Про \"Єврофайтер\"

Модератори: Global Moderators, News

Dragoon
Member
Member

Про \"Єврофайтер\"

Повідомлення Dragoon » 18 серпня 2006 23:04

Примерно 10 миллиардов фунтов стерлингов получит Великобритания за поставку в Саудовскую Аравию боевых самолетов \"Еврофайтер\", пишет лондонская газета \"Файнэншл таймс\".
По ее информации, стороны уже достигли соглашения, согласно которому 72 новых самолета, произведенных компанией \"Би-Эй-И Системс\" (BAE Systems) отправят в Саудовскую Аравию в течение ближайших 25 лет.

Они призваны заменить стоящие на вооружении в Саудовской Аравии самолеты типа \"Торнадо\".

Кроме того, Великобритания займется и поставкой боеприпасов, запчастей и различного оборудования для продаваемых самолетов. Это должно принести дополнительный доход в 5 миллиардов фунтов стерлингов.

По данным газеты, часть доходов получат компании из Франции, Германии и Италии, также участвующие в производстве \"Еврофайтеров\", но львиную долю заработка получит все же \"Би-Эй-И Системс\".

Интерфакс
Зображення

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 19 серпня 2006 09:36

мені трохи інша інфа попадалася
http://lenta.ru/news/2006/08/15/saudi/
там пишуть шо їх закупають не замісь Торнадів а замісь Тайгерів, шо в принципі логічно, Торнади ще політають, а Тайгери то вже реліквія...
хтось знає які політичні причини мотивують такий вибір? тіпа диверсифікація постачальників чи америка боїться дружнім арабам сучасну техніку поставляти?
\"єслі б я бил султан\" (с) я б собі Репторів накупив
мені здається шо всі ці єфро-літаки робляться не стільки для війни скільки для завантаження ВПК, підтримки високотехнологічних галузей та шоб забеспечити робочі місця, яскравий тому приклад попередник Тайфуна - Торнадо

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 19 серпня 2006 11:04

denysenko написав:"єслі б я бил султан" (с) я б собі Репторів накупив

А чому саме їх? А "султан" український? Тобто "Собі" це Україні? І скількі Ви би їх "прикупили"?

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 19 серпня 2006 12:15

Oleh Nemchinov написав:
denysenko написав:"єслі б я бил султан" (с) я б собі Репторів накупив

А чому саме їх? А "султан" український? Тобто "Собі" це Україні? І скількі Ви би їх "прикупили"?

ні це я про їхнього "султана" тобто саудідського короля, оце людині фарт, відчуває себе людина на ринку озброєнь як я після получки у дешевому супермаркеті :)

а от "єсліб я бил..." головнокомадуючим ЗСУ то я б спробував сового часу долучитися до проекту JSF, але то мої хфантазії...

Dragoon
Member
Member

Повідомлення Dragoon » 19 серпня 2006 14:15

denysenko написав:там пишуть шо їх закупають не замісь Торнадів а замісь Тайгерів

згоден, це більше схоже на правду
denysenko написав:хтось знає які політичні причини мотивують такий вибір? тіпа диверсифікація постачальників чи америка боїться дружнім арабам сучасну техніку поставляти?

або араби бояться повністю залежати від американців
Зображення

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 21 серпня 2006 11:16

denysenko написав:
а от "єсліб я бил..." головнокомадуючим ЗСУ то я б спробував сового часу долучитися до проекту JSF, але то мої хфантазії...

Чому?

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 21 серпня 2006 13:25

бо літак гарний, 5-те покоління, тай він мені просто подобається

мігі і сушки канешно звичніше та дешевше але купівля зброї то нетільки економічний а перш за все політичний факт

Dragoon
Member
Member

Греція припиніла закупівлю \"Еврофайтерів\"

Повідомлення Dragoon » 22 серпня 2006 00:15

Військова рада Греції припинила реалізацію проекту вартістю 5,8 млрд. дол. по закупівлі 60 винищувачів четвертого покоління Ef-2000 \"Еврофайтер\".
Пріоритет відданий американському контракту по закупівлі 30 винищувачів F-16c/d Блок.50/52 вартістю 2 млрд. дол. Проте, слід зазначити, що програма закупівлі винищувачів Ef-2000 \"Еврофайтер\" ще остаточно не відхилена, хоча її фінансування в програмі закупівель ВВТ на 2006-2010 рр. не заплановано. Наступна закупівля партії винищувачів четвертого покоління буде проведена в рамках програми 2011-2015 рр. На дану програму планується виділити близько 18 млрд. дол. У програмі закупівель ВВТ на 2006-2010 рр. Грецією заплановано придбання 20 транспортних вертольотів Nh-90 (вартість більше 1,2 млрд. дол.), 6 фрегатів (франко-італьянськая програма FREMM - 300-400 млн. за кожен фрегат), 5 літаків базової патрульної авіації (постачальник не визначений), 400 ББМ (постачальник не визначений). На реалізацію програми планується витратити 13,6 млрд. дол., з них 10,11 млрд. дол. було виділено попереднім урядом, інші 3,5 млрд. дол. було виділено новим урядом як збільшення витрат на оборону.
Зображення

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 22 серпня 2006 11:29

denysenko написав:бо літак гарний, 5-те покоління, тай він мені просто подобається
мігі і сушки канешно звичніше та дешевше але купівля зброї то нетільки економічний а перш за все політичний факт

Гарний хлопець, як і гарний літак це не прфесія :D
Яким чином ми могли туда влізти?

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 22 серпня 2006 12:00

а я звідки знаю? :)
але якшо серьйозно то компанія зібралася дуже строката Британія, Голандія, Італія, Данія, Австралія, Туречина, Канада, Норвегія, Ізраїль - то чим Україна гірше?
Взагалі 35-ий досить цікава платформа, стелс, зброя схована у корпус, як у всіх американців безмежний модернізаційний потенціал. Тай ставити на озброєння саме американську зброю - політично доцільно
але це вже скоріше до гілки альтернатива

Dragoon
Member
Member

Повідомлення Dragoon » 22 серпня 2006 12:20

\"...где деньги Зин?...\" :)
Зображення

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 22 серпня 2006 14:19

denysenko написав:Взагалі 35-ий досить цікава платформа, стелс, зброя схована у корпус, як у всіх американців безмежний модернізаційний потенціал. Тай ставити на озброєння саме американську зброю - політично доцільно

Євроінтеграція менш доцільна аніж атлантична?

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 22 серпня 2006 14:24

Oleh Nemchinov написав:Євроінтеграція менш доцільна аніж атлантична?

Є у цій заяві раціональне зерно. Бо коли будуть заворушення у Паризьському халіфаті...

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 22 серпня 2006 14:29

Dragoon написав:"...где деньги Зин?..." :)

все одно чи з грошами чи без через кількато років питання закупівлі/будівництва перспективного літака стане, звичайно як це вже писалося в іншому розділу спершу треба видавити все шо можна з модернізації існуючого парку, але на перспективу треба думати. більшість країн учасниць консорциуму планує закупівлю 35-тих аж на 2012-15рр от якраз тоді вони і нам знадобляться
шляхи тут три
1. до дяді вані по сушки
2. до тьоті нати по б/у-шні єф-ки
3. чи закладатися на купівлю сучасного бойового комплексу, а тут вибір невеликий 35-ка, хранцузи, єурохфайтер, шведи... усьо. то політично правильний вибір - 35-ка
ІМХО

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 22 серпня 2006 14:32

denysenko написав:тут вибір невеликий 35-ка, хранцузи, єурохфайтер, шведи... усьо. то політично правильний вибір - 35-ка

А ще китайці і росіяни

Далі

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей