Розробка власного ЗРК

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 3223
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 11 травня 2018 20:01

kraz750 написав:ссылка не открывается


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...
 

kraz750
Member
Member
 
Повідомлень: 140
З нами з:
31 серпня 2014 13:49

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення kraz750 » 11 травня 2018 20:09

Дякую!
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 3223
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 14 травня 2018 00:56

Створення нових функціональних матеріалів для надвисокочастотної техніки

Зображення

Розроблено склади славсонітової кераміки для експлуатації виробів при ттемпературах до 1500 °С, що є найсуттєвішою перевагою на відміну від зарубіжних та вітчизняних аналогів. Наприклад, КДНВП «КВАРСИТ» використовує кварцову кераміку максимальна температура експлуатації якої складає 1200 °С, а ФДУП «Технологія» Росія кераміку складу ОМТ-357 з максимальною температурою експлуатації 1000 °С. Що стосується фізико-механічних та електродинамічних властивостей розробленої кераміки, то вони відповідають основним вимогам, висунутим до експлуатації РПМ, ГОСТ 20419-83 та знаходяться на рівні світових аналогів (табл. 1).


Зображення

Отримані матеріали пройшли дослідно-промислові випробування: у КНУ ім. Т. Шевченка (кафедра теоретичної та квантової радіофізики) проведено електродинамічні дослідження, на базі ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» проведено випробування в якості радіопрозорих елементів конструкцій із композитних матеріалів; в КДНВП «Кварсит» ДК «Укроборонпром» розроблена славсонітова кераміки була успішно використана при створенні зразків радіопрозорих обтічників, які можуть використовуватися як захисний відсік ракет самонаведення. Всі наведені вище матеріали щодо практичної цінності результатів роботи підтверджуються відповідними актами випробування та впровадження.


Проведено розробку технологічних параметрів отримання заготовок обтiкачiв ракет самонаведення за керамічною технологією. Робота складалась з ряду етапів: підготовки синтезованої маси, формуванні виробів, термообробки, механічної обробки, радіотехнічного налаштування та процедурою зміцнення виробів методом іонної обробки. Попередньо синтезовані композиції на основі складів розроблених в НТУ «ХПІ» піддаються подрібненню до максимального розміру 50 мм та послідуючим мокрим помелом у ситалових шарових млинах до необхідної тонини, вологості, густини шлікеру та іншими заданими властивостями. Наступна стадія технологічного процесу складалася зі стабілізації шлікеру та формовки виробу у спеціальних гіпсових формах, які повинні відповідати за геометричними параметрами майбутній заготовці. Після процесу сушки відбувається процес випалу з послідуючою механічною алмазною обробкою. На стадії радіотехнічної настройки та доводки виріб проходив радіотехнічне налаштування на проходження необхідного частотного діапазону на спеціальних радіотехнічних стендах. Останніми стадіями технологічного процесу були процедури зміцнення методом іонної обробки та зборки виробу з металевим кільцем, яке з’єднує виріб з майбутньою ракетою.


http://www.kdpu-nt.gov.ua/sites/default ... at_29.docx
https://mon.gov.ua/storage/app/media/ne ... stitut.pdf
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ...
 

Аватар користувача
stailker
Member
Member
 
Повідомлень: 1021
З нами з:
27 лютого 2016 11:49

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення stailker » 11 липня 2018 10:20

Испытания новых ПЗРК "Перун" польского производства завершились неудачей. Об этом сообщает ТАСС со ссылкой на польскую газету Rzeczpospolita.

По данным газеты, первое испытание новой ракеты осенью прошлого года провалилось из-за взрыва в стартовом двигателе. "Так же завершились тесты в апреле и в июне этого года", - пишет издание.

Договор о поставке польской армии 1 тыс. 300 ракет "Перун" (другое обозначение "Гром-М") и 420 пусковых установок стоимостью в 932 млн злотых (свыше $252 млн) был подписан Министерством национальной обороны страны с компанией Mesko S.A, входящей в концерн Polska Grupa Zbrojeniowa, в декабре 2016 года.

"ПЗРК "Перун" должны были заменить находящиеся ныне на вооружении ПЗРК "Гром", - указывает газета. - Новые ракеты должны были превзойти американские Stinger. Однако разработчик столкнулся с проблемой качества". Планировалось, что вся партия "Перунов" будет поставлена в войска в 2017 - 2022 годах. По сведениям газеты, разработка новых ПЗРК велась в течение шести лет.

ПЗРК "Перун" предназначается для уничтожения вертолетов, самолетов и беспилотников на высотах от 10 м до 4000 м и на расстоянии от 500 м до 6500 м от оператора. По сравнению с ПЗРК "Гром" новые ракеты обладают большим радиусом действия. На них также установлена цифровая головка самонаведения нового поколения и взрыватель дистанционного действия, подрывающий ракету на подлете к цели, что увеличивает ее поражающую силу.
 

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron