Приладобудування

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4927
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Приладобудування

Повідомлення alex999 » 23 травня 2020 07:25

Для підтвердження працездатність і ефективність розроблених та удосконалених математичних моделей і методів автоматизованого проектування ТП виготовлення МЕМС акселерометрів здійснена програмна їх реалізація результатом якої є ПМ «AcCAM».

У ПМ «AcCAM» проведено ряд експериментальних досліджень в ході якого отримано структуру ТП, обрано обладнання, отримано характеристики ТП і згенеровано МК для тестових зразків МЕМС акселерометрів, які характеризуються ріхними конструктивно-функціональними параметрами.

На базі проведено експериментальні дослідження доведено працездатність запропонованих моделей і методів та програмного модуля. Підтверджено ефективність розроблених моделей та методів автоматизованого проектуваня ТП виготовлення МЕМС акселерометрів дозволило зменшити наведені витрати на 45,42 % порівняно з базовим ТП та зменшить час на розв’язання задачі проектування середньому в 1,9 рази у порівнянні з іншими системами проектування та отримати технологічну документацію у вигляді МК.

Практична значимість отриманих результатів і розробленого модуля автоматизованого проектування підтверджується актами впровадження та отриманим авторським свідоцтвом № 65348 від 16.05.16 р.


Зображення
Зображення

https://nure.ua/wp-content/uploads/2018 ... va-v.o.pdf
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей