Суднобудівні заводи

Модератори: Global Moderators, News

Josiah
Member
Member

Re: Суднобудівні заводи

Повідомлення Josiah » 28 вересня 2018 23:47

Порошенко вимушений позбуватися цього активу, так як скоро вибори, а на нього вішають "заробляє на війні".

І зовсім не тому що аренда приміщень стала приносити значно менше прибутку, а борги накопичились.
"Майте чудову каву"

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 29 вересня 2018 03:27

Josiah написав:
Порошенко вимушений позбуватися цього активу, так як скоро вибори, а на нього вішають "заробляє на війні".

І зовсім не тому що аренда приміщень стала приносити значно менше прибутку, а борги накопичились.

На фоні прибутків від корпорації Рошен, такий актив, як Ленкузня (включно з боргами) менший за статистичну похибку. Тому, тільки 5-та колона та ідіоти розказували басні про "заробляє на війні". Можливо Порошенко мріяв займатися і суднобудуванням, але в Криму завод віджали росіяни, Ленкузня стала негативним політичним фактором. Було прийнято рішення позбутися цього активу перед виборами. Бажаючих займатися суднобудуванням не знайшлося, тому все майно вивели на інше підприємство, щоб для нового власника спростити організаційну процедуру виведення землі та майна, наприклад, під забудову. На виході всі будуть щасливі: 1. Заспокояться "активісти" зі своїми "заробляє на війні та не будуть цим знижувати рейтинг Порошенко. 2. Команда Порошенко скидає баласт і не буде морочити голову з тим, де взяти замовлення, як розвивати підприємство і т.д. 3. Кияни отримають ще один житловий комплекс.
Залишається лише одне питання, а хто будет катери для нашої армії будувати? Новинський з Тігіпко, чи "активісти" разом з п'ятою колоною? Будемо надіятися на б/у зі США та ЄС. Судноремонтні підприємства є у Миколаєві, навіть у складі Укроборонпрому. В разі чого, списані катери з тієї ж Данії перероблять під Нептун. Перемога?
"Зрадофілам" хоч тризуб над Кремлем постав – скажуть, що криво (С) Порошенко

Josiah
Member
Member

Повідомлення Josiah » 29 вересня 2018 11:30

"Активісти з ружжом біля голови примушують Порошенка продавати завод Тігіпку, так би він ніколи нічого не продав Новінському бо він дуже патріот. Він просто ніяк не може протистояти активістам, це вони насправді керують не тільки державою але і порошенковим приватним бізнесом"
Ага, звичайно.

На фоні прибутків від корпорації Рошен, такий актив, як Ленкузня (включно з боргами) менший за статистичну похибку.

В те що Порошенко не вираховує свої прибутки копійка до копійки можна було б повірити, якби членкузня не "переробляла" проекти ДЦПК щоб не відраховувати ДЦПК за "Гюрзу" і "Кентавр" (і проект "Лань"/"Каракал" теж виявився "творчо переосмисленим").

Залишається лише одне питання, а хто будет катери для нашої армії будувати? Новинський з Тігіпко

Впевнений що такий зацікавлений у кораблебудуванні патріот як Порошенко прорахував це і вже домовився зі своїми друзями Тігіпком і Новінським про, наприклад, будівництво творчо переосмиленної "Лані".
"Майте чудову каву"

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 29 вересня 2018 12:06

Josiah я розумію, що Вам хочеться демонізувати Президента України, формувати образ "бариги мєлочної". Я вже Вам пояснював, чому тільки представники 5-ї колони та ідіоти кричать про "заробітки на війні". Додам більше, Порошенко за останні 4 роки витратив більше 500 млн. грн. на підтримку армії, а загалом більше 1 млрд. грн. за благодійні проекти. Назвіть мені хоч одного крупного українського бізнесмена, який витрачає значні ВЛАСНІ кошти на Україну. А Ви і далі несете ахінею про "копійка до копійки".

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 29 вересня 2018 12:51

Josiah написав:", якби членкузня не "переробляла" проекти ДЦПК щоб не відраховувати ДЦПК за "Гюрзу" і "Кентавр" (і проект "Лань"/"Каракал" теж виявився "творчо переосмисленим").

"Членкузня" переделала проэкт ИПЦК , что бы сделать его собственным проектом. Качество у киевского завода плохое - с этим никто не спорит.
Но где ИПЦК могли бы делать Кентавры, Лани? На заводе Новинского? Или в Болгарии?

yaros-s
Member
Member

Повідомлення yaros-s » 29 вересня 2018 13:58

kraz750 написав:
Josiah написав:", якби членкузня не "переробляла" проекти ДЦПК щоб не відраховувати ДЦПК за "Гюрзу" і "Кентавр" (і проект "Лань"/"Каракал" теж виявився "творчо переосмисленим").

"Членкузня" переделала проэкт ИПЦК , что бы сделать его собственным проектом. Качество у киевского завода плохое - с этим никто не спорит.
Но где ИПЦК могли бы делать Кентавры, Лани? На заводе Новинского? Или в Болгарии?

Нибулон?

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 29 вересня 2018 13:58

Ось і все...
Порошенко: Я не маю бізнесу в Росії, звинувачую опонентів у брехні.
"У мене був бізнес в Росії до війни, але війна всі поміняла. І тепер я хочу, щоб усі почули – у Порошенка бізнесу в Росії немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, ніякого іншого", - сказав президент.
"Я не виправдовуюся, а навпаки, я напряму звинувачую своїх політичних опонентів в Україні у відвертій брехні, чорному піарі, підіграванні російській пропаганді, дуже добре скоординованій, в жадобі за будь-яку ціну прийти до української влади".
Порошенко також згадав, що днями компанія, яка управляє його активами, змогла домовитися про продаж "Кузні на Рибальському".
"Оскільки це підприємство об'єктивно не може не грати помітної ролі у зміцненні обороноздатності держави…, хочу повною мірю уникнути конфлікту інтересів, тому хай у нього буде інший власник
. Але власник має бути вітчизняний", - підкреслив він

А куди пропав alex999? Здійснилася його мрія про "бариг" і українську економіку.

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 29 вересня 2018 14:32

Volodya написав:Тепер подивимось, що буде з Ленкузнею без Порошенка.

Будуть замовлення з держбюджету, будуть клепати Гюрзу. Не буде - збанкрутують. Черкаський автоскладальний Вам за взірець.

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 29 вересня 2018 14:44

kraz750 написав: Но где ИПЦК могли бы делать Кентавры, Лани? На заводе Новинского? Или в Болгарии?

В 2009 році була така процедура

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 року № 200-2 “Про основні показники державного оборонного замовлення на 2009 рік” Міністерством оборони України передбачається укладання у 2009 році державного контракту на будівництво кораблів класу “корвет” для потреб Збройних Сил України.

Згідно з вимогами Закону України “Про державне оборонне замовлення” та постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 року № 2244 “Питання державного оборонного замовлення” Міністерством оборони України було організовано проведення процедури з вибору виконавця державного оборонного замовлення щодо будівництва кораблів класу “корвет”.

На підставі проведених Міністерством оборони України маркетингових досліджень та аналізу виробничих можливостей суднобудівних підприємств у ході проектування Казенним підприємством “Дослідно-проектний центр кораблебудування”, конкурсною комісією Міністерства оборони було затверджено процедуру вибору виконавця – закритий конкурс, відповідну конкурсну документацію та визначені можливі учасники конкурсу.

Чи було щось подібне при нинішніх "найбільш-проукраїнських" керманичах-альтруістах?

З висоти мого невігластва, з 150-250 тонною ОВРою, мені здається, впорався б КССРЗ.

http://www.kssrz.com.ua/index.php/news/ ... nal-vessel
http://www.kssrz.com.ua/index.php/news/ ... nal-vessel

І чим Вас не влаштовує ЧСЗ? Там, наче, пєтін "протеже" в керівниках. І проблем з будівництвом корвета не було.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

vovic
Member
Member

Повідомлення vovic » 29 вересня 2018 15:48

yaros-s написав:Нибулон?

ИМХО Нібулону байдуже. Там своє роблять.

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 29 вересня 2018 19:07

alex999 написав:

І чим Вас не влаштовує ЧСЗ? Там, наче, пєтін "протеже" в керівниках. І проблем з будівництвом корвета не було.

ЧСЗ был бы самым оптимальным вариантом, он как и ИПЦК тоже в госсобственности и с составе Укроборонпрома.

Но у ЧСЗ еще не погашены долги, а это помеха взять кредит, заключить договор о покупке комплектующих в Европе .

И опять же старые нерешенные проблемы -нет специалистов, нет станков

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 29 вересня 2018 19:16

kraz750 написав: ЧСЗ ... тоже в госсобственности и с составе Укроборонпрома.

Ви ЧСЗ з ДП "МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД" не плутаєте?
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 29 вересня 2018 20:35

alex999 написав:
kraz750 написав: ЧСЗ ... тоже в госсобственности и с составе Укроборонпрома.

Ви ЧСЗ з ДП "МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД" не плутаєте?

Да, спутал с бывшим заводом 61 комунаров

Josiah
Member
Member

Повідомлення Josiah » 29 вересня 2018 23:48

А зачем им было делать его "собственным проектом", кроме как уклониться от выплат ДЦПК? Они могли бы просто исполнять проект ДЦПК без изменений, ну или заказывать внесение изменений тому же ДЦПК, если очень нужно. Тогда, полагаю, и с качеством было бы меньше проблем.

У меня вот это вызывает главное возмущение. Ну сунул ты заказ на катера на собственный завод, ну ладно, черт с ним. Но делать их "делать собственным проектом" чтобы деньги оригинальным разработчикам не платить это же совсем уже мелочное свинство. Тем более что никаких серьезных разработчиков на кузне нет и катера от этих изменений не улучшились.
Особенно если посмотреть на одоробло в которое превратился проект "Лани".

А потом замполиты начинают рассказывать что ультрапатриотическому Тигипке наш Батя сплавил завод из-за ужасных активистов.

Назвіть мені хоч одного крупного українського бізнесмена, який витрачає значні ВЛАСНІ кошти на Україну.

Ой, за це я не переживаю, він все відбив. Он інший видатний патріот, Рінат Ахмєтов, теж постійно займається благодійністю і відправляє вантаж за вантажем на Донбас. І нічого, багатіє стаханівськими темпами, і все чесно і без жодної допомоги з боку діючої влади.
"Майте чудову каву"

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 30 вересня 2018 01:57

Josiah написав:Ой, за це я не переживаю, він все відбив. Он інший видатний патріот, Рінат Ахмєтов, теж постійно займається благодійністю і відправляє вантаж за вантажем на Донбас. І нічого, багатіє стаханівськими темпами, і все чесно і без жодної допомоги з боку діючої влади.

Давайте почнемо відповідати за свої слова:
1. Доведіть те, що Порошенко "все відбив". Згідно даних Форбс за останні 4 роки його статки зменшилися у два рази. Одна тільки фабрика в Ліпецьку коштувала близько 200 млн. доларів. На чому аргументуються Ваші слова?
2. Доведіть те, що Ахметов фінансово допомагає ЗСУ, оскільки я читав, що він принципово відмовляється допомагати армії. Його вантажі на окуповані території мене мало цікавлять.
3. Наведіть хоч один приклад, коли крупний український бізнесмен або політик пожертвував значну суму на армію відповідно до розмірів своїх статків. Порошенко пожертвував понад 500 млн. грн. І ми всі знаємо про сотні снайперських комплектів для полка спецназу, про гроші на відновлення ППО та інше. Чим допомогли інші політики? У тієї ж Тимошенко є гроші на багатомісячну рекламу по всій Україні задовго до виборів, то чому вона не змогла знайти гроші, щоб допомогти армії?

Поперед.Далі

Повернутись до Флот

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей