БОГДАН APV of Bogdan Corporation

Модератори: Global Moderators, News

congo
Member
Member

Re: БОГДАН APV of Bogdan Corporation

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 10:01

alexeizin написав:
Таким чином я кажу, що ви людина, яка не розуміється не на маштабах проблеми ні на шляхах її вирішення, а все критикує і шукає кругом "зраду", або "корисний інтерес"

Шановний alexeizin!
мене Ваша гм, ініціативність насторожує....
ні швидше забавляє :)

ремонтуйте свої ГАЗ 66 - на здоров"я
купуйте недолугі залізні ящики
ремонтуйте БРДМ
от тільки потім не дивуйтесь - де гроші пропадають і чого корупція цвіте.

Процедура закупівлі техніки яка не пойшла ні сертифікаційні (за будь яким регламентом), ні державні, ні повного циклу заводських випробувань, якими блогородними словами її не прикривали, має всі ознаки коррупційної діяльності.
з огляду на власника конкретного заводу - лобізм з особливо важкими насліками.

звинувачувати мене у все критикує і шукає кругом "зраду", або "корисний інтерес" - то Ви мабуть погарячкували.
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 10:43

congo написав:Шановний alexeizin!
мене Ваша гм, ініціативність насторожує....
ні швидше забавляє :)
Радий, що доставив вам таке задоволення і трохи позабавив :)
congo написав:ремонтуйте свої ГАЗ 66 - на здоров"я
купуйте недолугі залізні ящики
ремонтуйте БРДМ
от тільки потім не дивуйтесь - де гроші пропадають і чого корупція цвіте.

Корупція є кругом і буде в будь якому випадку, мова тільки в її ступені. Щодо шишариків, то тут якраз навпаки, дехто хоче їх замінити наприклад Хюндаями і обійдеться це в 2-2,5 рази дороще.
congo написав:Процедура закупівлі техніки яка не пойшла ні сертифікаційні (за будь яким регламентом), ні державні, ні повного циклу заводських випробувань, якими блогородними словами її не прикривали, має всі ознаки коррупційної діяльності.
з огляду на власника конкретного заводу - лобізм з особливо важкими насліками.
звинувачувати мене у все критикує і шукає кругом "зраду", або "корисний інтерес" - то Ви мабуть погарячкували.

В народі не дарма кажуть, що "Закон це дишло"
Ця війна на багато змусила подивитися іншими очима. Наприклад застосування ЗС в внутрішньому конфлікті. Формально агресії у нас не має, а триває "громадянська війна", але не думаю, що когось за це будуть судити.
Так і тут. Наприклад, вчора я спілкувався з офіцером 54 омпбр і йому байдуже що БТР-3Е не прийнятий на озброєння, він хоче його замість БТР-70/60ПБ, бо дві машини він осбисто був вимушений підривати під Дебальцево так як в них вийшли з ладу по одному двигуну. Теж саме і з автомобільною технікою бригади, йому чомусь хочеться мати броньовані КрАЗи "Раптор" такі як у НГ, а не консервні бляшанки - ЗіЛ-131 і йому начхати, що цей варіант КрАЗу теж досі не прийнятий на озброєння, а ЗіЛ - 131 "стара перевірена машина". На кону стоять їх життя і вони в цьому сенсі далеко не альтруісти.
Спробуйте пояснити йому, про необхідність витримування тривалої процедури прийняття техніки на озброєння, або про можливі корупційні складові. На передовій зараз раді будь якій броньованій бляшанці і нічого, що вона витримає рік, а далі почне "сипатись" їх це влаштує, а за рік багато що може змінитися.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 11:22

достали лобісти гімна, чи гімняні лобісти

alexeizin В народі не дарма кажуть, що "Закон це дишло"

Бінго. Ви в дамках.

Спробуйте пояснити йому, про необхідність витримування тривалої процедури прийняття техніки на озброєння, або про можливі корупційні складові. На передовій зараз раді будь якій броньованій бляшанці і нічого, що вона витримає рік, а далі почне "сипатись" їх це влаштує, а за рік багато що може змінитися.

процедура прийняття на озброєня, має певні недоліки. але це захист від "дурака" і скотини, а також від балєрини Кшесинської.

Ну чого Ви путаєте божий дар з яєшнею?
Нахіба оцей брєд, про громадянську війну? незаконність використання армії, тощо.
Ну хочете ощасливити "еціхами з китайським мотором" ЗСУ і інші органи, впірьод.
не приплутуйте сюди БТР3Е, Саксони і ГАЗ66
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 11:38

congo написав:процедура прийняття на озброєня, має певні недоліки. але це захист від "дурака" і скотини.

Це я знаю і без вас, тільки, досі не почув нічого внятного, що робити тим хто зараз на передовій?
congo написав:Ну чого Ви путаєте божий дар з яєшнею?
Нахіба оцей брєд, про громадянську війну? незаконність використання армії, тощо.
Ну хочете ощасливити "еціхами з китайським мотором" ЗСУ і інші органи, впірьод.
не приплутуйте сюди БТР3Е, Саксони і ГАЗ66

Це все про те, що не так в Світі просто і прямолінейно і до речі, двигун там не китайський. Особисто я в очі не бачив, цього "Богдана", але цей варіант забезпечення наших військ броньованою технікою мені виглядая більш реальним ніж раптове нарощування випуску сучасних БТРів, або наддорогих варіантів Кугуарів і Спартанів, тай черги бажаючих подарувати нам техніку серед Західних союзників я щось поки не спостерігаю впритул.
Тому як з'явиться якась альтернатива, тоді і поговоримо, а зараз вибачайте "бананів не має".

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 11:54

alexeizin Вам бананів і не положено, брюква буденно і морковка на свято

Цей "варіант" він не реальний і не реалістичний. десь Такий самий як "мирний план" ПОПа
Коли простоюють заводи МО, (наприклад 28 авторемонтний), кормити в Черкасах, приватну корпорацію, виглядає дуже по скотські.

Це все про те, що не так в Світі просто і прямолінейно

ага у світі все мутно і запутано :lol: і чим більше запутано, тим товщі Кшесинські
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 12:03

congo написав: Цей "варіант" він не реальний і не реалістичний. десь Такий самий як "мирний план" ПОПа
Коли простоюють заводи МО, (наприклад 28 авторемонтний), кормити в Черкасах, приватну корпорацію, виглядає дуже по скотські.

Зрозуміло, знову критиканство і пусті балачки? В сотий раз пропоную, давайте пропозиції, конкретно по пунктам де зараз брати бронетехніку в зазначених об'ємах, в які терміни все це вийде і скільке це буде коштувати?

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 12:20

alexeizin Зрозуміло, знову критиканство і пусті балачки?

ВИ настирний і не в темі, на жаль
Дозор Б - нарощуйте виробництво.
Фенек - купуйте
доброньовуйте джипи і пікапи на кустарних підприємствах

STREIT group - не одна у світі така
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 12:37

alex999 написав:В цілому, особливо, причепитись ні до чого, хоча якщо пригадати строки розробки, виготовлення, проведення державних випробувань, прийняття на озброєння і початку серійного виготовлення радянських зразків бронетанкового озброєння часів ДСВ – за такі слова (був би я сьогочасним "диктатором" України) треба було б "бубенчики" відірвати.

автомобільну техніку, навіть Сталін не "витягнув" закрили питання ленд-лізом
і з бронетехнікою не все так радужно було, дивіться Абердинській звіт про Т-34
і були порушеня і фальсифікація звітів, нам воно треба?

Мова про "вибірковість" цих строків для "своїх кишенькових" контор, на відміну від виробів держпідприємств, з яких швидко не отримаєш особистого "гешефту" .

так отож
Хоча, у випадку з Streit Group, можна припустити, що переплачуючи шалені гроші за поліцейські "бляшанки" ми, таким чином, отримуємо схильність окремих лобістів в Канаді.

Ви впевнені що переплачуєм?
здесь водки нет

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 24 лютого 2015 12:48

Вже було кілька підривів Стрейтгрупівських "бляшанок" на мінах. Екіпажи виживали.

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 12:50

Я хоч і "не в темі" але своє бачення стратегії переозброєння наших силових відомств сучасною бронетехнікою здається розкрив досить чітко.
Ви ж "в темі", але чомусь відмовчуєтесь, тому на всяк випадок нагадаю пункти, тільки будь ласка більш конкретно:
де зараз брати бронетехніку в зазначених об'ємах, в які терміни все це вийде і скільке це буде коштувати?

Хоча щось мені підказує, що попередній пост це і вся "конкретика" на яку ви здатні.

ПМ: Не ображайтеся, але ви мені нагадуєте одного Енерала, начальника Логістики ОК, з яким мені прийшлось проходити службу декілька років тому і який ніколи не приймав рішення, тому що знав, що в наших умовах адекватних рішень щодо забезпечення військ ОВТ та запчастинами просто не має. Причипитися до нього було ніяк, бо свій зад він прикривав папіром своєчасно. Його підлеглі начальник озброєння і начльник тилу були тямущі і адекватні офіцери і мали змогу приймати рішення, але робили все це, як кажуть, на свій страх і ризк. Коли у них щось не виходило, Енерал був ніби і ні до чого, бо він діяв згідно з чиним законодавством і завжди був правий, а підлеглим офіцерам завжди казав що я ж вас попереджав, а ви мене не слухали. Єдине що він забував розповісти так це як реально вирішити ту, чи іншу проблему.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 13:08

alexeizin шановний!
я не буду писати кого Ви мені нагадуєте.

але мушу запевнити, те що ВИ називаєте "своє бачення стратегії переозброєння наших силових підрозділів сучасною бронетехнікою - просто потік свідомості.

от причому тут начальник логістики ОК?
як ми кажемо що купляють 90(!) Барсів - які не
підривали,
бронекапсула зварена з невідомо чого,
ні одної світлини з обстрілом тарированими кулями

хоч сертифікат на welding control procedure покажіть, чи його "монолітом" троєчкою варять?

а Ви засираєте мозги і тему потребами в бронетехніці і модернізацію ГАЗ66 двигунами КАМІНЗ?
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 13:48

Шановний congo для того, щоб ви зрозуміли потребу в такому виді бронітехніки я розписую вам наявну ситуацію, а не засираю тему. Нам зараз потрібна бронетехніка яка не буде ломатися через кожен кілометр, мати захист хочаб першого рівня STANAG 4569 (бажано другого) та вартість до 50 тис. дол. за од. Причому її потрібно багато і досить швидко. Буде це "Барс", "Саксон", БРДМ-2ДІ чи ще щось мені, якщо чесно, байдуже. Якщо поставщик каже, що його машина витримає заявлені умови, то звісно потрібно перевірити, перед тим як замовляти партію.
Цю техніку потрібно поставити в війська як можна скоріше, бо там без неї швах, а потім вже вирішувати проблеми довгострокового забезпечення ОВТ наших силових підрозділів.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 14:58

Шановний alexeizin!
Якщо поставщик каже, що його машина витримає заявлені умови, то звісно потрібно перевірити, перед тим як замовляти партію.

Партію ВЖЕ замовили - де результати перевірки?
нема? дасада.

Черкаський "богдан" компетеншіон у зварці бронекапсул?
нє? дасада
Черкаський "богдан" має дослідну лабораторію (дільницю) і може проводити випробовування
ну хоч на якесь правило ЄЕК ООН
і так далі.

друге.
навіщо ВИ "розписуєте" ситуацію у бронетехніці? от правда, у Вас є звіт від відділу матеріального забезпечення МО на руках?
нема?
дасада.
Чи ВИ власними емпіричними спостереженнями ділитесь?
ОК. з легкоброньваною технікою ситуація погана.
в такому випадку купляють щось путнє у розумніших людей, беруть кредит, організовують навчання і сервіс тощо, а не висмоктують копіки з бюджету на виробництво "еціхів з двигуном невідомого походженя" і бронекапсулою звареною електродами "моноліт", чорт би їх побрав.
здесь водки нет

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 лютого 2015 15:46

congo, ви ставите питання, відповіді на які не знаєте, але тут же пропонуєте власні домисли. Це дискусія, а манія величі. Наприклад:
Черкаський "богдан" компетеншіон у зварці бронекапсул?
нє? дасада
Переконайте, що зварювальники у «Богдана» погані або вони не користуються послугами добрих. Як зварювальників, так і виробництв.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 15:59

Adam А на хіба мені, когось переконувати?
питання вирішується просто
викладують пацани протокол випробувань в мережу, та й всі питання закрито.

як вони такі кльові, хай корпуса "дозорів" варять, а як вони віддають сварку на аутсорс - в провінцію Лунь Хунь - то на погибель такі схеми.

до речі, Adam сварка бронекапсули - то лише одна складова, а там мішок і велика торба косяків.
здесь водки нет

Поперед.Далі

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Yahoo [Bot] і 1 гість