БОГДАН APV of Bogdan Corporation

Модератори: Global Moderators, News

alexeizin
Member
Member

Re: БОГДАН APV of Bogdan Corporation

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 16:11

Ого, як поперло :D
congo а ви не забагато хочете? Вам все подавай у розгорнутому вигляді. Ви в нас хто? Якщо вважаєте себе преставником громадського контролью, то напишіть звернення на ім'я командувача НГ України зі своїми висновками. Тільки у відповідності до Закону про звернення громадян вони можуть бути трьох видів: пропозиція (зауваження), заява (клопотання), скарга.
З пропозиціями у вас як видно туго, тоді давайте скаргу. У відповідності до "Закону про звернення громадян" вам мають надати відповідь у місячний термін. От її і опублікуйте :D

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 16:18

Adam Ви ставите питання, відповіді на які не знаєте, але тут же пропонуєте власні домисли. Це дискусія, а манія величі.

манія величі - це коли гуманітарій берется про технічні аспекти розсусолювати.
про сварку.
відео не знашов.
Китайский телевезионный канал BTTV-1 (телевидение Синьцзянского производственно-строительного корпуса) в одном из репортажей показало процесс автоматизированной сварки башни колесной боевой машины пехоты ZBL-09. Указывается, что принятая технология сварки позволяет достигнуть высокой стабильности швов.
Зображення
Зображення

ось китайці роблять так, 21 сторіччя все таки
схожий стенд і на корпуса БТР можу показать.

так що відповідь я знаю - такого (чи аналогічного) обладнання у Черкаського "богдана" нема

На стапелях, вручную, из китайских кузовных панелей формируют кузов. Мощность этой линии - не велика, около 7,5 кузовов в час. Если активно работать весь год, можно наделать до 30000 кузовов Jac J5. После чего кузов попадает на конвейер линии доварки. Здесь его уже окончательно готовят к следующей операции – покраске.
Зображення
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 16:23

alexeizin написав:Ого, як поперло :D
congo а ви не забагато хочете? Вам все подавай у розгорнутому вигляді. Ви в нас хто? Якщо вважаєте себе преставником громадського контролью, то напишіть звернення на ім'я командувача НГ України зі своїми висновками. Тільки у відповідності до Закону про звернення громадян вони можуть бути трьох видів: пропозиція (зауваження), заява (клопотання), скарга.
З пропозиціями у вас як видно туго, тоді давайте скаргу. У відповідності до "Закону про звернення громадян" вам мають надати відповідь у місячний термін. От її і опублікуйте :D

У відповідь на Ваші емпіричні домисли
на веду цитату viewtopic.php?f=43&t=6736&start=75
он як раз Adam підкинув

за останій тиждень
В строй были возвращены 147 единиц автомобильной техники.

і
"Всего с начала проведения АТО для Вооруженных сил восстановлено и отремонтировано 20 тыс. 486 единиц вооружения и военной техники", - Об этом сообщил пресс-офицер Генштаба Вооруженных сил Алексей Мазепа.

а Ви і дальше користуйтесь емпіричними домислами.
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 17:14

congo написав:У відповідь на Ваші емпіричні домисли...

Так, домисли у мене дійсно епітчні :D
Скажу вам чесно, тільки нікому не кажіть, бо це "страшна таємниця", - все це фігня.
Нажаль, така кількість ремонтів не говорить про наявність на фронті значної кількості бронетехніки. У нас шалені цифри щодо відновленої техніки тільки завдяки її поганому технічному стану. Укроборонпром ремонтує одну і туж саму техніку по декілька разів, а потім видає на гора такі цифри?
В цьому можна легко переконатися подививши, скільки од. техніки пройшло у нас КР, або хочаб заводський ремонт за техстаном. Всю цю техніку ми бачили на "шоу" присвячених її передачі у війська і вона нараховує близько 15% від загальної кількості. Таку техніку можна вважати боєготовою, решта воює від поломки до поломки. Потім її знову відновлюють і знову рапортують.
Через тиждень знову почуєте, що 150-200 од. техніки відновлено, але сильно не радуйтесь, бо її загальна кількість не збільшується.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 17:49

alexeizin ну так 90 "ецихів" картину не змінять.
але сильно не радуйтесь

з власними емоціями я якось розберусь, без Ваших порад.
а займатись опусканієм укроборонпрома - ну воно Вам треба?
єдина структура яка дає щось для фронту робить (як не рахувати волонтерів)
не будьте заангажованим.
розірвати цей порочний круг, на сьогоднішній день ніхто не в змозі.

є звичайно вихід (але він ВАМ не сподобається) - неухильно дотримуватись технічних регламентів і стандартів.
от і бачимо що в "Укроборонпромі" - відношення до роботи, аналогічне Вашому.
на хєр, випробування - на фронті треба техніка :lol:

так що шановний alexeizin, давайте припиняйте нести маячню по кругу.
і повернемось до цієї розмови коли будуть якісь новини про "барси" з Черкас
(тіпа протоколи випробувань, або знімки поламаних, або відгуки задоволених військових драйверів :) )
здесь водки нет

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 лютого 2015 18:55

congo написав:Adam А на хіба мені, когось переконувати?

В такому випадку навіщо ви вивалюєте тонни «букафф»?

congo написав:викладують пацани протокол випробувань в мережу, та й всі питання закрито.

Ага! Забули ГШ та МО повідомити вас про всі свої таємниці! Або ви знаєте багато інших таких «протоколів»?

congo написав:як вони такі кльові, хай корпуса "дозорів" варять, а як вони віддають сварку на аутсорс - в провінцію Лунь Хунь - то на погибель такі схеми.

Вони ще не знають, що вони такі тупі, а ось на нашому форумі є ВЕЛИКИЙ ГУРУ. Ну, напишить їм.

congo написав:до речі, Adam сварка бронекапсули - то лише одна складова, а там мішок і велика торба косяків.

І звідки у вас інформація, що вони не вирішили ці проблеми?
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 19:22

наскількия розумію ВАМ хочеться поговорить? ну ОК.

Adam написав:В такому випадку навіщо ви вивалюєте тонни «букафф»?

хтось же повинен сіяти, розумне, добре вічне?

Adam написав:Ага! Забули ГШ та МО повідомити вас про всі свої таємниці! Або ви знаєте багато інших таких «протоколів»?

достатньо, наприклад на STREIT grup, на "Практику", на Кразівських Рапторів.

Adam написав:Вони ще не знають, що вони такі тупі, а ось на нашому форумі є ВЕЛИКИЙ ГУРУ. Ну, напишить їм.

так ВОНИ - знають! і навіть пишаються, он виставили на обозреніє пепелац, навіть не старались _ все одно куплять. папине

Adam написав:І звідки у вас інформація, що вони не вирішили ці проблеми?

Передивіться світлини на першій сторінці, і самі побачите,
хід коліс, кліренс тощо.
Востаннє редагувалось congo в 24 лютого 2015 19:24, всього редагувалось 2 разів.
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 19:23

congo написав:а займатись опусканієм укроборонпрома - ну воно Вам треба?
єдина структура яка дає щось для фронту робить (як не рахувати волонтерів)
не будьте заангажованим.
розірвати цей порочний круг, на сьогоднішній день ніхто не в змозі.

Де ви побачили "опускання" когось з мого боку? Фахівці виїздних бригад роблять все що можуть і вони не винні, що техніка зараз в такому стані і те, що Україна 23 роки не займалась армієй і ВПК взагалі.
congo написав:є звичайно вихід (але він ВАМ не сподобається) - неухильно дотримуватись технічних регламентів і стандартів.
от і бачимо що в "Укроборонпромі" - відношення до роботи, аналогічне Вашому.
на хєр, випробування - на фронті треба техніка :lol:

Та ладно, не робіть з мене монстра, який кришує вседозволеність в ВПК, його розвалював не я і це робилось не вчора. :D
Наш теперешній стан виробництва є м'яко кажучі незадовільним навіть на профільних заводах ВПК. Тиждень тому, розмовляв з інженером з ХАРЗа, вони зараз займаються ремонтом БТР-70 і випуском техніки на базі БТР-3 та БТР-4. У нього багато нарікань на нові вузли і агрегати, які надходять до них з наших підприємств і він цілком задоволений якістю аналогів, зі старих, радянських запасів. Так що не факт, що зараз на Богдані зроблять гірше ніж наприклад на ЛБТРЗ.
Щодо виходу з цієї ситуації, то я вже свою думку з цього приводу писав, доповню тільки що факт наявності випробувань сам по собі нічого не дає, нам зараз потрібно підіймати заводи, поновлювати технологічні лінії, набирати і навчати фахівців. Ось тоді ціна, якість і об'єми виробництва будуть задовдольняти всіх, але все це справа не на рік і не на два, а зараз маємо те що маємо.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 19:30

alexeizin написав:Та ладно, не робіть з мене монстра, який кришує вседозволеність в ВПК, його розвалював не я і це робилось не вчора. :D

так я шо? то Ви самі другий день різні слова пишете.

перечитайте.

далі
У нього багато нарікань на нові вузли і агрегати, які надходять до них з наших підприємств і він цілком задоволений якістю аналогів, зі старих, радянських запасів.

Ви зачепили, "ВЕЛИКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МІФ" - скільки крові у мене випили, такі спеціалісти...
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 19:51

congo написав:Ви зачепили, "ВЕЛИКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МІФ"

Не знаю що там я у вас зачипив, але це нажаль реальність. Нарікань на якість поставщиків багато, що в підсумку приводить до затримання термінів випуску виробів і зниження їх якості.
congo написав:- скільки крові у мене випили, такі спеціалісти...

Ви того, не приймайтесь так сильно і не беріть близько до сердця. Бережіть себе :D

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 20:14

alexeizinпорушеня технології і правил прийому виробів - і ВИ пишете

але це нажаль реальність. Нарікань на якість поставщиків багато, що в підсумку приводить до затримання термінів випуску виробів і зниження їх якості.

от вам і наслідки волюнтаризму (я про це писав, з самого початку дискусії)
здесь водки нет

alexeizin
Member
Member

Повідомлення alexeizin » 24 лютого 2015 21:13

congo написав:alexeizin порушеня технології і правил прийому виробів - от вам і наслідки волюнтаризму (я про це писав, з самого початку дискусії)

congo дались вам ці порушення технології і правил прийому, у нас проблема в тому, що розвалена вся галузь. Ви тут причипились до якості зварювання бронекапсули "Барсів" на "Богдані", і це коли корпуса нових БТР-4 від ЛКМЗ мають значні дефекти, коли ЗіМ хоче за 3ТД-3А більше ніж німці за Deutz BF6M1015CP, коли Львівські роздатки на БТР-3Е нізької якості і таке інше :?
Щось мені підказує, що ви не там шукаєте засаду.
Ще раз кажу, проблема відновлення виробництва бронетехніки комплексна і підхід до цього має бути відповідним.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 24 лютого 2015 21:34

шановний alexeizin
ну не приписуйте мені, будь ласка, того чого я не писав, ОК?
я взагалі, про галузь розвалену не писав і не збирався.

тим біль ше засаду не шукав і не збираюсь ніяких засад шукати.

Як треба - комплексне рішення - звертайтесь приватом. може й зможу щось підказати.
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 04 березня 2015 10:58

генії маркетингу

фб Національна гвардія України і Оф. сайт НГУ з посиланням на ukurier.gov.ua
пишуть
Національна Гвардія України закупить 90 нових бронеавтомобілів Богдан Барс. Їх випускатимуть у Черкасах.

цитати -
Проектна вартість Богдан Барс на кінець 2014 року – майже один мільйон гривень. Він став найбільш доступним бронеавтомобілем на ринку

бронекорпус власної конструкції заводу «Богдан», що забезпечує захист від боєприпасів калібру 5,45 мм і 7,62 мм
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 29 березня 2015 03:58

Зображення
Уже на выставке IDEX 2015 в ОАЭ демонстрировался макет Богдан Барс-6, в котором видны изменения в конструкции.

http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=32917
здесь водки нет

Поперед.Далі

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей