ВПС США

Модератори: Global Moderators, News

Dragoon
Member
Member

Повідомлення Dragoon » 03 лютого 2008 19:08

Фелікс написав:Принцип скрізь один: підльот на достатню відстань, пуск ракети, розворот та відход на безпечну відстань на малій висоті.

:lol: Ви дуже спрощуете,зараз нема таких дурнів(ППО-шників) які б дозволили виявити себе роботою РЛС з "достатньої відстані".Буде максимум два коротких включення(або навіть одне) а потім пуск ракет з такої відстані та курсу з якої Ви не встигнете відреагувати на волаюче-блимаюче попередження "РИТЫ".
Зображення

Фелікс
Member
Member

Re:

Повідомлення Фелікс » 03 лютого 2008 19:12

Dragoon написав:
Фелікс написав:Принцип скрізь один: підльот на достатню відстань, пуск ракети, розворот та відход на безпечну відстань на малій висоті.

:lol: Ви дуже спрощуете,зараз нема таких дурнів(ППО-шників) які б дозволили виявити себе роботою РЛС з "достатньої відстані".Буде максимум два коротких включення(або навіть одне) а потім пуск ракет з такої відстані та курсу з якої Ви не встигнете відреагувати на волаюче-блимаюче попередження "РИТЫ".

Ну, взагалі то "РИТА" не кричить про ракету. Цим займаеться "БЕРЕЗА", пинаймні у радянскьх літаках.

Мені цікаво, яка сисема може за два(одне) включення запустити ракету, яку не треба супроводжувати і корректувати. "БЕРЕЗА" буде мовчати тільки тоді, коли на літак йде ракета з тепловою головкою cамонаведення. Але вони доволі обмеженніна відстань

Крім того, немає ідіотів -ППОшників, якіб підпустили літак так близько.

BTRrevers
Member
Member

Повідомлення BTRrevers » 03 лютого 2008 21:02

ЗРВ включить високу ,тільки при підході літаків до дальноі границі зони поразки , а до того будемо сидіти тишком-нишком ( це як ЗРВшник кажу), бо ми ж не камікадзе.

Далі , що стосуеться ХАРМів , Шрайків та Х-58 - використовувати іх не так вже і просто. Наприклад подумайте про одночасне використання ПРР та постановку перешкод у тому ж діапазоні.

Взагалі ІМХО - найбільш важливим буде отримання достовірноі розвідінформаціі про засоби повітряного нападу. Тут може єффективно використовуватись пассивні станціі типа \"Кольчуги\". Приклад сербів з \"Тамарою\" - дуже красномовний.
Коли я у дитинстві побачів у небі літак - я зрозумів це мое.Але тоді у мене була лише рогатка......

Фелікс
Member
Member

Повідомлення Фелікс » 03 лютого 2008 22:57

Як до ЗРВшника у мене до вас питання :)

1) що являє собою найсерйознішу загрозу для вас?

2) Чи можливо поєднати станцію пассивної радіолокації з \"активними\" засобами , щоб увімкнути \"високу\" тільки в потрібний момент?

Dragoon
Member
Member

Повідомлення Dragoon » 03 лютого 2008 23:04

Фелікс написав:Ну, взагалі то "РИТА" не кричить про ракету

кричить,кричить :twisted: мова йде про Речевой Информатор ТА взагалі,а не якусь конкретно модель.
Фелікс написав:Мені цікаво, яка сисема може за два(одне) включення запустити ракету, яку не треба супроводжувати і корректувати.

може,наочний приклад історія сбитого F-16C (пілот Scott F. O'Grady) за допомогою сербського 2К12 "Куб".
Зображення

Фелікс
Member
Member

Re:

Повідомлення Фелікс » 04 лютого 2008 00:10

Dragoon написав:кричить,кричить :twisted: мова йде про Речевой Информатор ТА взагалі,а не якусь конкретно модель.

Цікаво :?: . А як саме вона зповіщує про ракету? Каже, де вона знаходиться, чи прости кричить, что вона десь є?

Dragoon написав:може,наочний приклад історія сбитого F-16C (пілот Scott F. O'Grady) за допомогою сербського 2К12 "Куб".

тут історія темна, насправді. Ви маєте якісь певні факти?

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 04 лютого 2008 01:22

Dragoon написав:кричить,кричить :twisted: мова йде про Речевой Информатор ТА взагалі,а не якусь конкретно модель.

РИТА ні про яку ракету не кричить :P А у американців ці "інформатори" називаються БЕТТІ...
І вони не кричать взагалі- це негативно впливає на ефективність роботи- голоси підбирають заспокійливі,
з приємним тембром
Цікаво :?: . А як саме вона зповіщує про ракету? Каже, де вона знаходиться, чи прости кричить, что вона десь є?

РИТА просто говорить "Смотри табло" (на ньому є попередження про ракету і всякі інші події...)
Ось виклав вам записи повідомлень РИТИ :)
Якщо хочете послухати, як приємний жіночий голос сповіщає Вас про пожежу лівого двигуна... :D
ПиСи. Якщо цікаво комусь- можу викласти записи команд/повідомлень аналогічних систем німців і америкосів:
ТІ дійсно попереджують про ракету словом "ракета" :D і кажуть пілоту положення ракети відносно літака :)
Приєднані файли
RITA.zip
(1.79 Мб) Завантажено 187 разів
Востаннє редагувалось Денис в 04 лютого 2008 02:23, всього редагувалось 2 разів.
Зображення

Фелікс
Member
Member

Повідомлення Фелікс » 04 лютого 2008 01:39

Супер, дякую. Викладіть обов'язково....

До речі, на скільки я знаю, \"смотри табло\" - це коли виникають проблеми з літаком. Там табло, на якому підвічуються \"отказы\". Поправте, якщо помиляюся.
А про ракету, її місцезнаходження відносно літака у радянських моделях літаків повідомляє \" СПО \"БЕРЁЗА\" \". Також ця система вказує відносну потужність випромінювання, що може бути корисне для приблизної оцінки дальності до джерела.

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 04 лютого 2008 01:59

Фелікс написав:Супер, дякую. Викладіть обов'язково....

До речі, на скільки я знаю, "смотри табло" - це коли виникають проблеми з літаком. Там табло, на якому підвічуються "отказы". Поправте, якщо помиляюся.

Там не тільки повідомлення про відмови- а й "поточний стан речей" :)
Зображення

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 04 лютого 2008 02:07

Викладаю повідомлення американської БЕТТІ з попередженнями про ракету...
більш відомої серед американських пілотів як \"Bitchin` Betty\" :D
http://shareua.com/file/672761/BETTY.zip.html
a ось сайтик про Еріку Лейн- власницю голосу :) Зараз вона успішна біснеследі- власниця медія компанії...
http://www.eleinc.com/erica.shtml

Німців завантажувати? :wink:
Зображення

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 04 лютого 2008 02:55

А взагалі-то ОСЬ приклад Голівуду , як втікати від російських зенітних ракет
(фільм \"В тилу ворога\")
для справжніх поціновувачів американських фільмів про авіацію... :lol:

http://rutube.ru/tracks/397892.html?v=7 ... 2c171cca0f
Після 3:13 чітко прослідковуються сліди іншопланетних технологій ракет... :roll:
Зображення

Dragoon
Member
Member

Повідомлення Dragoon » 04 лютого 2008 09:38

Денис написав:РИТА ні про яку ракету не кричить,РИТА просто говорить...

для тих хто занадто дослівно сприймає інформацію:навіть не збираюсь сперечатися про те "кричить" вона чи "говорить".
Мова йшла про те що "Речевой Информатор" попереджуе про ракету.

Dragoon написав:може,наочний приклад історія сбитого F-16C (пілот Scott F. O'Grady) за допомогою сербського 2К12 "Куб".

Фелікс написав:Ви маєте якісь певні факти?

є оприлюднені інтерв'ю сбитого пілота та командира сербської батареї ППО
Фелікс написав:тут історія темна

чому Ви так вважаєте?Ви маєте якісь певні факти?
Зображення

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 04 лютого 2008 12:26

Dragoon написав:Мова йшла про те що "Речевой Информатор" попереджуе про ракету.

І знову двійка, Носенко... (с) :)
Якщо ви пишете російською мовою в українському тексті "Речевой информатор", то маєте на увазі саме "РИТУ", а не загальне поняття "голосового інформатора"... :wink:
Голосові інформатори американців кажуть "ракета"-уточнюють її місце.
а РИТА(Речевой информатор) каже "Смотри табло"- тобто на табло СПО "Берёза":
Він хоч і попереджує про ракету, але слова "ракета" в його лексиконі нема...
у всякому раз в інформаторах наших МіГ-29 і Су-27их...

А ось те таб саме табло "Берези"
Зображення
Зображення

Фелікс
Member
Member

Re:

Повідомлення Фелікс » 04 лютого 2008 13:10

Dragoon написав:для тих хто занадто дослівно сприймає інформацію:навіть не збираюсь сперечатися про те "кричить" вона чи "говорить".
Мова йшла про те що "Речевой Информатор" попереджуе про ракету.

Вибачте, ящо Вам здалося занадто "дослівно". Справа в тому, що ,дійсно, РИТА не сповіщає пілота про ракету. Пілот чує періодичне гучне попискувпання "БЕРЕЗИ", коли відбувся пуск.
Може, у нових модифікаціях літаків вона цим і займається, я не можу сказати напевне. Тому і зацікавився :P

Dragoon написав:
Фелікс написав:тут історія темна

чому Ви так вважаєте?Ви маєте якісь певні факти?

Факт збиття літака є,пілот і командир сербської батареї ППО підтверджують це. Проте факту, що пілот не був повідомленний системами про загрозу - не варто довіряти.

Фелікс
Member
Member

Re:

Повідомлення Фелікс » 04 лютого 2008 14:44

Денис написав:А ось те таб саме табло "Берези"
Зображення

Денисе, я на Вашій схемі "берези" є попередження про "захват ИК ракетой". Ви не знаєте, як саме ця система фіксує цей факт? У Міг 35, що нещодавно був продемонстрований, є система, яка здатна помітити ракету в інфрачервоному діапазоні по тепловому сліду або по нагрітій головці. Невже вона об'єднується з "березою" ?

Крім того, смію Вас запевнити, що зелені індикатори, які тут представлені як "направление на ракету" - насправді є індикатором напрямку на другорядну загрозу. Точніше, навіть не на загрозу, а на джерело випромінювання

Поперед.Далі

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей