Контрбатарейные радарные системы

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
Adam
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 31120
З нами з:
22 лютого 2006 21:35
Звідки: Київ, Україна

Контрбатарейные радарные системы

Повідомлення Adam » 03 липня 2016 10:12

США передали Украине 14 контрбатарейных радарных систем. ФОТО
02.07.2016 - 21:30

Соединенные Штаты Америки передали Украине 4 контрбатарейные радарные системы AN/TPQ-36 и 10 систем AN/TPQ-49.

Как передает Цензор.НЕТ, церемония передачи состоялась в международном аэропорту "Борисполь" при участии Президента Петра Порошенко.

"Этот шаг является важным и в контексте продолжающегося рассмотрения в Конгрессе Соединенных Штатов Америки законопроекта о дополнительном выделении нам еще 500 млн долларов США. Мы искренне рассчитываем на дополнительное усиление нашего сотрудничества", - сказал глава государства в ходе церемонии передачи.

Порошенко напомнил, что США уже предусмотрели выделение более 330 млн долларов для поддержки Украины. Он поблагодарил за эту поддержку.

Контрбатарейная радарная система AN/TPQ-36 предназначена для определения позиций минометов, артиллерийских пушек и реактивных систем залпового огня противника на дальности от 14,5 до 24 км, одновременно может выявлять и сопровождать в воздухе до 99 ракет и снарядов.

Система AN/TPQ-49 может определить позиции минометов противника на дальности до 10 км, одновременно может выявлять и сопровождать в воздухе до 10 снарядов, кроме того, может определить место, из которого ведется огонь ракетных и артиллерийских систем в диапазоне от 50 м до 10 км.

Системы, которые находились в США на хранении, переданы Украине безоплатно и будут отправлены в район проведения антитеррористической операции (АТО).
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 3165
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Контрбатарейные радарные системы

Повідомлення alex999 » 17 квітня 2018 09:15

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ З ПОБУДОВИ РЛС КОНТРБАТАРЕЙНОЇ БОРОТЬБИ МАЛОЇ ДАЛЬНОСТІ

Г.Г. Камалтинов к.т.н., с.н.с.;
В.О. Тютюнник, к.т.н., с.н.с.;
С.С. Кошова к.т.н.
Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба
Холдингова компанія "Укрспецтехніка"


Розглядаються основні вимоги до тактико-технічних характеристик РЛС контрбатарейної боротьби (КББ). Наводяться приклади РЛС КББ різних класів та їх особливості побудови. Обговорюється доцільність створення РЛС КББ з застосуванням технології цифрової антенної решітки (ЦАР) з круговим електронним скануванням простору без використання механічного обертання антени.

Обґрунтовуються основні технічні характеристики РЛС КББ.

Як робочий діапазон частот РЛС пропонується обрати міжнародний діапазон локації – L та використання двох імпульсного нелінійно – частотно-модульованого сигналу. Для вимірювання кутових координат пропонується використання моно імпульсного методу зі штучним створенням сумарно-різницевих каналів за кутом місця та азимутом на прийом. Випукла вісесиметрична антенна решітка будується із системи лінійних решіток, які розташовуються на циліндрі.

Уся апаратура РЛС розташовується у антенному модулі (циліндрі). Може здійснюватися як круговий так і секторний огляд простору. Управління режимами роботи та відображення виявлених об’єктів здійснюється на картографічному фоні на виносному АРМ оператора, якій розташовується на відстані до 100 м від антенного модуля. Передавання даних про виявлені цілі, точки падіння боєприпасів та координати стріляючих позицій здійснюється за допомогою радіо модему та радіостанції. РЛС може транспортуватися на будь-якому транспортному засобі та розгортатися обслугою з 2 осіб за 30 хвилин.


http://www.hups.mil.gov.ua/assets/doc/s ... /14/13.pdf
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...
 


Повернутись до Артилерія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість