"Гетьман Сагайдачний" іде у Середземку.

Модератори: Global Moderators, News

BTRrevers
Member
Member
 
Повідомлень: 228
З нами з:
02 липня 2007 08:02
Звідки: Севастополь.

"Гетьман Сагайдачний" іде у Середземку.

Повідомлення BTRrevers » 09 травня 2008 13:11

Сім футів під кілем .

http://www.2017.org.ua/
Коли я у дитинстві побачів у небі літак - я зрозумів це мое.Але тоді у мене була лише рогатка......
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7633
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 03 червня 2008 15:04

31 травня, отримавши допуск до виконання завдань операції НАТО у Середземному морі “Активні зусилля”, на флагмані Військово-Морських сил ЗС України фрегат “Гетьман Сагайдачний” було піднято прапор НАТО. Про це ЗІКу сьогодні, 2 червня, повідомила прес-служба Міноборони України.
Це означає, що український корабель успішно пройшов сертифікацію експертами Альянсу, увійшов в оперативне підпорядкування командувача морського компоненту Об’єднаних Збройних сил НАТО “Південь” (Неаполь, Італія) і може приступати до практичного виконання завдань з виявлення та попередження терористичних дій у Середземному морі в межах операції Альянсу “Активні зусилля”.

Переведення “Гетьмана Сагайдачного” в оперативне підпорядкування Об’єднаних Збройних сил НАТО “Південь” відбулося на підставі рішення Північноатлантичної Ради, члени якої цього тижня розглянули звіт військових експертів з Неаполя про рівень готовності українського корабля до участі в операції НАТО “Активні зусилля”.

Цей рівень було з’ясовано під час двотижневого тренування (Force Integration Training) фрегату “Гетьман Сагайдачний” з італійським тренінг-партнером – фрегатом “Грантьєре”, що тривало на базі логістичного забезпечення НАТО Суда-Бей та у морі неподалік грецького острова Кріт і мало на меті повне інтегрування українського корабля до складу сил-учасників зазначеної середземноморської операції.

Як зазначили у своєму звіті натовські експерти, екіпаж фрегату “Гетьман Сагайдачний” (борт U130) опановував методику виконання завдань операції “Активні зусилля” та повністю готовий до роботи з попередження нелегальної активності у Середземному морі.

1 червня “Гетьман Сагайдачний” мав вирушити у визначений район Середземного моря для здійснення патрулювання в інтересах антитерористичної операції НАТО.

Довідка ЗІКу.

Антитерористична операція НАТО в Середземному морі “Активні зусилля”. Після терористичних актів в США 11 вересня 2001 року НАТО на практиці застосувала положення Статі 5 Вашингтонського договору. На прохання США Альянс погодився на проведення у Середземному морі антитерористичної операції “Активні зусилля”. Практична фаза операції розпочалася 6 жовтня 2001 року.

Мета операції – боротьба з тероризмом у межах зони проведення операції у Середземному морі шляхом запобігання нелегальним перевезенням морем зброї й боєприпасів, протидії незаконним переміщенням людей та іншій незаконній діяльності з використанням цивільних суден.

Основні завдання операції – патрулювання та контроль за переміщенням кораблів у зоні проведення операції.

Участь України в операції. Україна стала другою після Російської Федерації з країн – не членів НАТО, яка приєдналася до операції “Активні зусилля”.

Основні форми участі ЗС України в операції “Активні зусилля” полягають у функціонуванні на базі штабу Військово-Морських Сил ЗС України Контактного пункту – елементу взаємного обміну інформацією у межах операції, направлення українського офіцера зв’язку до штабу операції (м. Неаполь, Італія), залучення групи військового персоналу ЗС України для участі в огляді підозрілих суден, направлення кораблів та підрозділів ВМС ЗС України до складу сил, визначених до участі в операції “Активні зусилля”.

З травня по липень 2007 року в операції “Активні зусилля” брав участь корвет ВМС України “Тернопіль”, а у листопаді – грудні минулого року до участі в операції “Активні зусилля” долучився корвет ВМС ЗС України “Луцьк”.
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7633
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 29 липня 2008 11:54

29 липня, фрегат Військово-Морських Сил ЗС України “Гетьман Сагайдачний” завершив неофіційний візит до Французької Республіки, залишив Тулон і вийшов у Середземне море для останнього етапу патрулювання в рамках антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”.

Напередодні в рамках неофіційного візиту до Тулону представники командування походу взяли участь у низці протокольних заходів.

Зокрема, командир середземноморського походу фрегата – начальник Центру морських операцій Військово-Морських Сил ЗС України капітан 2-го рангу Денис Березовський та командир корабля капітан 3-го рангу Антон Гелунов у супроводі аташе з питань оборони при Посольстві України у Французькій Республіці полковника Віталія Фесенка здійснили візит ввічливості до муніципального радника мера міста Тулон з питань міжнародного співробітництва та європейських справ пані Елен Нуар та зустрілися з представниками Середземноморського оперативного командування ВМС Франції.

Вітаючи у мерії Тулона українських гостей, пані Елен Нуар наголосила, що Франція і Україна є добрими та надійними партнерами, які співпрацюють не на словах, а на ділі. Свідченням цього вона у тому числі назвала і цілу низку візитів кораблів ВМС обох країн до французьких та українських портів від того моменту, коли чотирнадцять років тому “Гетьман Сагайдачний” вперше зайшов до Тулону, здійснюючи у липні-серпні 1994 року далекій похід до французького Руану для участі у святкуванні 50-ї річниці висадки союзницьких військ у Нормандії.

– З того часу французькі кораблі стали частими гостями портів України, зокрема, Севастополя та Одеси. Сподіваюсь, що у майбутньому, українські моряки частіше гостюватимуть у портах Франції, – зазначила радник мера.

Під час зустрічі у мерії йшлося також про хід та перспективи двостороннього співробітництва між країнами, зокрема, у військовій сфері. Аташе з питань оборони при Посольстві України у Французькій Республіці полковник Віталій Фесенко поінформував радника мера, що у цьому напрямку є багато проектів, які або вже реалізуються, або знаходяться на стадії узгодження чи затвердження.

Крім того, учасники протокольного заходу зробили невеличкий екскурс в історію обох держав, згадали національних героїв України та Французької Республіки, а також обмінялись сувенірами.

Під час протокольної зустрічі у штаб-квартирі Середземноморського оперативного командування ВМС Франції українських гостей привітали заступник командувача Середземноморського командування ВМС Франції з операційних питань капітан 1-го рангу Бруно Фужерон та начальник відділу міжнародних відносин Середземноморського командування ВМС Франції капітан 2-го рангу Рішар Елейн.

В ході зустрічі йшлося про історію, поточний хід та перспективи флотського співробітництва між ВМС України та ВМС Франції, а також про двосторонню морську кооперацію між Україною та НАТО. Капітан 1-го рангу Бруно Фужерон у цьому зв’язку зазначив, що днями участь у потужному українсько-американському навчанні “Сі Бриз – 2008” успішно завершив літак базової патрульної авіації середземноморського сегменту ВМС Франції, а капітан 2-го рангу Рішар Елейн повідомив про наміри французького командування направити восени цього року з дружнім візитом до Севастополя один зі своїх військових кораблів.

У свою чергу, командир походу фрегата – начальник Центру морських операцій ВМС ЗС України капітан 2-го рангу Денис Березовський та командир корабля капітан 3-го рангу Антон Гелунов ознайомили представників Середземноморського оперативного командування ВМС Франції з ходом участі українського фрегата в операції НАТО з виявлення та попередження терористичних дій “Активні зусилля”.

За словами капітана 3-го рангу Антона Гелунова, участь фрегата “Гетьман Сагайдачний” в зазначеній операції дозволяє отримати екіпажу українського флагмана величезний досвід практичної міжнародної взаємодії. Командир фрегата також висловив сподівання, що до завершення операції флагману ВМС ЗС України вдасться попрацювати у морі з якимось з французьких кораблів.

Як підкреслив капітан 2-го рангу Денис Березовський, командування українських ВМС дуже цінує співробітництво з досвідченими французькими моряками.

– Протягом останніх десяти років кораблі ВМС Франції та України неодноразово взаємодіяли під час міжнародних навчань, українські офіцери стажувались на французьких кораблях, у свою чергу ваші кораблі – часті гості Одеси та Севастополя. Ми дуже добре пам’ятаємо назви французьких кораблів, з якими протягом останніх семи-восьми років нас зводила флотська доля: “Жан Бар”, “Ля Мот Піке”, “Команданте Лемін’ер”, “Сюркуф”, “Курбе”, “Гепрат”, “Аконіт”, “Греб”, “Персі”, – зазначив командир походу.

Капітан 2-го рангу Денис Березовський також пригадав, як кілька років тому під час навчання НАТО “Північне Сяйво” у Шотландії українські та французькі морські піхотинці пліч-о-пліч працювали на борту десантного корабля ВМС Франції “Сіроко”.

http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua ... d&id=12419
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Soratnik
Member
Member
 
Повідомлень: 146
З нами з:
17 травня 2008 20:42

Повідомлення Soratnik » 07 серпня 2008 11:30

Скоро й справді всі в морі потонуть, Україні для цього навіть не потрібно буде прикладати зусиль, а слідом після російських кораблів потонуть і наші, а скоріше за все й попереду http://www.nr2.ru/kiev/189954.html/discussion/
-видання російське, але коментують і наші.
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7633
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 08 серпня 2008 12:32

Успішно завершивши виконання завдань середземноморської бойової служби, фрегат Військово-Морських Сил ЗС України “Гетьман Сагайдачний” залишив базу логістичного забезпечення НАТО “Суда-Бей” та взяв курс на Севастополь
| 07.08.2008 | |17:19|

Сьогодні 7 серпня, успішно завершивши виконання завдань середземноморської бойової служби, фрегат Військово-Морських Сил ЗС України “Гетьман Сагайдачний” залишив базу логістичного забезпечення НАТО “Суда-Бей” та взяв курс на Севастополь.

Перед екіпажем корабля, яким командує капітан 2-го рангу Антон Гелунов залишилось практично останнє випробування тримісячної походу - проходження двох турецьких проток: Дарданелл та Босфору.

За словами командира походу - начальника Центру морських операцій ВМС ЗС України капітана 2-го рангу Дениса Березовського, за 89 діб закордонного відрядження фрегат пройшов майже 15 тисяч морських миль, подолав п’ять проток, побував практично у всіх районах Середземного моря, відвідав з офіційними та неофіційними візитами низку середземноморських країн, зокрема, Французьку Республіку, Державу Ізраїль та Алжирську Народну Демократичну Республіку.

- Головний підсумок тримісячної бойової служби - успішна, і що важливо, результативна участь “Гетьмана Сагайдачного” в антитерористичній операції НАТО “Активні зусилля”, - підкреслив капітан 2-го рангу Денис Березовський.

Передбачається, що до Севастополя український фрегат прибуде цими вихідними 9-10 серпня.
Прийшла повістка - іди служити!
 

thrary
Member
Member
 
Повідомлень: 3054
З нами з:
06 квітня 2006 19:40

Re: \"Гетьман Сагайдачний\" іде у Середземку

Повідомлення thrary » 26 жовтня 2010 11:03

Блохєри жжгуть

http://pan-szymanowski.livejournal.com/

Черном Море взбунтовался украинский фрегат "Гетман Сагайдачный". Как сообщается, после проведения морских учений, корабль отказался возвращаться на базу в Севастополь. Из заявления команды следует, что она протестует против усиления русского языка на Украине, против цензуры в СМИ, против сползания Украины к тоталитаризму. Кроме того офицерский состав неудовлетворен получаемой зарплатой. В данный момент корабль поднял флаг НАТО и движется на юго-восток, предположительно, в грузинский порт Батуми.
Береговая охрана России, Украины и Абхазии уже поднята по тревоге. Официальный Киев никак не комментирует происходящее.


їх з радісстю передруковують у інших змі

http://www.apsny.ge/2010/mil/1288074672.php

На Черном Море взбунтовался украинский фрегат. Об этом говорится в сообщении, сделанном одним из блоггеров.

Как сообщается, после проведения морских учений, корабль отказался возвращаться на базу в Севастополь. Из заявления команды следует, что она протестует против усиления русского языка на Украине, против цензуры в СМИ, против сползания Украины к тоталитаризму. Кроме того офицерский состав неудовлетворен получаемой зарплатой. В данный момент корабль поднял флаг НАТО и движется на юго-восток, предположительно, в грузинский порт Батуми.

Береговая охрана России и Украины уже поднята по тревоге. Официальный Киев никак не комментирует происходящее, сообщается на блоге.

Между тем, как сообщало издание ua-tenders.com 22 октября, Министерство обороны Украины планировало провести тендеры на текущий ремонт электромеханического оборудования судна "Гетьман Сагайдачный", в частности, по агрегатной замене электрокомпрессора типа ЭК 7,5-3, и текущему ремонту электромеханического оборудования (ремонт изделия МР-750 (2 канал) - 1 единица, МИЦ-225.3 - 1 ед., изделия МР-226.3 - 1 ед., с закупкой ЗИП).

Первый тендер должен был состояться 15 ноября, второй соответственно, 16 ноября. Работы на военном корабле планировалось завершить до 01.06.2011г. Было ли электромеханическое оборудование судна полностью выведено из строя, или речь шла о плановом ремонте, не сообщается.

"Гетман Сагайдачный" - фрегат, флагман ВМС Украины. Заложен 5 октября 1990 года, как "Киров" на эллинге ССЗ в Керчи, по заказу частей погранохраны КГБ СССР. Корабль дополнительно оснащен активными успокоителями качки, спущен на воду 29 марта 1992 года. С июня 1992 года перешел к ВМС Украины и переименован. В строю с 2 апреля 1993 года, с 4 июля 1993 года поднят военно-морской флаг Украины.
 

Аватар користувача
ZSky
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 2266
З нами з:
20 лютого 2006 13:59
Звідки: м. Київ

Re: \"Гетьман Сагайдачний\" іде у Середземку

Повідомлення ZSky » 27 жовтня 2010 14:21

thrary написав:Блохєри жжгуть

http://pan-szymanowski.livejournal.com/

И нахрена было тащить сюда бред пророссийского ублюдка?
Зображення
 

wawara
Member
Member
 
Повідомлень: 25
З нами з:
26 жовтня 2009 13:43

Re: \"Гетьман Сагайдачний\" іде у Середземку

Повідомлення wawara » 27 жовтня 2010 15:12

ZSky написав:
thrary написав:Блохєри жжгуть

http://pan-szymanowski.livejournal.com/

И нахрена было тащить сюда бред пророссийского ублюдка?

Самое обидное что на подобный бред частенько покупаются наши политики, а особенно в предвыборный период требуют "Дать объяснения...", "Командира посадить..." и прочую хрень господа депутаты требуют в своих "Депутатських зверненнях".
Цель подобных публикаций - дать повод разного рода шизофреникам в очередной раз на площади Нахимова в Севастополе покрасоватся. А как понимаете за последние десяток лет собрания на этой площади, как и эта статья, не ставят перед собой целью поиск правды. Их цели очень просты - обгадить Украину и все что с ней связано, ну и ВМС не забыть.
 

Аватар користувача
Запорожець
Member
Member
 
Повідомлень: 6741
З нами з:
28 лютого 2006 15:06
Звідки: Київ

Re: "Гетьман Сагайдачний" іде у Середземку.

Повідомлення Запорожець » 29 листопада 2013 20:21

http://seabreeze.org.ua/zhurnalisti-roz ... aydachniy/

У Криму все частіше починають говорити про мужніх чоловіків військових професій. Так, днями в рамках військово-патріотичного телепроекту Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України та телеканалу «Кримський кабельний канал» вийшла в ефір чергова військово-патріотична телепрограма «Армійське життя». Героями програми стали моряки флагману вітчизняного флоту «Гетьман Сагайдачний», військові льотчики-випробувачі, «чорні берети» та воїни-танкісти.

Увазі чисельній глядацькій аудиторії «Кримського кабельного каналу» у містах Феодосія, Євпаторія, Керч, Саки, Білогірськ, смт. Коктебель та Орджонікджзе, Кіровському та Ленінському районах пропонуються найбільш важливі та цікаві події з життя вітчизняного війська, участі українських військовослужбовців у міжнародних навчаннях та операціях, населення інформується про хід реформування Збройних Сил України, важливі державні рішення в оборонній сфері. Важливо й те, що проект доступний і в мережі Інтернет.

В рамках спільного проекту військові та цивільні журналісти побували на аеродромах та полігонах Криму, у найвіддаленіших гарнізонах, їх тепло зустрічали і в родинному колі військовослужбовців. Завдяки роботі телевізійників глядачі стали свідками звитяги та доблесті військовослужбовців Збройних Сил України під час встановлення нових світових рекордів, боротьби з піратами в Аденському заливі, проведення масштабних міжнародних військових навчань в Європі.

Журналісти також брали активну участь у військово-спортивних заходах, польових виходах та стрільбах. У ході роботи було налагоджено якісну і плідну співпрацю з Центральною телерадіостудією Міністерства оборони України (м. Київ), телерадіокомпанією Міністерства оборони України «Бриз» (м. Севастополь), телерадіоканалами міст Сімферополь, Феодосія та Керч. А завдяки сучасним технологіям в сюжетах телеканалу звучать і новини про українських військовиків від світових агенцій.

За словами Головного редактору ТК «Кримський кабельний канал» Вікторії Куриленко, саме люди у військових одностроях своїми мужніми вчинками надають громадянам приклад патріотизму, любові до рідної землі, приклад, який варто наслідувати.


Руслан СЕМЕНЮК

Зображення
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7633
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: "Гетьман Сагайдачний" іде у Середземку.

Повідомлення Oleh Nemchinov » 04 січня 2014 23:50

Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7633
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: "Гетьман Сагайдачний" іде у Середземку.

Повідомлення Oleh Nemchinov » 20 березня 2014 19:28

http://www.aif.ua/society/social/1128672?

Киев, 20 марта – АиФ Украина. Флагман Военно-морских сил (ВМС) Вооруженных сил Украины «Гетьман Сагайдачний» покинул Одесский порт и направился выполнять задачи по охране территориальных вод государства. Об этом пишет одесское издание «Думская» со ссылкой на командование ВМС Украины.

Как стало известно, 14 марта недалеко от Одесского порта произошел инцидент, в котором приняли участие «Гетьман Сагайдачний» с одной стороны и четыре военных корабля Черноморского флота Российской Федерации (ЧФ РФ) совместно с двумя вертолетами огневой поддержки Ми-35 с другой стороны.

Россияне хотели пересечь морскую границу Украины, однако командир украинского фрегата капитан первого ранга Роман Пятницкий вступил в переговоры с ними и потребовал немедленно покинуть территориальные воды государства. Командование ЧФ РФ отказалось идти на уступки, после чего на «Гетьмане Сагайдачном» объявили боевую тревогу и перешли на сближение с российскими кораблями. В итоге военнослужащие России отступили.

Сообщается, что с обеих сторон не применялось оружие.

Напомним, что ранее три корабля Военно-морских сил Украины в Стрелецкой бухте Севастополя подняли Андреевские флаги Военно-морского флота России. Спустили украинские флаги корабль управления «Донбасс», спасательный буксир «Кременец» и противопожарный катер «Борщив». Таким образом, военнослужащие изменили присяге.
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7633
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: "Гетьман Сагайдачний" іде у Середземку.

Повідомлення Oleh Nemchinov » 23 квітня 2014 22:16

Перший сюжет про "Сагайдачний", другий про "Кіровоград"
Прийшла повістка - іди служити!
 

vovic
Member
Member
 
Повідомлень: 250
З нами з:
17 січня 2015 20:03
Звідки: Одеса

Re: Кораблі ВМС України

Повідомлення vovic » 05 лютого 2015 21:47

Фрегат "Гетьман Сагайдачний" U130 виконує протичовновий зигзаг.
Одеська затока. 19 серпня 2014 р.
Фото у великому форматі тут: http://volga-tropa.livejournal.com/2015/02/05/

Зображення
 

vovic
Member
Member
 
Повідомлень: 250
З нами з:
17 січня 2015 20:03
Звідки: Одеса

Re: Кораблі ВМС України

Повідомлення vovic » 19 лютого 2015 17:19

"Гетьман Сагайдачний" U130. Одеса, на траверзі пам'ятника Невідомому матросові.
Фото у великому форматі тут: http://volga-tropa.livejournal.com/2015/02/19/

Зображення
 

thrary
Member
Member
 
Повідомлень: 3054
З нами з:
06 квітня 2006 19:40

Re: Кораблі ВМС України

Повідомлення thrary » 19 лютого 2015 19:57

а що там за сарай з заду?
 

Далі

Повернутись до Флот

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість