Модернізація українських ЗРК

Модератори: Global Moderators, News

gvpretorian
Member
Member

Re: Модернізація українських ЗРК

Повідомлення gvpretorian » 20 липня 2018 23:59

Інформація по тому випадку різна. В тому числі пишуть, що Скаути активно використовувалися як засіб розвідки та наведення і були важкою ціллю для пвошників. Ваша ідея по Кубах досить здрава, не заперечую. Проте можливість отримувати інфу від більш сучасних засобів пошуку зробила б їх використання ефективнішим. Як пишуть останні моди Куба могли працювати із соу Куба, можливо і з Соц. Це однозначно підвищило б їх ефективність проти малорозмірних цілей на кшталт бпла

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 21 липня 2018 09:25

gvpretorian написав:Як пишуть останні моди Куба могли працювати із соу Куба, можливо і з Соц.

Я не знаю, чи залишилась в СОУ 9А310М1 можливість використання ЗКР 3М9 (і чи була вона взагалі, на відміну від 9А38?)
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 21 липня 2018 12:47

Якби я був полтавський сотник :D
З міркувань бойової стійкості, наведення ракет має бути координатне на першому етапі і самонаведення на останньому. Дальність дії РЛС значно вища і їх можна розташовувати за пусковими, крім того, вибита одна перекривається роботою сусідніх. Залишилося, щоб всі ЗРК могли перетравити інформацію від "чужих" РЛС. Кординати точок направлення ПБУ закладає в ракети через пусковухи. Ці машини, порівняно з РЛС і СНР малопомітні. Необхідність останніх взагалі буде під питанням.
Правда, як в цьому напрямку модернізовувати старі комплекси, від них сама оболонка лишається.
:oops:

AlexT
Member
Member

Повідомлення AlexT » 21 липня 2018 22:25

alex999 написав:Там багато "смачного" :lol:
:P
Купи-продайки - наше всьо! :P

на мою думку, все це розтікання "мислі по дереву" хенерал-прохвесором (і взагалі - "фахівцем що знається на цій справі") організовано заради маленької фрази - "Також є зацікавлені підприємства..."

В перекладі з пташиної мови на людську - тут у "поважних людей" є пара "свічних заводіков", котрі (яке диво!) незрозумілим чином отримали ремонтну документацію і "надлишкове майно" з арсеналів і баз зберігання за копійки. Тому треба негайно їм перекачати бюджетних грошенят за старезний хлам, який все одно не буде використано за призначенням (хіба що на "показухах" по повітряним кулькам постріляти).

на мою думку, якщо брати до уваги економічну доцільність, є сенс відновлювати лише С-300В1 і "Куб".
"Буки" вивести на третю лінію і загрозливі напрямки, а БПЛА (до яких не дотягуються "Оси") відстрілювати мобільними "Куб"-ами (після мінімального відновлювального ремонту) утилізуючи таким чином старі ракети.

А максимум ресурсів спрямувати на якнайскоріше завершення розробки і поставку до війська ЗРС "Анчар" малої (до 50 км) і середньої (до 150, з перспективою 200-250 км) дальності.
Хоча тут є невелика проблема... "Поважні люди" гешефт не отримають... :(

Шановний alex999! Я надзвичайно вдячний за Ваші повідомлення - Ви один із стовпів української мілітарної спільноти! Це без перебільшення. Але, у своїй зраді Ви просто втрачаєте ту повагу до Ваших слів, яку Ви здобували роками. Для прикладу, коли, щось розробляється - це все для того, щоб наваритись. Купівля за кордоном того, що нам потрібно - це не для зміцнення обороноздатності, а для гешефту... :?

Так, я розумію, що дуже й дуже багато людей в ОПК та на закупівлях ОіВТ не чисті на руку люди. Я розумію, що вся торгівля ОіВТ досить слизька діяльність. Але, коли читаєш Вас, то складається враження, що зараз ситуація в Україні із обсягами закупівель гірша, ніж була за Януковича, коли купівля 5-и КрАЗів для ЗСУ вже було подією!.. Може хоч трішки повертайтесь до реальності - є факти - пишіть. Є підозра - говоріть. Але, виставляти все в негативному світлі - це вже викликає нерозуміння та нівелює Ваш авторитет. Пробачте за оціночне судження, але я мушу попросити Вас бути збалансованішим. Дякую! І ще раз пробачте!

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 21 липня 2018 23:23

AlexT написав:Є підозра - говоріть.

Я, начебто, так і роблю... :?:

В цитованому Вами фрагменті я спеціально виділив і підкреслив ті уривки прямої мови хенерал-прохвесора, які справили на мене особливе враження.

AlexT написав:Але, виставляти все в негативному світлі

Знову ж таки, я, начебто, не все висталяю в негативному світлі, а лише іноді звертаю увагу на ті моменти, за які потрібно вішати на стовпах під час війни.

Невеличкий офтоп від Доніка

Ровно год назад, я радостно писал, что министр поддержал идею создания мобильного психолого-диагностического комплекса. Потом МО варило воду 4 месяца и после периодических пинков от министра, кто-то что то делал. Потом они выбрали фирму прокладку без производственных мощностей, которая на бумаге спроектировала душегубку на колесах. Много шума, скандалов и даже окреме доручення министра по этому поводу. В этом году МО опять таки с этой же фирмой подписывает договор по которому до конца года опытный образец должен быть предоставлен на испытания. Кроме этого должна быть разработана все техническая документация согласно ТЗ. Все та же фирма, не разработавшая ТУ и ничего не сделавшая, когда подходят сроки предоставления хоть чего-то, спрыгивает и Павловский передает это все непосредственно КРАЗу. Представитель, которого Черняк Евгений, начинает требовать ТУ у главного управления МПЗ. То самое ТУ, которое должна была разработать фирма которую выбрал Павловский и передать ГУ МПЗ. Должна была, но не сделала. Вообще ничего. За год, не сделано ни-че-го!

В общем пока картина вырисовывается такая - министерство обороны умышленно саботировало разработку и изготовление мобильного психого-диагностического комлекса. На протяжении года, с момента решения принятого министром, клерки министерства дважды подписали спильне ришення с одной и той же фирмой фантомом/прокладкой не имеющем возможности ни для разработки, ни для изготовления. Все это сделалось для того, чтобы создать видимость невозможности разработки и изготовления комплекса сторонними предприятиями.

Мова іде всього-лиш про сраний кунг. А тепер уявіть, що ці мудаки творять в "телефоно-ручному" режимі в інших галузях.

AlexT написав:Може хоч трішки повертайтесь до реальності

Я в цій реальності з тих часів, коли макєєвські "манагєрі-гастрольори" перший раз спробували вивезти мене в ліс "пабалакать", тому що я їм заважав пиляти живий завод. І відбувалось це якраз тоді, коли пєтюня висолопивши язика с упоєніем розбудовав партію регіонів разом зі своїм побратимом азіровим.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 22 липня 2018 13:53

AlexT
Репутацію має не лише alex999, репутацію мають і ті, хто ВПК і озброєнням керує. Саме через їх репутацію питання до їхньої діяльності не лише виникають, а й озвучуються.
По розповіді Руснака, у мене, наприклад, не склалося картини, як
Підприємствам та компаніям, які залучені до ремонту техніки та озброєння ППО, треба буде довести спроможність своїх проектів та рішень конкретними результатами.

Бо
Стрільби – критерій істини. Ми створимо необхідну обстановку, піднімемо цілі в повітря. Той, хто побачив, пустив, попав – той довів свою спроможність виконувати роботи на тому чи іншому комплексі... Ми їх будемо фінансувати.
викликає ті самі "питання", що Вам не подобаються. Для прикладу, у стародавні часи довелося мені брати участь у бойових стрільбах на Ембі. Три дивізіони Буку (РЛС, ПБУ і по одній ПУ від кожного) працювали одночасно по одній мішені. Два промазали, один влучив. Коні (техніка і екіпажі) не винні, була виключно помилка комдивів. Так от, у мене чомусь нема впевненості, що у подібному випадку у нас "нагорі" зможуть об'єктивно оцінити результат.
Як вже було сказано, практично все те інтерв'ю складене із самих питань.

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 22 липня 2018 15:48

AlexT щодо alex999, він прекрасно знає, що робить: "активно цікавиться українським ВПК і проводить антиукраїнську діяльність". Насправді, між ним та такими персонажами, як Наталія Печорина АКА "Діана Михайлова" різниця не велика. В обидвох є що цікавого почитати, і обидва кричать про зради і роблять все для розхитування ситуації в середині України. Чого тільки варто те, що alex999 не може відкрито признати, що Крим - це Україна, а Україна на Донбасі воює з Росією. Різниця лише в тому, що "Діана Михайлова" журналістка російського "РІА Новости Украина", редактор якого арештований за державну зраду. А у alex999 немає фінансування, але він робить те, що може і де може, щоб Україна не відбулася. Я особисто знаю багато "любителів" України, які говорять українською, проявляють "патріотизм". Але Україну, як незалежну, самодостатню державу вони бачити не хочуть. Наприклад, того ж Тарасенко АКА "Андрій_БТ" росіяни називают "нацистом", бо він захищається за український ВПК. Але це не відміняє того, що Тарасенко проти України, як незалежної держави, а його патріотизм - лише "мєстячковий". Він молиться на Сталіна та мріє про відновлення СРСР, де у України буде лише "трішки автономії".
"Зрадофілам" хоч тризуб над Кремлем постав – скажуть, що криво (С) Порошенко

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 22 липня 2018 18:41

Volodya, а я знаю, яка різниця між вами та alex999: ви — 55, а він — 3240. І все по справі. Як ви гадаєте: для форуму хто більш корисний — ви чи він? :roll:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Isidor
Member
Member

Повідомлення Isidor » 22 липня 2018 19:26

:good:
Adam написав:Volodya, а я знаю, яка різниця між вами та alex999: ви — 55, а він — 3240. І все по справі. Як ви гадаєте: для форуму хто більш корисний — ви чи він? :roll:

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 22 липня 2018 22:20

Попалась така робота щодо модернізації 3М9, яких у нас, станом на 2011 рік, було 2318 шт. (скільки залишилось після Балаклеї - невідомо)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

http://dspace.susu.ru/xmlui/bitstream/h ... sequence=1

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей