Перспективи ПС ЗСУ

Модератори: Global Moderators, News

Marichello
Member
Member

Re: Перспективи ПС ЗСУ

Повідомлення Marichello » 07 травня 2017 08:48

а в чем преимущество воздушного КП по сравнению с наземным?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 07 травня 2017 23:34

Мені важко казати за авіацію, але у нас, при приведенні у вищі ступені бойової готовності командування розбігалось на корабельний, запасний і захищений командні пункти, які повністю дублювали роботу основного командного пункту у мирний час (збір, обробка і розподілення інформації про повітряну і надводну обстановку в зоні відповідальності ВМС і взаємодія з Києвом, прикордонниками і 60 корпусом ППО) і які готові були в будь-який момент прийняти командувача ВМС зі штабом. Також розробили ОШС пересувного КП на автомобілях і при мені почали отримувати матчастину. Чим все це завершилось, коли єжелівська шобла набрала обороти, мені невідомо. Наскільки я знаю, захищений КП ВМС України (біля Мухалатки) перестав існувати на початку 2000-х.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

Marichello
Member
Member

Повідомлення Marichello » 08 травня 2017 17:43

Я понимаю самолет ДРЛО - может видеть низколетящие очень далеко.. Но Воздушный КП просто привезет штаб ближе к месту действия. Сразу ограничения по количеству людей, по его живучести, и самое главное - по организации каналов связи надежных! Я уж молчу что концентрация всего командования в одном Ан-148 мне кажется опасной, пример поляков под Смоленском - и это в мирное время
Аваксы совмещают ДРЛО и офицеров управления но не штабистов

stailker
Member
Member

Повідомлення stailker » 11 травня 2017 09:45

Marichello написав:Я понимаю самолет ДРЛО - может видеть низколетящие очень далеко.. Но Воздушный КП просто привезет штаб ближе к месту действия. Сразу ограничения по количеству людей, по его живучести, и самое главное - по организации каналов связи надежных! Я уж молчу что концентрация всего командования в одном Ан-148 мне кажется опасной, пример поляков под Смоленском - и это в мирное время
Аваксы совмещают ДРЛО и офицеров управления но не штабистов

- ДРЛО видет само вне зоны ПВО.
- ДРЛО выдает целеуказание на ИА без активации РЛПК И.
- ДРЛО распределяет цели по приаритетам. Тут пересекается штабной самолет, которые при ретрансляции - увеличивают боевой радиус в более 1000 км без использования космической связи.
- Скрытость применения ИА.
- Применение ИА в пассивном режиме, без облучения и пеленгации в режиме радиомолчания.
- Определение низколетящих целей.
- Покрытие 600 км.
- 400 и более целей.
- Эффективность БА увеличивается в разы.

Marichello
Member
Member

Повідомлення Marichello » 11 травня 2017 16:59

Я же и говорю, понимаю прелести ДРЛО.. В чем прелести воздушного КП?

stailker
Member
Member

Повідомлення stailker » 11 травня 2017 18:37

Треба, не буду писати сценарії, бо бачу їх пікантними.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 06 серпня 2018 09:25

Цього року Повітряні Сили отримають до 30 модернізованих літаків
Неділя, 5 серпня 2018, 15:38

Цього року авіапарк Повітряних Сил поповнять майже 30 відремонтованих і модернізованих літаків.

Про це повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов, йдеться на сайті Міноборони.

"Цього року з підприємств концерну "Укроборонпром" після ремонту і модернізації ми плануємо отримати до 30 літаків — винищувачі МіГ-29 та Су-27, штурмовики Су-25. До речі, Одеський завод у співпраці з іншими підприємствами ОПК працює зараз над модернізацією літака Су-24МР", - сказав Дроздов.

Він висловив упевненість, що завдяки модернізації цю техніку можна буде ефективно використовувати ще протягом тривалого часу.

"Завдяки проведеній роботі на підприємствах ОПК уже найближчим часом ми отримаємо озброєння, здатне ефективно протистояти засобам повітряного нападу в усьому діапазоні висот і швидкостей в умовах інтенсивного радіоелектронного та вогневого впливу противника", - зазначив командувач Повітряних Сил.

За його словами, нову та модернізовану техніку отримують і підрозділи радіотехнічних військ, зокрема РЛС П-18 різних модифікацій, цифрові РЛС "Пелікан".
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 06 серпня 2018 21:58

Adam
+
— Інтенсивність польотів авіації Повітряних Сил доволі висока: від початку року авіаційними підрозділами проведено близько 450 льотних змін із загальним нальотом понад 5100 годин. У підготовці екіпажів авіаційних частин основна увага приділялась удосконаленню питань бойового застосування, відпрацюванню навичок з авіаційної підтримки військ за викликом, здійсненню перевезень та десантувань, авіаційному забезпеченню підготовки інших видів. Тому повсякчас екіпажі авіаційних частин практично відпрацьовують позаштатні ситуації та варіанти реагування на ймовірні повітряні загрози. З початку року бойові льотчики виконали більше ніж 3600 практичних застосувань: повітряні бої, перехоплення, бомбометання, тактичні стрільби по наземних цілях, подолання системи ППО тощо.

Крім того, протягом першого півріччя 2018 року сили та засоби авіації залучалися до виконання завдань в інтересах підготовки інших видів Збройних Сил України.

"Офіциоз": http://www.mil.gov.ua/news/2018/08/05/c ... h-litakiv/

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей