Невже кінець танкової ери! (((

Модератори: Global Moderators, News

Bodo
Member
Member

Невже кінець танкової ери! (((

Повідомлення Bodo » 05 травня 2009 10:16

Я не спеціаліст в даній сфері,однак наткнувся на таку статтю http://www.flot2017.com/ru/analitics/5903
Які думки форумчан на рахунок неї.

Gildor
Member
Member

Повідомлення Gildor » 05 травня 2009 12:03

сравнение может и не особо корректное, но во времена Рейгана в Штатах исчезла как факт отрасль бытовой электроники... и вроде никто не жалуется - хватает японской и корейской.

международное разделение труда однако :oops: еще в школе по политэкономии преподавали
Была бы цель в жизни - а патроны найдутся

Vold
Member
Member

Повідомлення Vold » 05 травня 2009 12:31

с учетом ТВД Великобритании - им танки действительно ни к чему

Woozrael
Member
Member

Повідомлення Woozrael » 05 травня 2009 13:31

Ну, с легкими машинами это они, конечно, как мне кажется, повторяют ошибки прошлого.
Короче помусолят, обожгутся, и начнут строить танки заново.
"...у нашей страны непредсказуемое прошлое." (с) Ф.В. Лисицын
Лучшее ПВО - танки на аэродроме противника
Человек это навороченый биологический фильтр очищающий говно от примесей
Зображення

GUNN
Member
Member

Повідомлення GUNN » 05 травня 2009 15:04

Ура, товарищи! Прогнивший капиталистический запад наконец-то признал неспособность своей рухляди противостоять победоносному маршу наших танков! Да здравствует наша великая савецкая держава! (це я в совієт асалт переграв, там один бовдур напостій так пафосно розмовля)

снижение боевой массы на 70%

Вони що, з пластмаси його зроблять? Як тоді танк не віднесе метрів на 10 після пострілу гармати?

Тепер про нас. Я вже не раз казав, що НАШІЙ ДЕРЖАВІ танки були і будуть потрібні. Скажу ще раз, але розкрию думку повністю. Які в нас можуть бути локальні конфлікті? Варіантів 2є: придністров\"я, крим. Конфлікти з польщею, угорщиною, чи румунією не можуть бути локальним: угоршина, словакія имають нечисельні ЗС, для них це буде повномасшатбний конфлікт, всі інші мають армії сильніші, але є членами НАТО, тобто це майже гарантована ескалація в повномасштабну війну. Якщо будемо воювати з росією, то це також повномасштабна війна, до якої ще можливо москалі бацьку залучать. Оперативний простір в нас великий, а чисельність військ в складі армійського корпусу - низька. Це треба компенсувати високою мобільністю ЗС загалом та наявністю \"грубої сили\" - танків. Як я розумію, в мехбригаді десь 50-60 танків (якщо не дивитись на штатну чисельність танків в бригаді, а на кількість танків у ЗС), а танковій - 90. Як на мене, треба або нарощувати укомплектованість мехбригад особовим складом хочаб до 80-90% від штатної, або збільшувати кількість танків у танкових. Тобто, в разі виникнення конфлікту, поки 1 з корпусів приймає на себе удар, 2 інших повинні вже рухатись в напряму зони конфлікту. Тобто, заяви щодо локальності всіх конфліктів, я в яких україна може прийняти участь - брєд. Це майже напевно широкомасштабна війна. До того ж, доктрина забороняє використовувати ЗС за кордонами україни, окрім як в якості миротворчих місіях. Як на мене, існуюча система (ОСШР-ОСО), яку генерали розрекламовують як високоефективну в нашому випадку є неефективною зовсім. Всі активні ЗС мають бути ОСШР, причина, як я казав раніше - мала кількість військ на великому оперативному просторі. Отже, як на мене кращою системою оборони була б така структура: 3 армійські корпуси, в кожному 3 мехбригади, танкова бригада, аеромобільна, кожен з яких підпорядковується оперативному командуванню, окремо йдуть ракетні полки ССНЯС (замість 1ї ракетної бригади), повітряно-десантна бригада, сили спецоперацій, що підпорядковуються генштабу. З резервістів формуються 5-7 бригад резерву (1-2 танкові, аеромобільна, механізовні), які мобілізуються за рішенням генштабу, та можуть передаватись оперативному командуванню-армійському корпусу. Важливим стримуючим фактором мають виступати внутрішні віська, які мають бути оснащені достатньою кількістю стрілецької зброї (автомати, гранатомети, снайперські гвинтівки), деякою кількістю БТРів, та можливо, \"градами\", що будуть нести гарнізонну службу. А тепер ілюструю на прикладі як це буде діяти: росіяни нападають в донецькому напрямі. Через Через півгодини ракетні війська роблять залп по важливих економічних об\"єктах на території РФ, через 1-2 години українські бригади армійського корпусу вже готові виступити, займання великих населених пунктів росіянами стримується внутрішніми військами, 2 інші корпуси через саме пізніше, 5 годин, після нападу вирушають, повітряно-десантна бригада може бути перекинута в зону конфлікту в будь-яку мить. При цьому, тили не залишаються зовсім голими - на території, залишеній корпусами ЗС, все-ще залишаються внутрішні війська. Генштаб оцінює небезпеку та приймає рішення про мобілізацію резервістів. В даному разі завдання мехбригад - створення оборонних рубежів, аеромобільної бригади - десантування в тилу, перерізання комунікацій, танкової бригади - швидке переміщення на територію вже зайняту противником та атака колон його військ, або розташуватись поодаль від рубежів, бути готовими для контратаки, якщо росіяни прорвуть оборону однієї з мехбригад. Я думаю, що зрозуміло, що в такому разі нам танки дуже потрібні. Тепер же повернемося до реалій життя. 1ша отбр входить до складу ОСШР. Тобто, зрозуміло, що танки в нас будуть в будь-якому разі) Нажаль, командування не приділяє достатньої уваги якості, не тільки танків (надто низькі темпи модернізації), а й екіпажів (замало практики), та можливо, потребує перегляду тактика танкових частин/з\"єднань на полі бою.

Woozrael
Member
Member

Повідомлення Woozrael » 05 травня 2009 15:28

Только россияния врядли будет наносить удары по Донецкому направлению, куда проще и гораздо эффективней ударить по Киеву.
Зображення

hoplite
Member
Member

Повідомлення hoplite » 05 травня 2009 18:14

Якщо відверто то но усе так погано як про це кажуть.
У Н`юкастлі вони тільки зупинили саме виробництво Челенджерів, саме місце ж не закрили, головну частину людей які працювали над проектом переведуть по інших місцях, тобто досвідченні працівники залишуться.Також я дізнався що у Н`юкастлі вони будуть виробляти нові БРЕМи.
За великим рахунком навіщо їм ці танки зараз клепати ? Зодля своєї оборони їх достатньо, апгрейди ліпити ще довго зможуть. У Букенгемського палацу їм не тре їх тягати щорічно \"щоб талібан боявся\", а натомість у Афганістані більш потрібні легкіші засоби.
Також скажу вам \"по сєкрєту\" місцева військова індустрія настільки щильно співпрацює з іншими країнами, особливо у військово-транспортному секторі, що втрати навичок індустріального виробництва в них не буде.

P.S. Також скільки тих Челенджери вони продали взагалі та хто їх буде купляти зараз...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 05 травня 2009 21:52

GUNN написав:Якщо будемо воювати з росією, то це також повномасштабна війна, до якої ще можливо москалі бацьку залучать.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!! Або для Вас існують інші правила? Наступного разу - "рід-онлі"! :evil:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Salo
Member
Member

Повідомлення Salo » 06 травня 2009 01:03

В разі війни з Росією, або натівськими країнами нам потрібне ЯЗ. 90 кг. Плутонію-239 в Харькові маємо. Цього досить на 5 \"товстяків\". Детонувати будемо \"тротиловим\" детонатором, хоч детонування буде і не 100 відсоткове, однак вистачить і 60%. Головне щоб верхи нездали плутоній.

Только россияния врядли будет наносить удары по Донецкому направлению, куда проще и гораздо эффективней ударить по Киеву.

Надо будет формировать ударный кулак и ити в контратаку. Через Кубань на Кавказ :)

Woozrael
Member
Member

Повідомлення Woozrael » 06 травня 2009 07:15

Надо будет формировать ударный кулак и ити в контратаку. Через Кубань на Кавказ

Опять-таки, не имеет никакого смысла.
Нам к Москве фактически одна заправка танков. Тем более что Гончаровск в Черниговской области, как раз почти на границе: а это единственная пока у нас танковая бригада почти полностью укомплектованая \"Булатами\" (в этом году будет 100% если все будет ОК).
Если уж сильно тянет на Восток, то надо смотреть на Сочи, Ростов.
Крупные города являются пересечением линиц коммуникаций, и если их взять (или хотя бы блокировать) то можно помешать противнику маневрировать средствами, выиграть время и попользоваться вражьими линиями снабжения в свою пользу.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 06 травня 2009 09:05

Якщо буде продовжено офф-топ, то я приберу ВСІ повідомлення, що не відповідають темі.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 06 травня 2009 09:37

ЯМНЗП то продали вони за весь час аж 28 одиниць.

Reaper
Member
Member

Повідомлення Reaper » 06 травня 2009 10:25

GUNN написав:Отже, як на мене кращою системою оборони була б така структура: 3 армійські корпуси, в кожному 3 мехбригади, танкова бригада, аеромобільна

Якось було висловлено думку про доцільність зведення усіх аеромобільних та повітряно-десантних бригад/полків в один корпус...

Reaper
Member
Member

Повідомлення Reaper » 06 травня 2009 11:12

До речі, хто може підказати поточний склад ОСШР, по всіх видах ЗС?

hoplite
Member
Member

Повідомлення hoplite » 06 травня 2009 12:33

Я ось надибав на статтю з 2005 року де казали що ВАЕ планували припинити розробку нової версії Челенджера 2Е, після того як греки не захтіли їх брати (у 2002 р), а натомість вибрали Леопарди. Тобто денденція припинити подальшу розробку почалась ще тоді.

http://www.janes.com/defence/land_force ... _1_n.shtml

Далі

Повернутись до Бронетанкова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей