ПАК ДА (проект)

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
stailker
Member
Member
 
Повідомлень: 1088
З нами з:
27 лютого 2016 11:49

Re: ПАК ДА (проект)

Повідомлення stailker » 26 січня 2018 16:55

Это он и был, а вату как ректально кормили картинками картонных самолетов...
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: ПАК ДА (проект)

Повідомлення Oleh Nemchinov » 29 січня 2019 09:54

ПАК ДА "Виріб 80" являє собою принципово новий літальний апарат і призначений для виконання всього спектру завдань літаків стратегічної авіації будь-якої дальності.

Зображення
ПАК ТАК "Виріб 80" вже демонстрували широкій громадськості - у вигляді літаючого макету © Газета.ру

У Росії збираються завершити розробку нового стратегічного бомбардувальника "проект ПАК ТАК" (перспективного авіаційного комплексу дальньої авіації) у строк від п'яти до семи років, заявив генеральний директор "Туполєва" в інтерв'ю одному з російських пропагандистських телеканалів.

Новий літак отримав індекс "Виріб 80". Про початок його розробки вперше стало відомо у листопаді 2018 року. Планувалося, що літак буде виконаний у схемі "стелс", що збільшить його малопомітність.

ПАК ТАК "Виріб 80" являє собою принципово новий літальний апарат і призначений для виконання всього спектру завдань літаків стратегічної авіації будь-якої дальності; він повинен замінити на озброєнні російської армії нинішні бомбардувальники-ракетоносці (Ту-160, Ту-95МС і Ту-22М3). Літак буде літати на дозвукових швидкостях і буде побудований за американською аеродинамічною схемою "літаюче крило", на зразок B-2 Spirit. Передбачалося, що до 2025 року він здійснить перший політ, а до 2028 року буде прийнятий на озброєння.

Як повідомлялося, 22 січня на аеродромі полку дальньої авіації в Оленегорську Мурманської області РФ розбився надзвуковий стратегічний бомбардувальник Ту-22М3. Згідно з офіційним повідомленням Міноборони РФ, після виконання планового навчально-тренувального польоту без боєкомплекту літак потрапив у сніговий заряд і здійснив жорстку посадку. Під час зіткнення зі злітно-посадковою смугою бомбардувальник загорівся. Два члена екіпажу від отриманих травм померли на місці, двох – госпіталізували. Через деякий час в лікарні помер третій пілот. Єдиним живим членом екіпажу залишився штурман.

За попередньою інформацією, причиною аварії стала помилка екіпажу у складних погодних умовах. Це вже четверта аварія літака Ту-22М3 за останні чотири роки.

https://dt.ua/WORLD/u-rosiyi-ogolosili- ... 0949_.html
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: ПАК ДА (проект)

Повідомлення Oleh Nemchinov » 26 серпня 2019 11:23

Министерство обороны окончательно утвердило технические требования к перспективному бомбардировщику ПАК ДА. Начата подготовка к его созданию. По словам самолётостроителей, первый опытный образец можно ожидать в 2021-22 годах. WARHEAD.SU / 26 августа, 11:15 24 0 0 0 Поделиться с друзьями Фав Двадцать шестого августа 2019 года агентство «Интерфакс» сообщило со ссылкой на главу министерства промышленности и торговли Дениса Мантурова, что министерство обороны утвердило все технические требования к комплексу дальней авиации ПАК ДА, а предприятия Объединённой авиастроительной корпорации начали подготовку к его разработке. Ранее сообщалось о том, что в первой половине этого года должно начаться производство, но без указания источника — очевидно, эта информация оказалась преждевременной. Будем надеяться, что с утверждением требований скоро появятся и более актуальные варианты облика ПАК ДА, а не эти старые картинки. которые уже все по сто раз видели Перспективный авиационный комплекс дальней авиации (ПАК ДА) — стратегический бомбардировщик-ракетоносец нового поколения, разрабатываемый компанией ПАО «Туполев». Он должен заменить стоящие на вооружении российских ВКС самолёты дальней (стратегической) авиации Ту-95 и частично взять на себя функции Ту-160 и Ту-22М3. Ожидается, что машина будет нести очень большую боевую нагрузку, превосходя по этому параметру указанные бомбардировщики, будет способна использовать любые аэродромы и станет малозаметной для вражеских средств обнаружения.


https://warhead.su/2019/08/26/okonchate ... iku-pak-da
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: ПАК ДА (проект)

Повідомлення Oleh Nemchinov » 10 вересня 2019 08:49

Росія розгорнула програму модернізації стратегічної авіаціїМодернізуються всі три основних бомбардувальники стратегічної бомбардувальної авіації РФ.

Стратегічна бомбардувальна авіація Росії модернізується прискореними темпами – так, вже у 2019 році відбудуться випробування першого глибоко модернізованого бомбардувальникя-ракетоносця Ту-95МСМ, а наприкінці 2020 року у небо вийде перший побудований з нуля стратегічний бомбардувальник Ту-160М, повідомляє "Лента.ру" з посиланням на міністра торгівлі і промисловості Росії Дениса Мантурова.

Паралельно із будівництвом першої партії важких Ту-160М авіапромисловість РФ проводить модернізацію до цього ж рівня стройових Ту-160. Крім того, попередньо готується контракт на глибоку модернізацію стройових Ту-95МС, доля якого буде остаточно визначена за результатами випробувань Ту-95МСМ.

Модернізація торкнеться й ракетоносця-бомбардувальника Ту-22М3М – перша машина цього типу проходить випробування, а до кінця 2019 року буде готова і друга.

"У третьому кварталі 2020 року літаки будуть пред'явлені військовим на державні спільні випробування (ДСВ)", – заявив міністр, додавши, що за результатами випробувань також буде прийматися рішення з приводу контракту на глибоку модернізацію Ту-22М3.

Ту-160 "Білий лебідь" (за класифікацією НАТО – "Blackjack") – найпотужніший літак російських Військово-космічних сил. Ту-160 – стратегічний ракетоносець дальнього радіусу дії, адаптований у першу чергу під використання ракет із ядерною бойовою частиною; також може нести на собі широкий спектр озброєння, включаючи бомби декількох видів та високоточні ракети. На 2018 рік на озброєнні Росії стоїть 16 подібних літаків. Україна після розпаду СРСР також мала дивізію цих бомбардувальників, які у 1999 році частково були порізані на метал, частково – передані РФ.

Ту-95 "Ведмідь" – радянський і російський турбогвинтовий стратегічний бомбардувальник-ракетоносець, найшвидший у світі літак з турбогвинтовими двигунами і єдиний у світі серійний бомбардувальник і ракетоносець, який все ще ці двигуни використовує. Конкретно модифікація Ту-95МС – літак-ракетоносець, що оперує ракетами типу Х-101, які дозволяють йому вражати цілі у радіусі 5,5 тис. км за межами дії будь-яких систем ППО. Після розпаду СРСР Україна отримала 23 Ту-95МС у строю і 5 – у ремонті. 24 з них були розпиляні на метал, 3 – передані РФ, доля ще одного літака невідома.

Ту-22 – радянський дальній надзвуковий ракетоносець-бомбардувальник з крилом змінної стріловидності. Незважаючи на те, що стоїть на озброєнні з 1960-х років, зазнав низки модифікацій і досі є актуальним літаком, у першу чергу, завдяки широкому спектру ракетного і бомбового озброєння. Після розпаду СРСР Україна мала не менше 64 літаків Ту-22 всіх модифікацій, з яких у період 2002-2006 рр. 60 було знищено, а 4 залишено для музеїв.

Раніше повідомлялося, що в Росії збираються завершити розробку нового стратегічного бомбардувальника "проект ПАК ТАК" (перспективний авіаційний комплекс дальньої авіації) у строк від п'яти до семи років. Їм хочуть замінити Ту-160.

https://dt.ua/WORLD/rosiya-rozgornula-p ... 1699_.html
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: ПАК ДА (проект)

Повідомлення Oleh Nemchinov » 20 листопада 2019 19:08

Воскрешение Ту-22М3: крест на ПАК ДА?

Россия продолжает использовать советское авиационное наследие. Вслед за возобновлением производства Ту-160 к жизни начали возвращать законсервированные дальние бомбардировщики-ракетоносцы Ту-22М3.

Вчера, 19 ноября, портал militarywatchmagazine.com сообщил о том, что бомбардировщик Ту-22М3 сняли с консервации на аэродроме Каменный Ручей под Хабаровском. По данным издания, самолёт был доставлен в Казань для усовершенствования до стандартов Ту-22М3М, а затем передан ВВС РФ.
​Дальние бомбардировщики-ракетоносцы Ту-22М3 militarywatchmagazine.com - Воскрешение Ту-22М3: крест на ПАК ДА? | Warspot.ru Дальние бомбардировщики-ракетоносцы Ту-22М3
militarywatchmagazine.com

В Military Watch указывают, что Россия начала возвращать с хранения боевые самолёты, ранее выведенные из эксплуатации,вслед за США. Известно, что недавно ВВС США вернули в строй B-52H с базы Дэвис-Монтен.

На вооружении ВВС РФ состоит порядка 100 самолётов Ту-22М3, из которых около 30 планировалось обновить до модификации Ту-22М3М. Возвращение дополнительных самолётов с консервации в Military Watch связывают с желанием России нарастить возможности своей дальней бомбардировочной авиации в условиях конфронтации с США. При этом новостей о разработке перспективного бомбардировщика ПАК ДА не поступает уже несколько лет.

https://warspot.ru/15976-voskreshenie-t ... -na-pak-da
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: ПАК ДА (проект)

Повідомлення Oleh Nemchinov » 25 листопада 2019 12:06

Двадцать пятого ноября 2019 года агентство «Интерфакс» сообщило со ссылкой на генерального директора ПАО «Туполев» Александра Конюхова, что первый построенный с нуля стратегический бомбардировщик Ту-160М будет передан министерству обороны в конце 2021 года. По его словам, постройка первой партии машин уже начата. Всего будет построено десять самолётов в дополнение к шестнадцати уже находящимся в строю.

Имеющиеся машины тоже будут модернизированы до уровня Ту-160М, работа над этим идёт в данный момент. Ранее модификация была известна как Ту-160М2, она включает оснащение бомбардировщика новой электроникой, в том числе системой управления вооружением, комплексом радиоэлектронной борьбы, навигационным оборудованием и т. д. Также самолёты получат новые двигатели, что позволит существенно увеличить дальность полёта.

https://warhead.su/2019/11/25/pervyy-tu ... -2021-godu
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: ПАК ДА (проект)

Повідомлення Oleh Nemchinov » 14 січня 2020 15:08

Установлены сроки испытаний бомбардировщика ПАК ДА
Стали известны подробности договора о разработке перспективного бомбардировщика ПАК ДА. В документе содержатся плановые сроки испытаний и начала производства машины. В воздух она поднимется весной 2023 года, в серию пойдёт в 2027 году.
Четырнадцатого января 2020 года газета «Известия» сообщила на своём официальном сайте о том, что в руки её сотрудников попала копия договора КБ Туполева о выполнении опытно-конструкторских работ по перспективному комплексу дальней авиации — стратегическому бомбардировщику ПАК ДА.
Зображення
Согласно документу, к апрелю 2023 года должны быть изготовлены три опытных экземпляра машины. С этого момента начнутся их предварительные испытания длительностью около двух с половиной лет, то есть до осени 2025 года. В феврале 2026 года бомбардировщик должен выйти на государственные испытания, а в 2027 году планируется запустить его серийное производство. В целом эти сроки соответствуют более ранним заявлениям министерства обороны и даже несколько опережают их — в 2017 году говорилось о том, что поднять в воздух ПАК ДА смогут в 2025-м, а серийное производство начнётся не ранее 2028-го. Проработка отдельных систем ПАК ДА начнётся раньше постройки опытных экземпляров — так, двигатель начнут испытывать уже в этом году, причём не только на стенде, но и в воздухе, при помощи летающей лаборатории на базе Ил-76. Также из документа стала известна численность экипажа ПАК ДА — для трёх опытных образцов заказано 12 катапультных кресел, то есть экипаж каждой машины составят четыре человека, как и на Ту-160.

https://warhead.su/2020/01/14/ustanovle ... ika-pak-da
Прийшла повістка - іди служити!
 

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість