Електроніка і прилади бронетехніки

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 29 липня 2019 07:11

АНАЛІЗ ХАРАКТЕРИСТИК АПАРАТУРИ ВНУТРІШНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА КОМУТАЦІЇ ПРИЗНАЧЕНОЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У БРОНЕТЕХНІЦІ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

За результатами випробувань обладнання компанії ЗДП “Радіоприлад” встановлено, що дане обладнання має ряд невідповідностей технічним вимогам, а саме: обладнання аналогове немає у своєму складі інтерфейсів Ethernet,USB для підключення обладнання компанії Harris, ведення телефонних переговорів можливе лише через канали тональної частоти (ТЧ) та аудіо входи обладнання RF-7800, передача даних з RF-7800H-MP можливе тільки через роз’єми RS-232 з використанням програми “ТАКТИКАЛ ЧАТ”, можливість підключення апаратури навігації,GPS відсутня, але як варіант можливо використання GPS обладнання Harris. Суттєвою проблемою АВЗК виробництва ЗДП “Радіоприлад” є розбірливість мови на рівні 50 % - 60 % при роботі з RF-7800H-MP в режимі псевдовипадкового перестроювання радіочастот (ППРЧ).

Слід зауважити, що АВЗК ЗДП „Радіоприлад” мають ряд позитивних якостей, а саме: простоту експлуатації, ремонтну придатність в польових умовах, можливість само тестування обладнання та визначення характеру несправностей, передачу коротких сповіщень та сигналів (тривоги, пожежі та інше).


АВЗК „Тритон” має можливість програмування - що дає змогу забезпечення роботи окремих пультів командира, наводчика, десанту з радіостанціями встановленими на техніці. Робота з обладнанням Harris забезпечується як через аудіо вхід так і через роз’єм підключення „ІНТЕРКОМ”, що є суттєвою перевагою перед АВЗК виробництва компанії ЗДП „Радіоприлад”. Слід зауважити, що існує проблема сумісної роботи АВЗК виробництва ПАТ ТРЗ „Оріон” з RF-7800H-MP. Розбірливість на рівні 60 % - 70 % при роботі з RF-7800HMP в режимі ППРЧ. Дана апаратура також не має інтерфейсів Ethernet,USB та RS-232.

Під час випробовувань спеціалістами було доопрацьовано комплект – що дозволило здійснити передачу даних через RS-232 (переобладнали БП) з допомогою програми „ТАКТИКАЛ ЧАТ”. Можливість підключення апаратури навігації, GPS відсутня, але як варіант можливо використання GPS обладнання Harris.

Серед позитивних якостей також можна відмітити простоту експлуатації, ремонтну придатність в польових умовах, само тестування системи, визначення несправностей системи шляхом підключення ноутбуку з спеціальним програмним забезпеченням (СПЗ) ПАТ ТРЗ „Оріон” до центрального блоку, зручну ергономіку. З допомогою перепрограмування можна назначати конфігурацію та призначення клавіш.


ТОВ „Телекарт-Прилад” представили цифрову апаратуру „АВЗК-ТК”

При проведенні випробувань стало відомо, що дана апаратура у повному обсязі відповідає сучасним вимогам до АВЗК. З цим обладнанням можуть використовуватися, як шоломофони з лорингафонами, так і шоломофони з динамічними мікрофонами - останні значно покращують якість та розбірливість мови при роботі з радіостанціями Harris. Можливо передавати дані з допомогою USB, Ethernet або RS-232 підключення що було продемонстровано на випробуваннях. Було проведено телефонні переговори через ТК-1 між машинами по радіоканалу. Дана система може програмно змінювати варіанти конфігурації. Присутнє само тестування системи і можливо визначення несправностей системи шляхом підключення ноутбуку.


Компанією „АСЕЛСАН” був представлений комплект цифрової системи внутрішнього зв'язку з інтеграційними можливостями АСЕЛСАН 6680

Радіозв'язок у симплексному режимі може бути встановлено всіма членами екіпажу відповідно до їх завдань і пріоритету, однак, може бути обмежений командиром за допомогою блоку MB-6680, використовуючи функцію управління. Зв'язок всередині бронеоб'єкту у режимі повного дуплексу доступний для всіх членів екіпажу. Попереджувальні повідомлення відображаються звуковими повідомленнями у навушниках та на дисплеях блоків світлодіодами в кожному елементі системи. До системи може бути підключено максимум 6 радіостанцій. Екіпаж бронеоб'єкту для встановлення зовнішнього зв'язку може спілкуватися по радіостанціях відповідно до заздалегідь визначених рівнів авторизації та пріоритету.

Користувач (солдат) поза транспортним засобом може бути підключений до системи за допомогою двохпроводової лінії на відстані до 3 км. Він може використовувати систему внутрішнього голосового зв'язку і радіостанцію.

Цифрова система внутрішнього зв'язку з інтеграційними можливостями АСЕЛСАН 6680 має уніфікований роз’єм для підключення Ethernet, Audio, USB 2.0, RS-232 який можна використовувати для налаштування (програмування) системи АСЕЛСАН 6680 а також передачі даних.

Передачу даних по радіоканалам між танком Т-72 та БТР-3Е було перевірено шляхом безпосереднього підключення ПЕОМ з встановленим спеціальним програмним забезпеченням до системи АСЕЛСАН 6680 а також через телекомунікаційні комплекти ТК-1, які підключались між ПЕОМ та системою АСЕЛСАН 6680.

Дані успішно передавались при використанні УКХ (Harris RF-7850 (Ethernet конектор)) та КХ (Harris RF-7800 (RS-232 конектор)) радіостанцій. Використовуючи радіостанцію Либідь К-2РБ (Motorola DM-4600 (USB 2.0 конектор)) УКХ діапазону можливість передачі даних була відсутня у зв’язку з неможливістю системою АСЕЛСАН 6680 підтримувати протокол передачі даних Motorola DM-4600 на що головний конструктор заявив, що при необхідності інженери АСЕЛСАН можуть провести доопрацювання ПЗ блоку SB-6682 для реалізації даної функції. Радіотелефонний зв’язок між машинами на яких встановлені комплекти АСЕЛСАН 6680 здійснювався нормально при використанні всіх встановлених радіостанцій.


Компанією „Еверест Лімітед” („Елбіт”) був представлений комплект возимої цифрової системи внутрішнього зв'язку та комутації VIC-500I

Радіозв'язок, як і в АСЕЛСАН 6680 у симплексному режимі може бути встановлено всіма членами екіпажу відповідно до їх завдань та пріоритету, і може бути обмежений командиром за допомогою блоку користувача UU-500I, використовуючи функцію управління. Зв'язок всередині бронеоб'єкту у режимі повного дуплексу доступний для всіх членів екіпажу. Попереджувальні повідомлення відображаються звуковими повідомленнями у навушниках та на дисплеях блоків світлодіодами в кожному елементі системи. До системи може бути підключено максимум 4 радіостанції. Екіпаж бронеоб'єкту для встановлення зовнішнього зв'язку може спілкуватися по радіостанціях відповідно до заздалегідь визначених рівнів авторизації та пріоритету. Користувач поза транспортним засобом може бути підключений до системи за допомогою двохпроводової лінії та вести зв'язок по телефону. Він може використовувати систему внутрішнього голосового зв'язку і радіостанцію.

Представлена возима цифрова система внутрішнього зв'язку та комутації VIC-500I має роз’єм для підключення тільки RS-232 який можна використовувати для налаштування (програмування) системи VIC-500I, а також передачі даних.

Передачу даних по радіоканалам між танком Т-72 та БТР-3Е було перевірено шляхом безпосереднього підключення ПЕОМ з встановленим спеціальним програмним забезпеченням до системи VIC-500I а також через телекомунікаційні комплекти ТК-1, які підключались між ПЕОМ та системою VIC-500I.

Дані успішно передавались при використанні КХ (Harris RF-7800 (RS-232 конектор)) радіостанції. Передача даних через УКХ (Harris RF-7850 (Ethernet конектор)) радіостанцію та УКХ радіостанцію Либідь К-2РБ (Motorola DM-4600 (USB 2.0 конектор)) була неможлива у зв’язку з неможливістю фізичного підключення даних пристроїв. Радіотелефонний зв’язок між машинами на яких встановлені комплекти VIC-500I здійснювався нормально при використанні всіх встановлених радіостанцій.


Компанією „WB ELECTRONICS” був представлений комплект цифрової системи внутрішнього зв'язку FONET

Радіозв'язок у симплексному режимі може бути встановлено всіма членами екіпажу відповідно до їх завдань і пріоритету, і може бути обмежений командиром за допомогою блоку CZS-2FFS-FK, використовуючи функцію управління. Зв'язок всередині бронеоб'єкту у режимі повного дуплексу доступний для всіх членів екіпажу. Попереджувальні повідомлення відображаються звуковими повідомленнями у навушниках та на дисплеях блоків світлодіодами в кожному елементі системи. До системи може бути підключено максимум 4 радіостанції. Екіпаж бронеоб'єкту для встановлення зовнішнього зв'язку може спілкуватися по радіостанціях відповідно до заздалегідь визначених рівнів авторизації та пріоритету. Користувач (солдат) поза транспортним засобом може бути підключений до системи за допомогою двохпроводової лінії на відстані до 3 км. Він може використовувати систему внутрішнього голосового зв'язку і радіостанцію.

Цифрова система внутрішнього FONET має роз’єми для підключення Ethernet, Audio, USB 2.0, RS-232 які можна використовувати для передачі даних.

Передачу даних по радіоканалам між танком Т-72 та БТР-3Е було перевірено шляхом безпосереднього підключення ПЕОМ з встановленим спеціальним програмним забезпеченням до системи FONET а також через телекомунікаційні комплекти ТК-1, які підключались між ПЕОМ та системою FONET.

Дані успішно передавались при використанні УКХ (Harris RF-7850 (Ethernet конектор)), КХ (Harris RF-7800 (RS-232 конектор)) радіостанцій та використовуючи радіостанцію Либідь К-2РБ (Motorola DM-4600 (USB 2.0 конектор)) УКХ. Радіотелефонний зв’язок між машинами на яких встановлені комплекти FONET здійснювався нормально при використанні всіх встановлених радіостанцій.


Для проведення порівняльного аналізу АВЗК визначаються вимоги відносно яких будуть порівнюватись комплекти апаратури. Вимоги для порівняння доцільно обирати, виходячи з основних функціональних відмінностей технологій та їх особливостей з точки зору експлуатаційно-технічних параметрів; сервісних параметрів та інших параметрів, що перевіряються.

Розглянемо наступні вимоги, які обов’язково повинні задовольнятись.

Такими вимогами являються:

1. Можливість сумісної роботи з чотирма підключеними до АВЗК КХ, УКХ радіостанцій „Harris” та „Либідь K-2РБ” радіостанціями.
2. Можливість підключення шоломофонів (комутаторів шоломофонів) до АВЗК.
3. Можливість передачі даних за допомогою ПЕОМ підключеного через АВЗК до радіостанції.
4. Можливість передачі голосу між абонентами.
5. Можливості регулювання гучності гарнітури за допомогою абонентського пристрою.
6. Можливість переговорів між членами екіпажу в дуплексному режимі.
7. Можливість ведення переговорів посадовою особою в радіоканалі за допомогою телефонного апарату підключеного через АВЗК до радіостанції.
8. Можливість підключення АВЗК до абонентської телефонної мережі пункту управління та забезпечення переговорів (використовуючи телекомунікаційний комплект ТК-1 з розгортанням локальної обчислювальної мережі та абонентської телефонної мережі).
9. Можливість передачі даних з ПЕОМ на АВЗК.
10. Можливість передачі даних з ПЕОМ на АВЗК через телекомунікаційний комплект ТК-1.
11. Наявність функції активного пригнічення шуму.
12. Наявність інтерфейсів даних.
13. Можливість підключення до АВЗК шести абонентських пристроїв. Значення показників отримані в результаті проведення випробувань відображені в таблиці 1.

Зображення

Проаналізувавши результати отримані в після проведення порівняльного аналізу, можна зробити висновок, що в повному обсязі задовольняють вимоги до АВЗК система FONET виробництва компанії „WB ELECTRONICS” та АВЗК-ТП виробництва ТОВ „Телекарт-Прилад”. Високі показники також у системи АСЕЛСАН 6680, але вона потребує доопрацювання програмного забезпечення для організації можливості передачі даних через радіостанції Либідь K-2РБ. Ці системи доцільно використовувати для забезпечення зв’язку у ЗС України.

Напрямком подальших досліджень може бути порівняльний аналіз існуючих операційних систем реального часу на основі ядра Linux для визначення можливості застосування програмного продукту для потреб Збройних Сил України.


http://www.viti.edu.ua/files/zbk/2019/4_1_2019.pdf
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 12 серпня 2019 07:34

Чергові партії електронно-оптичних перетворювачів...

Зображення... і тепловізійних камер

Зображення

Зображення

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
Шаблезубий
Member
Member
 
Повідомлень: 508
З нами з:
01 вересня 2008 12:19
Звідки: Кривий Ріг

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення Шаблезубий » 23 вересня 2019 10:56

Танки пива не бояться!
https://www.facebook.com/bobovnikov/vid ... 604343954/
Назва "шабля" пішла від козацького - "Будь ласка тихіше, панове!"
 

Аватар користувача
congo
Member
Member
 
Повідомлень: 15550
З нами з:
23 лютого 2009 11:21

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення congo » 23 вересня 2019 11:21

Шаблезубий :D :good:
здесь водки нет
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 27 вересня 2019 07:36

Оптико-локационный комплекс "Пустельга-С" (Науково-промисловий комплекс "Курс")
(исполнение для бронетанковой техники)

Состав комплекса:

1. Оптико-локационный узел с тремя степенями свободы;
2. Вычислительное устройство;
3. Очки со встроенным IPS дисплеем высокого разрешения;
4. Система определения положения головы;
5. Многофункциональный дисплей.

Режим обзора передней полусферы

Обеспечивает обзор закабинного пространства с углами 120 градусов по азимуту и 90 градусов по углу места.
Камера позиционируется по трем осям согласно положению головы оператора.
Горизонтальная стереопара высокого разрешения создает эффект объемного изображения а также позволяет проводить многоканальное пассивное дальнометрирование. Возможно наложение маршрутной и прицельной информации согласно с выполняемыми задачами.

Режим навигации по трехмерной карте

Обеспечивает навигацию с использованием системы GPS (частота обновления до 18 Гц) а также с использованием инерциальной автономной системы и коррекционного азимутально-дальномерного модуля.
Карта высот позволяет получить горизонтальное разрешение 10 м. Текстурирование может осуществляться как топографическими картами, так и спутниковыми снимками.
При необходимости на модель рельефа может накладываться дополнительная графическая и текстовая информация а также данные теплопеленгатора.
Управление комбинированное: поворотом головы и кнюппелем.
Вывод информации осуществляется на очкиЮ так и на МФД с возможностью раздельного управления.

Режим теплового сканирования местности

Позволяет производить круглосуточное ориентирование и оценку оперативной обстановки при любых метеоусловиях.
Управление комбинированное.
Индикация монохромная или градиентная. Дополнительный подрежим подсвечивания термоконтрастных объектов с заданной базой.

Режим сопровождения воздушных целей

Введен для работы комплекса в составе ЗРК "Стрела-10".
Обеспечивает сопровождение воздушных целей на удалении до 25 км.
Использует алгоритм покадрового смещения, что позволяет отфильтровать ложные засветки и помехи от средств инфракрасного противодействия.


Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 15 жовтня 2019 06:55

Чергова партія тепловізійних модулів...

Зображення

Зображення

Зображення


... і електронно-оптичних перетворювачів

Зображення

Зображення

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 04 листопада 2019 09:17

Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 04 листопада 2019 09:20

Система керування озброєнням "Фалькон"

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 12 листопада 2019 07:50

Імпорт електронно-оптичних перетворювачів F9810M16H

Зображення

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 16 листопада 2019 09:27

Блок індикації

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 21 листопада 2019 08:13

Регулятор напруги РН-18
Зображення

Комутатор стартера-генератора КГС
Зображення

Таймер-комутатор ТК
Зображення

Прилад автономного факельного підігріву АФП
Зображення

Перетворювач високої напруги ПВН
Зображення

Прилад сполучення ПС
Зображення

Пусковий припстрій стартера ППС
Зображення

Прилад керування підігрівачем ПКП
Зображення

Нормалізатор постійного струму НПС-600
Зображення

Табло сигнальне ТС
Зображення

Прилад аварійної сигналізації ПАС-1
Зображення


Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 29 листопада 2019 08:05

Імпорт з Литви тепловізійних систем нічного керування Atri Tinds, відеокамер з інфрачервоним підсвічуванням заднього огляду АС-018/2.75 і систем омивання для однієї камери Jck-01.

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

zil1991
Member
Member
 
Повідомлень: 238
З нами з:
21 грудня 2017 00:57

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення zil1991 » 29 листопада 2019 17:52

Інтересно, чим арчер не догодив; https://archer.ua/ua/product/sistema-be ... man-k2co24
 

Аватар користувача
Шаблезубий
Member
Member
 
Повідомлень: 508
З нами з:
01 вересня 2008 12:19
Звідки: Кривий Ріг

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення Шаблезубий » 02 грудня 2019 15:03

Продовжимо тему тестування стабілізатора гармати танку - тепер ще й з бренді!
Назва "шабля" пішла від козацького - "Будь ласка тихіше, панове!"
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Електроніка і прилади бронетехніки

Повідомлення alex999 » 05 грудня 2019 08:21

Імпорт тепловізійних модулів

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Поперед.Далі

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей