Вертолет SM232 - апгрейд Ми-2

Модератори: Global Moderators, News

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Вертолет SM232 - апгрейд Ми-2

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 23 січня 2015 08:44

По ссылке статья и проекции одесской разработки модернизации Ми-2 в боевой вертолет.
http://vnebi.com/news/4742-avai-v-odess ... tolet.html
Конечно, некоторые цитаты выглядят забавно (например, про броню из легкий композитных материалов) :)

Мне до конца не было понятно, о каких проектах сотрудничества с Польшей в области авиации говорили в Укроборонпроме на прошлой неделе? Возможно, смотрели их опыт эксплуатации боевой версии Ми-2 польского "Гусара"?
У нас всерьез рассматривают возможность возвращения Ми-2 в боевой строй? Кто-то что-то слышал об этом?

Эффективность таких решений оставим в стороне, так как не о чем говорить.
Предлагаю вывести в ров - и расстрелять!!!

Lans
Member
Member

Re: Вертолет SM232 - апгрейд Ми-2

Повідомлення Lans » 23 січня 2015 11:44

вообще то сокол-гусар это не ми-2, он крупней и тяжелей последнего
думаю эти ребята на волне милитаризации просто хотят попилить бабло
"...А кроме того, я утверждаю, что Карфаген должен быть разрушен..."

alexeizin
Member
Member

Re: Вертолет SM232 - апгрейд Ми-2

Повідомлення alexeizin » 23 січня 2015 14:34

ІМХО Без значної переробки корпуса нічого путнього не вийде, там потрібно прибирати пасажирську кабіну, ставити більш потужні двигуни і робити максимальну взлітну масу білше за 6 т.
Без цього це все буде схоже більше на рукоблудіє.
Польський варіант модернізації Мі-2 - "Сокіл" має приблизно ті характеристики що я озвучив, тільки пасажирську кабіну там залишили. Вартість польської машини - 8 млн. дол, вартість модернізації Мі-24 до рівня Ми-24ПУ1 - 10 млн. дол.
Ось і виникає питання - на фіга козі баян? Я не знаю, скільки коштує варіант Мі-2МО від МоторСіч (МСБ коштує - 4,5 млн. дол), але його бойові характеристики м'яко кажучи не вражають. Траспортну модіфікацію припустити ще можна, бо Мі-8 не завжди потрібний, а експлуатація Мі-2 значно дешевша, але щодо необхідності бойового воріанта у мене виникають деякі сумніви. Єдина ніша для таких машин, яка спадає на думку, - застосування їх у якості палубної авіації на флоті.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість