Українська БМП

Модератори: Global Moderators, News

alexeizin
Member
Member

Re: Українська БМП

Повідомлення alexeizin » 27 травня 2018 18:06

alex999 написав:З високою ймовірністю вирішили знову втулити щось "якіснє-імпортне-євро-5-6-і-взагалі-навіщо-нам-це-ХКБД-у-нас-є-спецекспортери-з-комісійними-40%-ми-все-купимо-у-нас-грошей-завались-а-работяги-з-яйцеголовими-нехай-на-польщу-їздять-на-заробітки-або-жолуді-збирають".
Але я поки що не знайшов нічого імпортного з такою потужністю.

Так, скоріше за все. Ставлю на німців.
1. Найбільш верогідний V-образний Deutz, думаю, що форсована вісімка DEUTZ BF8M1015CP.
2. Ще можливий ще варіант MTU 8V199TE20, але навряд.
alex999 написав:Або знову "рєфєрєнт" переплутав к.с. з кВт і тому мова іде про двигун у 1000 к.с.
Але для 27 т. мені це здається занадто (хоча я не в курсі нинішньої бронетанкової моди)
Беруть в середньому 20-23 л.с./т.
Тому тисяча конячек відпадає 100%, навіть 735 к.с. на 27 т. і то занатто. Зазвичай на машину такої вагогової категорії становлять двигун близько 600 к.с.
735 к.с. це з нехілим запасом під модернізацію до 35 т.
alex999 написав:Або там дійсно 735 к.с. і є в мене слабеньке сподівання, що там може бути встановлено поліпшений 3ТД-4, але дивлячись на те, як зараз "рєзвятся" різноманітні "купи-продайки" (і особливо, хто зараз рулить на ЗіМ-і і ХКБМ-і) - все це дуже малоймовірно (а так хочеться сподіватись на краще :( ).

3ТД-4 в серії не має і невідомо коли з'явиться. Особисто я думав, про 5ТДФ і БКП, але судячи з того, як розміщене МТО на проекті буде щось імпортне і гідро-механічна трансмісія (теж імпортна)
Думаю, що всі ці танці з бубном розраховані перш за все на інозамовника, бо така машина ЗС України тупо не по кішені.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 27 травня 2018 19:06

вибачте за оверквотінг :)
alexeizin написав:
alex999 написав:З високою ймовірністю вирішили знову втулити щось "якіснє-імпортне-євро-5-6-і-взагалі-навіщо-нам-це-ХКБД-у-нас-є-спецекспортери-з-комісійними-40%-ми-все-купимо-у-нас-грошей-завались-а-работяги-з-яйцеголовими-нехай-на-польщу-їздять-на-заробітки-або-жолуді-збирають".
Але я поки що не знайшов нічого імпортного з такою потужністю.

Так, скоріше за все. Ставлю на німців.
1. Найбільш верогідний V-образний Deutz, думаю, що форсована вісімка DEUTZ BF8M1015CP.
2. Ще можливий ще варіант MTU 8V199TE20, але навряд.
alex999 написав:Або знову "рєфєрєнт" переплутав к.с. з кВт і тому мова іде про двигун у 1000 к.с.
Але для 27 т. мені це здається занадто (хоча я не в курсі нинішньої бронетанкової моди)
Беруть в середньому 20-23 л.с./т.
Тому тисяча конячек відпадає 100%, навіть 735 к.с. на 27 т. і то занатто. Зазвичай на машину такої вагогової категорії становлять двигун близько 600 к.с.
735 к.с. це з нехілим запасом під модернізацію до 35 т.
alex999 написав:Або там дійсно 735 к.с. і є в мене слабеньке сподівання, що там може бути встановлено поліпшений 3ТД-4, але дивлячись на те, як зараз "рєзвятся" різноманітні "купи-продайки" (і особливо, хто зараз рулить на ЗіМ-і і ХКБМ-і) - все це дуже малоймовірно (а так хочеться сподіватись на краще :( ).

3ТД-4 в серії не має і невідомо коли з'явиться. Особисто я думав, про 5ТДФ і БКП, але судячи з того, як розміщене МТО на проекті буде щось імпортне і гідро-механічна трансмісія (теж імпортна)
Думаю, що всі ці танці з бубном розраховані перш за все на інозамовника, бо така машина ЗС України тупо не по кішені.

але вважаю потрібним плюсанути
здесь водки нет

Josiah
Member
Member

Повідомлення Josiah » 27 травня 2018 21:25

В вантажівках в нас успішно використовуються ЯМЗ, можливо і в БМП буде ЯМЗ.
"Майте чудову каву"

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 27 травня 2018 23:04

О це наврядчи. Одна справа ямз-238 які можна з комплектухи зібрати, а друга специфічні двигуни для вгм. Да й мордва ще до сих пір так і не вирішила 2в чи ямз в них буде.

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 31 травня 2018 14:06

congo
Dundee Engine Plant The plant was constructed as part of the Global Engine Alliance joint venture between DaimlerChrysler, Hyundai Motor Company, and Mitsubishi Motors and cost $803 million. 2003
Jaguar Land Rover engine plant The first engine scheduled for production in the new $750 million Jaguar Land Rover engine plant in Wolverhampton, England, next year is a four-cylinder diesel 2014

соглашение предусматривает закупку украинской стороной у Airbus Helicopters вертолетов H125, H145 и H225. Общая сумма сделки оценивается в порядка EUR 555 млн

:?:

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 14 червня 2018 20:37

Моделька: https://mil.in.ua/bmp-u-yakoyu-bude-per ... inska-bmp/
https://www.facebook.com/andriy.lemkits ... CVNjU_hwbI

Не можу зрозуміти. Це модель самостійна ініціатива по старим кресленням чи замовлення моделей для виставки. Там цілий блок Оплотів та БТР-4 у "замовленні".
Зображення

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 15 червня 2018 00:43

Саме замовлення було ХКБМівське на виготовлення моделі по малюнкам, а цю модельку, скоріш за все, якийсь народний вмілець змайстрував, а навіть як що і ні то толку з цієї моделі як і її фото - 0.
украдипром на усілякі виставки замовляє багато усілякого непотребу бо не вони ж гроші заробляють.
гантонівці значків усіляких та модельок салольотів більш ніж на 2 лями замовили і при цьому повигзгують, що у них грошей немає)

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 15 червня 2018 00:47

ХКБМ замовило виготовлення макету моделі по наданим зображенням, а на тому фото хз чія модель але толку від того більше не стане навіть як що вона ХКБМівська або народного вмільця якогось

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 15 червня 2018 09:09

Velizariy написав: Це модель самостійна ініціатива по старим кресленням чи замовлення моделей для виставки.

Я схиляюсь до того, що це і є виконавець того тендеру ХКБМ. Тендер було оголошено 25 січня, а 27 лютого він вже виклав фото моделі.

http://lemkits.com
https://www.scalemates.com/search.php?f ... its&q=LEM#
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 15 червня 2018 15:46

Що малюнок, що модель вкрай дивна.

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 15 червня 2018 16:24

Порівняння з компоновкою БТР-4Е

Зображення

Зображення

UPD. Спробував привести до одного масштабу з розрахунку:

БТР-4Е - ширина по корпусу - 2936 мм
БМП-У - ширина по корпусу - 3274 мм

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 15 червня 2018 18:50

Якось так :)

Зображення
Востаннє редагувалось alex999 в 17 червня 2018 10:41, всього редагувалось 1 раз.

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 16 червня 2018 14:52

Гарне порівняння. Постає питання - а що ж тоді у носовому вузлі, і навіщо радіатори ? По правому борту?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 16 червня 2018 16:10

gvpretorian написав: Постає питання - а що ж тоді у носовому вузлі,

Хтозна...
Якщо туди дійсно втулили щось імортне, цілком можливо що саме із за цього він такий великий. Згадайте, як змінився БТР-4 після встановлення дойца.
Також не виключено, що вперед перенесли частину палива.

Для порівняння - розміри МТВ БМП-1 (при тому що БМП-1 на 0,5-1 м коротша за БМП-У

Зображення

gvpretorian написав:і навіщо радіатори ? По правому борту?

Скоріш за все там кондиціонер і допоміжна силова установка.

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 16 червня 2018 19:42

Якщо двигун спереду, навіть імпортний, навіщо так далеко задвигати радіатори? Тягнути через ніс патрубки системи охолодження то ...., якщо там щось з серії ТД і ежектор, то взагалі на голову не натягнешь. Візьмемо наприклад cv-90 яке майже ідентичне за розмірами. Там не маленький двигун , проте такого жаху з радіаторами там не має.
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей