Цікава суспільно-політична гра

Модератор: Global Moderators

ДанилоГалицький
Member
Member
 
Повідомлень: 1
З нами з:
06 березня 2010 04:28

Цікава суспільно-політична гра

Повідомлення ДанилоГалицький » 06 березня 2010 04:44

Доброго дня

Хотів повідомити Вас про існування цікавої, безкоштовної, суспільно-політичної гри яка знаходиться в інтернеті. На даний момент Україна напала на Росію і потребує допомоги нових гравців. У грі можна займатися економікою, політикою та віськовими справами та мати нагоду спілкуватися з любителями таких симуляцій із цілого світу.

Якщо Вас зацікавило можете ввійти у гру через слідуючий лінк http://www.erepublik.com/en/referrer/Danylo+Halytskyj і перевірити чи Вам буде гра цікава.

Дякую за увагу й якщо є питання дуже радо відповім. Я був президентом України 3 строки у грі а сам американець українського походження.
 

prince92
Member
Member
 
Повідомлень: 440
З нами з:
11 серпня 2010 18:33

Re: Цікава суспільно-політична гра

Повідомлення prince92 » 02 серпня 2012 15:13

ВІРТУАЛЬНА УКРАЇНА - НАЙКРАЩА ПАТРІОТИЧНА ГРА!
http://www.erepublik.com/en/referrer/MarconiUA

Свята війна. ми були атаковані азіатами - Росією. Антиукраїнські сили всього світу плекають мрії про захоплення наших земель,але ми будемо стояти у цій війні пліч-о-пліч, непохитно, до останнього набою.
В світі еРепаблік представлені майже всі країни реального світу. еУкраїна так само існує на мапі еСвіту. Так само, як й в реальності Україну розривають політичні скандали, на бік якого з еСвітових лідерів стати, аби знову не втратити здобуту незалежність.

В еСвіті також проводяться щомісяця партійні, парламентські (25 числа будуть чергові) та президентські вибори, в яких може взяти участь кожний активний еГромадянин здобувши підтримку еСуспільства, чи наприклад стати членом уряду (МЗС, МО, МінЕконом., МінКульт.) Можна займатися бізнесом й стати олігархом. Можно стати журналістом, власником газети й впливати на громадську думку. Можна обмежитися й виключно військовою кар'єрою.

В еРепублік бажано знати іноземні мови, як то: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, португальська, польська, угорська, румунська та інші. Тому можете вдосконалювати власні знання мов.

Тому кому не байдуже, чи хто хоче спробувати себе в громадсько-політичній діяльності, щоб відточити свої сили, аби потім використовувати в реальному громадському житті, реєструйтеся по вказанному вище посиланню.
Давайте станемо найбільшою та найпотужнішою нацією еСвіту, щоб нас стало мінімум 150000 громадян!!!
http://www.erepublik.com/en/referrer/MarconiUA
Зображення
 


Повернутись до Творчість учасників

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість