Ствольна артилерія СВ ЗСУ

Модератори: Global Moderators, News

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Ствольна артилерія СВ ЗСУ

Повідомлення Adam » 24 лютого 2015 10:43

KaiserAdler написав:Так чим вона давніше, то тим більше розстріляна.

З чого це? Ви впевнені, що все озброєння, що потрапило на бази зберігання, вже було використане? Все навпаки! Навіть ваш гарматний полк по радянському мобілізаційному плану мав кинути все озброєння, сісту у вантажівки, прибути на базу зберігання, розконсервувати техніку та вирушити на всьому новому у бій.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 11:16

Lans написав:ясно, дело в том, что на тех фото, что мне попадались были только МТ-12, это касается не только нынешнего военного периода, но и довоенного, фото Т-12 мне попадались еще относящиеся к периоду "махрового СССР", хотя может я чего и пропустил....

Служил я на них уже в ВС Украины, в дивизионе было четыре Тешки.
Lans написав:на сколько мне помнится, Т-12 - это лафет от Д-48 с новым 100-мм стволом, а у МТ-12 лафет был сделан по новой

Все правильно, база у МТ-12 новая и шире, сделана по ширине базы тягача у Т-12 она несколько уже, что неудобно при транспортировки пушки по пересеченной местности. Если колея глубокая, то пушка в нее не попадает и норовит завалиться на бок, с МТ-12 таких проблем нет. Артчасть у Т-12 и МТ-12 одинаковая, только у Т-12 уравновешивающий механизм пневматический, а в варианте МТ-12 вернулись к пружинному, сделано это для увеличения технологичности и живучести орудия.
Если смотреть сзади, то на Т-12 видны над стволом только две трубы ПОУ (накатник, тормоз отката), уравновешивающий механизм небольшой и находится ниже
Зображення
А у МТ-12 он выглядит в виде еще одного тубуса справа от казенника
Зображення

Lans
Member
Member

Повідомлення Lans » 24 лютого 2015 11:36

alexeizin написав:Все правильно

спс, :) у меня есть руководства на эти пушки, так что внешнии отличия мне знакомы, по ним и определялся что на фото
а что с БС-3 в "закромах Родины", если не секрет, до них еще очередь не дошла?
"...А кроме того, я утверждаю, что Карфаген должен быть разрушен..."

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 11:44

Lans написав:а что с БС-3 в "закромах Родины", если не секрет, до них еще очередь не дошла?

Информации про БС у меня нет, да и смысла я в этих телодвижениях не вижу. Тут дело в договоре про отвод от линии соприкосновения орудий калибра 100 мм и выше. Д-44/Д-48 под эту категорию не подходят, их вполне можно держать в составе арт подразделения Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов на передовой.

Lans
Member
Member

Повідомлення Lans » 24 лютого 2015 13:16

alexeizin написав:Информации про БС у меня нет, да и смысла я в этих телодвижениях не вижу. Тут дело в договоре про отвод от линии соприкосновения орудий калибра 100 мм и выше. Д-44/Д-48 под эту категорию не подходят, их вполне можно держать в составе арт подразделения Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов на передовой.

договора регулярно и намеренно нарушаются и по большей части, применительно к ху..лу, ничего не стоят, с другой стороны должен быть значительный запас выстрелов к 100-мм БС-3/Д-10 - или нет? тем паче народ пишет, что и из рапир работают в основном ОФСами, реже кумой

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 13:57

Lans написав:договора регулярно и намеренно нарушаются и по большей части, применительно к ху..лу, ничего не стоят, с другой стороны должен быть значительный запас выстрелов к 100-мм БС-3/Д-10 - или нет? тем паче народ пишет, что и из рапир работают в основном ОФСами, реже кумой

Без гарантий соблюдения договора смысла его исполнять нет, это понятно, но в любом случае, то, что к нему готовятся это правильно. 85 мм пушки и раньше стояли на вооружении частей НГ, до ее расформирования, поэтому их включение вместе с батареями Д-30 выглядит вполне логичным. До введения в строй БС я думаю мы еще не дожили, у нас как бы есть еще определенный запас Т/МТ-12 и снаряды к ним.

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 24 лютого 2015 15:29

Наскільки знаю, перед укладенням договору про звичайні озброєння в Європі усі БС-3 перемістили за Урал.
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 27 лютого 2015 20:29

Передумови для створення АСУВ в Україні знаходяться лише на рівні створення окремих підсистем.

Так, ДП «Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут» розроблена конструкторська документація й ведуться роботи зі створення дослідного зразка комплексу машин управління вогнем дивізіону (батареї) у рамках ОКР «Оболонь-А».

Підприємством «Юкрейніан діфенс консалтинг» (Ukranian Defense Consulting - UDC) розроблена універсальна система керування вогнем батарейного рівня UBLFDS (Universal Battery Level Fire Direction System). При впровадженні для Національних збройних сил Афганістану (НВСА) ця система була випробувана групою керівництва проектом від НАТО. Близько 300 комплектів виробів було передано афганській армії, де в цей час вони застосовуються для стрільби з 122-мм гаубиць Д-30.

ДП «Оризон-Навігація» успішно проведені Державні випробування дослідного зразка виробу СН- 4003 «Базальт - ЛПР».

ТОВ «НПП «Ефір-С» розробило експериментальний зразок балістичної станції для установки безпосередньо на стволах артилерійських систем, що суттєво підвищує точність балістичної підготовки стрільби.

ДП «Оризон- Навігація» разом із ТОВ «НПП «Ефір-С» проводить випробування й відпрацьовування складових частин комплексованої системи навігації й топогеодезичної прив'язки вогневих і стартових позицій РВіА.

У зв'язку з цим кафедрою ракетних військ і артилерії та Науковим центром Сухопутних військ (НЦ СВ) проводяться роботи з розробки програмного забезпечення комплексу засобів автоматизації в ланці батарея-дивізіон-бригада з урахуванням всіх заходів підготовки стрільби і управління вогнем та управління в ході бою. Для забезпечення захисту інформації розроблено алгоритм крипто- і завадостійкого кодування, відповідно до якого пакети цифрових даних можна передавати як за допомогою цифрових радіостанцій з псевдовипадковою зміною несучої частоти, так і за допомогою аналогових радіостанцій типу Р-159, Р-123, Р-173, MOTOROLA при використанні розроблених модемних пристроїв. При цьому інформація на цифрових картах термінальних пристроїв посадових осіб відображається за допомогою уніфікованих піктограм, а отримані на вогневих позиціях вхідні дані автоматично розраховуються в необхідні установки для стрільби гармат з урахуванням їх індивідуальних поправок. Такий підхід дае змогу підвищити оперативність підготовки та управління артилерійськими підрозділами при використанні штатної техніку і озброєння з їх мінімальним дооснащенням.

Розробка ТОВ «НВП «Ефір-С» за участю фахівців НЦ СВ мобільної балістичної станції для встановлення на стволах гармат та її спряження з термінальними пристроями навідника і командира гармати забезпечить можливість врахування всіх існуючих недоліків балістичної підготовки стрільби і значно підвищить точність вогню артилерійських систем і, в цілому, ефективність застосування артилерійських підрозділів.

В подальшому, враховуючи розробки цифрових радіостанцій підприємствами ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон», ТОВ «Телекарт-прилад», а також розробки ДП «Орізон-Навігація» і ТОВ «НВП «Ефір-С» модемних пристроїв для аналогових радіостанцій, планується розширення функцій АСУВ в напрямі спряження засобів автоматизації з комплексованою системою навігації і топогеодезичної прив'язки на базі GPS- навігаторів та метеокомплексами, а також їх поєднання в єдину інформаційну мережу з засобами розвідки (АРК, АЗК, CHAP, БПЛА, ЛПР) з метою створення розвідувально-ударних і розвідувально-вогневих систем. Це дозволить підвищити бойову ефективність штатних артилерійських систем з мінімальними витратами на їх модернізацію.

http://www.asv.gov.ua/content/nauka/201 ... 1-2015.pdf
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 28 лютого 2015 09:42

alex999 написав:Підприємством «Юкрейніан діфенс консалтинг» (Ukranian Defense Consulting - UDC) розроблена універсальна система керування вогнем батарейного рівня UBLFDS (Universal Battery Level Fire Direction System). При впровадженні для Національних збройних сил Афганістану (НВСА) ця система була випробувана групою керівництва проектом від НАТО. Близько 300 комплектів виробів було передано афганській армії, де в цей час вони застосовуються для стрільби з 122-мм гаубиць Д-30.

Більш детально про цю розробку http://www.mediafire.com/view/a2xlkea6i ... 14.RUS.pdf
Скачати можна тут http://www.mediafire.com/download/a2xlk ... 14.RUS.pdf
і тут http://letitbit.net/download/21836.2902 ... 8a8eed9a2/СУВА-1214.РУС.pdf.html

Lans
Member
Member

Повідомлення Lans » 25 березня 2015 10:31

гм...
Юрий Касьянов 11 ч. ·

Знакомьтесь - 85-мм противотанковая пушка Д-48. Год выпуска - 1959. Расконсервирована. Поставлена в строй. Защищает наши передовые рубежи. Характеристики не ахти, конечно, устарела... Для борьбы с современными танками не годится. Да и снарядов к ней мало... И те - "практические", то есть - для учебной стрельбы: стальные болванки с бронепробиваемостью до 190 мм. И это если в упор стрелять. Броневик, конечно, насквозь прошьет. Пехоту только напугает. Но это ничего... Против правды ни одна броня не устоит.

д481.jpg

д482.jpg

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 25 березня 2015 11:20

Lans написав: Да и снарядов к ней мало... И те - "практические"...

Мдаааа. Смысл ?!?!

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 25 березня 2015 15:47

Цікаво, хто був ініціатором привернення в ужиток цієї гармати. Якщо все так дійсно з ними погано - мало що вона не годиться для боротьби з сучасними танками, так гармата ще і без потрібних стрільн - якщо все це буде на руку ворогові і якщо це негативно позначиться на наших воєнних успіхах, тоді висновок буде лише один - "це зрада"(с). Так можна запросто стати параноїком...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Lans
Member
Member

Повідомлення Lans » 25 березня 2015 18:47

честно говоря мне с трудом вериться, что для них не осталось ОФов :?:

Lans
Member
Member

Повідомлення Lans » 26 березня 2015 20:03

учения артилеристов под Мариуполем, судя по форме НГУ?
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 27 березня 2015 23:33

Ні, або 44 АБР, або те, що раніше було 406 АБР ЦБО ВМС. Там про форму взагалі мови нема, кожен у що вхопився, те і носить

Поперед.Далі

Повернутись до Артилерія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей