Перспективи Флоту

Модератори: Global Moderators, News

Volodya
Member
Member

Re: Перспективи Флоту

Повідомлення Volodya » 01 липня 2018 15:38

Isidor в 90-ті роки державне підприємство "СБЗ "ЛК" ледве пережило, були випадки, коли по 2 роки!!! не виплачували заробітну плату. Тому, те, що роз'їхалися фахівці вина явно не приватних власників. Ви дарма так марите "державною власністю". Порошенко зумів побудувати ТНК "Рошен" з менеджментом та технологіями на рівні світових лідерів. Скажу більше. Клайпедска кондитерска фабрика, яку Порошенко придбав у Литві у 2007 році, всього за 5 років збільшила виробництво з 80 тон солодощів в місяць до 1290 тон. І це все досягалось українським менеджментом, який спеціально відкомандирували в Литву. Хочу нагадати, що Клайпедска кондитерска фабрика була приватизована ще в 1990 році і німецькі інвестори навіть близько не показали того результату, чого досяг Порошенко. Це один з прикладів, чому Порошенка поважають у бізнес колах та серед політиків країн ЄС. Зважаючи на це, я не думаю, що держава могла бути більш ефективним власником "СБЗ "ЛК" ніж Порошенко. Основна проблема для Кузні - це відсутність замовлень. Не з хорошого життя вони почали створювати гранатомети та бронемашини.
"Зрадофілам" хоч тризуб над Кремлем постав – скажуть, що криво (С) Порошенко

Volodya
Member
Member

Повідомлення Volodya » 01 липня 2018 15:59

Adam написав:Про всяк випадок, Volodya, я тежпройду ваш «детектор брехні», оскільки дуже критично відношуся до тієї банди, що зараз обкрадає Україну:

1. Крим — український (хоча особисто я хотів би бачити його частково кримсько-татарським у рамках державної автономії).
2. Україна воює на Донбасі з Росією та росіянами.

Дякую за відповідь!

alex999 Ви не дали конкретну відповідь на питання. Те, що Україна недостатньо активно працювала над Донбасом і Кримом, ми і так знаємо. То чий Крим, і з ким Україна воює на Донбасі?
"Зрадофілам" хоч тризуб над Кремлем постав – скажуть, що криво (С) Порошенко

Isidor
Member
Member

Повідомлення Isidor » 01 липня 2018 20:28

Volodya написав:Isidor в 90-ті роки державне підприємство "СБЗ "ЛК" ледве пережило, були випадки, коли по 2 роки!!! не виплачували заробітну плату. Тому, те, що роз'їхалися фахівці вина явно не приватних власників. Ви дарма так марите "державною власністю". Порошенко зумів побудувати ТНК "Рошен" з менеджментом та технологіями на рівні світових лідерів. Скажу більше. Клайпедска кондитерска фабрика, яку Порошенко придбав у Литві у 2007 році, всього за 5 років збільшила виробництво з 80 тон солодощів в місяць до 1290 тон. І це все досягалось українським менеджментом, який спеціально відкомандирували в Литву. Хочу нагадати, що Клайпедска кондитерска фабрика була приватизована ще в 1990 році і німецькі інвестори навіть близько не показали того результату, чого досяг Порошенко. Це один з прикладів, чому Порошенка поважають у бізнес колах та серед політиків країн ЄС. Зважаючи на це, я не думаю, що держава могла бути більш ефективним власником "СБЗ "ЛК" ніж Порошенко. Основна проблема для Кузні - це відсутність замовлень. Не з хорошого життя вони почали створювати гранатомети та бронемашини.

По-перше, в 90-х роках на більшості українських суднобудівних заводів наступив кризис "жанру" "красних директорів". Вони не змогли працювати в нових умовах. Так і ЗЛК, який очолював Д.Черненко.
По-друге. Пішла приватизація. І цей завод перший було приватизовано - 1995 році. Але виживав він, приватизований діючою командою, за рахунок добудови та розпродажу радянського запасу (траулерів, суднового обладнання, а потім і станочного парку, і гектарів території у центрі Києва (на Комінтерна). І якщо "Основна проблема для Кузні - це відсутність замовлень", то це був і є великий мінус "менеджменту", який його приватизував!
По-третє. Не дуже цікаво, як збільшила виробництво у 1995 р. "Клайпедска кондитерска фабрика", а потім і Липетська, більш цікаво як в той же час зріс випуск суден на Клайпедскому заводі "Балтія" (за допомогою миколаївського менеджменту), на ЧСЗ, на "Заливі" та на ХСЗ. Но це вже історія, яку не потрібно ні замовчувати переписуючи, ні приукрашати.
В четверте. Щодо управління власністю, то наша держава (через своїх чиновників), на жаль, керівник некудишній. Ні стратегії, ні тактики, ні бізнес-мотивованності....

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 28 серпня 2018 22:15

Привіт! Народ, а що можна зі зброї впіхнуть на Айленди,по максимуму, ні хто не прикидав? Бо питання з ними наче вирішено... :D скільки тон можна прикрутити до нього шо б на мореходку не вплинуло? :) Чт там фонарь?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 29 серпня 2018 00:40

Ганс написав:Народ, а що можна зі зброї впіхнуть на Айленди

Тут https://navaltoday.com/2018/04/03/ukrai ... s-cutters/ роблять припущення, що передавати будуть Cushing (WPB-1321) та Nantucket (WPB-1316).

Зображення

Зображення

З заміною 2 × M2 .50-cal MG на вітчизняний аналог я думаю проблем не буде.

Маса нестабілізованої 25 mm Mark 38 MGS - 567 кг.

Що її може замінити без додаткового підкріплення корпусу?

Хіба що ЗУ-23-2.

Який об'єм доопрацювань знадобиться при встановленні "головастика" КАУ-30 від ленкузні - хто-зна.

На варіанті "Бриз-40" від ДПЦК можна роздивитись новий модуль.

Зображення

Зовні він нагадує Mark 38 MGS з "шариком" ОЕС

Можна припустити що це морський варіант 23-мм установки від КБАО.

Ганс написав:по максимуму, скільки тон можна прикрутити до нього шо б на мореходку не вплинуло

А тут знову треба визначатись, з ким і як плануємо воювати - з надувними матрасами чи з пр.1164.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 30 серпня 2018 21:19

А тут знову треба визначатись, з ким і як плануємо воювати - з надувними матрасами чи з пр.1164.

А сюжет розвитку подій може бути і такий...
https://ru.tsn.ua/svit/smi-opublikovali ... 60238.html

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 30 серпня 2018 21:45

Дякую alex999. Та думав чи можна на корму Арбалет-К поставить(1100кг) візуально не погано б було))...і КАУ-30М на ніс,не знаю скільки важить. То був би такий Сторожовичок)).

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 31 серпня 2018 15:19

alex999
Забудьте на якийсь час про крейсери. Ми надто бідні, щоб їх ефективно використовувати.

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 31 серпня 2018 15:58

alex999 написав:
Ганс написав:Народ, а що можна зі зброї впіхнуть на Айленди

Тут https://navaltoday.com/2018/04/03/ukrai ... s-cutters/ роблять припущення, що передавати будуть Cushing (WPB-1321) та Nantucket (WPB-1316).

Якісь вони маленькі...

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 31 серпня 2018 17:10

pustomelyk написав:alex999
Забудьте на якийсь час про крейсери. Ми надто бідні, щоб їх ефективно використовувати.

Я пропонував використовувати крейсери? :shock:
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 31 серпня 2018 20:09

alex999 написав:
pustomelyk написав:alex999

Я пропонував використовувати крейсери? :shock:

Де?

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 31 серпня 2018 20:26

alex999 написав:Я пропонував використовувати крейсери? :shock:

тоді я неправильно зрозумів Ваше
як плануємо воювати - з надувними матрасами чи з пр.1164

:pardon:

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 31 серпня 2018 20:59

pustomelyk написав: тоді я неправильно зрозумів Ваше

Відповідаючи Гансу на питання щодо можливих варіантів озброєння одиниць що закуповуються, я мав на увазі що варіанти озброєння слід визначати з огляду на задачи, які будуть покладені на ці одиниці.

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 13 вересня 2018 20:26

Шо за шняга? Я шось пропустив?
Датские минные тральщики “Флювефискен” могут пополнить состав ВМС Украины

Александр Коваленко, военно-политический обозреватель | Четверг , 13 сентября 2018, 11:05
В открытом доступе появилась информация о том, что правительство Дании одобрило продажу Украине своих минных тральщиков класса “Flyvefisken”. В случае успешной покупки базироваться искатели мин будут в Одессе.
Датские минные тральщики “Флювефискен” могут пополнить состав ВМС Украины
В то время как сейчас многие обсуждают отправку на Азовское море бронекатеров “Гюрза-М” и ломают копья в спорах о том, нужны ли нам патрульные катера типа “Айленд” и получат ли их ВМСУ в принципе, в открытом доступе появилась прелюбопытнейшая информация.

Как оказалось, ещё в 2017 году Дания одобрила продажу Украине трех минных тральщиков класса “Flyvefisken”, большая часть из которых сейчас после списания находится в отстое. Стоимость сделки чуть более 100 млн евро.

Что любопытно официально о ведении переговоров с датскими коллегами нигде не заявлялось и данная информация подобна снегу на голову туриста на египетском курорте. Но все же, с учетом того, что на сегодняшний день в составе ВМСУ находится лишь один рейдовый тральщик проекта 1258 “Геническ”, спущенный на воду в 1985 году, необходимость пополнения парка этих кораблей вполне логична и объяснима.

Базироваться такие корабли явно будут в Одессе - так как Западная военно-морская база ВМС Украины в Практической гавани Одесского порта сейчас является главной базой для всех кораблей ВМСУ.

Что же до датчан, Flyvefisken (Летучая рыба) то они относятся к типу многофункциональных катеров полного водоизмещения 450 тонн, начавших свой путь в 1985 году. Всего таких катеров было спущено на воду 14 единиц, но лишь 4 из них оборудованы для выполнения противоминных работ. Речь идет о катерах “Зубатка” (1988), “Сёмга” (1990), “Скумбрия” (1991) и “Осётр” (1991), которые сейчас находятся на консервации в Корсере.

Силовая установка этих катеров представляет собой тандем из газовой турбины General Electric LM500 разгоняющей центральный пятилопастный винт постоянного шага и двух не убиваемых дизелей MTU 16V 396TB94 с суммарной мощностью 5670 л.с. обеспечивающих работу боковых винтов переменного шага.

Хотелось бы так же отметить, что “Летучие рыбы” были достаточно зубастыми катерами, ведь на их вооружении стояли артиллерийские 76-мм установки ОТО Бреда, 35-мм зенитные установки “Эрликон Миллениум”, а так же ПКР “Гарпун” и УВП Mk48 для пуска 12 “Си Спарроу”. В качестве минно-торпедного вооружения использовались легкие противолодочные торпеды ТА MU90 и имелся отсек для размещения 60 мин.

Собственно, с учетом отсутствия кораблей данного типа на вооружении ВМСУ в достаточном количестве и отсутствием (временным) возможности постройки оных на украинских верфях, вполне логичным было бы, если бы “Летучие рыбы” пополнили состав ВМСУ. Однако смущает в этой истории кое что.

Официальной информации о таком запросе со стороны Украины правительству Дании в открытых источниках, за исключением имеющейся утечки – нет. И это при том, что согласно опубликованной информации Дания дала разрешение на продажу “Летучих рыб” ещё в прошлом году. Странно это все выглядит.

К слову сказать, четыре “Флювефискена” для нужд своих ВМС приобрела Литва. Одним из них была “Зубатка”, которая прибыла в порт своего нового назначения в 2017 году. Таким образом, становится понятным какие именно три “рыбки” ждут своей реанимации на военно-морской базе в Корсере.

gvpretorian
Member
Member

Повідомлення gvpretorian » 13 вересня 2018 21:14

Було б не погано!

Поперед.Далі

Повернутись до Флот

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей