Українські вертольоти

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
stailker
Member
Member
 
Повідомлень: 1057
З нами з:
27 лютого 2016 11:49

Re: Українські вертольоти

Повідомлення stailker » 07 квітня 2017 15:20

Зображення


Представники Морської авіації командування Військово-Морських Сил ЗС України, що зараз дислокується в Одесі, мають намір відновити військовий гелікоптер КА-226, який перебуває на Львівському авіаремонтному заводі. Про це повідомляє прес-служба Золочівської райдержадміністрації.

Гелікоптер наразі знаходиться на балансі обласного центру медицини катастроф. Проте у військових теж є потреба в цій техніці.

"На сьогодні у нас є потреба у такій техніці, адже вона спеціалізована під морську авіацію. Він корисний ще й тим, що призначений для перевезення пасажирів та рятувальних робіт. Також має всі можливості пришвартовуватися на базі військового корабля, - зазначив представник командування ВМС ЗС України полковник Олександр Нагапетян. - У нас відповідно є можливості з часом відновити цей гелікоптер".

Губернатор Олег Синютка пообіцяв, що ЛОДА надішле офіційного листа на ім'я командувача Військово-Морських Сил ЗС України про те, що не заперечує передання вищезгаданого гелікоптера для потреб структури.

Представители Морской авиации командования Военно-Морских Сил ВС Украины, дислоцирующееся в Одессе, намерены восстановить военный вертолет КА-226, который находится на Львовском авиаремонтном заводе. Об этом сообщает пресс-служба Золочевской райгосадминистрации.

Вертолет сейчас числится на балансе областного центра медицины катастроф. Однако у военных тоже есть потребность в этой технике.

"На сегодняшний день у нас есть потребность в такой технике, ведь она специализирована под морскую авиацию. Вертолет полезен еще и тем, что предназначен для перевозки пассажиров и спасательных работ. Также имеет все возможности пришвартовываться на базе военного корабля, - отметил представитель командования ВМС ВС Украины полковник Александр Нагапетян. - У нас есть возможность восстановить этот вертолет".

Губернатор Олег Синютка пообещал, что ЛОГА направит официальное письмо на имя командующего Военно-Морских Сил ВС Украины о том, что не возражает против передачи вышеупомянутого вертолета для нужд структуры.
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 3419
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Українські вертольоти

Повідомлення alex999 » 30 травня 2017 09:49

Проект V52 R-300 від фірми Softex-Aero

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

https://www.softex.aero/
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей