"Таємний щоденник Симона Петлюри" (2018)

Модератор: Global Moderators

Lavr
Member
Member

"Таємний щоденник Симона Петлюри" (2018)

Повідомлення Lavr » 21 вересня 2018 20:25

От, до сторіччя важлвивх подій в широкий загал таки вийшов фільм про УНР та її лідера:
Зображення
Пропоную розгорнуту рецензію на фільм від нашого форумчанина RAO:
Якого Петлюру показує "Таємний щоденник"? Враження історика

"Таємний щоденник Петлюри". Свіжі враження від хорошого, а головне потрібного фільму та критичні зауваження, котрі хоч може і гострі, однак мають на меті зробити українське кіно кращим.

На екрани вийшов новий художній фільм українського виробництва "Таємний щоденник Петлюри".

Подія для нашої країни без перебільшення знакова і довгоочікувана, адже по суті це перша за всі роки незалежності повноцінна кінострічка, цілком присвячена постаті одного з лідерів Української революції Симона Васильовича Петлюри.

Як голова Директорії і головнокомандувач збройними силами він стояв біля керма Української Народної Республіки у 1919—1920 роки, у найтяжчий період її існування, а потім очолював Державний центр УНР в еміграції, до своєї трагічної загибелі у травні 1926 року.

Петлюра став справжнім символом боротьби за свободу і незалежність України. Навіть його ім’я набуло загального значення і змісту. Вороги називали українських вояків "петлюрівцями", вони ж у свою чергу носили це ім’я з гордістю.

http://www.istpravda.com.ua/articles/2018/09/11/152907/
Я особисто картину не дивився. Хто бачив, у кого які враження, пані й панове?
Für Gott, Kaiser und Vaterland!

Повернутись до XX століття та сучасність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість