Cилові установки і трансмісії

Модератори: Global Moderators, News

zil1991
Member
Member

Re: Cилові установки і трансмісії

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 01:39

alex999 написав:
pustomelyk написав: І де ж той Слободжанський дизель?

А на хєра?

Якщо по "купи-продай" або "по спекулянські" можна заробити на порожньому місці набагато більше!

http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=35584

Україна!?

Та нахер вона кому всралась!

Вибачте...

повністю підтримую. Україна давно окупована не тільки россійськими військами та спецслужбами, а й іноземними

Виникло у мене риторичне питання до Вас, вельмишановні підписники. Воно давно вже у мене виникло і я сам собі намагався дати на нього відповідь але так і не зміг, можливо ви зможете якось допомогти знайти відповідь для нього.

Вже раніше я писав про "людей" які розповідають про те, що Україні не потрібно займатись розробкою усього того, що вже розроблене у інших країнах і що вже виготовляють. Пропустимо момент про свідкив "риначьнай еканоміки" і "риначєк парєшает" І от з цього постає у мене таке питання; для чого нам тоді усі інститути дослідні та усілякі космічні агенства, літакобудівні заводи з усілякими малороссійськими южмашами і южними (можна судити про високий науковий рівень працівників тих двух підприємств тільки по тому, що вони навіть назву свого підприємства не можуть вірно писати ні державною мовою ні в латинській транслітерації з української)? Усе уже розроблене в інших країнах, ракети, літаки, автомобілі і т.д і т.п продукція вже виготовляється. Для чого нам паритись з намаганнями вчити студентів аби вони або покидали навчання на перших курсаї і їхали на польшу клубніку збирати або продовжували породжувати корупцію з раннього віку даючи хабарі через те, шо воно сука пробухує і стипендію державну і гроші батьківські? У нас же населення повинно вистачити для того аби можна було як діди обробляти поля волами, покоси косити і в снопи снопувати, скиртувати. Усі будуть зайняті і щасливі, а великоєвропейці будуть у нас купувати сировину за гроші або бартером.

Очікую на допомогу у пошуку відповіді

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 01:45

congo написав:
pustomelyk написав:congo
Що схочете, те й рахуйте.
Чи хтось сподівається отримати на форумі готове техніко-економічне обгрунтування?
:o

ну мені було б приємно, як би більше не було "виття на болоті" типу "слободжанськийлізєль" "атєчєствєньійвіробнік" :) :) :)

то чому ж тоді хахли завивають про "дайтє дєнєх на науку, дайтє дєнєг на касмінчі прахрами, на мидицину" та інші завивання на подібні теми? У світі мало компаній які запускають супутники чи мало лікарень приватних де за гроші можуть вилікувати більшість болячок? україна повинна бути сировинним придатком для розвинених країн і не замарачуватись над розвитком чогось технологічно складнішого за косу для косіння злакових культур і можливо прядильного верстату веретенного

п.с; украіні дешевше буде годувати чужу армію чим свою яка ні на що не здатна, як і влада

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 09 січня 2018 02:07

zil1991 написав:[
то чому ж тоді хахли завивають про "дайтє дєнєх на науку, дайтє дєнєг на касмінчі прахрами, на мидицину" та інші завивання на подібні теми? У світі мало компаній які запускають супутники чи мало лікарень приватних де за гроші можуть вилікувати більшість болячок? україна повинна бути сировинним придатком для розвинених країн і не замарачуватись над розвитком чогось технологічно складнішого за косу для косіння злакових культур і можливо прядильного верстату веретенного

не перепутайте, оті як ви кажете "хахли" - завжди завивають ;)
ось і ВИ "завили на болоті" воно Вам ото надо було?
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 09 січня 2018 02:13

zil1991 написав:п.с; украіні дешевше буде годувати чужу армію чим свою яка ні на що не здатна, як і влада

от понабирали десь військово-інвестиційних ікспертів...

zil1991 хайпуйте де інше, будьласка. Тут і без Вас патрійотів вистачає
здесь водки нет

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 02:17

congo написав:
zil1991 написав:[

не перепутайте, оті як ви кажете "хахли" - завжди завивають ;)
ось і ВИ "завили на болоті" воно Вам ото надо було?

шо саме мені нада було? Усі ці завивання на тему "ато" і що з ним повязане це не благодатне діло, опк також сюди входить

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 02:20

congo написав:
zil1991 написав:п.с; украіні дешевше буде годувати чужу армію чим свою яка ні на що не здатна, як і влада

що таке "хайпуйте"?

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 09 січня 2018 02:23

zil1991 написав: для чого нам тоді усі інститути .......

відповідаю, наочно був такий завод "пішмаш" робив друкарські машинки "ятрань" і чудо електроніки "елєма" ПЭЛК-3210-09 :) так от скільки в нього не інвестуй все одно, отримаєш збитки катастрофічного масштабу :)

85 відсотків совіцької спадщини - отакі "пішьмаші" :(

так що, ще раз прошу, не хайпуйте :) воно горю не поможе
здесь водки нет

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 02:27

congo написав:

ну ок. Давайте ви як ікспєрд мені зараз пояснете для чого украіні утримувати більш ніж 200 тисяч вояків + ще лягавих разом з нгушниками та мати вже більше 100 тисяч "убдшників" і при цьому за 4 роки не закінчити "ато" яке пан барига обіцяв закінчити за дні?)

Очікую на ваше ікспєрдне розяснення. Дякую

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 02:28

congo написав:
zil1991 написав: для чого нам тоді усі інститути .......

відповідаю, наочно був такий завод "пішмаш" робив друкарські машинки "ятрань" і чудо електроніки "елєма" ПЭЛК-3210-09 :) так от скільки в нього не інвестуй все одно, отримаєш збитки катастрофічного масштабу :)

85 відсотків совіцької спадщини - отакі "пішьмаші" :(

так що, ще раз прошу, не хайпуйте :) воно горю не поможе

можете не відповідати бо ікспєрд з вас не дюже файний

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 09 січня 2018 02:28

zil1991 з англійської «hype» буквально перекладається як, «Нав'язлива реклама; галас, ажіотаж»
ну типу "Шеф, всё пропало, все пропало! Гипс снимают, клиент уезжает… я убью его, я вам…!" :)
здесь водки нет

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 02:30

congo написав:zil1991 з англійської «hype» буквально перекладається як, «Нав'язлива реклама; галас, ажіотаж»
ну типу "Шеф, всё пропало, все пропало! Гипс снимают, клиент уезжает… я убью его, я вам…!" :)

не, усе дюже добре! "Жить стало лучє, сатало вісілєє, тєпєрь жить стало просто заєбісь!")

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 09 січня 2018 02:31

zil1991 написав: ну ок. Давайте ви як ікспєрд мені зараз пояснете для чого украіні утримувати більш ніж 200 тисяч вояків + ще лягавих разом з нгушниками та мати вже більше 100 тисяч "убдшників" і при цьому за 4 роки не закінчити "ато" яке пан барига обіцяв закінчити за дні?)

Очікую на ваше ікспєрдне розяснення. Дякую

ну от :) хайпуєте як, дорослий, а кажете не знаю, що таке хайп :) :) :)
здесь водки нет

Josiah
Member
Member

Повідомлення Josiah » 09 січня 2018 18:55

Навіщо Україні місцеве виробництво двигунів, якщо можна купувати якісні російські двигуни ЯМЗ? :D
"Майте чудову каву"

zil1991
Member
Member

Повідомлення zil1991 » 09 січня 2018 19:06

Josiah написав:Навіщо Україні місцеве виробництво двигунів, якщо можна купувати якісні російські двигуни ЯМЗ? :D

їй взагалі нічого не потрібно :YesSir:

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 09 січня 2018 22:31

шановні пані, пани, підпанки і таваріщі!!!
ціню Ваш "ІСКРА"(тм)мьотний гумор і бажання підняти виробництво disel engine в наших краях.
було б, здорово крім бажання, говоріння лозунгів і пєрдєжа мати, ще щось :)
наприклад національний центр типу ідіада
а то сука, коли я крайній, раз сертифікував двигуна - приходилось їздити в Дмитрів,РФ НАМІ
з нормальним моторним стендом і прочими пєрделкамі, свістєлкамі і свєркалкамі :) :) :)

оно хотельщики з СД (ТМ) вже 5 рік 4ДТНА1 :) до серії довести не можуть, і не доведуть :( бо атмосфера їм не помагає :) дєнєг з бюджету не дали, і ще сотні "суттєвих" причін.
здесь водки нет

Поперед.Далі

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей