Ствольна артилерія СВ ЗСУ

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
Шаблезубий
Member
Member
 
Повідомлень: 382
З нами з:
01 вересня 2008 12:19
Звідки: Кривий Ріг

Re: Ствольна артилерія СВ ЗСУ

Повідомлення Шаблезубий » 13 квітня 2017 17:38

Так ось як виглядає суворе військово-польове акушерство :shock:
Зображення

Схоже що таки да - мова саме про той мінометний комплекс.
Назва "шабля" пішла від козацького - "Будь ласка тихіше, панове!"
 

Аватар користувача
stailker
Member
Member
 
Повідомлень: 991
З нами з:
27 лютого 2016 11:49

Re: Ствольна артилерія СВ ЗСУ

Повідомлення stailker » 22 квітня 2017 12:53

Зображення
 

Аватар користувача
stailker
Member
Member
 
Повідомлень: 991
З нами з:
27 лютого 2016 11:49

Re: Ствольна артилерія СВ ЗСУ

Повідомлення stailker » 25 квітня 2017 06:52

Призначений для визначення астрономічного азимута нормалі до базової поверхні на нерухомій відносно Землі основі, визначення астрономічного азимута нормалі А до базової поверхні, що є зберігачем напрямку на об’єкті, в якому встановлено гіроприлад.

Технічні характеристики

Середня квадратична похибка визначення азимута нормалі до
базової поверхні А, кут.сек


4

Час визначення азимута, хв

6

Діапазон географічних широт, град

±60

Діапазон робочих температур, °С

from –40 to +50

Напруга живлення, В

12±1.2

Маса комплекту, кг, не більше

14

Негоризонтальність установлювальної площини під гіроприлад, град

±2.5


Зображення
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 3161
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Ствольна артилерія СВ ЗСУ

Повідомлення alex999 » 13 червня 2017 15:27

Попри те, що останнім часом Урядом України вживаються енергійні заходи щодо поліпшення всебічного забезпечення Збройних Сил України, все ж на окремих напрямах відчувається відсутність зрушень на краще. Особливо це стосується систем артилерійського озброєння, зокрема самохідних артилерійських систем (САУ). Порівняння характеристик вітчизняних САУ з їх закордонними аналогами не йде на користь перших. Окрім того, більшість зарубіжних САУ мають можливість створювати так званий «псевдозалп» (шквал вогню) за рахунок модульного заряджання і автоматичної зміни кута підвищення ствола. Співвідношення такої характеристики, як дальність стрільби показує, що вітчизняні САУ майже на половину відрізняються за цим показником від зарубіжних аналогів, які мають дальність стрільби не менше 30 км.

Наведені аргументи свідчать про необхідність розробки нової вітчизняної САУ перш за все із збільшеною дальністю стрільби та доведення її інших технічних можливостей до вимог сучасності.

На підставі проведених розрахунків часу відсутності вогневої підтримки артилерійського підрозділу під час здійснення ним маневру обґрунтовано необхідність збільшення дальності стрільби і запропоновано шляхи скорочення часу на здійснення маневру.

Розрахунки показують, що за наявності САУ з дальністю стрільби 30 км і більш, механізований батальйон мав би вогневу підтримку протягом виконання як найближчого, так і подальшого тактичного завдання. Окрім того, при такій дальності стрільби вогневі позиції (ВП) можна розташовувати значно глибше у побудові бойового порядку з метою забезпечення живучості матеріальної частини артилерії від вогневого впливу противника.

Враховуючи, що вихідні райони для наступу противника знаходиться на відстані до 20 км від переднього краю оборони наших військ, ураження противника у цих районах артилерією з дальністю стрільби 15-20 км не можливе. Це є ще одним важливим аргументом необхідності розробки вітчизняних артилерійських систем з більшою дальністю стрільби, ніж існуючі.

Аналіз досвіду застосування артилерії у зоні АТО показує, що час залишення артилерійським підрозділом старої ВП і розгортання у районі нової ВП можна суттєво скоротити за рахунок автоматизації процесів, які відпрацьовуються артилерійськими підрозділами під час виконання бойових завдань. Наприклад, за рахунок заміни гусеничного шасі на колісне середня швидкість руху буде збільшена на 5 км/год.

Отже, основними напрямами розроблення нових вітчизняних систем мають бути:
- розроблення самохідних артилерійських установок, які мають можливість надійно захистити обслугу від куль і осколків снарядів;
- долати водні перешкоди і заражені ділянки місцевості;
- забезпечити тісну взаємодію артилерії із загальновійськовими підрозділами, безперервної їх вогневої підтримки у бою.

При цьому розвиток самохідних гармат доцільно проводити шляхом зменшення їх маси і габаритів, збільшення далекобійності та підвищення ефективності дії снарядів, оснащення автоматичними приводами наведення і заряджання, які дозволяють доводити швидкострільність до 20 пострілів на хвилину.


http://www.asv.gov.ua/content/nauka/201 ... ez_dop.PDF
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...
 

Поперед.

Повернутись до Артилерія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей