«Україна-Швеція: на перехрестях історії (XVI-XVIІІ ст.)»

Модератор: Global Moderators

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 18 листопада 2008 01:51

Я знімав в квітні, але я не розумію, чого мобілкою можна а фотіком нє? Звідси http://io.ua/4072657 і далі - воно, нє?
Зате в залі зв'язку бабця була те що треба :good: все розказала-показала і доволі ІМХО знаюча старенька.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Артур
Member
Member

Re:

Повідомлення Артур » 26 листопада 2008 11:30

Ніколаускасс написав:
кювернат Ювяшжт написав:З власного досвіду пам'ятаю, як у московському ГИМі бабусі в кожному залі діставали фотографів (я сам не знімав, але людей з апаратами було кілька), мовляв, "А чи є у вас дозвіл?", так що у передостанньому залі після енного подібного запитання вони почали гуртом обурюватися, чому їм не видають якихось бейджів, щоб кожного разу не вислуховувати такі питання чи претензії.

Це ще нічого, я в Пітері в музеї артилерії та зв'язку як знімав то там такий ще прикол був - в усіх залах після відповіді чи є дозвіл бабці замовкали а в одному де була тіпо вичставка по Середньовіччу навіть після того як ми показали квитки на зйомку, нам заборонили :evil: !!! знімати фотоапаратами але дозволили знімати мобілками %) :P ! Який сенс цього рішення я не знаю. Ну крім того щоб нам мозги посиктимать. Совок, хулє 8-)

Меня в Артиллерийском проверили только на входе и более никогда не беспокоили, учитывая, что был я там неоднократно. А вот недавно открытую выставку действительно фоткать не дают. Единственное разумное объяснение этому - продать открытки и прочую печатную продукцию, приуроченные к открытию выставки. Хотя, я её посетил в первый день открытия, когда была масса репортеров с видео и фотоаппаратурой. И сделал порядка 100 фото во всех ракурсах (кроме фото лошади снизу :D ), что более чем достаточно для весьма скромной выставки по Средневековому доспеху и оружию.

Артур
Member
Member

Re:

Повідомлення Артур » 26 листопада 2008 11:41

Adam написав:А я в ГИМі встиг перший поверх сфотографувати без спалаху, аж поки на другому не помітив, що всі "блищать" "на право і на ліво".

В Музею Армії в Парижі замість бабусь молоді дівойки, фотографувати дозволяють всім, але без спалаху.

В Музею Армії в Брюселі та в Музею історіх сухопутних військ у Відні - всім і зі спалахом.

Здається лише у нас залишилося "НІЗЗЗЗЗЯАААА!!!" навіть при купівлі дозволу. Совок, мля! До мізка кісток - совок!

Я не понимаю смысл фото "без спалаху" :( В том же MWP в Варшаве, на фотографиях в кромешной тьме рассмотреть практически ничего невозможно. А вот в музее Князей Чарторыйских в Кракове, каждый экспонат подсвечен, но обычными лампами (накаливания и галогенками), поэтому фото без вспышки получаются нормально (терпимо). Но почему тогда там нельзя фотографировать со вспышкой? :cry: Смысл???

nata
Member
Member

Повідомлення nata » 07 грудня 2008 21:40

Чтобы экспонаты не портились особенно знамена и документы. Лампы в витринах со знаменами без нагрвева работают и подсветка не яркая. Хотите фотографии купите каталог

Артур
Member
Member

Re:

Повідомлення Артур » 08 грудня 2008 09:32

nata написав:Чтобы экспонаты не портились особенно знамена и документы. Лампы в витринах со знаменами без нагрвева работают и подсветка не яркая. Хотите фотографии купите каталог

nata , Во-первых я писал про польские музеи. Во-вторых, не всегда и даже очень редко есть каталоги по экспозициям музеев, например, по Музею князей Чарторыйских и экспозиции «Бронь и барва» Национального музея в Кракове каталогов нет. А каталог вашей выставки я обязательно куплю..., если приеду в Киев. «Купите лотерейки или отключим газ :evil: ».

Вова
Member
Member

Повідомлення Вова » 15 січня 2009 15:44

Народ, поможіть! Шо передбачав українсько-шведський договір 1709 р.

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 15 січня 2009 16:09

Вова написав:Народ, поможіть! Шо передбачав українсько-шведський договір 1709 р.

українсько-шведський договір 1709 р.
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

oleksa
Moderator
Moderator

Повідомлення oleksa » 15 січня 2009 17:51

Наші без помилок не обійшлися, до речі. Гравюра, що на виставці позиціонується як така, що зображує Карла XII у львівській ратуші 1704 р. (сторінка каталогу 77, мал. 45). Насправді ж це Карл Х 1657 року.

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 15 січня 2009 19:05

oleksa написав:Насправді ж це Карл Х 1657 року

:( Блін, шо ж там за хвахівці сидять?????? :o
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 15 січня 2009 21:22

ж це Карл Х 1657 року.

Це там де люди кунтушах пізніх особливого вигляду з відкидними рукавами? Як так то гравюра не часів Карла Х.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

oleksa
Moderator
Moderator

Повідомлення oleksa » 20 січня 2009 14:42

Сама гравюра Карла Ауера взагалі датована 1837 роком, але ЗОБРАЖУЄ вона Карла Х, а не Карла XII. А шляхта там зображена, вочевид, взагалі фантазійно, у стилі кінця XVIII ст.

Rogala
Member
Member

Re:

Повідомлення Rogala » 20 січня 2009 17:00

Lyho написав:
ж це Карл Х 1657 року.

Це там де люди кунтушах пізніх особливого вигляду з відкидними рукавами? Як так то гравюра не часів Карла Х.

Це та гравьюра де сидять та стоять діячи в ранніх варіянтах жюстокора з шпажнимі прев язками .я ж одразу ще на виставці тобі казав що помилились.поплутали Карлів :D

nata
Member
Member

Re:

Повідомлення nata » 29 січня 2009 21:55

Вова написав:Народ, поможіть! Шо передбачав українсько-шведський договір 1709 р.

Якщо не помиляюсь то мова йшла про спільні дії козаків на чолі з Костем Гордієнко на боці Мазепи та Карла 12.

Поперед.

Повернутись до Доба Імперій (XVIII-поч.XX ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yahoo [Bot] і 3 гостей