Броньовані прозорі матеріали

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 3921
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Броньовані прозорі матеріали

Повідомлення alex999 » 08 листопада 2018 09:45

В рамках першого напряму результати багаторічних фундаментальних і прикладних досліджень міцності матеріалів при ударному навантаженні (під керівництвом Г.В. Степанова) та з конструкційної міцності скла і кераміки (під керівництвом Ю.М. Родичева), розробки елементів авіаційного скління, броньованого скла, виконаних за науково-технічними проектами НАН України, було використано при проведенні комплексу робіт за проектом ІПМіц-2015/1 «Дослідження та розробка конструкцій і технології дослідно-промислового виробництва систем оперативного бронювання зі змінним рівнем захисту об’єктів військового призначення на основі базових прозорих бронеелементів» (2015–2016 рр.) у рамках цільової науково-технічної програми НАН України «Дослідження і розробки з проблем підвищення обороноздатності і безпеки держави». Завдяки цільовому фінансуванню для потреб ОПК на основі унікальних технологій заводу авіаційного скла ТОВ «Спецтехскло А» та обладнання інших підприємств експериментально обґрунтовано структури, конструкції і технології дослідно-промислового виробництва базових прозорих бронеелементів для оперативного бронювання легкоброньованих машин, авіаційної, автомобільної техніки та укриттів. У впровадженні результатів цього проекту партнером з боку обороннопромислового комплексу є Державне підприємство «45-й експериментальний механічний завод». Частину робіт щодо скління вертольотів Мі-8 проводить ДП «Авіакон» (м. Конотоп). Роботи виконуються також разом із Центральним науково-дослідним інститутом озброєння та військової техніки, Державним науково-дослідним інститутом випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки та Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Головною ідеєю впровадження є зміцнення вікон військової техніки, блокпостів, бойових укріплень та укриттів для захисту особового складу в умовах гібридних воєнних дій через дообладнання блоками «прозорої броні». Важливо, що ці блоки змінні та виготовлені за вітчизняними технологіями.

Після підписання Угоди між Генеральним штабом Збройних Сил України та Національною академією наук України і рішення спільного засідання Воєнно-наукової ради ЗСУ та НАН України від 31.07.2017 роботи щодо впровадження розробок Академії було посилено організаційно.

На сьогодні модернізовано експериментальну базу Інституту для балістичних випробувань бронеелементів зі скла та інших матеріалів осколками та засобами ураження калібрів від 5,45; 7,62 до 30 мм зі швидкістю до 1000 м/с. За пропозиціями організацій ОПК реалізується концепція систем оперативного бронювання об’єктів військового призначення прозорими бронеелементами. З урахуванням особливостей вітчизняних промислових технологій зміцнення скла до 800–1100 МПа та формування багатошарової «прозорої броні» розроблено, виготовлено й отримано позитивні результати балістичних випробувань дослідно-промислових зразків бронеблоків класів стійкості СК1...СК6 за ДСТУ4546:2006 та за розробленими Інститутом спеціальними вимогами.

Разом з ДП «45 ЕМЗ» та іншими партнерами від промисловості для впровадження запропоновано комплекс технічних рішень і технологій дообладнання машин типу БРДМ 2, БТР-80 та інших легкоброньованих машин, автомобілів та укриттів з метою зміцнення вікон і амбразур прозорими бронеелементами від ураження осколками та стрілецькими набоями калібрів 5,45 і 7,62 мм.

З урахуванням рішень узгоджувальних нарад від 24.10.2017 та 22.11.2017 щодо використання технологій дообладнання легкоброньованої та автомобільної техніки ЗСУ визначено актуальні напрями та алгоритм проведення у 2017–2019 рр. робіт з впровадження «прозорої броні». Виготовлено і за методикою ЦНДІ ОВТ ЗСУ, з урахуванням особливостей ведення гібридних воєнних дій та антитерористичних операцій, у лабораторії Міноборони проведено випробування дослідних промислових зразків «прозорої броні». Класи їх кулестійкості підтверджено.

Разом з ДНДІ випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки ЗСУ визначаються можливості зміцнення скління кабін вертольотів Мі-8 за НДР «Захист» (МО України). Випробувано зразки блоків 12 і 18 мм. Виготовлено комплект натурних лобових блоків (для ДП «Авіакон») для проведення комплексу польових балістичних і льотних випробувань.


ftp://ftp.nas.gov.ua/akademperiodyka/Do ... chenko.pdf
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Поперед.

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей