Перспективи Флоту

Модератори: Global Moderators, News

congo
Member
Member

Re: Перспективи Флоту

Повідомлення congo » 28 лютого 2017 21:48

Ну мабуть все таки раціональне зерно, присутнє. Вантажі з чорноморських портів йдуть транзитом в центральну Європу і од. І чимось гарантувати безпеку судоплавства треба. Зараз мінування як загроза відсутня. А от завтра?
здесь водки нет

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 28 лютого 2017 23:47

Якщо справа дійде до мінування роісєю РП, то "забезпеченням мирного плавання всіх судів по Чорному морю" ВМСУ буде займатися в останню чергу (якщо взагалі буде цим займатись).

І якби "большие морские начальники" справді переймались протимінною боротьбою на морі, вони б ті гроші, що планують викинути на секонд-хенд (а потім на ремонти, обслуговування і т.ін.) краще виділили ось цим

Зображення

viewtopic.php?p=268026#p268026

і цим viewtopic.php?p=269746#p269746 добродіям, замовивши їм контейнерний комплекс, придатний для встановлення не тільки на будь який корабель, а і на звичайне цивільне корито, для вивільнення бойових одиниць і можливості прихованого тралення.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 01 березня 2017 09:10

alex999 написав:Якщо справа дійде до мінування роісєю РП, то "забезпеченням мирного плавання всіх судів по Чорному морю" ВМСУ буде займатися в останню чергу (якщо взагалі буде цим займатись).

ну Вам видніше :)
але "тральщік" це не тільки "ценний мєх" трал а ще й цілий комплекс корисних приблуд :)
наприклад на "Huon-class minehunter" у антиподів
Sensors and
processing systems:
Kelvin-Hughes Type 1007 navigational radar
GEC-Marconi Type 2093M variable-depth minehunting sonar
Electronic warfare
& decoys:
AWADI PRISM radar warning and direction-finding system
Radamec 1400N surveillance system
2 × Wallop Super Barricade decoy launchers
Armament:
1 × 30 mm DS30B rapid fire cannon
2 × 0.50 calibre machine guns
2 × SUTEC Double Eagle mine disposal vehicles
здесь водки нет

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 01 березня 2017 14:27

congo написав: ну Вам видніше :)

Сидячи у глухому лісі, видимість у мене набагато гірше ніж у Вас :) . Це лише моя думка.

Тут http://mil.in.ua/forum/viewtopic.php?f= ... 96#p223437 з допису Тараса Чмута я припускаю що надумали купувати щось із італіського типу Lerici (своєрідного аналога нашого «Мелітополя») http://www.warships.ru/Italy/Mine_Warfa ... index.html

Я дійсно не розумію першочерговості придбання саме б/в тральщика.

Забезпечення «мирного плавання всіх судів на Чорному морі» на пару з «Генічеськом» (прям Invincible з Inflexible) - це маячня, не знаю на кого розрахована.

Бодання з «Сметливім» біля "вишок бойко"?

Чергування поряд з Зміїним в якості «броненосця берегової оборони»?

Дія на нерви кацапам у якості дозора на виході з севастопольської бухти?

Для цього вистачить і аналогічних по бойовій (білянульовій) ефективності «Северодонецка» з «Балтою» чи «Донбасом». Принаймні на них можна більше прикрутити усіляких «свістєлок і пукалок».

І взагалі, ми ж будуємо могутній «москітний флот», який невдозі запанує від Констанци до Поті.
Навіщо нам ці «монстри» з неймовірно-захмарною водотоннажністю?

Хоча після висловлювань одного з апологетів «байдарочного фльоту» (на пару з Кабаненко) Риженко-молодшого – про те що 250 тис. війська це багато, краще 80 тис. добре підготовлених, я вже нічому де дивуюсь.

До речі, на цій таблиці

Зображення

введення до складу ПМК прописано в останню чергу.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 01 березня 2017 17:53

alex999 написав:Це лише моя думка.

давайте дочекаємось що там в дійсності купили, бо гадання на кавовій сірко-водневій гущі, якось воно....
...
введення до складу ПМК прописано в останню чергу.

а при наявності "усіляких «свістєлок і пукалок»" особливо толкового сонару, для виявлення ворожих маломірних апаратів, було б корисним, як і патрулювання акваторії, хоч і ущєрбно-каботажне :)
здесь водки нет

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 02 березня 2017 09:09

особливо толкового сонару

Якщо припустити, що все це закрутилось заради протимінної ГАС, тоді знову постає питання - навіщо кормити італійців (з наступниими проблемами фінансування обслуговування і ремонту закордонного), якщо ті ж (або навіть менші) гроші можна спрямувати на власну науку і виробництво?

Зображення

Наскільки я знаю, по протидиверсійним ГАС хватило розуму не брати імпортне, а задіяти київлян.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 березня 2017 09:20

alex999 написав:Якщо припустити, що все це закрутилось заради протимінної ГАС, тоді знову постає питання - навіщо кормити італійців

Ну скажем так, я не знаю (поки що) ні типу корабля, ні умов поставки, ні точних планів інтеграції в натівські програми, але у готових рішень можуть бути переваги. наприклад одразу після навчання екіпажу - кораблик готовий до походу. можливо навіть недорого.
Наскільки я знаю, по протидиверсійним ГАС хватило розуму не брати імпортне, а задіяти київлян.

це звичайно цікаво :) але на жаль, "вся наша наука кувалась в прямокутніх класах" :)
здесь водки нет

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 02 березня 2017 13:54

alex999 написав:Якщо справа дійде до мінування роісєю РП, то "забезпеченням мирного плавання всіх судів по Чорному морю" ВМСУ буде займатися в останню чергу (якщо взагалі буде цим займатись).

Через наши порты и акваторию северо-западной части Черного моря идет львиная доля нашего экспорта. Транзит? Очевидно, имеется в виду экспорт продукции того же АПК, проданной международным зернотрейдерам еще на портовых терминалах.
Завтра какие-нибудь "ДНРовцы" или им подобные группы с подачи россиян начнут заниматься "блокадой Украины", демонстративно выставив десяток-другой мин. Формально РФ со своим ЧФ не при делах. Работы на грош, а вот PR на миллион. И в результате снижение деловой активности с заходами в наши порты. Потому и говорится о ничтожности сил одного "Геническа".
Предлагаю вывести в ров - и расстрелять!!!

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 02 березня 2017 17:41

Якщо дійсно мінна загроза у нас, виявляється, одна з основних, тоді тим більше мені не зрозумілі превентивні дії з її нейтралізації.
Мені здається, логічніше було б активізувати роботи по виготовленню протимінних ГАС і дистанційно керованих підводних апаратів з встановленням їх на наявних бойових одиницях та залучених цивільних носіях.
Це було б набагато швидше, дешевше і корисніше для економіки.
І всі поточні питання щодо експлуатації вирішувались би набагато оперативніше і дешевше вітчизняниним розробниками.

І саме по мінуванню мені не зовсім зрозуміло.

Де, якими силами, що саме буде встановлюватись (а особливо інформаційне супроводження всього цього гіпотетичними "блокадниками", щоб не залетіти в міжнародний морський тероризм), і головне - чим в цей час будуть займатись ті, хто повинен контролювати надводну і повітряну обстановку в межах територіальних вод і морської економічної зони України.

Тому що дитячі ігри - "вони ставлять-ми виловлюємо-вони знов ставлять-ми знов виловлюємо" це занадто навіть для нинішніх "больших морских начальников".

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 03 березня 2017 00:19

alex999 написав:Якщо дійсно мінна загроза у нас, виявляється, одна з основних, тоді тим більше мені не зрозумілі превентивні дії з її нейтралізації.
Мені здається, логічніше було б активізувати роботи по виготовленню протимінних ГАС і дистанційно керованих підводних апаратів з встановленням їх на наявних бойових одиницях та залучених цивільних носіях.
Це було б набагато швидше, дешевше і корисніше для економіки.
І всі поточні питання щодо експлуатації вирішувались би набагато оперативніше і дешевше вітчизняниним розробниками.

І саме по мінуванню мені не зовсім зрозуміло.

Де, якими силами, що саме буде встановлюватись (а особливо інформаційне супроводження всього цього гіпотетичними "блокадниками", щоб не залетіти в міжнародний морський тероризм), і головне - чим в цей час будуть займатись ті, хто повинен контролювати надводну і повітряну обстановку в межах територіальних вод і морської економічної зони України.

Тому що дитячі ігри - "вони ставлять-ми виловлюємо-вони знов ставлять-ми знов виловлюємо" це занадто навіть для нинішніх "больших морских начальников".

Я не могу за них отвечать. Но, видимо, хотят противоминный комплекс здесь и сейчас, а не послезавтра, но выложившись деньгами еще сегодня. Иначе это рнационально не объяснить.

По поводу возможных блокадных действий. Мы имеем дело с "клиентами", где может быть все, что угодно. "Крымское казачество" на море, "ДНР тоже имеет выход к морю" и вообще любое бредовое объяснение. После "их там нет" в Крыму-2014 и "десантники заблудились" можно допускать решительно все.

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 03 березня 2017 13:00

хотят противоминный комплекс здесь и сейчас, а не послезавтра

В тому то і справа, що начебто (джерела типу ОБС) тральщик ми отримаємо (з урахуванням капітального ремонту "там") як мінімум через рік.

Якщо це дійсно так (хоча знову ж таки, інформації дуже мало), тоді складається враження, що певну частину командування більше цікавлять закордонні відрядження і імітація бурної діяльності на конференціях, спільних нарадах і багатонаціональних навчаннях.

І це не дивно. Трапилось на очі висловлювання головного балабола ВМСУ

«Чому не стріляли?!», - ще одне, що не втомлюються закидати військовим, які раніше служили в Криму. В кого стріляти – в цивільних, які стояли в першому ешелоні блокади військових містечок під прикриттям снайперів і «зелених чоловічків»? Це по-перше. А по-друге, не військовим, не Збройним Силам це треба закидати, а багатотисячному загону українських правоохоронців, який на той час був в Криму. Навіть АТО, згідно чинному законодавству, проводять правоохоронні структури, а не Збройні Сили. Останні «в теорії» залучаються для охорони аеродромів, баз, сховищ тощо. А в Криму навіть не АТО було, а гібридна війна.

І з такими переконаннями "заробітчан" у діючій верхівці ВМСУ ми ще довго будемо спостерігати виставу - "Той хто хоче, знайде можливості, а той хто не хоче, завжди шукає причини".

По поводу возможных блокадных действий. Мы имеем дело с "клиентами", где может быть все, что угодно. "Крымское казачество" на море, "ДНР тоже имеет выход к морю" и вообще любое бредовое объяснение. После "их там нет" в Крыму-2014 и "десантники заблудились" можно допускать решительно все.

Я коли намагаюсь змодулювати дії сторін у нинішнії ситуації, у мене поки що виходить усіляка маячня.

1. Інформаційне забезпечення операції
- хто візме на себе відповідальність
- в які формі це буде озвучено
- які вимоги/умови будуть висунуті

(поки що єдину аналогію що я знайшов - Нікарагуа 1984 рік http://alerozin.narod.ru/nikarag.htm і вирішення проблеми - Под воду в Никарагуа спускаться не пришлось. Группа наших экспертов занималась чисто аналитической работой. От нас ждали рекомендаций: возможно ли судоходство в этом районе? Подрывы на минах вызвали большой резонанс в мире, наш тогдашний союзник оказался фактически в блокаде. Довольно быстро мы разобрались, что мины кустарного производства и ставились с лодок типа "Пиранья" - это как наши плоскодонки. Никарагуанцам дали рекомендации, как бороться с постановкой и как переоборудовать обычные буксиры в тральщики. После нашего отъезда подрывов судов больше не было)

2. З чого буде відбуватись встановлення?

3. Що саме буде встановлюватись?
- донні?
- якірні?
- дрейфуючі?
- які найменування?

4. Де саме?

Коли я все це згрібаю до кучі, з урахуванням гідрологічної обстановки у трикутнику Зміїний-Тарханкут-Одеса (найбільш ймовірний район встановлення) і не забуваючи про інфраструктуру "Чорноморнафтогаз", у мене ніяк не виходить ситуація "ужас-ужас-давайте бістрее купім який небудь хлам у італянців".

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 03 березня 2017 13:12

alex999 написав:Коли я все це згрібаю до кучі, з урахуванням гідрологічної обстановки у трикутнику Зміїний-Тарханкут-Одеса (найбільш ймовірний район встановлення) і не забуваючи про інфраструктуру "Чорноморнафтогаз", у мене ніяк не виходить ситуація "ужас-ужас-давайте бістрее купім який небудь хлам у італянців".

Шановний alex999!
1. отримати корабль через рік, це майже митєво :)
2. чого Ви не враховуєте участь "гіпотетичного" тральщика у спільних з НАТО маневрах, за межами "трикутника Зміїний-Тарханкут-Одеса"
3. умови придбання - "в цільовий кредит" - під символічний прОцент, це одно, а через інвестиції в НІОКР, підготовку виробництва і прочєє, і прочєє....
4. як Ви слушно кажете, потужний мінно-тральний флот - нам не дуже (здається) і потрібен. купили готове, і закрили на 5-10 років питання
5. і так далі.

давайте почекаємо конкретику (додаткові інформацію) ? згодні?
здесь водки нет

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 03 березня 2017 15:46

alex999 написав:Якщо це дійсно так (хоча знову ж таки, інформації дуже мало), тоді складається враження, що певну частину командування більше цікавлять закордонні відрядження і імітація бурної діяльності на конференціях, спільних нарадах і багатонаціональних навчаннях.

Ну, в этом нет ничего нового. Вспомните первый поход "Гетмана Сагайдачного" в ОАЭ на выставку вооружений "Айдекс". Экипаж раздули так, что там была и вся верхушка флота, и туристы из минобороны.

alex999 написав:Я коли намагаюсь змодулювати дії сторін у нинішнії ситуації, у мене поки що виходить усіляка маячня.

А не пытайтесь. Не получится. Имеем дело с "лицами слишком нетрадиционной ориентации". "Ребенка просто посыпали пылью" - такое высказывание Чуркина о бомбежках Алеппо, "которых не было", можно смоделировать?

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 05 березня 2017 19:50

Розроблення та модернізація ОВТ ВМС

Зображення

http://www.irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/ir ... 2016_4.pdf

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 08 березня 2017 17:00

Контр-адмірал Тарасов каже, що вже вийшли на фінальну домовленість по передачі на шому флотк американський патрульних катерів типу "Айленд".
Отаких:
Зображення
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Поперед.Далі

Повернутись до Флот

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей