Українська БМП

Модератори: Global Moderators, News

gvpretorian
Member
Member

Re: Українська БМП

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 20:55

Я вам кажу що завод на 3000 двигунів не буже коштувати 750 млн. зелених. Просто частина обладнання буде не доцільна, скажімо буде вигідно під такі обсяги на окремих операціях поставити фрезерний центр а не лінію на 100000 одиниць продукції

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 26 травня 2018 20:59

prince92 написав:Ну то вже трохи дивно. В першому повідомлення випилювалося 1 000 000 деталей на рік з собівартістю 3,8 грн, а у наступному одна на тиждень. Щоб обидва були правдою у році має бути 1 000 000 тижнів, а дядя Льоша мати зарплату не більше 3,8 грн на тиждень)

лінія серійна - 4-ступки собівартість 3.8
дядя Льоша 73 роки - 5- і 6 ступки - експериментальний цех ставка слюсаря 6 розряду
:) конструктивно схожі, але різні деталі
Востаннє редагувалось congo в 26 травня 2018 21:00, всього редагувалось 1 раз.
здесь водки нет

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 20:59

А що це за куліса ? це хайтек для якого потрідно мегаточність прям в 2-3 мкм?

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 26 травня 2018 21:09

gvpretorian написав:Я вам кажу що завод на 3000 двигунів не буже коштувати 750 млн. зелених. Просто частина обладнання буде не доцільна, скажімо буде вигідно під такі обсяги на окремих операціях поставити фрезерний центр а не лінію на 100000 одиниць продукції

ну купіть собі завод - дешевше :) я хіба проти???? тільки не беріть гроші з держбюджету на всякі експерименти....

gvpretorian » 26 травня 2018 20:59

А що це за куліса ? це хайтек для якого потрідно мегаточність прям в 2-3 мкм?

:) "удмуртські раціоналізатори" вважають що не потрібна :) :) :) але наші КПП працювали чьотко, на відміну від їхніх
( у мене не має бажання розвіртуалізовуватись, бо коли я дам децімальний номер деталі, це майже те саме що я свою фотку з візиткою виставлю )
здесь водки нет

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 21:34

Навіщо він мені? В мене не має наполеонівських планів :) просто мій товариш не кидав понти і не купляв собі на виробництво лінію із скаженою продуктивністю, а купив собі хонінгувальний станок sunnen. І нормально собі робить хонінговку своїх 300 двигунів на рік. І все в нього гуд і з якістю і з економікою.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 26 травня 2018 21:48

gvpretorian написав: хонінговку своїх 300 двигунів на рік.

ну прішол к успєху :) вітаю
10 станків - 3000 двигунів :) і це лишень 1 операція :) :) :)
здесь водки нет

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 21:56

:)) навіщо? Ви на виробництві працюєте а таку люту пургу женете ... Під свої задачі і обсяги і ставте собі обладнання. І приводите приклад англійського заводу в 750 млн. доларів із обсягом виробництва в 300000 двигунів на рік. А збираєтесь виробляти а ж потолок 3000. Вам кажуть що у вас щось з економікою не так , то ви приводити дикий приклад того як у вас виробляють куліси. Ви тоді селективну сборку пари колісна гайка-шпилька введіть і все буде гуд.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 26 травня 2018 22:20

gvpretorian написав::)) навіщо? Ви на виробництві працюєте а таку люту пургу женете ... Під свої задачі і обсяги і ставте собі обладнання. І приводите приклад англійського заводу в 750 млн. доларів із обсягом виробництва в 300000 двигунів на рік. А збираєтесь виробляти а ж потолок 3000. Вам кажуть що у вас щось з економікою не так , то ви приводити дикий приклад того як у вас виробляють куліси. Ви тоді селективну сборку пари колісна гайка-шпилька введіть і все буде гуд.

читайте уважно!!!!!!!!
я взагалі то, відповідав "адептам давайте побудуємо трохи моторів для бтр-бмп" :)
з пургою, обережно, будь ласка.
здесь водки нет

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 22:42

Побудувати моторний завод можливо і це не буде коштувати шалених грошей. Якимось чином у світі їх будують? Потужність виробництва це один із показників під який вибирається обладнання. Що в цьому фантастичного?
Нам повезло -ми маємо (поки що) і школу моторобудування ( для військовох потреб ) і відповідне виробництво. Може воно випускати двигуни для бмп? Скоріш всього так - на базі серії хТД. Це як раз їх ніша. Збільшити виробництво можуть? Думаю так - при виділенні відповідних коштів на модернізацію виробництва та нормальні зарплати робітникам та інженерному персоналу. І це не будне коштувати мегасум.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 26 травня 2018 23:04

gvpretorian написав:Побудувати моторний завод можливо і це не буде коштувати шалених грошей. Якимось чином у світі їх будують?

будують :) десятками
і нові складальні лінії теж
New products are the lifeblood of an auto parts plant, like General Motors' engine plant in the Town of Tonawanda.
So when GM announced that the Tonawanda plant would make a new type of more fuel-efficient V-8 engine for its top-selling Chevrolet Silverado pick-up truck, beginning with the 2019 model that goes on sale this fall, it was a coup for the local factory, its 1,600 workers and Ram Ramanujam, its plant director.
The new engine is a $33.7 million piece of the plan GM announced in late 2016 to invest $296 million in the Tonawanda plant. The details on the rest of the investment are expected to be disclosed early next year, he said.
Ramanujam discussed what's new with the engine's Dynamic Fuel Management technology, which allows it to operate on anywhere between one and eight cylinders, and its impact on the plant.
http://buffalonews.com/2018/05/25/what- ... nda-plant/

Потужність виробництва це один із показників під який вибирається обладнання. Що в цьому фантастичного?

нічого фантастичного.

Нам повезло -ми маємо (поки що) і школу моторобудування ( для військовох потреб ) і відповідне виробництво. Може воно випускати двигуни для бмп? Скоріш всього так - на базі серії хТД. Це як раз їх ніша. Збільшити виробництво можуть? Думаю так - при виділенні відповідних коштів на модернізацію виробництва та нормальні зарплати робітникам та інженерному персоналу. І це не будне коштувати мегасум.

ну це дуже оптимістично... і загально.
школа, традиції... :)
(імхо) це вже перетворилось на колгосп 50 лєт без урожаю
здесь водки нет

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 23:10

Я ж написав - поки що ;). Як що грошей вкладати не будемо, то стане "нажаль вже не має "

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 23:16

Чому загально? Серія ТД заточена під гусеничну техніку, тому переробок відносно не багато. Все буде залежати від того в яких масогабаритах буде ( тут ? чи буде :x ) нова бмп. Якщо в тих, що в нових оборонпромівських плакатиках 25-27 тон, то мабуть вистачить 3ТД. Якщо важче - то можна повернутися то 5ТД, но вже відпилявши секцію від 6ТД :). На щось більш нове думаю навряд чи можна розраховувати. Нова паливна як варіант мегановведення, але наврядчи.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 26 травня 2018 23:36

gvpretorian написав:Чому загально? Серія ТД заточена під гусеничну техніку, тому переробок відносно не багато. Все буде залежати від того в яких масогабаритах буде ( тут ? чи буде :x ) нова бмп. Якщо в тих, що в нових оборонпромівських плакатиках 25-27 тон, то мабуть вистачить 3ТД. Якщо важче - то можна повернутися то 5ТД, но вже відпилявши секцію від 6ТД :). На щось більш нове думаю навряд чи можна розраховувати. Нова паливна як варіант мегановведення, але наврядчи.

чи 3ТД чи 5ТД чи 6ТД - відремонтують оснастку :) і ще 50 років а то і більше "школа-традиції" :) буде черговий паліатив :( і тєлєга канечно поїде... може
здесь водки нет

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 26 травня 2018 23:42

А є інші варіанти? Мабуть ні. Переробити під гільзове газоросподіл аби масло не жрав? Або пиляте щось нове. Був же в хкбд чотирьохтактник в кінці 70х.

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 27 травня 2018 13:49

congo
деталька виготовлена на лінії з 11 вузькоспеціалізованих станків, мала собівартість 3,8 грн аналогічна, виготовлена на хайтеківському обладнанні (електроерозія з чпу, іт.д.) майже 380 грн за штуку:) причому на архаічних :) вузькоспеціалізованих станках в рік можна було виготовити 1 000 000

Але нам не треба 1М детальок. Якщо лінія вже є, вона переважно простоюватиме. Якщо нема, то нема й сенсу її встановлювати, бо з нашою потребою її вартість лягатиме не на 1М детальок, а на кілька тис і собівартості 3,8грн все одно не буде.
А значить, або - "не тратьте дядьку сили", або - одне з двох :D

тільки не беріть гроші з держбюджету

Так їх все одно звідти візьмуть. На двигуни для БМП, БТРів, пожежних машин чи автобусів для Нацгвардії.
Питання в тому, чи не можна їх використати краще?

Поперед.Далі

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей