БЕ-200

Модератори: Global Moderators, News

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 17 вересня 2009 12:18

бамбока написав:Так, что без обид, вы меня сначала не правильно поняли

Пробачте, але це Ви неясно сформулювали свою думку:
бамбока написав:расположение крыльев как у А-10
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 17 вересня 2009 19:42

бамбока написав:Я любитель авиации на уровне дилетанта.

Не желаете поучаствовать в форуме физиков-ядерщиков? :shock:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

бамбока
Member
Member

Re: БЕ-200

Повідомлення бамбока » 19 вересня 2009 12:37

Уважаемый Аdam. Вообще манера Вашего общения меня удивляет. Лично я на форумах пытаюсь почерпнуть для себя что то новое и признаю, что во многих вопросах я действительно дилетант, как и многие здесь (которые нахватавшись вершков из литературы. строят из себя корифеев в данной области). Вот только Вы уважаемый ничего интересного по сути вопроса о Бе-200 и его сравнительных характеристик с Ан-32П на форум не выложили. Жаль. Ерничать умею и я. Можете меня забанить в третий раз. Кстати это единственный военный форум попавшийся мне, где модераторы ведут себя так некрасиво к обыкновенным пользователям.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 19 вересня 2009 13:31

Я готовий пояснити свою позицію.

Це дуже добре, що Ви (як і інші, як і я) берете участь у форумі, щоб навчитися новому. А ось у цій гілці Ви із виглядом суперексперта наробили одразу декілько суттєвих помилок. Я не знаю, як звикли Ви, але особисто для мене звично, що якщо я хочу щось узнати, то запитую, а не роблю зауваження з термінологією на кшталт "волны падали стремительным домкратом"! А подивіться на Вашу критику конструкції літака в темі, що присвячена Ан-32: viewtopic.php?f=44&t=8747 Це ж жах!!! Замість того, щоб запитатися про річ Вам невідому, Ви розкритикували те, на чому не знаєтеся!

Будь ласка! Вчиться! Вчиться разом зі мною, а не висловлюйте власні ділетантські припущення з виглядом знавця. Тоді і не будетет отримувати зневажливі характеристики.

Щодо Вашіх банів, то це робив не я, хоча передивився їх і погоджуюся. Є вимоги Правил Форуму, Ви при реєстрації погодилися їх виконувати, які образи?

Щодо суворої політики модераторів. Дійсно, вона сувора. В чому причини?
1. Засновники цього форуму - колишні учасники форуму ВИФ2не й звикли до суворого модерування. Нічого не вдієш.
2. Форум поступово розвинається, у його роботі беруть участь багато фахівців своєї справи, які готові поділитися знаннями. Одночасно "інтернет-хвилі" заносять і багато мусора, що лише постіно флудить в околополітичних тематах. Такі мене ДУЖЕ дратують. Але Ви в їх коло не входити. Отже я особисто до Вас відношусь неупереджено. Меньше максималізму - більше співпраці, і все у нас буде гаразд!
:beer:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

бамбока
Member
Member

Повідомлення бамбока » 19 вересня 2009 13:46

Благодарю за исчерпывающий ответ. Я ждал худшего. Что касается АН-32 (аэродинамические гребни обозвав галифе), то я признаю, что был некорректен и глуп. Тем более это один из лучших (как для меня) самолетов. В следующий раз постараюсь держать себя рамках знаний и быть более корректен в оценках.

stailker
Member
Member

Повідомлення stailker » 27 червня 2017 22:20

26 июня 2017 г. в Таганроге подписан контракт между ПАО "ТАНТК им. Г.М. Бериева" и китайской компанией Leader Energy Aircraft Manufacturing Co. Ltd. на поставку двух самолетов-амфибий Бе-200 с опционом на еще два Бе-200 в Китайскую Народную Республику. Данный контракт стал развитием меморандума о взаимопонимании и сотрудничестве, подписанного во время Международной авиационно-космической выставки Airshow China 2016.
Кроме того, подписаны контракты на поставку 2 самолетов-амфибий Бе-103 и организацию их лицензионного производства, создания сервисного центра по техническому обслуживанию самолетов-амфибий и школы для обучения летного и технического состава на территории Китайской Народной Республики.

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей