Озброєння кораблів

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
stailker
Member
Member
 
Повідомлень: 1088
З нами з:
27 лютого 2016 11:49

Re: Озброєння кораблів

Повідомлення stailker » 03 травня 2017 08:41

Зображення
 

Аватар користувача
pustomelyk
Member
Member
 
Повідомлень: 1794
З нами з:
23 серпня 2008 00:10
Звідки: Київ

Re: Озброєння кораблів

Повідомлення pustomelyk » 19 серпня 2018 10:29

Шоу-показ роботи системи стабіліхації модуля БМ-5М.01 Катран-М. Зі склянкою :D
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Озброєння кораблів

Повідомлення alex999 » 16 вересня 2019 08:10

Експортна ціна торпеди ТЭ-2-01 - 827 085 дол.

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Озброєння кораблів

Повідомлення alex999 » 17 жовтня 2019 09:11

Прокурора військової прокуратури Південного регіону України Градовський Є.Ю. звернувся до Очаківського міськрайонного суду Миколаївській області із клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів . Своє клопотання обґрунтовував тим, що ним здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42019160690000036за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, вчиненого за наступних обставин.

Службові особи військової частина А2637 (м. Очаків Миколаївської області), діючи всупереч інтересам служби, упродовж 2018 року вчинили зловживання службовим становищем в інтересах ТОВ Науково- виробнича компанія Техімпекс , що виявилося в укладенні з вказаним суб`єктом господарювання, який не мав відповідних спеціалістів та потужностей для ремонту мінно-торпедного озброєння, договору № 22 від 12 березня 2018 року на проведення середнього ремонту 3 виробів протичовнових торпед типу СЄТ-65 на суму понад 67 млн. гривень, а також у прийнятті та оплаті вказаному товариству неналежним чином виконаних робіт з ремонту вказаних виробів.

В клопотанні слідчий посилається на те, що в рамках досудового розслідування по вказаному кримінальному провадженню виникла необхідність в отримані тимчасового доступу до документів, які знаходиться у володінні військової частини А2637 (вул. Старофортечна, 23, м. Очаків, Миколаївська область) або в її структурних підрозділах де б вони не знаходились, а саме до всіх наявних документів з приводу укладання, реалізації та виконання договору № 22 від 12.03.2018р., укладених з ТОВ Науково-виробнича компанія Техімпекс (код ЄДРПОУ 32499006).Дані документи мають суттєве значення по справі та можуть бути використанні , як докази по вказаному кримінальному провадженню.

https://opendatabot.ua/court/84389412-4 ... 31619312ea

Спочатку підписали договір, а потім, майже через рік, вирішили почитати - як же воно ремонтується.

Цікаво, кому і скільки гешефту відслюнявив славнозвісноприватноунікальний техімпекс з тих 67 млн.?


Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Озброєння кораблів

Повідомлення alex999 » 31 березня 2020 07:21

ТРАНСПОРТНО-ПУСКОВИЙ КОНТЕЙНЕР РАКЕТИ

Зображення

Корисна модель належить до ракетної галузі, а саме до наземного обладнання, і може використовуватися у транспортно-пускових контейнерах (ТПК), які розміщуються у пускових установках (ПУ) різного базування, наприклад у ПУ надводних кораблів і підводних човнів.


В основу корисної моделі поставлена задача створення удосконаленої конструкції ТПК ракети, яка б забезпечувала підвищення його експлуатаційних якостей шляхом уведення в нього нових елементів і технічних рішень, таких як: наявність змінного кільцевого елемента, один торець котрого сполучається з відповідним торцем стакана, і змінною хрестовиною з балоном наддуву, заповненим газом, що не підтримує горіння, при цьому через змінний кільцевий елемент пропускаються поздовжньо розташовані різьбові елементи, за допомогою котрих останній з'єднується з стаканом, а за допомогою поздовжньо і радіально розташованих відривних елементів змінний кільцевий елемент скріплюється з головним обтічником ракети, причому останній виконується частково виступаючим з стакана і одночасно виконує роль передньої кришки корпусу ТПК, а змінна хрестовина встановлюється рознімно всередині корпусу між ракетою і задньою кришкою, що дозволяє спростити конструкцію ТПК і забезпечити можливість багаторазового використання корпусу ТПК.

Поставлена задача вирішується таким чином, що запропонований ТПК ракети, який містить герметичний корпус у вигляді стакана з передньою і задньою кришками з ущільненням, всередині корпусу встановлена ракета з головним обтічником, причому ТПК виконаний всередині з обтюратором, кронштейнами і відривними елементами фіксації і утримання ракети, згідно з корисною моделлю, оснащений змінним кільцевим елементом, один торець котрого сполучений з відповідним торцем стакана, і змінною хрестовиною з балоном наддуву, заповненим газом, що не підтримує горіння, при цьому через змінний кільцевий елемент пропущені поздовжньо розташовані різьбові елементи, за допомогою котрих останній з'єднаний з стаканом, а за допомогою поздовжньо і радіально розташованих відривних елементів змінний кільцевий елемент скріплений з головним обтічником ракети, причому останній виконаний частково виступаючим з стакана і одночасно виконує роль передньої кришки корпусу ТПК, а змінна хрестовина встановлена рознімно всередині корпусу між ракетою і задньою кришкою.

Для пояснення запропонованого ТПК додаються креслення та його детальний опис. На кресленнях зображено:
- на фіг. 1 - загальний вигляд ТПК;
- на фіг. 2 - вигляд А фіг. 1 (вигляд зверху);
- на фіг. 3 - розріз В-В фіг. 2 (пристрій кріплення змінного кільцевого елемента у складі з ГО ракети до стакана ТПК);
- на фіг. 4 - розріз Г-Г фіг. 2 (піроболт, що скріплює змінний кільцевий елемент з ГО ракети);
- на фіг. 5 - розріз Д-Д фіг. 2 (розривний болт, що скріплює змінний кільцевий елемент з ГО ракети, і напрямний елемент стакана, що взаємодіє з відповідним елементом, виконаним на змінному кільцевому елементі);
- на фіг. 6 - розріз Б-Б фіг. 1 (змінна хрестовина з балоном наддуву і ПАТами).

Запропонований ТПК використовується у ПУ, наприклад підводного човна (не зображено), і містить герметичний корпус у вигляді стакана 1 з передньою 2 і задньою 3 кришками з ущільненням 4 (фіг. 1). Стакан 1 і задня кришка 3 виконані з композиційного матеріалу. Всередині корпусу (стакана) 1 встановлена ракета 5 з головним обтічником (ГО) 6. ГО 6 частково виступає зі стакана 1 і у складеному стані ТПК одночасно виконує роль передньої кришки корпусу ТПК (тобто фактично, передня кришка стакана 1 конструктивно суміщена з ГО 6). Під час пуску ракети 5 ГО 6, після відділення у складі з ракетою 5 від корпусу ТПК, відділяється від ракети 5 на початковій ділянці польоту.


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Робота запропонованого ТПК здійснюється наступним чином.

Перед завантаженням ракети 5 у корпус ТПК на ГО 6 за допомогою відривних елементів 9 і 10 закріплюють змінний кільцевий елемент (перехідник) 7. Після цього ракету 5 завантажують у корпус (стакан) 1 шляхом переміщення вздовж осі 12 до упору торця змінного кільцевого елемента 7 у відповідний торець стакана 1. При цьому напрямні елементи 13, що взаємодіють з відповідними елементами 11 змінного кільцевого елемента 7, забезпечують задане кутове положення ракети 5 відносно поздовжньої осі 12 корпусу ТПК. Потім за допомогою різьбових елементів 8 змінний кільцевий елемент 7 у складі з ГО 6 ракети 5 (тобто у складі з ракетою 5) закріплюють на стакані 1. Таким чином, за допомогою змінного кільцевого елемента 7, різьбових елементів 8 і з'єднаних з ГО 6 відривних елементів 9 і 10 забезпечується фіксація і утримання ракети 5 у заданому положенні відносно корпусу ТПК. У такому вигляді ТПК може транспортуватися будь-якими видами транспорту, а також знаходитися у ПУ різного базування (у тому числі і на підводних кораблях) без обслуговування.

Під час пуску ракети 5 за сигналом, наприклад від корабельної СК, згідно з циклограмою запуску ракет, подають сигнал на спрацювання піроклапана (не зображено) балона 20 наддуву. У результаті спрацювання піроклапана газ, що знаходиться під тиском у балоні 20 і не підтримує горіння, починає надходити у заракетний об'єм 21. При цьому завдяки наявності обтюратора 14 газ локалізується всередині корпусу ТПК між задньою кришкою 3 і хвостовою частиною ракети 5.

Після заповнення заракетного об'єму 21 газом, що не підтримує горіння, подають сигнал на спрацювання піроболтів 10 і ПАТів 18. Завдяки розташованому у донній (хвостовій) частині ракети 5 обтюратору 14 у результаті дії на ракету 5 тиску газів, що заповнюють заракетний об'єм 21, розриваються болти 9, які утримують ракету 5 від переміщення відносно корпусу ТПК. Ракета 5, як поршень у циліндрі, починає рух по гладкій циліндричній поверхні 15 стакана 1. Коли ракета 5 пройде деяку відстань (наприклад, що дорівнює половині довжини корпусу) і утворюється заракетний об'єм 21 заданої величини, включається двигун ракети 5.

Завдяки заповненню заракетного об'єму 21 газом, що не підтримує горіння, виключається можливість догоряння ракетного палива всередині корпусу ТПК, що дозволяє знизити тепловий потік у донній частині корпусу ТПК і, відповідно, дозволяє знизити термоерозійну дію на корпус ТПК. При цьому завдяки тому, що перед включенням двигуна ракети 5 відбувається збільшення заракетного об'єму 21, забезпечується можливість скорочення періоду роботи двигуна ракети всередині корпусу ТПК, що, у свою чергу, дозволяє знизити термоерозійну дію на корпус ТПК.

У процесі пуску ракети 5 змінний кільцевий елемент 7 оберігає відповідну частину стакана 1, виконаного з композиційного матеріалу, від прямої дії піроболтів 10 і від прямої газодинамічної дії ракети 5, що стартує.

Після виходу ракети 5 з-під води за сигналом бортової СК ракети 5 від неї відділяється (відстрілюється) ГО 6, у результаті чого звільняється повітрозабірник ракети 5. Таким чином, ГО 6 ракети 5, що виконує одночасно роль передньої кришки 2 корпусу ТПК, забезпечує герметизацію корпусу ТПК під час ховання і транспортування ТПК, забезпечує можливість кріплення ракети 5 до корпусу ТПК і можливість герметизації повітрозабірника ракети 5 під час старту з-під води.

Під час технічного обслуговування ТПК після пуску ракети 5 знімають різьбові елементи (болти) 8 і таким чином змінний кільцевий елемент 7 від'єднують від стакана 1. Потім при знятій задній кришці 3 від кронштейнів 17 від'єднують ПАТи 18, що відпрацювали. Від корпусу ТПК від'єднують змінну хрестовину 19 з балоном 20 наддуву. Корпус ТПК очищують від слідів газодинамічної дії. Натомість знятих ПАТів 18 і змінної хрестовини 19 з балоном 20 наддуву встановлюють відповідно нові. Задню кришку 3 встановлюють на штатне місце. Таким чином, корпус ТПК підготовлюють до завантаження наступної ракети 5 і до повторного використання.

При використанні ТПК у наземних рухомих і стаціонарних ПУ, ТПК працює аналогічним чином, тобто ТПК є універсальним.

Таким чином, запропонований ТПК, який має просту і надійну конструкцію, дозволяє забезпечити його багаторазове використання.

ТПК може мати зовнішню амортизацію за патентом РФ №2.163.996, МПК F41F 3/04, F16F 15/04, 2000 р.

Вологісний режим у ТПК може забезпечуватися за патентом України № 25665u, МПК F41F 3/00, F02K 9/00, 2007 р.

Транспортування ТПК може здійснюватися у вантажних вагонах за наступними патентами України:
№ 118790u, МПК B61D 3/16, В60Р 7/06, 2017 р.;
№ 122695u, МПК В60Р 7/06, B61D 3/16, 2017 р.

Розміщення ПАТів у ТПК може здійснюватися за наступними патентами України:
№ 58549u, МПК B64G 5/00, F41F 3/00, 2010 р.;
№ 60875А, МПК G01M 7/00, B64G 5/00, 2003 р.

ТПК може розміщуватися у шахтній пусковій установці (ШПУ) за наступними патентами РФ:
№ 2.457.376, МПК F16F 15/023, F41F 3/073, 2011 р.;
№ 2.674.542, МПК F41F 3/073, 2017 р.

Двигун ракети може виконуватися за патентом України № 60304u, МПК F42B 15/00, B64G 1/00, 2011 р.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Озброєння кораблів

Повідомлення alex999 » 31 березня 2020 07:25

ТРАНСПОРТНО-ПУСКОВИЙ КОНТЕЙНЕР РАКЕТИ

Зображення

Корисна модель належить до ракетної галузі, а більш конкретно - до наземного обладнання, і може використовуватися у транспортно-пускових контейнерах (ТПК), які розміщуються у пускових установках (ПУ) різного базування, наприклад у ПУ надводних кораблів і підводних човнів.


В основу корисної моделі поставлена задача створення удосконаленої конструкції ТПК ракети, яка б забезпечувала підвищення його експлуатаційних якостей шляхом уведення в нього нових елементів і технічних рішень, таких як:
- вузли кріплення у пусковій установці виконуються у вигляді прямокутного фланця на передньому шпангоуті з опорними майданчиками і поздовжніми отворами, при цьому опорні майданчики розташовуються з боку цапф, що дозволяє спростити доступ до вузлів кріплення ТПК у комірці ПУ;
- вузли кріплення на транспортному засобі виконуються у вигляді двох пар опор з поперечними отворами, розташованими відповідно у двох поперечних площинах, і змонтованих на бічній поверхні корпусу, і двох пар додаткових опор з напрямними штирями, змонтованих на бічній поверхні корпусу і розташованих симетрично відносно поздовжньої вертикальної площини корпусу, котра проходить через цапфи, при цьому отвори і напрямні штирі орієнтовані співвісно і забезпечують розміщення контейнерів у два яруси, що дозволяє зменшити кількість транспортних засобів для забезпечення транспортування комплекту контейнерів, як з ракетами, так і контейнерів без ракет.

Поставлена задача вирішується таким чином, що у запропонованому ТПК ракети, який включає корпус з днищем, кришкою на передньому кінці, шпангоутами, вузлами кріплення контейнера у пусковій установці у вертикальному положенні, вузли кріплення контейнера на транспортному засобі у горизонтальному положенні і цапфи, в ньому вузли кріплення у пусковій установці виконані у вигляді прямокутного фланця на передньому шпангоуті з опорними майданчиками і поздовжніми отворами, при цьому опорні майданчики розташовані з боку цапф. Вузли кріплення на транспортному засобі виконані у вигляді двох пар опор з поперечними отворами, розташованими відповідно у двох поперечних площинах і змонтованих на бічній поверхні корпусу, і двох пар додаткових опор з напрямними штирями, змонтованих на бічній поверхні корпусу і розташованих симетрично відносно поздовжньої вертикальної площини корпусу, котра проходить через цапфи, при цьому отвори і напрямні штирі орієнтовані співвісно і забезпечують розміщення контейнерів у два яруси.


Для пояснення запропонованого ТПК додаються креслення та його детальний опис. На кресленнях зображено:
на Фіг. 1 - загальний вигляд ТПК;
на Фіг. 2 - вигляд А Фіг. 1 (вигляд зверху);
на Фіг. 3 - загальний вигляд пакета з двох ТПК.

ТПК містить корпус 1 з днищем 2 і кришкою 3. На корпусі 1 виконані силові шпангоути 4 з такелажними вузлами у вигляді рим-болтів 5 і цапф 6 для кантування (Фіг. 1).

На передньому кінці контейнера розташований шпангоут 7 з несучим прямокутним фланцем 8, на якому є опорні майданчики 9 і цапфи 11 (Фіг. 2). На майданчиках 9 виконані два поздовжні отвори 10 для напрямних штифтів, які змонтовані у комірці 12 ПУ. Опорні майданчики 9 розташовані на фланці 8 з боку цапф 11.

На бічній поверхні корпусу 1, на відповідних шпангоутах 4, змонтовані дві пари опор 13 з поперечними отворами 14 і дві пари додаткових опор 15 з напрямними штирями 16, призначені для складування контейнерів у яруси у горизонтальному положенні під час ховання і транспортування. Кожна пара опор 13 і 15 розташована у відповідній поперечній площині, при цьому вони розташовані симетрично відносно поздовжньої вертикальної площини корпусу 1, котра проходить через цапфи 6 і 11, а поперечні отвори 14 і напрямні штирі 16 орієновані співвісно і забезпечують розміщення контейнерів у два яруси (Фіг. 3).

На днищі 2 змонтовані стандартні електроз'єднувачі для приєднання електрообладнання контейнера до апаратури стартової автоматики (АСА) і до пульта керування корабельною ПУ (не зображені). ТПК монтується на палубі (підлозі) 17 з переборками (стінами) 18 ракетного погреба корабля.

Всередині контейнера змонтована катапульта для примусового викиду ракети (не зображена).

Робота відомого ТПК здійснюється наступним чином.

Для перевезення контейнери з ракетами розміщують у два яруси на транспортному засобі у горизонтальному положенні опорами 13 вниз (Фіг. 3). Для завантаження використовують такелажні вузли 5. ТПК другого ярусу встановлюють на контейнери першого ярусу таким чином, щоб напрямні штирі 16 першого ярусу збіглися з поперечними отворами 14 другого ярусу, після чого закріплюють відомим засобом.

Після доставлення на корабель контейнери встановлюють у комірки 18 ПУ (Фіг. 1), які представляють собою стільникову решітку, змонтовану замість стелі ракетного погреба. Контейнер закріплюють за цапфи 11, перекантовують у вертикальне положення відносно цапф 6 і опускають днищем 2 вниз у комірку 18 ПУ таким чином, щоб напрямні штифти ПУ потрапили у поздовжні отвори 10 на опорних майданчиках 9 ТПК. Потім фланець 8 фіксують у комірці 18 за допомогою Г-подібних планок (не зображені, оскільки вони є елементами ПУ). Після цього електроз'єднувачі на днищі ТПК з'єднують електричними кабелями з АСА і електрообладнанням контейнера.

Для катапультування ракети без включення її двигуна спочатку з АСА у контейнер подають електричний імпульс, який підриває піропатрон, що знаходиться у катапульті. Піропатрон запалює пороховий заряд у газогенераторі. Під час горіння заряду утворюється велика кількість газів, які надходять через перехідник у штокову порожнину пневмоциліндра і створюють в ній високий тиск. Шток починає переміщуватися і через зачіп передає на ракету виштовхуючий імпульс. Ракета своєю головною частиною натискає на кришку 3 ТПК. Кришка 3, що виготовлена з пінополіуретану, легко розламується по виконаним надрізам на шматки, які відлітають у сторони.

Параметри газогенератора і пневмоциліндра забезпечують ракеті під час виходу з ТПК швидкість катапультування до 30 м/с. При такій швидкості ракета може досягати висоти до 45 м, після чого дистанційно включається ракетний двигун. Такий метод "холодного" запуску суттєво підвищує безпеку застосування ракети і спрощує конструкцію контейнера, в якому вже не потрібні засоби відводу і нейтралізації продуктів згоряння ракетного палива. Таким чином, запропонований ТПК, який має просту і надійну конструкцію, дозволяє:
- спростити доступ до вузлів кріплення ТПК у комірці ПУ;
- зменшити кількість транспортних засобів для забезпечення транспортування комплекту контейнерів, як з ракетами, так і контейнерів без ракет.

Запропоновані вузли кріплення можуть встановлюватися на ТПК за патентом України № 115890u, МПК F41F 3/00, F41F 3/042, B65G 5/00, 2016 р.

Замість катапульти для викидання ракети з корпусу можуть застосовуватися збуджувачі динамічного навантаження за наступними патентами України:
- № 60875А, МПК G01М 7/00, B64G 5/00, 2003 р.;
- № 52138u, МПК G01М 7/00, 2010 р.

Рим-болти можуть виконуватися за наступними патентами України:
- № 10756u, МПК В66С 1/10, 2005 р.;
- № 95864u, МПК B64G 1/00, В66С 1/66, 2014 р.

Випробування ТПК з макетом ракети можуть здійснюватися за патентом РФ № 2.536.942, МПК F41F 3/042, F42B 15/01, 2013 р. та патентами США № 3.276.150, клас 35-25, 1966 р. й № 3.075.301, клас 35-25, 1963 р.


Зображення

Зображення

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4939
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Озброєння кораблів

Повідомлення alex999 » 09 травня 2020 07:52

Запасні частини "Арбалет-К" - "Бар'єр-ВК" для казахів

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Поперед.

Повернутись до Флот

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей