«Україна-Швеція: на перехрестях історії (XVI-XVIІІ ст.)»

Модератор: Global Moderators

tacitus
Member
Member

Повідомлення tacitus » 03 жовтня 2008 14:35

Єа...
5 канал:Вчора взвод ОМОНу знищив посіви коноплі бабці Горпини, після чого підняв чорний прапор, оголосив себе дивізією і полетів у космос воювати з покемонами.

Anri
Member
Member

Повідомлення Anri » 04 жовтня 2008 22:18

Я заходив та дивився каталог (коштує 150 грн) зроблен відмінно, зі всіма поясненнями та фото! :twisted:
Зображення

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 06 жовтня 2008 00:15

Anri написав:Я заходив та дивився каталог (коштує 150 грн) зроблен відмінно, зі всіма поясненнями та фото! :twisted:

У нас так прийнято - якщо роблять добре, деруть великі гроші, а якщо халтура... теж деруть :)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 06 жовтня 2008 10:15

Був! Приємно вражений. Фотографувати дозволяють, якщо попереднь куплено дозвіл за 12 гривень. Доступ до експозиції - на загальних умовах, тобто - ще 12 гривень.

Каталог - чудовий, не жалкую, що віддав гроші. Ще за 80 гривень придбав також каталог самого музею.

В неділю відвідав в Софіївському соборі виставку \"Аполлон у кузні Вулкана\", де позбувся ще 50 гривень за каталог. :)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

nata
Member
Member

Повідомлення nata » 14 листопада 2008 21:54

розміщення фотографій на сайтах і форумах є порушенням авторських прав і законодавства. Краще приходьте на екскурсію, думаю що 36 гривень з групи не такі вже великі гроші

nata
Member
Member

Повідомлення nata » 14 листопада 2008 21:57

не до березня а до 25 квітня 2009 року

PASSER
Member
Member

Повідомлення PASSER » 14 листопада 2008 22:32

Adam написав: Фотографувати дозволяють, якщо попереднь куплено дозвіл за 12 гривень. Доступ до експозиції - на загальних умовах, тобто - ще 12 гривень.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

І я так думав! Купив квиток+фотоквиток і пішов душу тішити... але недовго. Уже фотографуючи ПЕРШИЙ документ, почув за спиною громоподібний "шепіт" бабусі-доглядачки "а развє можна фатаграфіровать всьо в дєталях? пазаві научного сатрудніка". Прийша чарівна пані років 25-27 і стала шипіти, що можна лише "візуально" фотографувати :?:
А візуально... то є здалеку :?: І скільки я не доводив, що visus - то зір (якщо я не наплутав латину), а візуально - це все, що можна бачити очима, що я купив фотоквиток, який дає мені право фотографувати експонати музею - як горохом об стіну. "Фотографуйте он той прапор, он той мундир, але не окремі документи". :?: На запитання, чим відрізняється один експонат від іншого (прапор від документа) отримав вичерпну відповідь - "Я викликаю міліцію". :?: Людиною вона виявилась чесною і слово своє дотримала. У мініліціонера аргументи зводились до "Я зараз виведу вас вниз, ви здасте квиток, і ніяких фото робити не будете" :?: На прохання показати інструкцію, що мотивує його вчинити саме так, а заодно й положення про "візуальні" фото отримав рекомендацію прийти у понеділок і звернутись безпосередньо до адміністрації.
І я б таки звернувся, уже заради лише спортивного інтересу, але в будній день уже моя адміністрація навряд чи поставиться до такого варіанту з ентузіазмом.
А Ви кажете - купуй квиток і фотографуй... :evil:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 14 листопада 2008 23:29

Ніщо не псує людину так, як хоча б маленька частка влади над іншою людиною!

От люди прочитають Ваше повідомлення, PASSER, і не прийдуть на виставку. А згодом ця бабуля з тим представником музейної адміністрації та з міліціонером зберуться й будуть точити ляси, що \"на музеї гроші не дають!\" А місце тій бабулі у Будинку престарілих, наукового співробітника - на будівництві біля бетономішалки, а міліціонера - в рідному свинарнику!
:evil: :evil: :evil:

ВЛАДА - найсолодкий наркотик!...
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 14 листопада 2008 23:32

nata написав:розміщення фотографій на сайтах і форумах є порушенням авторських прав і законодавства. Краще приходьте на екскурсію, думаю що 36 гривень з групи не такі вже великі гроші
Якщо не доведено мету отримання прибутку й робиться з метою популярізації, то законодавчо довести "злой умысел" неможливо. Тобто - безкарно. Не кажучі взагалі, що весть музей інсує на наші гроші, як платників податків. Вся експозиція і так належить мені!
Зображення

PASSER
Member
Member

Повідомлення PASSER » 14 листопада 2008 23:37

Adam написав:Вся експозиція і так належить мені!

Ваші слова та до Бога!

А щодо
Adam написав:От люди прочитають Ваше повідомлення, PASSER, і не прийдуть на виставку.

то на виставку сходити все-таки рекомендую, не діждуться ті старушки Шапокляки, щоб ми у музей не ходили!

cytadel
Member
Member

Повідомлення cytadel » 15 листопада 2008 01:49

Цікаво чиїх прав і якого саме законодавства.
Мабуть Мазепиних.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 16 листопада 2008 01:14

cytadel написав:Цікаво чиїх прав і якого саме законодавства.
Мабуть Мазепиних.

+1 :D
У кожної музейної бабки свої прибамбаси, шкода, що PASSER'у попалася така "Шапокляка". З власного досвіду пам'ятаю, як у московському ГИМі бабусі в кожному залі діставали фотографів (я сам не знімав, але людей з апаратами було кілька), мовляв, "А чи є у вас дозвіл?", так що у передостанньому залі після енного подібного запитання вони почали гуртом обурюватися, чому їм не видають якихось бейджів, щоб кожного разу не вислуховувати такі питання чи претензії. В угорському Національному я пройшов більшість зал, в тому числі дві спеціальні виставки, аж у якійсь залі бабусі впало до ока, що в мене на плечі сумка. Слово "ташка" можна зрозуміти навіть не знаючи угорської, але все одно довелося грати "валянка".
Їх теж можна зрозуміти - сумно мабуть з експонатами, хочеться з живими людьми поговорити :D

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 16 листопада 2008 10:16

А я в ГИМі встиг перший поверх сфотографувати без спалаху, аж поки на другому не помітив, що всі \"блищать\" \"на право і на ліво\".

В Музею Армії в Парижі замість бабусь молоді дівойки, фотографувати дозволяють всім, але без спалаху.

В Музею Армії в Брюселі та в Музею історіх сухопутних військ у Відні - всім і зі спалахом.

Здається лише у нас залишилося \"НІЗЗЗЗЗЯАААА!!!\" навіть при купівлі дозволу. Совок, мля! До мізка кісток - совок!
Зображення

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 17 листопада 2008 23:30

кювернат Ювяшжт написав:З власного досвіду пам'ятаю, як у московському ГИМі бабусі в кожному залі діставали фотографів (я сам не знімав, але людей з апаратами було кілька), мовляв, "А чи є у вас дозвіл?", так що у передостанньому залі після енного подібного запитання вони почали гуртом обурюватися, чому їм не видають якихось бейджів, щоб кожного разу не вислуховувати такі питання чи претензії.

Це ще нічого, я в Пітері в музеї артилерії та зв'язку як знімав то там такий ще прикол був - в усіх залах після відповіді чи є дозвіл бабці замовкали а в одному де була тіпо вичставка по Середньовіччу навіть після того як ми показали квитки на зйомку, нам заборонили :evil: !!! знімати фотоапаратами але дозволили знімати мобілками %) :P ! Який сенс цього рішення я не знаю. Ну крім того щоб нам мозги посиктимать. Совок, хулє 8-)
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 18 листопада 2008 00:50

Ніколаускасс
Один к одному эта же ситуация в этом же музее была в августе этого года! Бабулька объяснила, что эта экспозиция составлена из частной коллекции.
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Доба Імперій (XVIII-поч.XX ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yahoo [Bot] і 3 гостей