжують нинішні довбні-виконавці.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 02 лютого 2018 17:17

kraz750 написав:Думаю это глупость. Сделать ТПК меньшего диаметра не проблема. Это по сути и есть большая труба - украинская промышленность позволяет делать разные диаметры , на многих предприятиях

Я сьогодні мав розмову зі спеціалістом, який працював на одному з наших підприємств ВПК. З його слів, навіть на його підприємстві можна робити ТПК потрібного діаметру, стан для цього є. І зараз на цьому стані роблять продукцію зі сталі для нашої оборонки. Ймовірно, що замовили ТПК у Візара лише по тій причині, що там налагоджений виробничий процес і це здешевлює масове виробництво ТПК і комплексу Нептун в цілому. Можливо і якесь лобіювання. Проте, за потреби, наш ВПК може зробити ТПК для Нептуна меншого діаметру.
Але ТПК - це питання десяте. Головне зробити комплекс в цілому, а далі будемо його вдосконалювати. Головне - це електроніка, в першу чергу, завадозахищена головка самонаведення.
"Зрадофілам" хоч тризуб над Кремлем постав – скажуть, що криво (С) Порошенко

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 02 лютого 2018 18:05

alex999 написав:Нам показують фактично копію Х-35 (дальність пуску близько 130 км).
Для того щоб вдвічи збільшити дальність, на Х-35УЭ прийшлось переробляти корпус ракети і повітрезабірник для збільшення запасу палива.
Тому ці "хотелки" (до того ж невідомо для якого профілю польоту озвучені) я б залишив на совісті піарників.

Велика біда українців "два українці - три гетьмани". Звідси "манія величі", заздрість успішним людям, і відповідно, ненависть до начальства і влади. Тому, нам дуже важко будувати державу. Простий приклад, весною 2014 року командири багатьох добробатів фактично не мали, ні досвіду, ні знань, щоб керувати батальйонами. Пропозиції нашого МО, щоб штатні офіцери очолили ці добробати, вони відкинули. Кожен з них бачив себе "гетьманом". Бо штатні офіцери - "зрадники", "нефігласи", "паркетні генерали" і зовсім "не патріоти". Журналісти і прості українці активно підтримували добробати і лили лайно на наших офіцерів та генералів. Доходило до того, що лунали заклики про те, що ЗСУ потрібно зовсім розігнати і набрати армію патріотів в стилі "добробатів". А знаєте чому так сталося? Тому, що майже кожен українець лежачи на дивані в пориві "манії величі" вважав, що достойний бути навіть Президентом. І саме в командирах добробатів, він бачив себе. Патріота, який без досвіду і знань, став начальником і захищає батьківщину. Тільки закінчилось це все печально. Командири добробатів із-за відсутності досвіду, по суті, вели наших патріотів "на убой". А великі втрати вони пояснювали тим, що патріоти "безстрашно рвуться в бій". Але ж ніхто з "гетьманів" не хотів визнавати те, що пора зрозуміти свої реальні можливості, та не ризикувати життям українців ради свого его. З часом, це стало всім зрозуміло, в тому числі і журналістам. Тільки ніхто не хоче сказати правду.

alex999 задумайтесь над тим, що я написав вище. Це все комплекси меншовартості, які гублять нашу країну. Вам підсвідомо хочеться думати, що наше військове керівництво, інженери і т.д. - "такі сякі", хочеться розганяти "зради". І Ви шукаєте будуть яку причину "порадувати своє его". Так і цього разу. Ви з впевненністю говорите про те, що у нас один-в-один- Х-35, навіть не перевіряли це. А навіщо перевіряти, якщо кругом "дурні", і тільки дурні в Україні приймають рішення. Але я перевірив. Повітрязбірник у нашого Нептуна менший ніж у оригінальної Х-35, а значить дальність будет більшою. Навіть росіяни пишуть про те, що Нептун аналог Х-35У, а не Х-35 (на тому ж БМПД). Задумайтесь про це.
Приєднані файли
555.JPG

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 02 лютого 2018 19:43

Volodya написав: налагоджений виробничий процес і це здешевлює масове виробництво ТПК

Як?
Там спільного тільки діаметр. Все інше не має взагалі ніякого відношення до ТПК 5В55.

Volodya написав: за потреби, наш ВПК може зробити ТПК для Нептуна меншого діаметру.

Не сумніваюсь.
Чому його одразу не роблять з мінімальними масогабаритами?

Volodya написав:alex999 задумайтесь над тим, що я написав вище. Це все комплекси меншовартості, які гублять нашу країну.

Я не зовсім зрозумів, чому я повинен в темі про "Нептун" "вдумуваться" історією виникнення "вомбатів" в Україні?
Ви не хочете вищеприведену тужливу історію розповісти сабакяну чи бєнє/корбану? Розкрити їм очі на "манію велічія"?

У мене до Вас велике прохання, про "гетьманів", "штатних офіцерів і генералів" і "дівани" спрямовуйте кудись в інший бік. Мені дуже не хочеться матюкатись на цьому форумі.

Volodya написав:Вам...хочеться розганяти "зради"

Volodya написав:І Ви шукаєте будуть яку причину "порадувати своє его"

Я мабуть, поки що, це просто пропущу повз вуха.

Volodya написав:Ви з впевненністю говорите про те, що у нас один-в-один- Х-35

Я "говорю" що "Нептун" це локалізована версія "виробу 78", імпортованого з московії в 2002 році.

Volodya написав:тільки дурні в Україні приймають рішення.

До "дурних" я б ще додав "жадібні".

Volodya написав:Повітрязбірник у нашого Нептуна менший ніж у оригінальної Х-35, а значить дальність будет більшою.

Ви цікавились структурною схемою Х-35?

Зображення

Volodya написав:Навіть росіяни пишуть про те, що Нептун аналог Х-35У, а не Х-35 (на тому ж БМПД)

А вони звідки про це знають?
Ви взагалі пробували поцікавитись, чим зовні відрізняються Х-35Э від Х-35УЭ?

Х-35Э
Зображення

Х-35УЭ
Зображення

Volodya написав:Задумайтесь про це.

Я міг би спробувати це зробити, але для якісного аналізу і коректних висновків, нажаль, мало вхідних даних. От якби Ви ще поділились цінною інформацією з яких-небудь "авторитетних" вигрібних ям (після топвару і бмпд), наприклад "красной звізди" або рент-тв, тоді б мене в повній мірі накрило б "просвітлення" і я б "уверовал".
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 02 лютого 2018 19:57

Турчинов розповів, коли ЗСУ візьмуть на озброєння крилату ракету
П'ятниця, 2 лютого 2018, 12:44

Секретар РНБО Олександр Турчинов сподівається, що Збройні сили України візьмуть на озброєння крилату ракету наприкінці 2018 - початку 2019 року.

Про це він сказав журналістам 2 лютого в Києві після відкриття Центру реагування на кіберзагрози.

"Україна вже має крилату ракету… Сподіваюсь, що наприкінці року або на початку наступного будемо проводити державні випробування і брати на озброєння", – сказав він.

За словами Турчинова, в березні 2018 року також мають пройти державні випробування ракети "Вільха", яка краща за російський аналог – "Смерч", після чого буде запущено її серійне виробництво

Секретар РНБО відзначив, що вже є великий запит на ці ракети з боку іноземних партнерів.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 02 лютого 2018 22:03

alex999 -"Я "говорю" що "Нептун" це локалізована версія "виробу 78", імпортованого з московії в 2002 році." где об этом можно прочитать?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 02 лютого 2018 22:56

kraz750 написав: где об этом можно прочитать?

Зображення

https://webcache.googleusercontent.com/ ... =firefox-b

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 02 лютого 2018 23:01

Дякую!

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 03 лютого 2018 00:27

alex999 написав:А вони звідки про це знають?
Ви взагалі пробували поцікавитись, чим зовні відрізняються Х-35Э від Х-35УЭ?

Безумовно, Ви більше мене нарили інформації по темі "ПКР Нетптун", і, напевно, більш глибоко досліджували це питання. Але розуміючи Ваші мотиви "нагнітання зрад", я був впевнений, що Ви помилились, бо емоції взяли гору. Тому я додатково почитав інформацію про створення ПКР Х-35 і спростував Ваші слова: "Нам показують фактично копію Х-35 (дальність пуску близько 130 км).". Нижче на малюнку Ви побачите, що на ракеті Нептун порівняно з оригінальною Х-35(Э) повітрязбірник меншого розміру. А значить, що наші інженери вносили зміни в оригінальний корпус від Х-35. В ракеті Х-35У(Э) повітрязбірник ще менший, я не сперечаюсь. Але в ній стоїть інший двигун, російського виробництва ТРДД-50. При чому, ТРДД-50 має більшу тягу на 12%, трохи менші габарити та вагу, порівняно з українським двигуном МС-400 (Р95-300). Можливо, враховуючи параметри нашого двигуна, ми не могли зробити повітрязбірник ще меншого розміру. А новий двигун під "Нептун" навряд чи хто буде розробляти. Це коштує недешево та займає роки. Проте, нам це і не потрібно, тому, що на відміну від росіян, наша ракета має більшу довжину. Х-35У - 4,4 метра, а Нептун - 5,05 м. Тому, можете і не сумніватися, що наші інженери зробили все для того, щоб наша ракета мала дальність, не меншу, ніж російська.
П.С. Нічого особистого, у мене мрія, щоб українці свій патріотизм спрямовували на розбудову державності, а не на її руйнування із середини. Москвини ще у 17 столітті писали, що козаки (українці) ніколи не зможуть мати свою державу, тому, що у них немає "державного стержня". Це саме писав і в першій половині 20 століття відомий дослідник українського менталітету Євген Маланюк. Якщо ми не почнемо змінюватися, то ми не зможемо втримати державність.
Приєднані файли
Нептун.jpg

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 03 лютого 2018 00:34

А где Вы нашли данные о размерах Нептуна?

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 03 лютого 2018 00:38

kraz750 написав:А где Вы нашли данные о размерах Нептуна?

Давно відомий скрін:
Приєднані файли
86972_900.jpg

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 03 лютого 2018 00:43

Только тут ТПК квадратный. Этот эскиз не соответствует действительности

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 03 лютого 2018 00:56

kraz750 написав:Только тут ТПК квадратный. Этот эскиз не соответствует действительности

Так, ТПК зараз круглий. А ракета Нептун більше схожа на ту, що випробовували, ніж на оригінальну Х-35. Судячи з розміру того ж повітрязбірника.

alex999 Чим відрізняється Ваш підпис під кожним повідомленням: "Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..." від російської пропаганди? Подивіться будь-яке російське політичне ток-шоу і послухайте, що вони розказуть про нашого Верховного головнокомандувача. Зайдіть на любий російський ресурс і які коментарі про Порошенка пишуть росіяни. І особливо меми, де зображають його в образі "свині" і т.д. Вони це роблять не для себе, а для українців. Щоб максимально знизити рейтинг проукраїнської влади, щоб на наступних виборах люди обрали "проросійські сили", які зараз ходять в вишиванках. Досвід у них є. В Молдові вбили рейтинг проєвропейського уряду, і на минулих виборах люди вибрали "великого антикорупціонера" Додона. Але він виявився відверто проросійським. Єдиний президент, який був 9 травня 2017 року в Москві разом з Путіним на параді. Він виступає проти євроінтеграції і за зближення з Москвою. Навіть блокував участь молдовських військових на нашому параді, а також на навчаннях з НАТО. Подивимося, скільки на наступних парламентських виборах наберуть проєвропейські політики Молдови. Враховуючи те, що їм зробили образ "корупціонерів" і т.д.
П.С. Будь яке українське підприємство є частиною української економіки. І чим успішніші будуть наші підприємства, то тим краще для нас усіх. Тому слова про "свою і чужу економіку" не мають ніякої логіки.

prince92
Member
Member

Повідомлення prince92 » 03 лютого 2018 14:02

В ракеті Х-35У(Э) повітрязбірник ще менший, я не сперечаюсь. Але в ній стоїть інший двигун, російського виробництва ТРДД-50.

То не залежить від двигуна, основна відмінність в тому, що двигун змістили до низу і тепер повітрезабірник не заходить всередину ракети і не займає там купу місця, одже щоб збільшити кількість пального нашим дійсно потрібно подовжити ракету. Чому не пішли вже перевіреним шляхом сусідів невідомо. Як на мене така конструкція навіть простіша у виготовленні

Поперед.Далі

Повернутись до Артилерія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість