В Эстонии не будет памятников Петру I

Модератор: Global Moderators

Askold
Member
Member

В Эстонии не будет памятников Петру I

Повідомлення Askold » 14 січня 2007 00:22

А ось як подібну проблему з Полтавою вирішують в країні де є власна гідність:

http://www.podrobnosti.com.ua/power/gov ... 44218.html

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 14 січня 2007 11:20

Тобто за твоєї думки, якщо я підтримую проведення святкування Полтави, то я позбавлений власної гідності?
:evil:

Але ж чому мене постійно повчають ЗВІДТИ, яке мені жити ТУТ?
:x
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 14 січня 2007 21:33

Ні, я тебе не повчаю і не пробую підколоти, але як я сказав раніше особа Петра Першого була негативною в Українські історії і тому я вважаю що смішно святкувати то військо яке переможно вирізало до ноги і пустило з димом гетьманську столицю Батурин. Я думаю що з поваги до самих себе цю подію не вартує відзначати з блиском. Чудовий приклад Естонії, де на офіційному рівні було дано гідну відповідь.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 14 січня 2007 21:39

Банально, пане Адаме й хибно. ЗВІДТИ, перестали повчати жити вже з десяток років, коли до України припинився потік \"слоників\". Тут йде про розріз у поглядах українців, що дедалі віддаляються від сфери впливу радянського минулого та Росії (дійно за кордоном це відбувається найшвидше) та українців, що не можуть відмовитись від культурних зв'язків з цією країною. Проблема навіть не у зв'язках, а у тім, що через них гальмується усе \"своє\" сходячі до рівня дешевої оперетки з шароварами. Така оперетка допустима у діаспорі з обмеженими ресурсами, а в Україні вона виглядає досить... дивно.
Що з того, що я роками сидів у Києві вже за часи незалежності? Та засядь я у своїм помешканні там років на 20, москвофіла з мене не вийде.
А Естонії дійсно заздрю. Не за національну свідомість. За розміри. Національна свідомість має дуже чітку ціну у валюті. Ну чому тої капусти вистачило на цілу східну Європу, Прибалтику, навіть Грузію, але не вистачає на мою країну?
Я сам собі Петлюра!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 14 січня 2007 21:46

До речі стаття цікава. Бо матеріалів про те як Росія \"облагодєтєльствовала\" прибалтів друкується повно, а про те, що вони там навоювали, не дуже. При чому тенденція ця нова, бо читаючи твори радянських письменників про ті часи, картина складається на користь шведів, але не не користь Росії. Ну й ваньки ну й молодці, їм треба своєиу орлу до лап серп і молот всучити, тоді все встане на свої місця. :D
Я сам собі Петлюра!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 15 січня 2007 11:15

Мені здається, Адаме, що так казати не можно. Це не має відношення до суперечки, аргумент \"Але ж чому мене постійно повчають ЗВІДТИ, яке мені жити ТУТ?\" це щось схоже на удар нижче пояса в боксі. Чи ти вважаєшь, що так як думає Аскольд думають тільки українці з закордону? То я тебе розчарую, тут теж є такі люди.
Я не належу ні до перших, ні до других. Особисто я не проти різноманітних битв/реконструкцій. Але більше волів би розвитку \"Тери Героїки\" або якихось \"Жовтих вод\" чи чогось такого. Чи не втратимо ми того, що маємо побігши за новим? Але це окрема розмова для реконструкторського кола при особистих зустрічах.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 15 січня 2007 21:07

Але більше волів би розвитку \"Тери Героїки\" або якихось \"Жовтих вод\" чи чогось такого. Чи не втратимо ми того, що маємо побігши за новим?
Ну й що тоді ти робиш у лавах реконструкторів РСЧА на ДСВ? Чим ідеологічно-військове протистояння двох тоталітарних режимах на теренах України відрізняється від Північної війни?

Реконструкція - це не лише ідеологія, але й захоплення. А 300 років Полтаві - це подія СВІТОВОГО значення. І якщо Україна \"стане в позу\", то цивілізований світ небезпідставно побачить в ній націю \"рогулей\", що живе столітніми образами на сусідів на кшталт \"щоб корова здохла\"!

І на тлі психованих Естонії та Латвії існує прагматична Литва, що й своїх не забуває й чужих не ображає.
Зображення

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 15 січня 2007 21:18

Так я вже того, не в лавах :) Але з причин не ідеологічних, просто тяжко сидіти на багатьох стулах одразу.
А так як ти бачиш я не проти. Мене більше хвилює аспект не політичний, а розпорошення сил на різні реконструкції. Оськільки ми маємо одні й тіж самі обличча всюди то нам би не луснути. Ну то таке, може все буде і гаразд, якось поговоримо.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 16 січня 2007 07:01

Adam:

Реконструкція - це не лише ідеологія, але й захоплення.

- А Росія наприклад використовує реконструкцію для патріотичного виховування або підтримання історичної памяті - нпр. рос. амбасада в Україні спонсорувала Брусіловську битву з ПСВ біля Луцька.

А 300 років Полтаві - це подія СВІТОВОГО значення. І якщо Україна \"стане в позу\", то цивілізований світ небезпідставно побачить в ній націю \"рогулей\", що живе столітніми образами на сусідів на кшталт \"щоб корова здохла\"!

- Думаю що рагулями не станемо, як не стане і Естонія. На мою думку події це явно не світового рівня, просто Росія вміє кожну свою ПЕРЕМОГУ роздувати до гіганстьких маштабів а про поразки замовчувати. Мені також шкода що ти не бачиш що Полтава була однозю з найтрагічних поразок для Української самостійності. Так само як Чехи не святкували би Лідіце або німці Взяття Рейхстагу. Це не та подія щоб святкувати. Доречі а чому в Росії не відмічають всього циклу Північної війни, або тих битв де їм Шведи надавали? Ну що за рагулі закомплексовані!

І на тлі психованих Естонії та Латвії існує прагматична Литва, що й своїх не забуває й чужих не ображає.

- А поясни мені чому Естонія і Латвія є придуркуватими? Якщо вже брати приклади то давай будемо брати з братьної Росії, там дійсно ВСЕ робится щоб підняти дух нації а в нас навпаки, замісь святкування перемог, то радіємо поразкам. В випадку Полтавської битви то маємо шанс відсвяткувати спалення БАтурина, вирізання мирних жителів, сплюндровання гетьманського палацу і столиці, масову страту козаків, вимушену еміграцію Укр. старшини, рабське використовування козаків для копання Петергбурських каналів, анафему і малоросійську колегію. Дійсно з таким букетом, про які комплекси може іти мова?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 16 січня 2007 10:15

Ой-йо-йой! Вже плачу!!! :cry:
Зображення

Dragoon
Member
Member

Повідомлення Dragoon » 16 січня 2007 10:34

Askold написав:Доречі а чому в Росії не відмічають всього циклу Північної війни, або тих битв де їм Шведи надавали?

взагалі-то цікаве питання :?: І справді,чому?
Зображення

oleksa
Moderator
Moderator

Повідомлення oleksa » 16 січня 2007 12:04

Нарва, де їм дали найбільше, зараз знаходиться в Естонії. І щороку там відбувається військово-історичний фестиваль, де реконструктори з Росії чесно \"програють\" битву. В чому проблема?!
Тепер я прошу Аскольда проінформувати мене, як автора ( у мене і авторське свідоцтво є) і одного з організаторів Міжнародного військово-історичного фестивалю \" Відлуння Великої війни\", про наявну в нього інформацію щодо фінансування цього фесту посольством Російської Федерації в Україні. Я точно знаю всі без винятку джерела фінансування цього заходу, і можу лише розвести руками: виявляється, москалі когось обсипали золотим дощем, а ті, хто вклав стільки зусиль в його підготовку й проведення, нічого не знають :shock:
Дійсно, друк плакатів і частково оплату піротехніки здійснила організація Міжнародного гуманітарного, наукового та культурного співробітництва при МЗС Росії \" Росзарубєжцентр\". Основну частину коштів було виділено Волинською обласною державною адміністрацією ( рік тому - суцільно \" помаранчевою\"), волинськими бізнесменами-спонсорами та громадською організацією \" Останній солдат\" з м. Луцька, що опікується впорядкуванням ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ військових поховань на Волині. Серед запрошених на фестиваль дійсно був Надзвичайний і повноважний посол РФ в Україні В. С. Чєрномирдін, консул Австрійської республіки, голова австрійської місії Червоного Хреста, посли Казахстану та Узбекістану ( серед російських солдатів, що полягли під час Брусиловського прориву високий відсоток складали азіати), представники посольства Федеративної Республіки Німеччина та інші офіційні особи. Представники дипкорпусу Австрії та Німеччини разом з російськими дипломатичними співробітниками, узбеками та казахами, і, звичайно ж, представниками української місцевої влади Волинської та Рівненської областей поклали квіти до могил росйських, австро-угорських і німецьких воїнів, полеглих у Першій світовій війні. Що вас у цьому бентежить?!
Організуйте проведення Фестивалю альтернативної історії \" Залізний капут\" імені ганьби московському посіпаці Олексію Олексійовичу Брусілову і проведіть там зразково-показове побивання москалів. Причому знайдіть обов'язково неросійського спонсора.
Якщо ж серйозно, то, даруйте на слові, ЗАДОВБАЛИ чути дзвін, не знати, де він і всіх звинувачувати у тотальній зраді дуже специфічно представлених національних інтересів. Все, Я все сказав. Участь у цій гілочці припиняю, бо дуже не хочу посваритися з людьми, до яких назагал маю симпатію.

Voldemarus
Member
Member

Повідомлення Voldemarus » 17 січня 2007 02:07

Дорогой Аскольд. Раздувать свою победу и скрывать свое поражение свойственно всем. Исключение - две нации, которые тащатся одна от холокоста, вторая от руины. И хватит об этом.
И вообще. Приезжайте из уютненькой Канады или где вы там, розбудовуйтэ Украину или НЕ УЧИТЕ НАС ЖИТЬ ИЗА ОКЕАНА, ЧЕРТ ПОБЕРИ!!!

Учасник Voldemarus - виноситься попередження за:
а) порушення п.2.2.4. правил,
б) флем та блюзнірство - використовувати до нації, яка массово поминає загибель та страждання мільйонів своїх соплеменників, термін \"тащатся\"... :shock:

Модератор (Євген Пінак)
Вони шукають то, чого нема, щоб доказать що його не iснує!

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 17 січня 2007 20:23

Voldemarus написав:Исключение - две нации, которые тащатся одна от холокоста, вторая от руины. И хватит об этом.

На жаль, "комплекс жертви" притаманний набагато більшому числу націй -- практично всі постколоніальні нації тім грішать. Я думаю, українцям ще досить далеко до ірландців у тому гандикапі (незважаючи на те, що українці хоча б мають на своєму боці історичну правду, принаймні у більш тверезих викладах про голодомор)
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Повернутись до Доба Імперій (XVIII-поч.XX ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість