Кораблі НАТО у Чорному морі

Модератори: Global Moderators, News

vovic
Member
Member

Re: Кораблі НАТО у Чорному морі

Повідомлення vovic » 02 серпня 2018 23:54

ГАГАРА.
Турецький мінний тральщик TCG ANAMUR(M269) з Другої постійної протимінної групи НАТО(SNMCMG2), що заходив днями до Одеси, запам'ятався тим, що має на озброєнні
autonomous underwater vehicle(AUV) або unmanned robot submarine(URS), який називається The Gavia, тобто морський птах гагара.
Назва апарату не випадкова. Він вміє глибоко занурюватися і довго залишатися під водою.
*
Велика знимка та картинка AUV The Gavia тут: https://volga-tropa.livejournal.com/2018/08/02/
Приєднані файли
23-07-2018_141_8_milua.JPG

vovic
Member
Member

Повідомлення vovic » 04 серпня 2018 19:21

ЧОГОСЬ БРАКУЄ.
Чогось бракує. Це почуття відвідало мене під час rendez-vous в Одесі кораблів-учасників навчання Sea Breeze 2018. Причина незадоволення виявилася простою - відсутність кораблів ВМС Румунії. "Щастя" побачити багаторічних завсідників Sea Breeze не сталося. Проте незабаром після завершення навчання я отримав втіху. У Каботажній гавані побували відразу дві бойові одиниці Forţele Navale Române.

Фото_1. Фрегат Regele Ferdinand (F-221). Впізнається британська школа кораблебудування другої половини 80-х років минулого століття.
Фото_2. Морський тральщик Lt.Lupu Dinescu (25). Вгадується румунська школа кораблебудування другої половини 80-х років минулого століття.

При наявності власних верфей в Україні корабельний склад ВМСУ проте може мати таку ж "пересортицю".

Великі знимки тут: https://volga-tropa.livejournal.com/2018/08/04/
Приєднані файли
26-07-2018_045_milua.JPG
Фото_1
26-07-2018_013_8_milua.JPG
Фото_2

Isidor
Member
Member

Повідомлення Isidor » 04 серпня 2018 21:35

[quote="vovic"]
Фото_1. Фрегат Regele Ferdinand (F-221). Впізнається британська школа кораблебудування другої половини 80-х років минулого століття.
Фото_2. Морський тральщик Lt.Lupu Dinescu (25). Вгадується румунська школа кораблебудування другої половини 80-х років минулого століття.

Цікава річ... Ще з якимось напрягом можливо погодитись з "британською школою кораблебудування", бо UK - це країна, яка має низку національних правил та військових стандартів в галузі кораблебудування, хоча, починаючи з початку 90-х, обидва основні КБ цієї країни поступилися "школою архітектурних задумок" німцям та італійцям, а потім - французам та іспанцям і "лягли" під STANAGs. А щодо "румунської школи", то це вже занадто. Я думаю, що румуни про таку і не чули...

vovic
Member
Member

Повідомлення vovic » 04 серпня 2018 22:37

Isidor написав:Цікава річ... А щодо "румунської школи", то це вже занадто. Я думаю, що румуни про таку і не чули...

Дякую за зауваження. Буду знати.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 13 серпня 2018 10:36

Американський есмінець увійшов у Чорне море
ПОНЕДІЛОК, 13 СЕРПНЯ 2018, 09:08

Есмінець ВМС США USS Carney увійшов у Чорне море.

Про це повідомляється на сайті 6-го флоту ВМС США.

"Есмінець USS Carney (DDG 64) 12 серпня увійшов у Чорне море для проведення операцій з забезпечення безпеки на морі", - йдеться в повідомленні.

Також, як зазначається, метою прибуття есмінця є взаємодія з союзниками і партнерами в регіоні.

У ВМС також підкреслили, що прибуття Carney в Чорне море демонструє незмінну прихильність США безпеки в регіоні.

"Прибуття Carney до Чорного моря демонструє наше постійне прагнення до безпеки та стабільності в регіоні. Наш час, проведений тут, допоможе нам покращити взаємодію та обмін інформацією та досвідом з нашими країнами-партнерами" – сказав командир корабля Тайсон Янг.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Поперед.

Повернутись до Флот

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей