Червоний (фільм про УПА)

Модератор: Global Moderators

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Червоний (фільм про УПА)

Повідомлення Adam » 12 березня 2016 09:41

AppS, цікаво із ременем. По-перше на фото звичайний піхотний, а по-друге -- нормально: http://ah.milua.org/kavalerie-leibriemen-muster-1899
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 12 березня 2016 10:07

Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 12 березня 2016 10:19

AppS

Що за наїзди за кавалерійський ремінь?
Це не ремінь, а обвіс на флязі австро-угорській.
Ти вже тоді договорюй. І не ліпи все на купу.
І я в тому пробелми страшної не бачу. Не міг чужу кавалерийську флягу на себе піхотинець одягнути? А фляги на мотузачках по кілька штук на людині ти бачив?

По суті фільма.

Дивіться уважно сюжет.
Продюсер нам відкриває нові обрії історії, виявляється УПА проривалось на захід, щоб потрапити в табори ДіПі в Італії!!!
http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/125298
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 12 березня 2016 11:51

А! Ви зя флягу? Ну, з одного боку це — війна, й не таке траплялося. З іншого — на фото нема.

А взагалі справа в тому, що флягу носили у сухарній сумці. Нема належного екіпірування? Давай чіпляти на себе все, що завгодно! :crazy:
Зображення

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 12 березня 2016 12:22

Запорожець

І я в тому пробелми страшної не бачу. Не міг чужу кавалерийську флягу на себе піхотинець одягнути? А фляги на мотузачках по кілька штук на людині ти бачив?

власне тут і проблема.
скажімо я уявний режисер. Маю скажімо скільки там гривень на консультанта. Починаю шукати.
Консультуюсь з кимось, хто називає себе реконструктором. Оцінити сам його рівень не в змозі. Він щось там консультує. Я щось там роблю.
Викладуємо фоточки зі знімального майданчика.
І отримую вимазування гівном.

Хто ці всі люди? Починаю шукати далі і бачу, що ці двое не мають згоди щодо того ж ременю. Прикладів можна знайти ще.
Я в ремнях не розбираюсь. Я взагалі не знав, що є кавалерійські.
Проте виникає наступна логічна думка - самі не можуть домовитись, то хто знає хто з них правий та кого б не послухав решта вимаже гівном.

Глобальна проблема та ж -з одного боку відсутність культури коректної критики (коли думка подається так, щоб налаштувати на діалог, а не так, щоб оголосити всьому світу, що ось я Д'Артаньян) та з іншого її сприйняття як доброзичливі поради по усуненню недоліків, а не як реплік від випадкових пасажирів, що заздрять успіху.

Дивіться уважно сюжет.

Я бачу звичайний телевізійний ролик з фрагментами, автор сценарію акцентує, що це повинен бути екшн, а не про сумну долю (це ідея-фікс Кокотюхи - писати про переможців, а не страдальців) і якогось продюсера, слова якого обірвали на півслові.

Грiм
там без питань, можна посилатись?
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 12 березня 2016 12:25

нове

це, мабуть, новоприбулі/етаповані в місця позбавлення волі

https://www.facebook.com/permalink.php? ... =717896850

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 12 березня 2016 12:34

AppS
можна.

подивився фоти. ну не розумію я тяги костюмерів піднімати сторчма коміри сорочок та піджаків під пальтами...
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 12 березня 2016 12:43

Volodymyr Serdiuk Editor-in-chief у УКРІНФОРМ та Lecturer у Інститут журналістики: Дружня порада: "сидори" новенькі. Ні разу не використані. Треба випрати їх у хлорці. Такими зеленими вони виглядають лише перший місяць. В житті так не було.Військові шапки на охоронцях мають бути "у два пальці завтовшки над бровами" - це залізне правило. Тоді охоронці виглядатимуть грізно, як убивці, а не як тепер у кадрі - сільські дядьки

Іван Хомяк викладач у Житомирський Державний університет імені Івана Франка: Гарно виходить (тьху-тьху щоб не зворочити). Судячи по фото вдається передати дух подій. інколи дивишся як на відреставровані фото тих часів.

Зображення

upd коментів вже немає
Востаннє редагувалось AppS в 12 березня 2016 14:50, всього редагувалось 1 раз.

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 12 березня 2016 12:48

Adam написав:А! Ви зя флягу? Ну, з одного боку це — війна, й не таке траплялося. З іншого — на фото нема.

А взагалі справа в тому, що флягу носили у сухарній сумці. Нема належного екіпірування? Давай чіпляти на себе все, що завгодно! :crazy:

Я знаю що піхотинці носили в сухарці. Але мене попросили аффтари одягнути щось на себе для зйомок.
До тогож кавалеристи та медики носили на собі, а не у сухарці. Ну а на відомому фронтовому відео, ми бачили, що чипляли на себе як і що хотіли.
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 12 березня 2016 13:01

AppS написав:Запорожець

власне тут і проблема.
скажімо я уявний режисер. Маю скажімо скільки там гривень на консультанта. Починаю шукати.
Консультуюсь з кимось, хто називає себе реконструктором. Оцінити сам його рівень не в змозі. Він щось там консультує. Я щось там роблю.
Викладуємо фоточки зі знімального майданчика.
І отримую вимазування гівном.

Хто ці всі люди? Починаю шукати далі і бачу, що ці двое не мають згоди щодо того ж ременю. Прикладів можна знайти ще.
Я в ремнях не розбираюсь. Я взагалі не знав, що є кавалерійські.
Проте виникає наступна логічна думка - самі не можуть домовитись, то хто знає хто з них правий та кого б не послухав решта вимаже гівном.

Глобальна проблема та ж -з одного боку відсутність культури коректної критики (коли думка подається так, щоб налаштувати на діалог, а не так, щоб оголосити всьому світу, що ось я Д'Артаньян) та з іншого її сприйняття як доброзичливі поради по усуненню недоліків, а не як реплік від випадкових пасажирів, що заздрять успіху.

Дивіться уважно сюжет.

Я бачу звичайний телевізійний ролик з фрагментами, автор сценарію акцентує, що це повинен бути екшн, а не про сумну долю (це ідея-фікс Кокотюхи - писати про переможців, а не страдальців) і якогось продюсера, слова якого обірвали на півслові.

Грiм
там без питань, можна посилатись?

про що ти зі мною сперечаєшся? Про флягу в кавалерійському обвісі? ну і де у нас суперечка в ФБ? Ігор задав питання, Артем йому відповів. Я взагалі нічого не написав. Де тут якась незгода, абощо?
Тобі не подобається що я наїхав на бидлоавтора? Тебе це дуже чипляє? вже тричі про це пишеш!
Воно дебільне, і я правильно на нього наїхав. Я між іншим попередньо написав в приватку режисеру і йому. Так от бидлоавтор в приватку принципово не відповів, а почав вимахуватись у відкритому просторі. А режисер лиш відписав оце:

Шановний пане Владиславе, дякую за увагу до нашого фільму! Повірте, ми уважно ставимося до всіх деталей. Те, що ви бачили, це герої фільму під час повстання в ГУЛАГу. Точніше - після втечі з табору. Якщо ви вкажете джерело, поджтверждающій, що бійці УПА і в радянських таборах носили військову форму, буду дуже вдячний!

Хоч я і не стверджував ніде що бувші упівці мають бути в одностроях в тюрязі.

Але це все що їх цікавить.
Те що у них шмотки 80-х років, на зеках - їм пофіг.

Подальші фотки показують взагалі вершини маразму. Я навіть не беру, що у них МГБісти одягнуті в шинелі-брежневки, що у табірної охорони погони не такі були, шапки гавно-синього кольору, сідори з кишеньми.
Ви подивіться що у цих утирків стоїть боєць з ППШ, а на поясі у нього ЦАРСЬКИЙ ПІДСУМОК МОСІНА.!
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 12 березня 2016 13:05

AppS написав:
Дивіться уважно сюжет.

Я написав на що звернути увагу.
Продюсер розповідає частину сценарію. В якій видно, що сценарій - фентезі, а по простому брехня! Не ходило УПА в Італію!
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 12 березня 2016 13:21

Запорожець написав:Я знаю що піхотинці носили в сухарці. Але мене попросили аффтари одягнути щось на себе для зйомок.

Так треба було надягнути сухарку! Хіба ні?

Запорожець написав:До тогож кавалеристи та медики носили на собі, а не у сухарці.

Кавалеристи пересувалися верхи, у них не було сухарок. Медику треба було дати пити пораненому. Ти ж на фото пішки й не медик?

Запорожець написав:Ну а на відомому фронтовому відео, ми бачили, що чипляли на себе як і що хотіли.

Нагадай про відео — я не пам'ятаю, про що іде мова.
Зображення

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 12 березня 2016 13:31

про що ти зі мною сперечаєшся?

Взагалі ні про що. Я не розбираюсь в вигляді зеків, УПА, НКВС/МДБ. Мені і так нормальна картинка, яка не визиває ніякого відторгнення.

Книгу читав, мені сподобалась. Якщо кіно знімуть так само гостросюжетно - буде добре, бо про УПА взагалі нічого художнього не знімають вже років 10.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 12 березня 2016 13:53

AppS, не може бути так: «Отут костюмер зхалтурив, але тут — добрий звукорежисер!» Або: «Отут добрий сценарій, а тут — ми зекономимо трошки грошкей!» Одна халтура тягне за собою іншу.

Та й на історичному форумі краще прочитати: «Всі — гандони, один я — д'Артаньйан», ніж «І так покатить!»

Хоча проблема халтури значно ширша. Фото Запорожця в однострої УСС також 100% халтура. Де в усуса багнет, сухарна сумка, лопатка? Я вже мовчу про протигазову сумку (за «мазепинкою» це не раніше другої половини 1916 р.), рюкзак та скатку шинелі? Їх нема. Тобто головна мета цього фото не представити бійця часів ПСВ, а зфоткати себе улюбленого.
:pardon:
Зображення

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 12 березня 2016 14:54

Adam
Абсолютно згоден, що на історично-реконструкторському форумі надзвичайно важливо обговорити деталі і також, що, для причетних до знань, невідповідність деталей може досить сильно зіпсувати картину і "оцінюйте фільм в комплексі" буде фальшивим гаслом. Проте я висловлюю думку не спеціаліста в періоді, а звичайного обивателя, на якого і розрахований фільм.

Поперед.Далі

Повернутись до XX століття та сучасність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість