Протикорабельна ракета «Нептун» КБ "Луч"

Модератори: Global Moderators, News

Josiah
Member
Member

Re: Протикорабельна ракета «Нептун» КБ "Луч"

Повідомлення Josiah » 03 лютого 2018 14:29

Я вже зрозумів, що шановний пан Josiah є типовим московським тролем.

не заходив на форум, зараз гадав гляну що там мені тоді відповіли, а виявилось що мене розкрили наші героїчні контррозвідники. Я московський троль :lol: Ох ви і даєте, як нема чим відповісти :lol:
"Майте чудову каву"

bearad
Member
Member

Повідомлення bearad » 03 лютого 2018 15:25

Панове, ви чого тут слиною сходите, про те як цей виріб був створений і яка там в нього дальність 130/260 км, все це із розряду якогось псих. комплексу.
Головне результат, а вкрали, скопіювали, власноруч створили чи анунаки прислали - це все неважливо. І мишебратья 20 раз. подумають перш ніж заходити військовим флотом в нашу морську економ зону чи наближатись до наших військових кораблів, знаючи що може прилетіти "копією/оригіналом/власною розробкою" x35.

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 03 лютого 2018 17:28

prince92 написав:
В ракеті Х-35У(Э) повітрязбірник ще менший, я не сперечаюсь. Але в ній стоїть інший двигун, російського виробництва ТРДД-50.

То не залежить від двигуна, основна відмінність в тому, що двигун змістили до низу і тепер повітрезабірник не заходить всередину ракети і не займає там купу місця, одже щоб збільшити кількість пального нашим дійсно потрібно подовжити ракету. Чому не пішли вже перевіреним шляхом сусідів невідомо. Як на мене така конструкція навіть простіша у виготовленні

Я думаю, що це залежить від двигуна. Можливо для роботи ТРДД-50 достатньо меншого потоку повітря. Можливо, це залежить і від роботи стартового прискорювача. В будь-якому разі, наші інженери однозначно розглядали різні варіанти. При чому, багато залежить від ціни. Згурець говорив, що для КБ Луч поставили задачу створити комплекс за мінімальну ціну.
"Зрадофілам" хоч тризуб над Кремлем постав – скажуть, що криво (С) Порошенко

prince92
Member
Member

Повідомлення prince92 » 03 лютого 2018 22:05

Volodya написав:Я думаю, що це залежить від двигуна. Можливо для роботи ТРДД-50 достатньо меншого потоку повітря. Можливо, це залежить і від роботи стартового прискорювача. В будь-якому разі, наші інженери однозначно розглядали різні варіанти. При чому, багато залежить від ціни. Згурець говорив, що для КБ Луч поставили задачу створити комплекс за мінімальну ціну.

А хто вам сказав, що площа поперечного перерізу повітрезабірника в Х-35У менша, за Х-35 і що заважає її збільшити, якщо треба?

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 04 лютого 2018 14:36

Камраден, а чого ви так вчіпилися в ту дальність? Чомусь всі забули, а яким чином ми будемо давати цілевказання на ті 280 км? Може трохи схаменемося і відійдем від нашого перфекціонізму? Все ж таки краще Нептун, що реально літає на півтори сотні ніж пуляє десь туди за три?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 04 лютого 2018 17:10

gvpretorian написав: яким чином ми будемо давати цілевказання на ті 280 км?

viewtopic.php?p=270239#p270239
viewtopic.php?p=277436#p277436

gvpretorian написав: краще Нептун, що реально літає на півтори сотні ніж пуляє десь туди за три?

А хто-небудь пробував прикинути сценарій використання берегового "Нептуна" в нинішніх умовах?

Ну наприклад:

- галєони імператора стали на зовнішньому рейді Одеси і почали обстрілювати артилерійськи форти, що прикривають гавані. І тут ми висуваємо БРК "Нептун" в районі Чорноморського і дружнім залпом знищуємо агресора! А якби в нас не було БРК, то вони б безнаказано знищили б наші форти і висадивши шлюпочний десант захопили б спляче мирне місто! (дії в цей час громадянина роїсі труханова і його мусорів поки що виносимо за лапки)

або

- негідники вирішили розпочати видобуток в нашій економічній зоні самого найціннішого що в нас є - нафту і газ. І не маючи БРК ми нічим не можемо їм завадити. Але як тільки він у нас з'являється - ми негайно знищуємо всі загарбницьки засоби видобутку!

У мене, наприклад, якась маячня виходить.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...

kursiv
Member
Member

Повідомлення kursiv » 04 лютого 2018 19:44

alex999 написав:У мене, наприклад, якась маячня виходить.

Та не скромничайте.
Зазвичай, Ви нагадуєте Полєсова (немає плашок на 3/4 дюйму; скло буде деренчати і т.п.), але зараз Ви майже Стівен Кінг...

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 04 лютого 2018 20:03

Тепер стає зрозумілим, чому не заморочувались з складанням рулів.

Зображення
Зображення
Зображення

Розмах складених стабілізаторів прискорювача дорівнює розмаху розкладених рулів ракети.

Невже за весь цей час не можна було зробити прискорювач відповідного діаметру?

Для порівняння - оригінал

Зображення

Зображення

Щось мені все це починає нагадувати "опупєю" з "Корсаром"
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 04 лютого 2018 20:17

Да, это явный минус

prince92
Member
Member

Повідомлення prince92 » 04 лютого 2018 20:54

Мда, через одне місця...
А що на ракеті спереду за вусики?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 04 лютого 2018 21:17

prince92 написав:А що на ракеті спереду за вусики?

Зображення

1 - схоже на датчики аеродинамічних кутів (по типу встановлених на арсеналівську МК-80)
2 - як варіант - антени передавача телеметрії

Isidor
Member
Member

Повідомлення Isidor » 04 лютого 2018 23:19

alex999 написав:Тепер стає зрозумілим, чому не заморочувались з складанням рулів.

Зображення

Розмах складених стабілізаторів прискорювача дорівнює розмаху розкладених рулів ракети.

Невже за весь цей час не можна було зробити прискорювач відповідного діаметру?

s-75-12.jpg

Це вам нічого не нагадує? Мабуть для економії (а може тільки для броскового пуску) застосували перероблений "стартовик" від С-75? От його габарит і задав проблеми з діаметром ТПК та складанням стабілізаторів? Да і сам пуск (до речі, це другий пуск, бо першій був кілька років тому, у такому ж стані) без відділення стартовику та запуску маршового двигуна, це все ж таки "піар" акція для Турчинова, яку можуть підносити як елемент перевірки механізму розкриття рулів та стабілізаторів. Зато ефектна політична акція... Тільки думаю, що супротивник знає усі деталі краще ніж ми з вами і тому ніякої офіційної реакції. А думка деяких представників Госдуми РФ, це така ж балаканина, як і наших депутатів.

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 05 лютого 2018 00:33

Isidor написав:Це вам нічого не нагадує? Мабуть для економії (а може тільки для броскового пуску) застосували перероблений "стартовик" від С-75? От його габарит і задав проблеми з діаметром ТПК та складанням стабілізаторів?

Діаметр ПРД-58 - 654 мм
Длина від соплового блоку (13) до упорів (7) - 2563 мм

Зображення

Зображення

Зображення

Пиляли а потім зварювали :?:
І сопловий блок, схоже, новодєл.

Сумнівно що тільки для броскового пуску. Заради цього робити повноцінний ТПК? І знову ж таки, на малюнку СПУ теж ТПК приблизно таких же габаритів.

Якась у них незрозуміла економія.
Зекономити копійки з отриманням погіршених ТТХ комплексу і отримати гемор+додаткові витрати у майбутньому на доведення цих же ТТХ до прийнятних? У нас так непогано на "рацухах" заробляли за часів "розвинутого соціалізму".

Isidor написав: без відділення стартовику та запуску маршового двигуна

На відео, яке датують 30.01.2018, стартовик схоже скидається, запуску маршового не помітно.

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 05 лютого 2018 01:14

Isidor написав:Це вам нічого не нагадує? Мабуть для економії (а може тільки для броскового пуску) застосували перероблений "стартовик" від С-75? От його габарит і задав проблеми з діаметром ТПК та складанням стабілізаторів?

Згурець говорив про те, що при розробці комплексу "Нептун" на першому місці стояла економіка: "Максимальна серія за мінімальні гроші". По цій причині використовуються деякі частини готових зразків (по його словам, навіть С-200) аби здешевити проект. Спочатку будуть робити наземний комплекс, як бачимо з 4-ма ракетами. Згоден, це гірше, ніж 8-м ракет у росіян. Але, можливо краще, коли будуть дві пускові по 4 ракети, це підвищить живучість. Щодо корабельної версії, то подивимось, можливо там буде інша модифікація ракети та ТПК.
"Зрадофілам" хоч тризуб над Кремлем постав – скажуть, що криво (С) Порошенко

Isidor
Member
Member

Повідомлення Isidor » 05 лютого 2018 07:48

Тільки український бюджет зможе витримати одночасне створення кількох типів ракет для різних носіїв та видів збройних сил! Слава українським "розпилювачам" фінансових ресурсів держави!

Поперед.Далі

Повернутись до Артилерія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: gvpretorian, yaros-s і 3 гостей