РН \"Дніпро\", \"Зеніт\", \"Циклон\

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Про аварію \"Дніпра\"

Повідомлення Oleh Nemchinov » 28 серпня 2006 12:52

Росія не хоче зізнаватися, що в аварії \"Дніпра\" винна не Україна?
www.ПРАВДА.com.ua, 28.08.2006, 12:36
Остаточний висновок про причини аварії ракети-носія РС-20 \"Дніпро\", що сталася 26 липня, уже є, заявив представник Роскосмосу Ігор Панарін.

\"Позиція всіх експертів єдина. Особливої думки не було\", - цитує його слова \"Газета.ру\".

Висновок затверджений рядом керівників підприємств, задіяних у розслідуванні аварії. Зараз проходять останні узгодження, і в найближчі дні висновок буде передано урядовим комісіям Росії і Казахстану.

\"Однак привселюдно цей документ обнародуваний, швидше за все, не буде\", тому що, за словами Панаріна, у ньому є специфічні подробиці, пов'язані з обороноздатністю Росії.

Представник Роскосмосу відзначив, що на першу половину вересня запланована зустріч казахстанських і російських представників з питання компенсації збитків, нанесених аварією ракети-носія.

\"Хочу особливо відзначити, що в районі падіння ракети проблем зі станом здоров'я місцевих жителів не зафіксовано\", – підкреслив Панарін.

Як відомо, 9 серпня Панарін заявив, що причина аварії ракети-носія \"Дніпро\" встановлена і буде офіційно оголошена протягом 3-4 днів.

\"У зв'язку з тим, що причина зрозуміла, і з метою недопущення її повторення фахівці приступили до її усунення з технологічного ланцюжка виробництва компонентів для ракет цього типу в Дніпропетровськом КБ \"Південне\", - відзначив представник Роскосмосу.

Ракета-носій \"Дніпро\" з 18 супутниками була запущена 26 липня з космодрому Байконур.

На 74-й секунді польоту ракети відбулося позаштатне відключення двигуна першої ступіні, у результаті чого \"Дніпро\" упав у 150 кілометрах західніше міста Байконур, у шести кілометрах північно-східніше зимівлі.
 

Аватар користувача
denysenko
Member
Member
 
Повідомлень: 665
З нами з:
08 березня 2006 19:44
Звідки: Київ - Москва

Повідомлення denysenko » 28 серпня 2006 14:10

я шось не пойняв а хіба конверсію рс-20 у \"днепр\" ракети здійснював южмаш?
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

РН "Дніпро", "Зеніт", "Циклон"

Повідомлення Oleh Nemchinov » 03 липня 2007 15:20

28 червня 2007 року о 18 годині 02 хвилини за київським часом з пускової бази “Ясний” (Росія) ракетою-носієм “Дніпро” на замовлення американської компанії “Бігелоу Аероспейс” здійснено успішний запуск космічного апарату “Генезіс-2”.

29 червня 2007 року о 13 годині 00 хвилин за київським часом з космодрому “Байконур” (Казахстан) здійснено успішний пуск ракети-носія “Зеніт-2” з космічним апаратом за держзамовленням Російської Федерації.

Космічні апарати виведено на розрахункові орбіти з заданою точністю.

Підготовка ракет-носіїв “Дніпро” та “Зеніт-2” до запуску, їх випробування і пуск здійснено під технічним керівництвом ДП КБ “Південне” за участю фахівців ДП ВО “Південний машинобудівний завод”, організацій кооперації розробників та персоналу експлуатуючих організацій.

Ракети-носії “Дніпро” та “Зеніт-2”, а також космічний апарат для РФ спроектовані в ДП КБ “Південне” і виготовлені на ДП ВО “Південний машинобудівний завод” в кооперації з українськими та російськими організаціями.

Космічний апарат “Генезіс-2” є другим із серії дослідних модулів, він призначений для демонстрації нових технологічних рішень. Метою компанії “Бігелоу Аероспейс” є створення конструкцій, що розгортають безпосередньо у космосі. “Генезіс-2” - це ще один крок до майбутнього повномасштабного модуля, призначеного для перебування людей на орбіті.
Востаннє редагувалось Oleh Nemchinov в 29 серпня 2008 13:45, всього редагувалось 1 раз.
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 29 серпня 2008 13:44

КБТМ сотрудничает с Бразилией по нескольким проектам
29.08.2008 / комментариев: 0 / просмотров: 38 / рейтинг: 50159 /
МОСКВА, 27 августа. (АРМС-ТАСС). Конструкторское бюро транспортного машиностроения (КБТМ) сотрудничает с Бразилией по ряду проектов. Об этом корр.АРМС-ТАСС сообщил директор по внешнеэкономическим связям КБТМ Юрий Арзуманян.

По его словам, предложения КБТМ легли в основу обновленной национальной космической программы Бразилии. \"Была сформирована концепция \"Созвездие Южный Крест\", которая предполагает создание \"целого семейства ракет-носителей и космических аппаратов\", - уточнил Ю.Арзуманян.

Он отметил, что Бразилия обратилась за помощью к российским предприятиям после того, как потерпела фиаско в реализации национальной космической программы VLS. \"В рамках программы предпринималось три попытки запуска ракеты-носителя в космос\", - сообщил Ю.Арзуманян. Две бразильские ракеты взорвались в полете и не достигли заданной орбиты. При подготовке к пуску третьей ракеты произошла авария на земле. В результате самопроизвольного запуска одного из боковых ускорителей 23 человека погибло.

После срочного запроса Бразилии бригада специалистов из нескольких российских предприятий помогала в расследовании причин аварии. В дальнейшем была сформирована программа по оказанию помощи Бразилии в доведении проекта до логического конца. \"Специалисты КБТМ в ней тоже участвуют. Надеемся, что ракета все-таки полетит, однако она обладает очень низкими возможностями\", - отметил Ю.Арзуманян.

Он также сообщил, что КБТМ участвует еще в одном бразильском проекте в сфере космоса - \"Циклон-4\". Бразилия реализует его совместно с Украиной на основе двустороннего соглашения. КБТМ привлекается украинскими предприятиями (КБ \"Южное\") для создания стартового комплекса. \"Мы готовы участвовать, но для этого необходимы соответствующие межправсоглашения между Россией и Украиной\", - подчеркнул представитель КБТМ.

По его словам, на сегодняшний день конкретных договоренностей относительно формата участия России в этом проекте нет. \"Мы знаем, что и в Бразилии нет однозначного понимания целесообразности этой программы, ее коммерческих перспектив\", - заключил Ю.Арзуманян.

27.08.2008
источник ФГУП \"Рособоронэкспорт\"
по информации АРМС-ТАСС
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 29 серпня 2008 13:45

Космический ракетный комплекс \"Наземный старт\" на Байконуре может обеспечивать до 10 запусков ракет-носителей \"Зенит-3SLБ\" в год
29.08.2008
Космический ракетный комплекс \"Наземный старт\" на космодроме Байконур может обеспечивать до 10 запусков ракет-носителей \"Зенит-3SLБ\" в год, сообщил на пресс-конференции в ИТАР-ТАСС генеральный директор Конструкторского бюро транспортного машиностроения (КБТМ) Алексей Гончар.

\"Комплекс \"Наземный старт\" - это модернизированный комплекс \"Зенит\", создававшийся на Байконуре в 80-е годы прошлого столетия, - напомнил Гончар. - Он создавался для решения широкого круга задач, в том числе и для пилотируемых пусков\". По его оценке, новый комплекс - \"вполне конкурентоспособный, компактный, автоматизированный\". \"Мы уверены, что этот комплекс будет востребован как в рамках Федеральной космической программы, так и в проектах международного сотрудничества, - заметил глава КБТМ. - Мы рассчитываем выполнять не менее двух пусков в год по коммерческим программам. А в целом, можем обеспечить до 10 пусков в год\". По его словам, новые возможности появятся у комплекса в связи с использованием наряду с разгонным блоком ДМ разгонного блока \"Фрегат\".

Первый запуск по программе \"Наземный старт\" был осуществлен с Байконура 28 апреля 2008 года. Ракета-носитель \"Зенит-3SLБ\" успешно вывела в космос израильский спутник \"Амос-3\".

Стартовая масса \"Зенита-3SLБ\" - 466 т, длина 58 м. Ракета-носитель способна выводить на низкие орбиты полезную нагрузку массой до 14 тонн, на геостационарные орбиты - до 1,6 тонны.

В международном проекте \"Наземный старт\" участвуют КБТМ и Ракетно- космическая корпорация \"Энергия\" (Россия), а также КБ \"Южное\" и \"Южмашзавод\" (Украина).

28.08.2008
источник ИТАР-ТАСС
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 03 лютого 2009 17:49

В пятницу, 30 января, со второй попытки был запущен российский спутник \"Коронас-ФОТОН\", сообщаетРИА Новости со ссылкой на представителя Центра управления полетами. Ракета-носитель \"Циклон-3\" стартовала с космодрома Плесецк в Архангельской области в 16:30 по московскому времени. Аппарат должен отделиться от третьей ступени ракеты-носителя в 17:14 по московскому времени.
Первая попытка запустить спутник состоялась в четверг, 29 января. Как сообщается на сайте Института астрофизики МИФИ, который курирует проект \"Коронас-ФОТОН\", в процессе отделения ферм крепления стартового стола от ракеты-носителя, произошел сбой в закрытии дренажного клапана ее второй ступени. Поломка произошла чуть более чем за минуту до запланированного времени старта. Запуск спутника был отложен, а затем перенесен на сутки. Уточняется, что все неисправности были устранены 29 января к 23 часам по московскому времени.

\"Коронас-ФОТОН\" стал третьим спутником, запущенным в рамках программы КОРОНАС (Комплексные орбитальные околоземные наблюдения активности Солнца). Ранее на орбиту были выведены два других спутника - \"Коронас-И\" и \"Коронас-Ф\". Программа КОРОНАС выполняется в рамках Федеральной космической программы России по фундаментальным космическим исследованиям, осуществляемой Роскосмосом. Головной организацией по комплексу научной аппаратуры проекта \"Коронас-ФОТОН\" выступает Московский инженерно-физический институт (МИФИ). Головная организация по бортовому комплексу спутника является Научно-исследовательский институт электромеханики (НИИЭМ).

При помощи установленной на спутнике \"Коронас-ФОТОН\" научной аппаратуры ученые рассчитывают изучить структуру и динамику солнечной короны и переходного слоя солнечной атмосферы, а также нестационарные явления на Солнце. \"Коронас-ФОТОН\" впервые проведет систематические исследования гамма-излучения солнечных энергией до 2000 мегаэлектронвольт.
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Salo
Member
Member
 
Повідомлень: 40
З нами з:
04 лютого 2009 04:07

Повідомлення Salo » 07 лютого 2009 03:29

Украина подписала контракт с \"Космотрасом\" на запуск спутника \"Сич-2\".
РБК-Украина, 06.02.2009, Киев 18:04

Украина подписала контракт с международной компанией \"Космотрас\" на запуск своего спутника \"Сич-2\" с ракетой-носителем \"Днепр\". Об этом сообщил сегодня на пресс-конференции генеральный директор Национального космического агентства Украины Юрий Алексеев. \"Аванс уже проплачен\", - сказал он.
Аппарат запустят на солнечно-синхронную орбиту. Старт намечен на конец 2009 г. - январь 2010 г. Вместе с украинским спутником планируется вывести в космос также британский аппарат. В связи с этим продолжается согласование точной даты запуска.

Украина на февраль 2009 г. запланировала два запуска по программам Морской и Наземный старты.
РБК-Украина, 06.02.2009, Киев 18:30

Украина на февраль 2009 г. запланировала два запуска по программам Морской и Наземный старты. Об этом сообщил сегодня на пресс-конференции генеральный директор Национального космического агентства Украины Юрий Алексеев. В том числе один из запусков запланирован на 26 число.
Корпорация Sea Launch намерена запустить в феврале спутник SICRAL 1B для итальянской компании Telespazio. Аппарат создала компания Thales Alenia Space. Весит он 3,038 т. Спутник предназначен для обеспечения связью Минобороны Италии и стран НАТО.
Компания Land Launch также в феврале намерена вывести на орбиту аппарат Telstar 11N. Спутник собран компанией Space Systems/Loral для фирмы Telesat. Его масса 4,01 т. Аппарат предназначен для предоставления услуг спутниковой связи.
 

Bogdan-The-Kozak
Member
Member
 
Повідомлень: 1032
З нами з:
08 вересня 2007 14:35

Повідомлення Bogdan-The-Kozak » 29 липня 2009 17:30

[29.07.2009 12:00]
Українсько-російська ракета стартує сьогодні з Байконура

Українсько-російська ракета-носій РС-20 («Дніпро») з шістьма супутниками буде сьогодні запущена з космодрому Байконур.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Роскосмосу.

«На космодромі Байконур сьогодні стартовий день: о 22.46 за московським часом планується конверсійний запуск (утилізація) міжконтинентальної балістичної ракети РС-20 методом пуску з попутним виведенням на орбіти шести космічних апаратів», - повідомляє Роскосмос.

Зараз на майданчику 109 космодрому Байконур, де знаходиться шахтна пускова установка зі встановленою в ній ракетою РС-20, проводяться необхідні завершальні операції і перевірки.

На орбіту мають бути виведені супутники:

“ДубаїСат-1\" (DubaiSat-1) - дистанційне зондування землі (190 кг);

\"Деймос-1\" (Deimos 1) - постачання знімків високого часового розділення для спостереження за швидкоплинними явищами, зокрема на користь сільського господарства і охорони навколишнього середовища (90 кг);

\"ЮК ДМС-2\" (UK-DMC 2) - для спостереження за надзвичайними ситуаціями (96,5 кг);

\"НаноСат-1В\" (Nanosat 1B) - телекомунікаційний і науковий космічний апарат для проведення експериментів з нано- і мікротехнології (22 кг);

\"АпрайзСат-3\" (AprizeSat 3), \"АпрайзСат-4\" (AprizeSat 4) - низькоорбітальні космічні апарати зв`язку – по 12 кг.

Замовники апаратів - провідні космічні корпорації ОАЕ, Великої Британії, Іспанії і США.

Як повідомлялося, у зв`язку з підписанням договору СНО-1, який передбачав знищення 50% РС-20 (у класифікації країн НАТО - SS-18 «Сатана»), постало питання про методи скорочення арсеналу цих ракет. Як один із варіантів було запропоновано переобладнати їх в ракетоносії і використовувати для комерційних запусків.

Для реалізації програми створення і подальшої експлуатації ракети-носія «Дніпро» за рішенням Російського космічного агентства і Національного космічного агентства України була створена Міжнародна космічна компанія (ЗАТ) «Космотранс». До її складу входять підприємства і організації Росії і України, що створили ракетний комплекс PC-20 і здійснюють гарантійне і авторське спостереження у процесі його експлуатації, зокрема українське КБ «Південне», яке було розробником міжконтинентальної ракети РС-20. У програмі \"Дніпро\" беруть участь також Казахстан і Туркменія.

Усього за програмою \"Дніпро\" вже запущено більш як 30 космічних апаратів.

Польотна надійність ракети-носія «Дніпро» підтверджена більш ніж 160 запусками (зокрема 5 запусків на навколоземну орбіту).
http://www.unian.net/ukr/news/news-328699.html
Доки Народ не розв’яже своєї головної проблеми – не усвідомить себе Нацією - доти жодна його проблема не буде вирішена на його користь.
УНА-УНСО.
 

Bogdan-The-Kozak
Member
Member
 
Повідомлень: 1032
З нами з:
08 вересня 2007 14:35

Повідомлення Bogdan-The-Kozak » 30 липня 2009 18:02

[30.07.2009 10:44]
Українсько-російська ракета вивела на орбіту шість супутників

Українсько-російську ракету-носій РС-20 («Дніпро») з шістьма супутниками успішно запущено з космодрому Байконур.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Роскосмосу.

«Вчора о 22.46 за московським часом з космодрому Байконур здійснено конверсійний запуск ракети РС-20, яка вивела на орбіту шість космічних апаратів для зарубіжних замовників», - йдеться в повідомленні.

На орбіту виведено супутники:

- ДубайСат-1\" (DubaiSat 1) - дистанційне зондування землі (190 кг);

- \"Деймос-1\" (Deimos 1) - фотографування знімків високого часового розрізнення для спостереження за явищами, що швидко змінюються, зокрема для сільського господарства і охорони навколишнього середовища (90 кг);

- \"ЮК ДМС-2\" (UK-DMC 2) - для спостереження за надзвичайними ситуаціями (96,5 кг);

- \"НаноСат-1В\" (Nanosat 1B) - телекомунікаційний і науковий космічний апарат для проведення експериментів з нано- та мікротехнологій (22 кг);

- \"АпрайзСат-3\" (AprizeSat 3), \"АпрайзСат-4\" (AprizeSat 4) - низькоорбітальні космічні апарати зв`язку – по 12 кг.

Замовники апаратів - провідні космічні корпорації ОАЕ, Великої Британії, Іспанії та США.

Як повідомлялося, у зв`язку з підписанням договору СНВ-1, який передбачав знищення 50% РС-20 (у класифікації країн НАТО - SS-18 «Сатана»), розглядалися питання щодо методів скорочення арсеналу цих ракет. Одним з варіантів було запропоновано переобладнати їх на ракетоносії і використовувати для комерційних запусків.

З метою реалізації програми створення і подальшої експлуатації ракети-носія «Дніпро», згідно з рішенням Російського космічного агентства і Національного космічного агентства України, було створено Міжнародну космічну компанію (ЗАТ) «Космотранс». До її складу входять підприємства і організації Росії і України, що створили ракетний комплекс PC-20 і здійснюють гарантійний і авторський нагляд у процесі його експлуатації, зокрема українське КБ «Південне», яке було розробником міжконтинентальної ракети РС-20. У програмі \"Дніпро\", що реалізовується, беруть участь також Казахстан і Туркменія.
http://www.unian.net/ukr/news/news-328869.html

:D
Доки Народ не розв’яже своєї головної проблеми – не усвідомить себе Нацією - доти жодна його проблема не буде вирішена на його користь.
УНА-УНСО.
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re:

Повідомлення Oleh Nemchinov » 31 липня 2009 08:40

Bogdan-The-Kozak написав:
З метою реалізації програми створення і подальшої експлуатації ракети-носія «Дніпро», згідно з рішенням Російського космічного агентства і Національного космічного агентства України, було створено Міжнародну космічну компанію (ЗАТ) «Космотранс». До її складу входять підприємства і організації Росії і України, що створили ракетний комплекс PC-20 і здійснюють гарантійний і авторський нагляд у процесі його експлуатації, зокрема українське КБ «Південне», яке було розробником міжконтинентальної ракети РС-20. У програмі "Дніпро", що реалізовується, беруть участь також Казахстан і Туркменія.

А до чого тут Туркменістан?
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4010
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re:

Повідомлення alex999 » 31 липня 2009 09:55

Oleh Nemchinov написав:А до чого тут Туркменістан?Особенностями программы «Днепр» являются:

- использование отработанной ракеты и элементов наземной инфраструктуры, имеющих большую лётную историю;
- произведено более 160 пусков базовой МБР РС-20. Из них в программе «Днепр» осуществлено 11 пусков, в результате которых на орбиту выведено 45 космических аппаратов Великобритании, Италии, Саудовской Аравии, Малайзии, Германии, США, Франции, Японии, Египта, Колумбии, Тайланда;
- использование шахтных подземных пусковых установок и минометного способа старта, что дает возможность не подвергать ракету и космическую головную часть метеовоздействию, и длительное время находиться в готовности к пуску;
- возможность предоставления резервной ракеты на период подготовки к пуску основной ракеты;
- использование двух пусковых баз: Космодрома Байконур (Республика Казахстан) и пусковой базы Ясный (Россия);
- использование полей падения отделяющихся частей ракеты в России, Республике Казахстан, Республике Туркменистан и других странах;
- взаимодействие с Федеральным космическим агентством России и Ракетными войсками стратегического назначения, Космическими войсками Министерства обороны России, Национальным космическим агентством Украины.

http://www.kosmotras.ru/program_dnepr/
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re:

Повідомлення Oleh Nemchinov » 31 липня 2009 11:11

alex999 написав:
Oleh Nemchinov написав:А до чого тут Туркменістан?

- использование полей падения отделяющихся частей ракеты в России, Республике Казахстан, Республике Туркменистан и других странах;

Дякую. Так і думав :yes:
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: РН \"Дніпро\", \"Зеніт\", \"Циклон\

Повідомлення Oleh Nemchinov » 01 грудня 2009 13:13

Украинско-российская ракета "Зенит" вывела на орбиту американский спутник связи, передаёт УНИАН. Как сообщили в пресс-службе Российского космического агентства, "30 ноября в 24 мск (23:00 по киевскому - ред.) с космодрома Байконур состоялся пуск ракеты космического назначения "Зенит-2SБ" с разгонным блоком "ДМ-SLБ" ("Зенит-3SLБ") и американским телекоммуникационным космическим аппаратом "Интелсат-15".

Старт ракеты был назначен на 29 ноября, однако перенесен на 30 ноября по техническим причинам.

Космический аппарат Intelsat-15 предназначен для предоставления коммерческих телекоммуникационных услуг (сети передачи данных и телевизионное вещание) для стран Среднего Востока и России. Срок работы спутника - не менее 15 лет, масса - 2,482 тонны.

Трёхступенчатая ракета "Зенит-3SLB" является модернизированной версией ракеты "Зенит-3SL", которая используется для запусков в международном проекте "Морской старт". Эти ракеты изготавливаются на украинских предприятиях КБ "Южное" и ПО "Южмашзавод". Разгонный блок "ДМ-SLБ" разработан в ракетно-космической корпорации "Энергия" имени С.Королева специально под эту модификацию ракеты.

В консорциум "Морской старт", созданный в 1995 году, входят американская компания "Боинг", британско-норвежская компания "Кварнер Групп", конструкторское бюро "Южное", производственное объединение "Южмаш", а также РКК "Энергия" (Россия).

При стартовой массе около 470 тонн, диаметре 3,9 м и длине около 60 м ракета способна вывести на низкую околоземную орбиту более 14 тонн полезного груза, а на геопереходную орбиту - 3,75 тонны.

Старт другой российско-украинской ракеты-носителя "Зенит-3SLB" с малайзийским спутником связи Measat-3а пришёлся на июнь этого года.

Кстати, Украина входит в число стран - лидеров мирового рынка пусковых услуг по количеству запусков ракетоносителей собственного производства. В 2005-2006 годах она занимала в этом рейтинге 3-е место после РФ и США, в 2007 году, согласно предварительным оценкам, 5-е место с долей рынка в 8%.

http://rus.newsru.ua/ukraine/01dec2009/raketa.html
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: РН \"Дніпро\", \"Зеніт\", \"Циклон\

Повідомлення Oleh Nemchinov » 02 грудня 2009 22:38

Бразилія дасть Україні космічний кредит
02.12.2009___ www.ПРАВДА.com.ua

Бразилія готова надати Україні кредит для завершення фінансування української частини українсько-бразильського проекту "Циклон-4".

Про це повідомив президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва під час зустрічі у розширеному складі з українською урядовою делегацією на чолі з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

"Ми взяли зобов’язання працювати з нашим Банком економічно-соціального розвитку для того, щоб цей кредит був виділений Україні. Ми не маємо права залишити такий проект, який вже на 75% виконано", - сказав да Сілва.

Водночас президент Бразилії повідомив, що внутрішні проблеми в Бразилії уже подолані, вирішено деякі проблеми стосовно проекту "Циклон", які були у самій Бразилії.

"Тепер у нас є проблема в Україні, яка полягає у необхідності дофінансування цього проекту у розмірі 25%", - додав він.

Да Сілва також зауважив, що реалізацію спільного проекту у космічній галузі буде завершено у 2010 році.

У свою чергу Тимошенко також назвала цей проект дуже важливим для України.

"Якщо підтримка двох урядів, двох президентів буде відносно програми "Циклон-4", ми будемо мати успішний спільний космічний проект. Ми дуже цінуємо співпрацю в цьому напрямку", - підкреслила Тимошенко.

УНІАН

http://www.pravda.com.ua/news/2009/12/2/106357.htm
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7629
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: РН \"Дніпро\", \"Зеніт\", \"Циклон\

Повідомлення Oleh Nemchinov » 12 лютого 2010 16:04

Уряд затвердив перелік стратегічних інвестпроектів

Кабінет міністрів України затвердив перелік інвестиційних проектів, які мають стратегічне значення для економічного розвитку держави.
Відповідну постанову уряду від 23 грудня №1429 оприлюднено на сайті Верховної Ради.
Згідно з документом, до переліку включено 9 інвестпроектів.
У сфері енергетики стратегічними інвестпроектами визначено виробництво вітрових електроустановок високої потужності (відповідальне за реалізацію проекту - Національне космічне агентство України (НКАУ)) і модернізацію діючих і будівництво нових ТЕС (Міністерство палива та енергетики).
У сфері транспорту – організація швидкісних пасажирських перевезень у Києві (Міністерство транспорту та зв`язку, ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»), будівництво авіаційного логістичного центру (Київська облдержадміністрація).
Крім того, на рівні регіонів пріоритетними інвестпроектами визначено будівництво комплексів із переробки твердих побутових відходів (Міністерство з питань житлово-комунального господарства, місцеві адміністрації), а також створення індустріальних парків (облдержадміністрації).
До стратегічних проектів віднесено виготовлення космічного ракетного комплексу «Циклон-4» (НКАУ), а також будівництво заводу з фракціонування плазми крові та створення системи забезпечення населення препаратами крові (Міністерство охорони здоров`я).

http://economics.unian.net/ukr/detail/36540
Прийшла повістка - іди служити!
 

Далі

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей